;

Odpowiedzialny biznes

Zmierzamy w kierunku empatii (2)

Ewa Wróbel

6 grudnia 2023

Zmierzamy w kierunku empatii
2

Za nami pierwsze Forum Fundacji Orange – wydarzenie dla uczestników i uczestniczek naszych programów. „Piękny czas, dobre emocje, siła spotkań z drugim człowiekiem i zasiane słowa, które skłaniają do refleksji”. Tak oceniają je osoby, które gościliśmy. Empatia, dobre samopoczucie, współpraca jako główne przesłania. O czym jeszcze rozmawialiśmy? I dlaczego to ważne dla edukacji? Oto relacja z wydarzenia.

W empatii siła! ,,To ważne, by bardziej słuchać niż mówić, nie oceniać i zmieniać swoje zamiary pod wpływem tego, czego dowiemy się o drugiej osobie i o stanie, w którym jest”. Tak o empatii do siebie i innych mówiła Natalia de Barbaro w czasie naszego Forum.

Wtórowali jej inni prelegenci i prelegentki (na grafice poniżej), którzy przeprowadzili blisko 30 warsztatów dla nauczycielek i nauczycieli, liderek i liderów Pracowni Orange, wolontariuszek i wolontariuszy – z którymi pracujemy na co dzień i dla których zorganizowaliśmy to spotkanie.

I chociaż tematem przewodnim naszego spotkania była empatia, bo to ona jest podstawa do budowania wartościowych relacji, dobrej współpracy i mądrej edukacji, to rozmawialiśmy także o tym, jak ważne są kompetencje społeczne w funkcjonowaniu w społeczeństwie informacyjno-cyfrowym oraz krytyczne myślenie w czasach ogromu informacji i rozwoju sztucznej inteligencji. Cieszymy się, że mogliśmy przyjrzeć się takim tematom, jak: empatyczne przywództwo, samoregulacja – emocjonalna, poznawcza, społeczna oraz sprawdzić, jak świadomie zarządzać własną energią.

Forum Fundacji Orange było wyjątkową okazją do pięknych, wspólnych przeżyć, wymiany doświadczeń, a także ważnych dyskusji czy refleksji na temat dzisiejszego świata, roli emocji – u dzieci młodzieży, również o nas – dorosłych i o naszym dobrostanie. Cieszymy się z tego i dziękujemy za ten wspólny czas i za dzielenie się Waszą energią.

Zobaczcie filmik, a w nim relację z wydarzenia.

Udostępnij: Zmierzamy w kierunku empatii
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Key. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 20:11 06-12-2023
  ♥️♥️♥️
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Wróbel 09:24 07-12-2023
   💪💪💪
   Odpowiedz

;

Oferta

Świąteczne prezenty w Telewizji od Orange (2)

Beata Giska

6 grudnia 2023

Świąteczne prezenty w Telewizji od Orange
2

Poczuj magię świątecznej rozrywki, oglądając najlepsze bajki, filmy, seriale i programy tematyczne w Telewizji od Orange. Od 6 grudnia do 22 stycznia 39 kanałów tv będzie odkodowanych dla klientów Pakietu Optymalnego oraz Orange Love Standard w technologii kablowej (IPTV). Dodatkowo, w ramach Orange VOD, od 6 grudnia do 7 stycznia dostępnych będzie aż 40 hitów w niższych cenach.

To będzie czas pełen telewizyjnej magii – przebojowe animacje, wspaniałe filmy w gwiazdorskich obsadach, emocjonujące programy sportowe, porywające seriale czy doskonała muzyka. To wszystko można znaleźć w ramach oferty świątecznej Telewizji od Orange.

Odkodowany Pakiet Komfortowy

Od 6 grudnia do 22 stycznia klienci Pakietu Optymalnego oraz Orange Love Standard w technologii kablowej (IPTV) zyskają dostęp, bez dodatkowych opłat, do 39 kanałów tv z Pakietu Komfortowego. Polecamy m.in. takie stacje, jak:

 • Dla uwielbiających filmy i seriale, o których wszyscy mówią: FX Comedy (kanał dostępny na pozycji 237), Romance TV (244), Epic Drama (246),
 • Dla najmłodszych widzów: BBC CBeebies (560), Top Kids (570), Nicktoons (574),
 • Dla wszystkich, którzy lubią poszerzać swoją wiedzę: Nat Geo Wild (456), Animal Planet (454), STUDIOMED TV (354), Discovery Historia (450), Polsat Viasat History (460), History 2 (462),
 • Dla fanów sportowych emocji: FightBox (127), Extreme Sports (124),
 • Dla ceniących najnowsze przeboje, jak i kultowe utwory muzyczne: MTV Hits (673), Mixtape (688).

40 filmów w niższych cenach w Orange VOD

W święta nie zabraknie największych kinowych przebojów tego roku i ostatnich lat. W Orange VOD na dekoderach Telewizji od Orange i w aplikacji Orange TV Go od 6 grudnia do 7 stycznia można obejrzeć aż 40 filmów familijnych, komedii oraz produkcji fantastycznych w niższych cenach. Szykuje się dobra zabawa, mnóstwo wzruszeń, magii i humoru. Polecamy m.in.:

 • „Asterix i Obelix: Imperium smoka” – najnowsza opowieść o słynnych Galach, którzy nieustannie opierają się siłom Cezara. Tym razem Asterix i Obelix wyruszają na Daleki Wschód i rozprawią się z wrogami w swoim… rozbrajającym stylu.
 • „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film” – pełen przygód, humoru i fantastycznych piosenek pełnometrażowy hit o nieśmiałej nastolatce przemienionej w superbohaterkę.
 • „Kot w butach: Ostatnie życzenie” – rozbrajająca humorem i niezwykle wzruszająca bajka o nieustraszonym, puszystym i trochę lekkomyślnym mruczku, który musi zrobić wszystko, aby znaleźć mityczne „ostatnie życzenie” i przywrócić swoje 9 kocich żyć.
 • „Minionki: Wejście Gru”- piąta część filmu o przygodach małych, żółtych stworków i ich liderze Gru. Tym razem przekonamy się, dlaczego 12-letni chłopiec chciał przejąć władzę nad światem.
 •  „Wielki zielony krokodyl domowy” – okraszona doskonałym humorem opowieść o niezwykłej przyjaźni małego chłopca oraz… krokodyla, który uwielbia długie kąpiele w wannie, dobre jedzenie i śpiewanie.
 • „Mumie” – bez owijania w bandaże – to pełna przygód i zaskakujących zwrotów akcji bajka o trzech egipskich mumiach, które muszą przedostać się do świata ludzi, aby odzyskać skradziony, bezcenny pierścień.
 •  „Bumblebee” – zabawna, pełna genialnych efektów specjalnych opowieść o najsympatyczniejszym i najbardziej krnąbrnym Autobocie, znanym z serii „Transformers”.
 • „Serce dębu” – pełen pięknych zdjęć i muzyki, widowiskowy film dokumentalny, w którym, w rolach głównych zagrały m.in.: wiewiórki, mrówki oraz myszy polne.

Więcej Telewizji od Orange – pełną ofertę i pakiety z kanałami znajdziecie tutaj.

Udostępnij: Świąteczne prezenty w Telewizji od Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 20:12 06-12-2023
  Super 💪
  Odpowiedz
  • komentarz
   luk 08:03 07-12-2023
   Super by było jakby każdy klient coś dostał nie tylko ci co mają podstawowy pakiet tv ale i ci co mają np Ekstra wtedy jakieś inne kanały z innych pakietów dla tej grupy. A tak żadna to promocja i prezent.
   Odpowiedz

;

Oferta

Prezent na Mikołajki i święta w Orange na kartę (23)

Beata Giska

6 grudnia 2023

Prezent na Mikołajki i święta w Orange na kartę
23

Od dziś klienci Orange na kartę mogą wziąć udział w promocji Prezent na święta. Mamy dla Was darmowe rozmowy, wiadomości i dodatkowe gigabajty.

