Rozrywka

Wygraj bilety na Orange Warsaw Festival

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
23 sierpnia 2010
Wygraj bilety na Orange Warsaw Festival

Chcecie wybrać się na Orange Warsaw Festival, a nie macie jeszcze biletów? Możecie je wygrać w naszym konkursie. Jak to zrobić? Odpowiedzcie na pytanie, który raz Orange angażuje się w ten festiwal, gdzie się on w tym roku odbędzie (dokładne miejsce koncertu - nie samo miasto) oraz w jakim miejscu OWF zagrał w 2009 roku. Najszybsi dostaną podwójne bilety na jeden z festiwalowych dni - czyli sobotę 28.08 lub niedzielę 29.08.

Wcześniej rozdaliśmy już 300 podwójnych biletów w konkursie na fan page Orange na Facebooku  oraz profilu festiwalu. Tam prosiliśmy Was o nagranie swojej wersji piosenki „Every Little Thing”  skomponowanej przez autora muzyki do wielu reklam Orange, Bartka Dziedzica. Dla wszystkich, którym się nie udało dziś kolejna szansa - tym razem na blogu. Biletów mamy dużo mniej więc do dzieła.

Komentarze

Krzysiek
Krzysiek 11:59 23-05-2022

Florence And The Machine. Chciałbym na żywo sprawdzić jak dobra jest muzyka grona osób, którym wystraczyło4 lata istnienia zespołu by zostać nominowanym do Nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Nowy Artysta. W 2016 roku zespół ten otrzymał aż pięć nominacji do tej nagrody

Odpowiedz
  pablo_ck
  pablo_ck 18:06 24-05-2022

  Krzysiu napisz to w komentarzu na Facebooku. A może by tak…….ktory byłby to zlot…..15 iubileuszowy Zlot Orange. Tylko…….jakoś Old Team ostatnio mało komentuje.

  Odpowiedz
   Krzysiek
   Krzysiek 12:15 25-05-2022

   Ostatnio ten blog jest jakby nie blogiem. Brakuje konkursów, nagród, spotkań itd.

   Odpowiedz
   mike278
   mike278 12:16 25-05-2022

   Ale czyta Pablo czyta. 😛 A zloty się już nie powtórzą. Rachunek ekonomiczny tak stanowi, patrz jak konkursy wycieło. 😉

   Odpowiedz

Odpowiedzialny biznes

Za mały i za słaby góral

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
23 sierpnia 2010
Za mały i za słaby góral

Za mały i za słaby: tak oceniły amerykańskie portale boksierskie Tomasza Adamka i to po zwycięskiej walce z Michaelem Grantem. A chodziło o jego ewentualne występy przeciwko braciom Kliczko. W podobnym duchu wypowiadała się część fachowców w Polsce. Ale jeszcze nie dawno wielu przepowiadało, że Adamek w ogóle nie ma czego szukać w wadze ciężkiej bo jego 187 cm i 90 z haczkiem kilogramów to zdecydowanie za mało by zaistnieć w tej kategorii wagowej. Tym czasem Adamek ze spokojem bije 20 kilogramów cięższego i chyba 13 cm wyższego Granta, który wcale nie okazał się żadnym chłopcem do bicia. Mimo wszystko Adamek obok gratulacji zbiera chyba więcej krytyki.

Pamiętajmy, że Grant był nie tylko kolejnym kroczkiem w kierunku walki o mistrzostwo, ale w pewnym sensie sparingpartnerem, który miał pokazać Polakowi jak walczy się z dużo wyższymi i cięższymi rywalami z zaplecza tych najlepszych (na walce choćby z Golotą chyba niczego sie nie nauczył). To nawet dobrze, że zasmakował kilku mocnych uderzeń w tym bomby z bodajże IV rundy. Przetrwał drobny kryzys i realizował plan dalej.

Adamek ma bowiem nie tylko mocno nogi, nie tylko jest bardzo szybki, ale ma też poukładane w głowie i realizuje swój plan. Pewnie dla wielu jest najważniejsze jego serce do walki. Ale do tego trzeba jeszcze przygotowania siłowego, nad którym chyba najbardziej musi teraz popracować.

Nie twierdzę, że dziś ani za pół roku bracia Kliczko go nie rozniosą, nie mówię, że mistrzem świata będzie. Wiem jednak, że będzie prowadził mądrze swoją drogę do walki o tytuł i w decydującym momencie nie padnie w 14 sekundzie, ani nie ucieknie z ringu. I dlatego mu dopinguję, tak jak żadnemu innemu bokserowi w ostatnich dekadach.


Oferta

Promocja Orange Freedom

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
22 sierpnia 2010
Promocja Orange Freedom

Od poniedziałku ruszamy z promocją usługi Orange Freedom, w której w lipcu udostępniliśmy prędkości 10 i 20 Mb/s. Tym razem każdy klient, który podpisze umowę na OF i kupi jeden z routerów WiFi (Netgear lub Gigaset 504 AG) za 49 zł, dodatkowo otrzyma zestaw do internetu mobilnego, czyli modem oraz starter Orange Free. Promocji będzie towarzyszyć kampania reklamowa. Poniżej możecie zobaczyć spot, który od jutra pojawi się w tv.

Scroll to Top