;

Oferta

Xiaomi, Huawei, Motorola taniej nawet o ponad 200 złotych! (1)

Beata Giska

18 marca 2021

Xiaomi, Huawei, Motorola taniej nawet o ponad 200 złotych!
1

Ostatnie dni mijają nam pod znakiem licznych wiosennych promocji w Orange – dodatkowe 5 GB gratis w ofercie na kartę, a także duety smartfonów w obniżonych cenach. Do tego, jak co czwartek, dochodzi jeszcze oferta tygodnia. A w niej królują trzy marki: Xiaomi, Huawei, Motorola. Z każdej z nich wybraliśmy po jednym ciekawym modelu i jego właśnie przeceniliśmy.

 

Tanie smartfony w Orange

Tym razem promocyjnie można kupić:

 • Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/128GB taniej nawet o 288 zł, przy zakupie Planów Mobilnych 55 i Orange Love Standard
 • Huawei P40 Lite 5G do 288 złotych mniej – przy zakupie Planów Mobilnych 55 oraz Orange Love Standard, Extra i Premium.
 • Motorola Moto G9 Play przy zakupie wybranych ofert jest tańsza nawet o 200 zł.

Warto dodać, że Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/128GB i Huawei P40 Lite 5G to nowoczesne smartfony w przystępnej cenie, które obsługują najnowszą i najszybszą sieć internetową 5G.

Kto może skorzystać z oferty tygodnia?

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów, którzy przedłużają swoje umowy lub zwiększają w nich pakiety. Dotyczy to opcji Orange Love i Planów Mobilnych – dla każdego z nich obowiązują inne, atrakcyjne propozycje cenowe dla tych konkretnych modeli telefonów.

Smartfony: Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/128GB, Huawei P40 Lite 5G, Motorola Moto G9 Play – w okresie obowiązywania promocji, są także dostępne w obniżonych cenach w ofercie bez abonamentu.

Więcej parametrów technicznych, a także szczegóły oferty znajdziecie na orange.pl . Warto się pospieszyć, bo promocja trwa do 24 marca – do końca dnia.

 

Udostępnij: Xiaomi, Huawei, Motorola taniej nawet o ponad 200 złotych!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the House. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 13:57 18-03-2021
  Promocja nawet nawet ;)
  Odpowiedz

;

Oferta

5 GB i darmowe rozmowy na „Pierwszy Dzień Wiosny” w Orange na kartę (8)

Beata Giska

17 marca 2021

5 GB i darmowe rozmowy na „Pierwszy Dzień Wiosny” w Orange na kartę
8

Choć wiosna rozpoczyna się 21 marca – my już nie możemy się jej doczekać. W Orange sezonowa, wiosenna promocja startuje już dziś. Akcja „Pierwszy dzień wiosny” to za darmo rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni w prezencie od Orange.

Dla kogo jest oferta?

 • dla wszystkich użytkowników Orange na kartę (z wyjątkiem taryfy Zawsze bez limitu)
 • dla tych, co nie mają włączonej usługi Bez limitu
 • dla osób, które mają aktywne konto w swoim telefonie

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

 • wystarczy wysłać SMS o treści WIOSNA pod bezpłatny numer 364
 • usługę można włączyć w dniach 17-21 marca 2021 roku
 • prezent jest ważny przez 5 dni od dnia aktywacji

Wiosenna promocja w Orange na kartę włączy się samoczynnie po wysłaniu sms-a. Każdy użytkownik może skorzystać z niej jednorazowo. Szczegóły akcji „Pierwszy Dzień Wiosny” znajdują się w regulaminie, a także na naszej stronie internetowej: www.orange.pl/nakarte . Korzystajcie z darmowych rozmów, wiadomości i dodatkowych 5 GB. Gorąco polecamy!

PS. Szukajcie relacji naszych Ambasadorów, którzy już mogli przetestować i skorzystać z akcji „Pierwszy Dzień Wiosny” w Orange na kartę.

