Informacje prasowe

Nowe iPhone 6 i iPhone 6 Plus już w ofercie Orange

24 października 2014

Nowe iPhone 6 i iPhone 6 Plus już w ofercie Orange

Od dziś w Orange Polska są dostępne smartfony iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Jak zapewnia producent nowe modele dają użytkownikom niemal nieograniczone możliwości multimedialne, a dopasowane plany taryfowe zapewnią swobodne korzystanie z szybkiego internetu i dużo minut na rozmowy.

Orange Polska proponuje iPhone 6 i iPhone 6 Plus wraz z taryfami Orange Biz dla klientów biznesowych oraz Smart Plan Multi i Smart Plan Halo dla klientów indywidualnych. Klienci Orange Biz, Smart Planu Multi, a wkrótce także Smart Planu Halo,  będą mogli w pełni wykorzystać zmodernizowaną sieć i używać szybkiego, mobilnego internetu LTE. Dodatkowo, dzięki bezpłatnej promocji Nielimitowane LTE, po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych będą mogli nadal łączyć się z siecią korzystając z pełnej prędkości internetu w technologii 4G LTE.

W ofercie dla klientów indywidualnych w punktach sprzedaży, mniejszy model iPhone 6 (4,7 cala) można kupić w cenie od: 1629 zł za model 16 GB, 2029 zł za 64 GB i 2429 zł za 128 GB. Większy iPhone 6 Plus (5,5 cala) jest dostępny od: 2039 zł za model 16 GB,  2469 zł za model 64 GB. Smartfony Apple są również w ofercie dla firm i ceny zaczynają się od 9 zł, a dla klientów przedłużających umowę za 0 zł na start.

Cechą wyróżniającą nowe modele jest design, w którym udało się uniknąć widocznych łączeń użytych materiałów. Funkcje i rozwiązania również powinny budzić entuzjazm użytkowników. Wśród nich warto zwrócić uwagę na wyświetlacz Retina HD o rozdzielczości 1920 na 1080 przy 401 ppi.

iPhone 6 i iPhone 6 Plus to najcieńsze smartfony w historii Apple. Idealnie leżą w dłoni i są łatwe w obsłudze. Pracują na iOS 8, najnowszej wersji najbardziej zaawansowanego mobilnego systemu operacyjnego na świecie, wyposażonej w prostszy, szybszy i bardziej intuicyjny interfejs, klawiaturę QuickType™ i nowe aplikacje Messages, Photos,  Health, Family Sharing oraz iCloud Drive.

Oba modele zawierają nowy procesor Apple A8 zbudowany w oparciu o 64-bitową architekturę klasy komputerowej dla zapewnienia większej mocy i dłuższej pracy; zaawansowane kamery iSight® i FaceTime® HD; ultraszybkie technologie bezprzewodowe oraz Apple Pay™, sposób na proste i bezpieczne dokonywanie płatności za jednym dotknięciem palca.

iPhone 6 jest idealny dla amatorów fotografii. Nowy aparat ma 8 Mpx i bardzo jasną optykę. Technologię Focus Pixels przeniesiono do iPhone 6 z lustrzanek cyfrowych.

Poniżej ceny iPhona 6 i iPhone 6 Plus w ofercie Orange Polska

– dla klientów indywidualnych:

– dla klientów biznesowych:

Więcej informacji o ofercie na stronie www.orange.pl

***

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Nowe iPhone 6 i iPhone 6 Plus już w ofercie Orange

Informacje prasowe

Nielimitowane LTE oraz nowa oferta Orange Free Net z większymi pakietami danych

21 października 2014

Nielimitowane LTE oraz nowa oferta Orange Free Net z większymi pakietami danych

Od 21 października br., klienci abonamentowych usług mobilnych Orange i nju mobile mogą bezpłatnie korzystać z promocji Nielimitowane LTE. Dzięki niej, po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych będą mogli nadal łączyć się z siecią korzystając z pełnej prędkości internetu w technologii 4G LTE. Z myślą o klientach szukających atrakcyjnej oferty mobilnego internetu, Orange przygotował też nowe plany taryfowe Orange Free Net. Zapewniają one szerszy wybór abonamentów, większe pakiety danych, a także nowe usługi oraz nowoczesne modemy, routery i tablety LTE już za 0 zł na start.

