Odpowiedzialny biznes

Wybierzcie najpiękniejszą bramkę I ligi

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
02 czerwca 2013
Wybierzcie najpiękniejszą bramkę I ligi

I-ligowcy zafundowali nam wielkie emocje. Dopiero w ostatniej kolejce dowiemy się, kto wywalczy awans do ekstraklasy. Przed wielkim finałem, który oczywiście będzie transmitowany na antenie Orange sport, mamy dla Was propozycję: wybierzcie z nami bramkę sezonu. Aby obejrzeć nominowane trafienia, klikajcie TUTAJ.

A my jeszcze raz przypominamy sobotnie niespodziewane zwroty akcji na boiskach I ligi. Które zespoły, Waszym zdaniem, ostatecznie trafią do ekstraklasy?


Odpowiedzialny biznes

Dwa filmy po weekendzie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
31 maja 2013
Dwa filmy po weekendzie

Wiem, że co najmiej 21 osób z niecierpliwością czeka na filmowe podsumowanie naszego zjazdu blogowego.  Proszę Was o jeszcze chwilę cierpliwości, filmy będą gotowe w pierwszych dniach po weekendzie. Krótki opublikuję na blogu, a dłuższy będziecie mogli sobie sami ściągnąć. We fragmentach, które miałem okazję zobaczyć, naprawdę dajecie radę. Pozdrawiam długoweekendowo z Zakopanego.

0ca18b324c725284a4895e84b90f8f4ce63 456f58fa5922bb77a81e7aa008a97a96f51 47602b97b4d3b0f0f2af94ef8bbe08bcf76

 

 


Rozrywka

Fantastyczny OWF 2013

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
30 maja 2013
Fantastyczny OWF 2013

Tegoroczny OWF to wielkie wydarzenie! Gdzie nie spojrzałam wokół towarzyszyły mi tłumy skaczących i śpiewających festiwalowiczów. Cieszę się, że mogłam „na własnej skórze” poczuć te emocje. Jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że podczas tej imprezy spotkałam mnóstwo obcokrajowców, którzy przyjechali na koncerty swoich idoli. Podczas szóstej edycji festiwalu nie zabrakło nowych brzmień i muzycznych odkryć. Największą gwiazdą pierwszego dnia imprezy była Beyonce. Wszystkim towarzyszył wielkie emocje i duża dawka adrenaliny. Takich chwil się nie zapomina!

Głównymi atrakcjami drugiego i ostatniego dnia Orange Warsaw Festival były koncerty Cypress Hill, The Offspring i Fatboy Slim. Wieczorem jako jedna z pierwszych wystąpiła amerykańska grupa hip-hopowa Cypress Hill. Muzycy tego zespołu łączą w swojej twórczości wpływy muzyki hip-hopowej z rockową i funky. Kolejnym najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem niedzielnego koncertu był występ grupy The Offspring, która wystąpiła z zestawem największych przebojów. Występ brytyjskiego dj-a, Fatboy Slima zakończył tegoroczny Orange Warsaw Festiwal.

PlayWyłącz głos

Nieczęsto pojawia się moment, w którym można sobie powiedzieć „marzenia się spełniają” :) Do zobaczenia za rok!

Kogo chcielibyście zobaczyć podczas kolejenj edycji OWF?

Scroll to Top