Jak możecie skorzystać:

 • Czas trwania akcji: 6-26 grudnia – wtedy możecie odebrać prezent;
 • Upominek: Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 7 GB na 7 dni zupełnie za darmo.
 • Wystarczy wysłać SMS o treści PREZENT, pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji Mój Orange i w zakładce Pakiety i Usługi włączyć promocję.
 • Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Szczegóły akcji:

 • Prezent jest darmowy dla wszystkich użytkowników Orange na kartę.
 • Klienci bez włączonej usługi bez limitu, którzy doładują konto dowolnym nominałem w okresie 7-11 grudnia, otrzymają prezent automatycznie.
 • Bonus można odebrać jeden raz.
 • W sytuacji, gdy w momencie odbioru prezentu klient posiada włączoną usługę:
  • Rozmowy, SMS-y i MMS + pakiet GB to do usługi zostanie dodane 7 dni ważności, a pakiet na internet zostanie zwiększony o 7 GB.
  • Rozmowy i SMS-y + pakiet GB to otrzyma doładowanie konta o wartości 7 zł + 7GB na 7 dni.
  • Zawsze bez limitu to otrzyma doładowanie konta o wartości 7 zł, które zostanie automatycznie zamienione na usługę bez limitu + 7 GB na 7 dni.

Prezent dla karciarzy

Dziś też pierwsza środa miesiąca. Zgodnie z tradycją, użytkownicy naszej usługi na kartę mogą odebrać dodatkowy bonus. W grudniu jest nim przedłużenie listopadowej promocji, która bardzo Wam się spodobała.

Dla przypomnienia chodzi o 100 GB na 30 dni. Nastąpi to automatycznie po doładowaniu konta online za minimum 10 zł. Upominek jest przyznany w aplikacji Mój Orange. Można go również odebrać na koncie internetowym. Zasilenia dokonacie tam lub dedykowanej stronie: doladowania.orange.pl. Promocja trwa do 31 grudnia. Regulamin dostępny tutaj.

Udostępnij: Prezent na Mikołajki i święta w Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  mike278 12:04 06-12-2023
  5. W ramach Promocji we wskazanym wyżej okresie jej obowiązywania, Abonent korzystający z usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB” otrzyma doładowanie konta na kwotę 7 złotych brutto ważne 7 dni + pakiet 7 GB (dalej „Doładowanie”). 6. Aby skorzystać z Doładowania należy wysyłać SMS-a o treści PREZENT pod numer 364 (SMS bezpłatny) lub zalogować się do Mój Orange w czasie trwania Promocji. 7. Ważność środków wynikających z Promocji można sprawdzić bezpłatnym kodem *124*# lub logując się do Mój Orange. Czy to oznacza że NIE BĘDZIE zmiany taryfy na tę z mmsami? W regulaminie nie widzę a ryzykować "siódemki" się nie opłaca. :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Konrad 20:58 06-12-2023
   Nie, nie będzie zmiany. Otrzymasz 7 zł oraz 7GB. Usługa (rozmowy, smsy, GB) nadal będzie aktywna. 🙂
   Odpowiedz
 • komentarz
  test 12:30 06-12-2023
  gdzie regulamin?
  Odpowiedz
 • komentarz
  DarO 12:32 06-12-2023
  No i fajnie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 13:33 06-12-2023
  Jak można przedłużyć regulamin skoro jego czas obowiązywania wygasł?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kaśka 14:13 06-12-2023
  Czyli w grudniu środowy prezent nie obowiązuje, jeśli skorzystaliśmy już z niego w listopadzie? Troche ZONK. Coś nie tak z tym jest, bo powinniśmy dostać bonus ponownie za grudzień za te 10zł, a sporo osób się właśnie rozczarowuje po doładowaniu gdy jeszcze regulaminu nie było.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Beata Giska 15:13 07-12-2023
   Drodzy, w tym tygodniu środa wypadła w Mikołajki więc postanowiliśmy dać Wam inny, specjalny prezent - darmowe rozmowy, wiadomości i GB. Czy jego nikt nie zauważył? A dodatkowo, przedłużyliśmy promocję z zeszłego miesiąca. Jeśli więc ktoś nie zdążył w zeszły miesiącu - może teraz skorzystać. Regulamin został do tego dostosowany.
   Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 16:27 07-12-2023
    Ależ Pani Beato zauważył. Ba nawet pochwalił. :) Proszę spojrzeć na sam dół strony. :) Natomiast fakt dołożenia nowego regulaminu i jego antydatowanie to już całkiem inna para kaloszy.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Atapi 14:17 06-12-2023
  Co to za cyrki z premią 100gb? Stara promocja się skończyła 30.11.2023, w okresie 01-05.12.2023 promocji nie było i nagle ją Państwo wstecznie aktualizują? Komunikat nie jest jasny, że dla tych co skorzystali ze 100gb w listopadzie dzisiejsza środa z Orange to figa z makiem...
  Odpowiedz
 • komentarz
  fargovita 14:31 06-12-2023
  Jak to jest z tym 100 GB po doładowaniu za min. 10 zł? Jeśli doładowaliśmy w listopadzie i bonus został nam przyznany, to teraz po raz drugi też dostaniemy? Czy mimo iż wcześniejsza promocja skończyła się 30 listopada i tą można uważać za drugą (a nie przedłużenie, bo wtedy nie było jeszcze informacji o przedłużeniu) tego bonusu w grudniu już nie otrzymamy?
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 15:24 06-12-2023
  "Dziś też pierwsza środa miesiąca. Zgodnie z tradycją, użytkownicy naszej usługi na kartę mogą odebrać dodatkowy bonus." Nie, nie mogą. Nie wszyscy. Dla pewnej grupy nie ma żadnego bonusu. Ani prezentu. Świąteczny okres a PRowo nie bardzo to widzę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 16:07 06-12-2023
  Z tymi 100 GB na 30 dni to trochę żeście pojechali po bandzie... :/ Jeśli ktoś skorzystał z promocji w listopadzie, to może również w grudniu? A jeśli NIE, to gdzie PREZENT dla pozostałych w pierwszą środę miesiąca - bo chyba "mikołajkowy" się do tego nie zalicza, bo obowiązuje tylko do 26 grudnia?... :/ Ps. 100 GB na 30 dni nie zostało "przedłużone" tylko zakończone w listopadzie zgodnie z regulaminem, a w grudniu jest nowy, który powinien obowiązywać dla wszystkich chcących skorzystać z promocji, bez względu na poprzednią listopadową!!!
