Odpowiedzialny biznes

Wirtualne Amazonki

Monika Kulik Monika Kulik
29 marca 2010
Wirtualne Amazonki

Pisałam ostatnio o konkursie „Odkryj e-wolontariat”. Dziś chcę Wam pokazać wywiad z twórcami strony internetowej Federacji Stowarzyszeń Amazonki, która zajęła pierwsze miejsce.

Strona www.amazonki.net działa już 5 lat i skupia obecnie 1400 użytkowników, codziennie zagląda tu 700 osób. Głównie są to kobiety, które szukają informacji na temat raka piersi, ale też ich najbliżsi i przyjaciele.

Czasami, jako kobiety szukamy pewności „że to nie to”, czasami nadziei, „ że inni przez to przeszli i żyją”, chcemy spotkać nie anonimowego lekarza, suchą informację z ulotki, ale drugiego człowieka, który ma takie, jak my doświadczenia, który wie co przeżywamy i któremu możemy zaufać. Dzięki wirtualnym amazonkom takie spotkanie jest możliwe w każdej chwili.

Działanie tej strony przekonuje, że e-wolontariat jest bardzo dobrym uzupełnieniem tego „w realu”, często stanowi pierwszy krok do nawiązania kontaktu, spotkania i do pojęcia działania.

P.S. To już nasz 100. wpis na blogu. Dużo to czy mało? Oceńcie sami, my uważamy, że cały czas się rozkręcamy. Dziękujemy, że jesteście z nami i czytacie nasze wpisy. Gorąco pozdrawiamy.


Oferta

Przedłużamy promocje

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 marca 2010
Przedłużamy promocje

Lubię poniedziałki, zwłaszcza kiedy mogę przekazać dobre informacje. Zgodnie z waszymi oczekiwaniami przedłużamy promocje pakietu 1000 minut w OPOP i 2xwięcej w Orange abonament. Od początku kwietnia obydwie oferty będą dostępne do odwołania. Szczegóły jak zawsze na http://www.orange.pl

orange_baner_wkn.jpg


Rozrywka

Różyczka, Trick i 905 802

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 marca 2010
Różyczka, Trick i 905 802

Dzięki Benchmark za oficjalne zakończenie konkursu. Nie pierwszy raz przekonaliście mnie, że nie trzeba mieć umiejętności Lisbeth Salander, aby znaleźć w necie dowolną informac ję. Tym razem bez problemu dotarliście do danych PISF, że "To nie tak jak myślisz, kotku" obejrzało w kinach aż 905 802 widzów. Dwie nowe koprodukcje TP to "Różyczka" i "Trick". Zanim podam wyniki informacja, że jeśli dobrą odpowiedź podało więcej osób o kolejności decydowała zasada, kto pierwszy ten lepszy. Podwójne zaproszenia na "Starcie tytanów" dostają: zaba Monika, Dominic i klara_z. Benchmark, jako jednoosobowe jury zaliczam odpowiedź padre 77. W efekcie gadżety z magicznej szafy rzecznika jadą do niego, guregori i Adaho. Ty dostajesz nagrodę pocieszenia. W poniedziałek wyślę do wszystkich nagrodzonych e-malie, aby ustalić szczegóły dostawy. Jutro powinienem też wiedzieć, czy przedłużamy pakiet 1000 minut w OPOP. Osobiście jestem dobrej myśli :-)

Scroll to Top