Odpowiedzialny biznes

Zajrzyjcie do Miasteczka Myśli. Nadajemy na żywo od 10

Piotr Domański Piotr Domański
29 września 2015
Zajrzyjcie do Miasteczka Myśli. Nadajemy na żywo od 10

Dzisiaj w czasie Miasteczka Myśli będziemy rozmawiać o edukacji, inspiracji, nauce, a także odpowiemy na pytanie, czy jest ona kluczem potęgi.  Będziecie mogli posłuchać popularyzatorów nauki, badaczy, grywalizatorów, a także przyszłych naukowców – młodych ludzi, którzy już wkrótce będą zmieniać świat na lepsze.

Zresztą zobaczcie sami! Ruszamy o 10.

Do zobaczenia!


Odpowiedzialny biznes

Nagroda Blog Forum Gdańsk 2015 dla Orange

Piotr Domański Piotr Domański
28 września 2015
Nagroda Blog Forum Gdańsk 2015 dla Orange

Na naszym blogu Orange zagości wkrótce kolejna autorka. To Stella Widomska, która będzie pisała na tematy związane z mediami, social mediami, reklamą i komunikacją marketingową. Na pierwszy ogień, jeszcze gościnnie, wpis na temat, który jest dla nas bardzo ważny. A mianowicie o Nagrodzie Blog Forum Gdańsk 2015 dla Orange.

A więc nie zajmując więcej miejsca oddaję głos Stelli!

Mój pierwszy wpis i od razu taki miły pretekst (bo przecież nie zawsze się tu przechwalamy). Wczoraj podczas szóstej już edycji Blog Forum Gdańsk otrzymaliśmy bardzo ważną dla nas nagrodę – Blog Forum Gdańsk Award 2015 dla Marki Przyjaznej Blogerom. J

Nagrodę w Europejskim Centrum Solidarności odebrał Tomasz Sulewski, który na co dzień odpowiada za strategię obecności naszej marki w social mediach. Pewnie zauważyliście, że jesteśmy dziś z rożnego typu działaniami obecni właściwie na wszystkich istotnych portalach i aplikacjach społecznościowych, współpracujemy z influencerami. Wszystko po to, żeby być tam gdzie nasi klienci, pomagać im w znajdowaniu informacji na temat naszych produktów i usług, ale tez żeby sprawić im trochę radości i pozwolić nas lepiej poznać. Wśród naszych akcji warto wymienić „Misję Orange Travel” z Martyną Wojciechowską, „Cyber trailery” z Cyber Marianem, „On/Off” z Natalią Hatalską, „12 konwergentnych”, „Agentów CyberTarczy” czy realizowany aktualnie z Konradem Kruczkowskim „Halo. Człowiek”. Jednym z naszych cyklicznych projektów jest też Orange Video Fest.

Od dziś będę się do Was odzywała częściej w tematach związanych z mediami, social mediami, reklamą i komunikacją marketingową. I obiecuję jak najszybciej uzupełnić swój profil o zdjęcie. Do usłyszenia/ przeczytania! ;-)

 


Odpowiedzialny biznes

Miasteczko Myśli nadaje – już jutro na naszym blogu!

Piotr Domański Piotr Domański
28 września 2015
Miasteczko Myśli nadaje – już jutro na naszym blogu!

Kończymy przygotowania do kolejnej odsłony Miasteczka Myśli. Praca wre, tak by jutro o godzinie 10 wszystko było zapięte na ostatni guzik. Będziemy rozmawiać o czymś bardzo ważnym – o edukacji i możliwościach, jakie ona daje.

Wszystkich Was zapraszamy do obejrzenia streamu. Warto, bo w jego trakcie będzie można posłuchać m.in. dr Justynę Jasiewicz UW, Centrum Cyfrowe Projekt: Polska, czy Jacka Siadkowski, prezesa Fundacji Highlight/Inaczej

A zresztą, co ja będę wam opowiadał, zobaczcie trailer, naprawdę warto!

Stream będzie dostępny zarówno, tutaj, na blogu Orange, jak i na naszym koncie na YouTube! Zapraszam i do zobaczenia!

Scroll to Top