Oferta

Więcej GB i nowe opcje usług w Orange na kartę

Kasia Barys Kasia Barys
20 czerwca 2024
Więcej GB i nowe opcje usług w Orange na kartę

W Orange na kartę mamy dla Was kilka zmian. Dostaniecie więcej GB, będą darmowe MMS-y tam, gdzie ich wcześniej nie było oraz nowe doładowania.

Pierwsza zmiana dotyczy usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Opcja 39 zł zmienia się w 40 zł, ale zyskujecie 10 GB więcej w pakiecie. Teraz to aż 50 GB co miesiąc. Druga zmiana to pojawienie się dwóch opcji, których wcześniej nie było: 45 zł i 50 zł, które oferują odpowiednio 75  i 100 GB. Nowe warianty 40 zł, 45 zł i 50 zł działają w sieci 5G. Pozostałe opcje usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” pozostają bez zmian.

Nowe doładowania i więcej gigabajtów

Zmiany dotyczą także doładowań. Zwiększamy bonus GB za doładowania 35 zł. Zamiast 17,5 GB teraz otrzymacie 20 GB na 35 dni. Pojawi się też możliwość doładowania online za 45 zł. Po jego użyciu środki zamienią się automatycznie na usługę bez limitu + 75 GB. Jeśli korzystacie z Orange Free na kartę, to do doładowania za 45 zł otrzymacie dodatkowy bonus 30 GB na 45 dni (standardowe 20 GB + 10 GB za kanał online).  

Nielimitowane MMS-y i bonus 100 GB

Usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji odnawialnej zostaje zamieniona automatycznie na usługę bez limitu z MMS-ami. Zachowacie zgromadzone GB, a cena odnowień zostaje taka sama - 7 zł lub 25 zł w zależności od wariantu, z którego aktualnie korzystacie. Dodatkowo otrzymacie jednorazowy pakiet darmowych 100 GB. Znika natomiast bonus + 1 GB do każdego kolejnego odnowienia. Pilnujcie też regularnych odnowień za 25 zł - jeśli zabraknie środków na odnowienie i usługa się wyłączy, nie będzie już możliwości jej włączenia w tej cenie.

info również na stronie

Tutaj regulaminy: 5400GB Internet za darmo Rozmowy SMS GB cykl Rozmowy SMS MMS GB cykl Rozmowy SMS MMS GB jedno

Komentarze

mike278
mike278 12:38 20-06-2024

„Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji odnawialnej zostaje zamieniona automatycznie na usługę bez limitu z MMS-ami. Czy to oznacza że ta usługa w tej cenie dostępna jest jedynie dla osób które miały wersję bez mms? Nie jest ogólnie dostępna stronie?

Odpowiedz
emitelek
emitelek 16:47 20-06-2024

Mam teraz no-limit za 25zł bez MMS-ów, których praktycznie nie używam… Dla mnie oferta zostaje okrojona z odnawialnych GB niestety… Chociaż mam ich trochę uzbieranych, więc do końca żywota mi ich w tej ofercie raczej nie braknie 😉

Odpowiedz
emitelek
emitelek 18:15 20-06-2024

mike278 – czytałeś regulaminy?…

Odpowiedz
Łukasz
Łukasz 20:11 20-06-2024

Zrobiliście to podobne do abonamentu ceny jak abonamentu.

Odpowiedz
autor Kasia Barys
autor Kasia Barys 20:46 20-06-2024

TAK

Odpowiedz
Artur
Artur 21:43 20-06-2024

To jest akcja, aby w naturalny sposób dezaktywować fajny i tani pakiet. Zagapisz się, nie zapewnisz środków na koncie do odnowienia cyklicznego lub zrezygnujesz, a ponownie go nie aktywujesz. Obecnie najtańszy jest za 31 zł.

Odpowiedz
gonzo
gonzo 14:22 21-06-2024

wakacje już są, a promocji brak dla karciarzy biedaków dzieciaków, jak co roku bywało czy w Orange czy w NJU

Odpowiedz
mike278
mike278 23:08 21-06-2024

Z ciekawości ile uzbierałeś?

Odpowiedz
True
True 11:27 02-07-2024

Automatycznie została zmieniona oferta na o wiele gorszą! Brak bonusowych GB za staż przy odnowieniach, które to były jedyną zaletą tej oferty! Mam nadzieję, że UOKiK zainteresuje się tą sprawą!

Odpowiedz
emitelek
emitelek 21:06 02-07-2024

True – Ty tak poważnie?… Zanim coś napiszesz – poczytaj, przemyśl i działaj, a nie odwrotnie! 😉

Odpowiedz

Sieć

„Gdzie jest technik” – zarządzaj montażem i naprawą

Kinga Gora Kinga Gora
20 czerwca 2024
„Gdzie jest technik” – zarządzaj montażem i naprawą

Spodziewasz się wizyty technika Orange w domu? Mam dobrą wiadomość. Od niedawna mamy usługę "Gdzie jest technik". Dzięki niej można swobodnie zarządzać wizytą fachowca - przełożyć ją na inny termin, anulować czy śledzić status instalacji i naprawy. A jeśli nawet teraz nie oczekujesz technika, to przecież każdego z nas w końcu może to spotkać.

Korzystanie z "Gdzie jest technik" jest banalnie proste. Wystarczy zalogować się na naszej stronie, skorzystać z aplikacji "Mój Orange" lub po prostu kliknąć w wysłany SMS-em link, a panel zarządzania już się przed nami otwiera. Poza wspomnianą zmianą terminu wizyty technika, zobaczymy wiele innych opcji. Wśród nich śledzenie na żywo trasy dojazdu fachowca czy informacja o ewentualnym spóźnieniu. Po instalacji czy naprawie w "Gdzie jest technik" dostępna jest także ankieta, w której ocenić można, czy wszystko działa prawidłowo. Prosto i przyjemnie.

Więcej szczegółów w filmie, zapraszam do obejrzenia.


Bezpieczeństwo

Dzwoni automat? Lepiej być ostrożnym

Michał Rosiak Michał Rosiak
20 czerwca 2024
Dzwoni automat? Lepiej być ostrożnym

Sytuacja, gdy odbieramy rozmowę i okazuje się, że dzwoni automat, to nic nowego. Prośby o potwierdzenie rezerwacji, ocenę wizyty, czy usługi - takie rzeczy dużo łatwiej i taniej załatwić automatem. Wydaje się, że taka rozmowa to nic groźnego. Automatowi nie można jednak w pełni ufać.

Już w listopadzie ubiegłego roku na stronie CERT Orange Polska ostrzegaliśmy o telefonach, podszywających się pod Straż Graniczną, gdzie informację automat przekazywał nam po angielsku. Cel? Taki jak zawsze, wyciągnięcie od nas pieniędzy. Niespełna tydzień temu Niebezpiecznik ostrzegał o powrocie schematu. Tym razem dzwonić miała amerykańska policja. Do nas natomiast, zarówno w formie zgłoszeń z zewnątrz, jak i faktycznych połączeń do członków zespołu CERT Orange Polska, trafiło w ostatnich dniach kolejne zagrożenie, w którym dzwoni automat.

Dzwoni automat i prosi o kontakt na WhatsApp

Brzmi absurdalnie, a nici robią wrażenie wyjątkowo grubych? To prawda, ale słyszałem o tylu przekrętach, że uważam, iż nie ma scamu, na który przynajmniej jedna osoba nie da się nabrać. Zakładam też, że młodzi ludzie odbierając telefon i słysząc:

Nie mogę wysłać Ci SMS-a, proszę dodaj mój numer na WhatsApp, mam Ci coś ważnego do powiedzenia

raczej żałośnie się uśmiechną. Jeśli ktoś chce połączyć się z nami na WhatsApp, to po prostu napisze, a nie będzie dzwonił, byśmy zrobili to my. Cóż, dla osoby świadomej cyfrowo - co najmniej dziwnie. Zastanówcie się jednak, czy wokół Was nie ma kogoś, kto np. mógłby zinterpretować taką rozmowę jako specyficzną formę SMS-a? Wiecie, kiedyś można było wysłać SMS-a na telefon stacjonarny. Wojtek - są jeszcze telefony stacjonarne?

Co zrobić w takiej sytuacji? Jeśli w treści się przedstawi jako znana Ci osoba - po prostu oddzwoń do niej. Na jej prawdziwy numer, jak przy przekręcie na "Mamo, telefon wpadł mi do sedesu". A jeśli nie wiesz, kto to jest? Jak często piszesz do obcych ludzi? W 999 przypadkach na 1000 (to moja "estymacja ekspercka") rozmowa będzie przekrętem. Ten 1 zostawiam tylko na jakieś wyjątkowo abstrakcyjne zdarzenia. Zignoruj i zapomnij. Jeśli ktoś chce Cię złapać na WhatsApp - napisze na WhatsApp. A jeśli dostaniesz wiadomość na komunikatorze od nieznanego numeru, niezaczynającego się od +48 - po prostu go zablokuj. No chyba, że to np. +44, a Ty masz znajomych w Anglii.

Scroll to Top