Odpowiedzialny biznes

Zostań naszym Ambasadorem

Marek Wajda Marek Wajda
09 listopada 2011
Zostań naszym Ambasadorem

Jeśli studiujecie i chcecie przeżyć ciekawą przygodę, możecie zostać Ambasadorami naszej firmy - program Twoja Perspektywa jest właśnie dla Was. Poznacie świat najnowszych technologii telekomunikacyjnych i sposób działania Grupy TP. Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada.

Program, już po raz 4 organizujemy z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami i Business for Society. To ogólnopolska inicjatywa dla studentów kierunków technicznych i ekonomicznych zainteresowanych branżą telekomunikacyjną.

- Program adresowany jest do studentów, którzy pasjonują się nowoczesnymi technologiami teleinformatycznymi oraz tych, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę  o marketingu  i zarządzaniu. Na wszystkich czekać będzie rozbudowany pakiet bezpłatnych szkoleń i warsztatów prowadzonych przez specjalistów Grupy TP. Studenci będą mieli również okazję uczestniczyć w największym wydarzeniu sportowym w Europie – EURO2012 – mówi Michał Lewczuk, kierownik programu Twoja Perspektywa.

Najbardziej aktywne i wyróżniające się osoby mają szansę na płatne praktyki w Grupie TP oraz Grupie FT. Tak trafiła do nas choćby Kasia Zabłocka, której wpisy mogliście czytać na naszym blogu.


Odpowiedzialny biznes

Koszulka na Euro 2012

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
09 listopada 2011
Koszulka na Euro 2012

Wczoraj pokazano koszulki Reprezentacji Polski na Euro 2012

No i zawrzało. Wprawdzie PZPN tłumaczył, że cytuję "Nowy logotyp reprezentacji bardzo dobrze i dobrze ocenia 60% kibiców, 74% przedstawicieli mediów i 67 % osób z innych środowisk."  To jednak wczoraj i dziś na forach internetowych wypowiadają się niemal sami przeciwnicy tych pomysłów. Mamy więc kolejny kij w mrowisku, podobnie jak przed meczem z Bułgarią, kiedy Polacy mieli wystąpić w granatowych koszulkach. Wtedy z pomysłu po jednym meczu się wycofano - teraz pewnie jednak tak nie będzie. Tak naprawdę nie chodzi o kwestie związane z kolorystyką czy wzorem na koszulce (na marginesie koszulki są niemal identyczne jak narodowe stroje reprezentacji Turcji), ale o orzełka na piersi. PZPN mówi, że koszulki z orłem nie można zastrzec, a ten ze znakiem reprezentacji można - a więc też czerpać dochody ze sprzedaży.

Przypomnijmy, że podobny zabieg zrobił poprzedni sponsor techniczny kadry - Puma, która również na rynek wypuściła koszulki z tzw. ognikiem. Teraz ze znakiem reprezentacji kolekcje prezentuje Nike. Wiele reprezentacji zamiast godła czy flagi ma symbol lub herb swojego związku. Więc PZPN ma prawo podjąć taką decyzję i ja podjął, tak jak kibice mają prawo identyfikować się z orzełkiem, a nie z innym znakiem. To oznacza, że drogi tych dwóch stron dalej będą się rozchodzić i to na kilka miesiecy przed najważniejszym wydarzeniem w historii polskiego futbolu.

Patrząc na reakcję kibiców - na razie bardzo emocjonalne  - zastanawiam się też nad innym aspektem - ile koszulek z nowym logo się sprzeda. Czy kibice przeproszą się z nowym znakiem, czy popularność koszulek będzie na poziomie tej granatowej z meczu z Bułgarią.

 


Oferta

Zatrzymaj czas do wszystkich za darmo

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
07 listopada 2011
Zatrzymaj czas do wszystkich za darmo

Powoli startujemy z promocjami świątecznymi i pierwsza z nich dotyczy wszystkich klientów, którzy teraz zdecydują się kupić nową aktywację lub przedłużą umowę w taryfach Delfin, Pelikan i Pantera (abonament i mix). Od dziś, dokładamy do tych ofert  usługę "Zatrzymaj czas do wszystkich", za darmo nawet na 12 miesięcy. Dzięki niej możecie rozmawiać przez pół godziny z dowolnym numerem w każdej sieci, płacąc tylko za 2 pierwsze minuty połączenia. Pozostałe 28 minut jest za free. W ramach usługi do wykorzystania jest 600 minut na takie rozmowy. Standardowa cena to 15 zł miesięcznie. Promocja dotyczy zarówno przy zakupie oferty z telefonem, jak i bez telefonu we wszystkich lojalkach. I ważna uwaga, "Zatrzymaj czas do wszystkich" działa po wykorzystaniu minut z abonamentu. Szczegóły tutaj.

Scroll to Top