Odpowiedzialny biznes

Wytypuj i wygraj bluetooth

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 czerwca 2010
Wytypuj i wygraj bluetooth

Przeglądałem dziś zawartość magicznej szafy rzecznika i znalazłem fajne gadżety m.in. słuchawki bluetooth. Dostanie ją pierwsza osoba, która poprawnie wytypuje wyniki dwóch najbliższych meczów polskiej reprezentacji z Serbią i Hiszpanią. Ponadto dla osoby, która najszybciej poprawnie wskaże wszystkich ewentualnych zdobywców bramek dla Polski zarezerwowałem drugi bluetooth. Oczywiście można też obstawić pesymistycznie, czyli że nikt gola nie strzeli. Każdy ma po jednej możliwości typowania wyników i strzelców. Powodzenia.

reprezentacja_-_kielce_-_finlandia.jpg


Odpowiedzialny biznes

Działajmy razem

Monika Kulik Monika Kulik
02 czerwca 2010
Działajmy razem

Sytuacje kryzysowe mają to do siebie, że wyzwalają w ludziach ogromne pokłady dobrej woli, chęci pomocy. Zaraz pojawiają się też pytania – kto, co, jak, gdzie, kiedy? I tu rodzi się chaos.

Poszukiwałam przez pewien czas informacji o terenach dotkniętych powodzią, obdzwoniłam kilka centrów kryzysowych – ci tylko zajmowali się pomocą doraźną, ci tylko ochroną wałów, a jeszcze inni ratownictwem. Każdy odpowiadał za swoje, a nie za „wspólne”.

Nic zatem dziwnego, że niedawno Premier zaproponował stworzenie obywatelskiego centrum kryzysowego  – narzędzia pozwalającego organizacjom społeczeństwa obywatelskiego w krytycznej sytuacji, w krótkim czasie mobilizować społeczeństwo, działać w sposób spontaniczny i wolontariacki, a jednocześnie uporządkowany i skuteczny. Takie centrum właśnie powstaje.

Dziś ruszyła strona www.powodz.ngo.pl, której zadaniem jest wymiana informacji pomiędzy osobami i instytucjami poszkodowanymi przez powódź, a tymi, którzy mogą zaoferować im swoją pomoc. Ma być także narzędziem wspierającym i koordynującym działania organizacji pozarządowych na rzecz powodzian. Przy naszej współpracy powstaje też infolinia na potrzeby centrum.

Również w takiej społeczności, jak nasza firma trwa akcja pomocowa. Uruchomiliśmy specjalny portal wewnętrzny na temat pomocy. W 57 punktach w naszych lokalizacjach zbierane są dary dla powodzian, w tym dla kilkunastu naszych kolegów i współpracowników, którzy w powodzi stracili cały dobytek.

Pomoc doraźna to dopiero początek – największe wsparcie potrzebne będzie, gdy woda opadnie.


Oferta

Audioteka Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 czerwca 2010
Audioteka Orange

Rano pisałem o promocji "pięćdziesiątki", a wieczorem dodam, że również dziś wystartowaliśmy z nowym serwisem http://audioteka.orange.pl, który umożliwia zakup audiobooków. Książki można pobrać w dwóch wersjach: pełnej o wyższej jakości dźwięku oraz light do wgrania na komórkę lub odtwarzacz mp3. Na dzień dobry dajemy dostęp do ponad 6000 godzin nagrań. Oferta serwisu będzie stale powiększana o nowości wydawnicze i bestsellery. Za kupione pozycje można zapłacić np. kartą kredytową i przelewem. Warunkiem korzystania z serwisu jest posiadanie konta na portalu orange pl. Do końca czerwca każdy, kto po skompletowaniu zamówienia wpisze w przeznaczonym do tego polu kod: orange, otrzyma 25 proc. rabatu na zamówione przez siebie pozycje. Planujemy też specjalne przedpremierowe wydania, do których w pierwszej kolejności uzyskają dostęp klienci audioteki. Miłego ściągania i słuchania :-)

Scroll to Top