Nielimitowane LTE to bezpłatna oferta promocyjna Orange, która zapewnia dostęp do mobilnego internetu 4G LTE bez ograniczenia prędkości oraz ilości danych, także po wyczerpaniu podstawowego pakietu danych w ramach abonamentu oraz pakietów wykorzystanych w usłudze Bezpieczny Internet w Telefonie. Z promocji mogą skorzystać obecni a także nowi klienci Orange i nju mobile, posiadający dostęp do LTE w ofertach abonamentowych telefonii komórkowej oraz internetu mobilnego dla klientów indywidualnych i firm.

Promocja będzie trwała do 31 marca 2015 r. Udział w niej nie wymaga aktywacji, ani zamawiania żadnych dodatkowych usług.

Klienci zainteresowani stałym, nielimitowanym dostępem do LTE także po zakończeniu promocji, mogą wybrać jeden z planów taryfowych – Orange Free Net 69,90 lub Orange Free Net 89,90, które są od dziś dostępne w nowej ofercie internetu mobilnego Orange.

W ofercie jest do wyboru ogółem 10 zróżnicowanych planów taryfowych opracowanych z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Wybierając plan dla siebie mogą skorzystać z opcji, w której razem z usługą mogą kupić jeden z nowoczesnych modemów, routerów lub tabletów dostępnych już za 0 zł na start. Klienci dysponujący własnym sprzętem mogą wybrać jeden z pięciu planów taryfowych dostępnych w opcji bez terminala. W obu przypadkach można, podpisać umowę na 12 lub na 24 miesiące.

Szczegóły oferty Orange Free Net przedstawione są w tabelach poniżej:

Oferta Orange Free Net z terminalem (24 miesiące):

Oferta Orange Free Net bez terminala (umowa na 24 miesiące):

Dzięki możliwościom jakie daje łączenie różnych ofert w ramach Orange Open, klienci kupujący usługi Orange Free Net mogą obniżyć koszt swoich abonamentów nawet o 65 zł miesięcznie. Aby zacząć oszczędzać, wystarczy połączyć ze sobą dwie usługi mobilne lub jedną mobilną i jedną domową.

* * *

Dzięki zakończonej niedawno gruntownej modernizacji i rozbudowie, sieć komórkowa Orange Polska jest jedną z najnowocześniejszych w Europie. Zastosowanie urządzeń najnowszej generacji oraz zwiększenie o 60 proc. liczby stacji bazowych sprawia, że 99,2 proc. Polaków może korzystać z wysokiej jakości połączeń oraz szybkiego internetu mobilnego praktycznie w każdym, zamieszkałym miejscu w Polsce. Rośnie też zasięg LTE Orange, który obejmuje już blisko 59 proc. populacji czyli ponad 22 miliony osób. Do końca roku odsetek ten wzrośnie do 60 procent.

Więcej szczegółów na stronach: www.orange.pl (http://skroc.pl/26fa7 oraz http://skroc.pl/baa8c)
Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Nielimitowane LTE oraz nowa oferta Orange Free Net z większymi pakietami danych

Informacje prasowe

Nowa oferta Neostrady – jeszcze większe możliwości wyboru

17 października 2014

Nowa oferta Neostrady – jeszcze większe możliwości wyboru

Mieszkańcy 76 gmin, w których decyzją UKE zderegulowano rynek szerokopasmowego internetu, otrzymują kolejną możliwość wyboru oferty internetowej najlepiej dopasowanej do ich potrzeb. Prócz promocji obowiązujących na terenie całego kraju, czyli Internetu Tu i Tam, oferującego w jednym pakiecie Neostradę z internetem mobilnym lub Neostrady z gadżetami do wyboru, mogą teraz skorzystać także z tzw. Geopromocji, czyli niższych cen Neostrady wprowadzonych na zderegulowanych obszarach.

W nowej promocji obowiązującej na terenie 76 zderegulowanych gmin, Orange proponuje jedną, niższą opłatę abonamentową dla wszystkich opcji prędkości Neostrady. Dzięki temu, szybki, stabilny domowy internet bez limitów o prędkości nawet do 80 Mb/s można kupić już za 39,90 zł miesięcznie (-33%). Taka wysokość abonamentu obowiązuje przy umowie na 24 miesiące. Orange Polska obniżył także ceny pakietów usług.  FunPack czyli Neostrada z telewizją i telefonem jest dostępny za 59,90 zł miesięcznie (do – 25%) przy umowie na 24 miesiące, niezależnie od opcji prędkości internetu. Dodatkowo użytkownicy korzystający z abonamentowych usług mobilnych Orange (telefonu komórkowego i/lub internetu mobilnego) mogą przy zakupie Fun_Packa otrzymać w ramach oferty Orange Open zniżkę od 25 zł miesięcznie.

W przypadku klientów, którzy nie mają telefonu stacjonarnego, do powyżej podanych cen abonamentowych zostanie doliczona opłata za utrzymanie łącza 29,24 zł/miesięcznie.

Lista gmin, na terenie których dostępna jest  promocja, znajduje się tutaj, a są to m.in.: Warszawa, Wrocław, Katowice, Lublin, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Płock, Zielona Góra, Lubin, Legnica, Szczecin, Sopot, Gdynia.

Ponadto, klienci mogą skorzystać także z ofert internetowych dostępnych na terenie całego kraju, czyli np. wszyscy, którzy chcą mieć wygodny dostęp do internetu zarówno w domu jak i poza domem, mogą skorzystać z Internetu Tu i Tam, czyli konwergentnego pakietu Neostrady z internetem mobilnym, a po symbolicznej złotówce otrzymać dodatkowo tablet oraz mobilny router. Z kolei klienci, którzy potrzebują oprócz usługi akcesoriów wspierających korzystanie z internetu otrzymują możliwość wyboru jednego z 5 gadżetów również za złotówkę: tablet, drukarkę dysk zewnętrzny, słuchawki lub dla zmotoryzowanych nawigację.

Neostrada to najbardziej popularny dostęp do internetu w Polsce, bez limitów transferu danych, dostępny w 3 opcjach prędkości: do 10 Mb/s, do 20 Mb/s oraz do 80 Mb/s, z którego korzysta ok. 2 mln. klientów. Dzięki sieci hot-spotów na terenie całego kraju klienci mogą być on-line także poza domem, korzystając z Darmowego Orange WiFi. Decydując się na Neostradę z telewizją, klient otrzymuje w ramach abonamentu także dostęp do cyfrowej telewizji z 61 kanałami telewizyjnymi, w tym 7 w jakości HD. Z kolei w ramach FunPacka klienci otrzymują do Neostrady i telewizji także telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami na telefony stacjonarne w Polsce, krajach UE, USA i Kanadzie.

******

Decyzja UKE z 8 października 2014 zdjęła z Orange Polska obowiązki regulacyjne w zakresie szerokopasmowego internetu w 76 gminach, na terenie których istnieje skuteczna konkurencja rynkowa. Wcześniej, Orange był zobowiązany do udostępniania konkurentom swoich łączy internetowych na preferencyjnych warunkach, pomimo tego, że na wielu obszarach, m.in. na terenie największych miast, najsilniejszymi graczami na rynku internetowym są operatorzy telewizji kablowych, których nie obejmowały jakiekolwiek regulacje telekomunikacyjne.

******

Klientom, którzy nie mają telefonu stacjonarnego, do powyżej podanych cen zostanie doliczona opłata za utrzymanie łącza 29,24 zł/miesięcznie.

Udostępnij: Nowa oferta Neostrady – jeszcze większe możliwości wyboru

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej