Oferta

Zajączek przynosi tańsze smartfony

Beata Giska Beata Giska
06 kwietnia 2023
Zajączek przynosi tańsze smartfony

W Orange obniżyliśmy ceny telefonów na Wielkanoc. Od dziś proponujemy wybrane smartfony, przecenione nawet o 400 zł. Poznajcie szczegóły.

Oferta dostępna jest przy zakupie Planu L, z możliwością wyboru elastycznych rat. Promocja potrwa od 6 do 19 kwietnia.

Modele, które kupicie teraz taniej:

  • OPPO A57s 4/128 GB
  • Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128 GB
  • TCL 30 5G 4/128 GB
  • OPPO Reno7 Lite 5G 8/128 GB
  • vivo Y35

Przecenione smartfony mamy w ograniczonej liczbie, do wyczerpania zapasów. Możecie kupić je w salonach i poprzez stronę internetową, gdzie asortyment jest znacznie większy. O promocji od Zajączka Orange przeczytacie tutaj.

Dodatkowo polecamy dobrać opcję: zabezpiecz ekran telefonu (już od 49,90 zł). Szczegóły na orange.pl i u sprzedawcy.

Przypominam też, że 9 kwietnia na naszej stronie, tradycyjnie pojawi się niedzielna oferta. Znajdziecie niespodziankę - produkt w bardzo atrakcyjnej cenie i ograniczonej liczbie sztuk. Co będzie tym razem? Możecie sprawdzić już w najbliższą niedzielę.


Oferta

Dodatkowe stacje i odkodowane kanały w Telewizji Orange

Beata Giska Beata Giska
05 kwietnia 2023
Dodatkowe stacje i odkodowane kanały w Telewizji Orange

Mamy niezłą gratkę dla miłośników kina, dobrej rozrywki, historii i kryminałów. Dodajemy za darmo dodatkowe kanały, a także udostępniamy szerszemu gronu odbiorców kolejne stacje telewizyjne.

Do Pakietu Optymalnego zostały przeniesione, z wyższego Pakietu Komfortowego, dwa kanały: DIZI, Crime + Investigation Polsat.
Teraz, nie płacąc nic więcej, będzie można oglądać więcej - sensacyjne produkcje, thrillery, mroczne dokumenty i opowieści mrożące krew w żyłach. Fani kryminałów powinni być zadowoleni.

Od 5 kwietnia odkodowujemy także za darmo, dla wszystkich Klientów Orange Love Standard oraz Pakietu Optymalnego, dwa kanały: HISTORY 2 - numer kanału: 462 (odkodowany do 8 maja 2023) oraz CBS Europa - numer kanału: 247 (dostępny do 31 maja 2023).

W HISTORY 2 można zgłębiać swoją wiedzę, oglądać nagradzane produkcje dokumentalne, a wśród popularnych tytułów znajdziecie np.: „Największe tajemnice świata”, „Zaginione złoto konfederatów”, czy „Skarby splamione krwią”.

CBS Europa słynie z filmowych klasyków. Z sentymentem można zobaczyć tam hity, takie jak: „Szeregowiec Ryan”, „Jak w niebie”, „Cast away”. Te tytuły będą akurat wyświetlane w okresie wielkanocnym. Są idealne na seans w rodzinnym gronie.

W Telewizji Orange zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie. Szczegóły ofert i pakietów znajdziecie na naszej stronie internetowej.


Oferta

Kupuj na żywo z Orange – Samsung Galaxy A

Marta Krajewska Marta Krajewska
05 kwietnia 2023
Kupuj na żywo z Orange – Samsung Galaxy A

Już jutro (czwartek) o godz. 19:00 zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Kupuj na żywo z Orange". Tym razem będziemy gościć eksperta z firmy Samsung, a całe wydarzenie będzie poświęcone smartfonom serii Samsung Galaxy A.

Podczas transmisji na żywo przybliżymy wam tajniki serii smartfonów Samsung Galaxy A i pokażemy w akcji modele A14, A34 i A54.

Nasi widzowie zyskają też szansę zakupu smartfonów w promocyjnych cenach. Po wysłaniu SMS-a otrzymają kod rabatowy, który obniży cenę telefonów o 200 zł. Treść i numer będę podane podczas wydarzenia.

Zapraszamy: https://www.orange.pl/zobacz/kupuj-na-zywo

Pod tym samym linkiem zobaczycie również nagranie transmisji.

Scroll to Top