Odpowiedzialny biznes

Wielki powrót legendy sportów walki

Krzysztof Smajek Krzysztof Smajek
15 września 2013
Wielki powrót legendy sportów walki

Za nami gala PLMMA w Pruszkowie, podczas której w oktagonie zadebiutował Jóżef Warchoł. W walce wieczoru Warchoł znokautował w pierwszej rundzie Kamila Bazelaka. Co sądzicie o występie polskiej legendy sportów walki?


Odpowiedzialny biznes

Floyd udzielił lekcji Canelo

Krzysztof Smajek Krzysztof Smajek
15 września 2013
Floyd udzielił lekcji Canelo

Floyd Mayweather pokazał w MGM Grand w Las Vegas ogromną klasę i zdecydowanie pokonał na punkty Saula Alvareza. Walka od pierwszego gongu toczyła się pod dyktando "Moneya", który pod każdym względem zdominował  rywala.

Jednak sędziowie nie byli jednomyślni w sprawie werdyktu, bo jeden z nich ogłosił remis 114:114. Dwóch pozostałych oceniło, że Amerykanin wygrał wysoko na punkty - 116:112 i 117:111. - Canelo jest bardzo dobrym bokserem, ale zwyciężyłem go bez cienia wątpliwości. Nie rozumiem, jaką walkę oglądał ten sędzia, który ogłosił remis - powiedział po walce Floyd Mayweather.


Rozrywka

Złote Lwy rozdane

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
15 września 2013
Złote Lwy rozdane

Ostatnio pisałam o rozpoczynającym się 38 Festiwalu Filmowym w Gdyni. Dziś juz wiemy, że film "Ida" Pawła Pawlikowskiego zdobył Grand Prix. To powieść o młodej zakonnicy, odkrywającej historię swojego pochodzenia oraz tragicznych losach rodziny. Srebrne Lwy przypadły filmom "W imię…" i "Chce się żyć". Nagrody specjalne jury trafiły w ręce Kasi Rosłaniec za film "Bejbi blues" i Sławomira Fabickiego za "Miłość". Przypomnę, że "Bejbi blues" był koprodukowany przez Orange Polska. Więcej informacji o 38. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych znajdziecie tutaj.

b738e9aa09ab67ca50b8022a322404ac0ab

Ogladaliście ten film? Który film z tych, które były na feswiwalu Wam się najbardziej podobał?

Scroll to Top