Udostępnij: 5 GB i darmowe rozmowy na „Pierwszy Dzień Wiosny” w Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the House. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Adam 12:26 17-03-2021
  Cześć oferta bardzo fajna i dziękuję ale naprawdę będę zadowolony jak dodacie darmowy youtube do oferty na kartę tak jak jest to w T-Mobile,może być i w 480p może być to nawet w ofercie gdzie jest 5G czyli ta za 39zł.Dziękuję
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mateusz 13:21 17-03-2021
  Jak zwykle dziękować za promocję
  Odpowiedz
 • komentarz
  jarekt 14:28 17-03-2021
  Oczywiście: "13. Jeśli Klient posiada bonusowe gigabajty z usługi „Internet za darmo” lub z bonusu na start po aktywacji startera, to będą one wykorzystywane przed pakietem gigabajtów z Promocji." Czyli kolejny raz promocja bez sensu i nieuczciwa, przynajmniej w zakresie tych darmowych 5GB. Bo: darmowe i promocyjne GB powinny zawsze i bezwzględnie schodzić w pierwszej kolejności przed innymi posiadanymi już przez nas GB. Ktoś pomyśli: "Za darmo 5GB? Włączę sobie - grzech nie skorzystać, zwłaszcza że SMS aktywujący też darmowy. Mam swoje 20GB, to sobie zaoszczędzę 5GB..." No i niby zużyje sobie te darmowe 5GB, a po 5 dniach na koncie tylko 15GB, bo zużył własne 5GB, a te darmowe 5GB zupełnie nietknięte przepadły po 5 dniach...
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:00 17-03-2021
  Dziękuję ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  ss 14:45 18-03-2021
  na fejsie orange ani me ani be o tej promocji
  Odpowiedz
 • komentarz
  ehhh 07:52 19-03-2021
  Promiocja to taki clickbait Jeśli Klient posiada bonusowe gigabajty z usługi „Internet za darmo” lub z bonusu na start po aktywacji startera, to będą one wykorzystywane przed pakietem gigabajtów z Promocji."
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mona Lisa 13:16 20-03-2021
  Mimo wysłania 2 sms Wiosna nadal nie jest aktywowana usługa mimo że konto na kartę mam aktywne? Pisze że powiadomia o ajtywacji o od 6.00 rano nic :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nikt* 09:28 21-03-2021
  Promocja nie dotyczy jeżeli ktoś ma już bonusowe GB np. za doładowanie. W tym przypadku będzie miał promocyjne GB ale nie skorzysta z nich i przepadną. Promocja bez sensu.
  Odpowiedz

;

Sieć

Milion więcej światłowodów, dzięki współpracy z operatorami (10)

Wojtek Jabczyński

17 marca 2021

Milion więcej światłowodów, dzięki współpracy z operatorami
10

W ostatnich latach Orange Polska inwestował miliardy złotych w rozwój sieci światłowodowej. W zasięgu naszych usług mamy ponad 5 mln gospodarstw domowych, a 20 proc. z nich jest dostępnych dzięki współpracy z ponad 40 operatorami posiadającymi sieci FTTH. Zarówno lokalnymi, jak i dużymi np. INEA. Korzystamy z ich łączy, dostarczając klientom naszą ofertę. Z drugiej strony, wybudowane przez Orange światłowody też udostępniamy na rynku hurtowym, czego przykładem umowa z T-Mobile.

Kolejne inwestycje Orange

Taka współpraca opłaca się obu stronom i zależy nam na jej rozwoju. Niedługo ruszymy z projektem pod roboczą nazwą FiberCo, którego celem jest kontynuacja inwestycji i jeszcze efektywniejsza współpraca w budowie światłowodowej Polski. Z głównym akcentem na współpracę hurtową i pokrycie siecią miejsc, do których światłowody jeszcze nie dotarły i nie obejmują ich także inwestycje w ramach kolejnych konkursów POPC, do których dokłada się Unia Europejska. Ważne będzie tutaj zsynchronizowanie inwestycji komercyjnych i projektów z pomocą publiczną, bo to pozwoli szybciej dotrzeć ze światłowodami do jak największej liczby gospodarstw domowych i firm.

Coraz więcej operatorów – partnerów

Przypomnę, że kiedy zaczęliśmy budować światłowody, jako pierwsi na rynku zdecydowaliśmy się mocniej wejść we współpracę z mniejszymi operatorami. Pierwszą umowę z lokalnym dostawcą podpisaliśmy w 2015 roku. „Dodała” nam do zasięgu ponad 4 tys. gospodarstw domowych. W następnym roku było to 15 tys. Potem poszło już szybko i obecnie mamy ponad milion gospodarstw domowych w zasięgu światłowodu Orange na sieciach tzw. operatorów trzecich.

Budujemy światłowodową Polskę

Staramy się kierować zasadą, że jeśli gdzieś są już wybudowane sieci światłowodowe – w standardzie zapewniającym świadczenie usług z jakością gwarantowaną przez Orange – to chcemy z nich skorzystać. Unikamy w ten sposób nieekonomicznego dublowania się. Klienci mają też możliwość wyboru dostawcy usług, jeśli tylko operator udostępniający łącze, świadczy też usługi detaliczne. Biorąc pod uwagę rosnące potrzeby klientów – zwłaszcza teraz w czasach pandemii – takie podejście jest najrozsądniejsze. Warto współpracować i wspólnie budować światłowodową Polskę.

Udostępnij: Milion więcej światłowodów, dzięki współpracy z operatorami
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the House. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  radmar 11:14 17-03-2021
  Panie Wojtku, w takim razie serdecznie zapraszam do mnie na dokończenie Państwa własnej inwestycji.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 12:01 17-03-2021
   Trudno się odnieść nie znając żądnych szczegółów. Chętnie sprawdzę. Proszę o email: wojciech.jabczynski@orange.com
   Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 14:48 18-03-2021
   Wracam i niestety nie mam dobrych wieści. Na dziś nie mamy w planach inwestycji w przekazanej na e-mail lokalizacji, ale nie wykluczamy jej jednak w przyszłości. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Darek 18:24 17-03-2021
  A co z dostępem do stabilnych usług z realną prędkością w miejscowościach Uniemyśl i Okrzeszyn w powiecie kamiennogórskim na Dolnym Śląsku?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Matt55 20:31 17-03-2021
  Mam nadzieję, że uda się Orange porozumieć z lokalnym operatorem ITV Media, który w mojej okolicy już w 2018 roku wybudował sieć z POPC, a na tej sieci do dziś nie ma żadnego innego operatora do wyboru.
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 20:58 17-03-2021
  Trzymam kciuki za owocną współpracę z innymi podmiotami, żeby nie było tylko tak że "gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  GK 09:48 18-03-2021
  Od Orange mam telefon stacjonarny, komórkowy, tv-sat i Neostradę o zawrotnej prędkości 10 Mb/s i szybszej nie mogę mieć. Za oknem mam światłowód biegnący po słupach energetycznych położony przez prywatną firmę. Mynet bodajże się nazywają. Czy z nimi też współpracujecie?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Robi 11:51 22-03-2021
  Kiedy w końcu doczekamy się światłowodu Opole EINSTEINA, serdecznie zapraszamy Orange
  Odpowiedz
 • komentarz
  pferd 13:05 26-03-2021
  no i przy okazji cicha podwyżka o 5pl/mc dla domków jednorodzinnych :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 18:03 02-05-2021
  Dzień dobry Panie Wojtku, Pozwoliłem sobie w Wielkanoc napisać maila na Pański podany adres, ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. Mieszkam w Toruniu, gdzie korzystam już w dwóch lokalizacjach z Państwa pakietów Orange Love ze światłowodem, ale przymierzam się do przeprowadzki. W tym roku planuję dokończyć budowę domu w miejscowości pod Toruniem. Powstaję tu osiedle około 30-40 domów jednorodzinnych i niewątpliwie przydałby się dobry internet z prędkością światłowodu. Uprzejmie proszę o sprawdzenie możliwości inwestycji z Państwa strony instalacje światłowodu we wspomnianej miejscowości, ewentualnie wskazanie drogi administracyjnej jaką musiałby przebyć, żeby ubiegać się o taką inwestycję. Gdybym zebrał podpisy wszystkich zainteresowanych, to mogłoby to być uśredniając 30 abonamentów miesięcznie x ~ 150 PLN = 4500 PLN * 12 = 54.000 PLN rocznych wpływów, a może więcej biorąc pod uwagę powstające nowe domy, sąsiedztwo lub wyższe abonamenty.
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej