Rozrywka

Wygraj podwójny karnet na Orange Warsaw Festival 2016

Kasia Barys Kasia Barys
10 maja 2016
Wygraj podwójny karnet na Orange Warsaw Festival 2016

Całymi dniami słuchasz zespołów z tegorocznego line-upu Orange Warsaw Festival? Twoje nogi wyrywają się w rytm muzyki, a myślami wybiegasz przed wielką scenę na Służewcu? To znak, że odliczasz już dni do OWF!  Coraz cieplejsze dni sprawiają, że tęsknota za latem jest coraz większa, a przecież lato dla fanów muzyki to istny festiwalowy raj - z Orange Warsaw Festival na start. Zobaczcie jak, bawiliśmy się w zeszłym roku.

Jeśli nie może Cię zabraknąć na tegorocznej imprezie, zapraszam do konkursu. Lubisz festiwale i byłeś na niejednym z nich? Jesteś prawdziwym festiwalowym zwierzęciem? Pokaż nam to! Na swoim profilu na Facebooku lub Twitterze utwórz galerię z minimum 3 zdjęć – foto-story. Zaprezentuj w niej swoją festiwalową naturę. Liczę  na kreatywność. Może to być seria wspomnień zebrana z kilku lat bywania na festiwalach albo historia z jednej imprezy, ale z kompletem zaskakujących ujęć. Wszystko powinno składać się w jedną całość i przekonać mnie, że na festiwalach czujesz się jak ryba w wodzie.

Pamiętaj – podpis galerii czy wpis na Twitterze też ma znaczenie – zaproponuj coś ciekawego i dodaj link: blog.orange.pl. Kiedy foto–story będzie gotowe, opublikuj je na swoim profilu, następnie umieść linko do niego w komentarzu pod tym wpisem.

Wygrywają 3 najlepsze foto-story. Czas start do 16 maja. Link do regulaminu: http://biuroprasowe.orange.pl/biuroprasowe/mediateka/wydarzenia/regulamin-konkursu-wygraj-podwojny-karnet-na-owf

33855b7f9ffef5d477bf09823764a14de92

Powodzenia!


Odpowiedzialny biznes

Dołącz do kadry Górskiego i jedź z Orange Euro 2016!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 maja 2016
Dołącz do kadry Górskiego i jedź z Orange Euro 2016!

Za tydzień polscy piłkarze zaczynają przygotowania do EURO 2016. Będą trenować, grać mecze towarzyskie, a  12 czerwca w Nicei rozpoczną bój o mistrzostwo. Razem z Orange będę mocno trzymał kciuki za kadrę. Szczerze już nie mogę się doczekać, bo pewnie nie tylko moim zdaniem, kadrę mamy najsilniejszą od wielu lat. Jako sponsorowi EURO 2016 najbardziej zależy nam na wspieraniu kibiców, którzy dają zespołowi dodatkową siłę i motywację. Dlatego szukamy najlepszych z Was i tworzymy własną drużynę „Orłów Roberta Górskiego”, która pojedzie do Paryża by kibicować piłkarzom na żywo w meczu Polska-Niemcy.  Jak się załapać do ekipy? Zapraszam do konkursu. Wszystko, czego potrzebujecie znajdziecie na stronie www.orlyrobertagorskiego.pl Powodzenia!


Oferta

Busem przez Świat i Nawigacja Orange

Stella Widomska Stella Widomska
09 maja 2016
Busem przez Świat i Nawigacja Orange

Ola Ślusarczyk i Karol Lewandowski to blogerzy podróżniczy, którzy przemierzają świat charakterystycznym kolorowym busem i opisują to w swoim blogu. Razem stworzyliśmy akcję #PoDrodzeZOrange, w której Ola i Karol korzystają z naszej nawigacji. Szukają miejsc tajemniczych, mało znanych i atrakcyjnych. Pomaga im w tym unikalna właściwość Nawigacji Orange, jaką jest lista miejsc wartych odwiedzenia. W ramach akcji para pojedzie do 5 miejsc, a potem przygotuje o tym przewodniki dostępne na swoim blogu oraz wideorelacje na YouTube. Podróż będzie też na bieżąco pokazywana na ich kanałach na Instagramie i Snapchacie.

Akcji #PoDrodzeZOrange towarzyszy konkurs dla fanów, którzy tu  mogą odgadywać jaką lokalizację Ola i Karol odwiedzą w kolejnym odcinku. Na zwycięzców czekają kamery GoPro.

A pierwszy odcinek to podziemne miasto na Dolnym Śląsku, które kryje jedną z największych tajemnic III Rzeszy. Miłego oglądania! :-)

 

 

 

Scroll to Top