  Odpowiedz
  • komentarz
   High 17:47 06-12-2023
   Jest szansa jeszcze naprawić bonusa 100GB w Grudniu Orange
   Odpowiedz
 • komentarz
  bartsimpson 17:48 06-12-2023
  doładowałem za 10 zł i nie ma 100gb proszę o wyjaśnienie
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 18:24 06-12-2023
   Przecież nie minęło 24 godziny! ;) Czytało się regulamin? :D
   Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 09:04 07-12-2023
    Jam jest REGULAMIN. Odszedłem a jednak trwałem. Żywota swego dokonałem dnia ostatniego w miesiącu liści spadających. I 6 dnia ostatniego miesiąca roku ponownie się pojawiłem na tym łez padole. I rzekłem: wcalem nie zniknął jeno byłem w dniach 1-5 jeno maluczcy zauważyć mnie nie potrafili. I zmieniłem ja historię i zmieniłem ja rzeczywistość. I ważnym ja do dnia ostatniego roku tego, chyba że w lutym zdanie zmienię i stwierdzę żem w styczniu też obowiązywał. TAKO RZECZE REGULAMIN :) :P
    Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 20:52 06-12-2023
  Fajny prezent z tym pakietem na 7 dni. I kolejna sprawa, Drodzy koledzy, znacie znaczenie słów? Przedłużenie, czyli....wg słownika: powiększyć długość czegoś» 2. «sprawić, że coś trwa dłużej, niż przewidywano» 3. «spowodować, że coś jest ważne, przydatne dłużej» https://sjp.pwn.pl/sjp/przedluzyc;2509869.html). Gdyby było np "odnawiamy" promocje to wówczas Wasze uwagi byłyby podstawne, a tak......musimy skorzystać z jednego prezentu 🙂 Pozdrawiam, cukiernik oablo_ck.
  Odpowiedz
  • komentarz
   mike278 06:45 07-12-2023
   Pablo to dam Ci zadanie. Jak już wymyślasz głupoty i chcesz pouczać innych to powiedz mi jak można regulamin który przez 5 dni nie istniał (zakończył się 30 listopada a nowy wszedł 6 grudnia) nazwać "przedłużeniem". Jak dla mnie przedłużenie oznacza ciągłość a nie że się antydatuje regulamin, żeby do teorii pasował. Chyba DeLoreana DMC-12 to Orange nie posiada prawda? Gdyby napisano jasno i czytelnie: W grudniu prezentu/bonusu nie ma bo abonenci dostali prezent na Mikołajki to dla mnie byłoby ok. Centek obowiązku nie ma by dawać cokolwiek w gratisie. Natomiast taka "prawna kombinatoryka stosowana" bardzo źle mi się kojarzy. I to jej się czepiam a nie braku bonusu.
   Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 07:58 07-12-2023
    I żeby nie było. Jeśli prawdą jest (tu poproszę o potwierdzenie kogoś z pomarańczowym nickiem ;) ) że prezent (bo to JEST prezent) mikołajkowy NIE POWODUJE zmiany taryfy dla Orange bez limitu i taryf tylko z smsami to dla mnie bomba. Gratis jak malowany. I regulamin jak trzeba. I wiem że regulamin nic nie mówi o zmianie taryfy ale kiedyś się w podobny sposób sparzyłem to dmucham na zimne.
    Odpowiedz
    • komentarz
     pablo_ck 22:16 07-12-2023
     Chciałbym w życiu mieć tylko takie problemy 🤪 Osobiście nie przywiązuje uwagi do takich rzeczy. Płacę 35 zł miesięcznie, mam no limit na SMS, MMS, rozmowy i 400 GB i nie jestem w stanie z tego pakietu danych wykorzystać nawet połowy. Tak więc....co do regulaminu, uderzmy w stół a.......każdy z nas czasem ma jakieś potknięcie. Wiem że ostatnio jest ich trochę, miejmy nadzieję że się to poprawi na lepsze.
     Odpowiedz
 • komentarz
  rafal 08:11 08-12-2023
  Promocja 100 GB jest "przedłużeniem" poprzedniej promocji z listopada. W komentarzach wyraźne niezadowolenie - bo zmieniono regulamin starej, zakończonej promocji i bonus nie zostanie ponownie przyznany w grudniu.
  Odpowiedz
  • komentarz
   mike278 12:47 08-12-2023
   Nie do końca. Brak bonusu nie irytuje. Nie ma to nie ma. Operator NIE MA OBOWIĄZKU dawać cokolwiek poza to co wynika z regulaminu/umowy/taryfy. Natomiast niepokoją zmiany z regulaminem.
   Odpowiedz
 • komentarz
  John 20:59 09-12-2023
  Bonus na święta włączył się, ale nie działa nie są z niego pobierane żadne środki, tylko ze zwykłego doładowania. To brak prezentu.
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej