Oferta

Orange Flex nominowany do Mobile Trends Awards

11 lutego 2021

Orange Flex nominowany do Mobile Trends Awards

Mobile Trends Awards to najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży mobilnej.

Od dzisiaj do 18 lutego można głosować na marki, które tworzą projekty mobilne na najwyższym poziomie. W tym gronie znalazła się oferta Orange, która otrzymała nominację w kategorii „Usługi” za rozwój aplikacji Orange Flex.

 

Prosimy o Wasze głosy na stronie https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie

Zwycięzcy w głosowaniu Internautów otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce oraz nagrodę specjalną – statuetkę za zwycięstwo w głosowaniu Internautów. Szanse są duże, dzięki wam. Coraz więcej osób docenia Flexa. Klienci aktywnie korzystają z aplikacji, regularnie dzielą się opiniami na jej temat i co ważne – proponują ją innym.

Udostępnij: Orange Flex nominowany do Mobile Trends Awards

Odpowiedzialny biznes

Głosuj na nowe Pracownie Orange!

6 sierpnia 2015

Głosuj na nowe Pracownie Orange!

Magdalena Sałek jest społeczniczką i liderką Pracowni Orange w Czerniejowie – małej wiosce pod Lublinem, w której mieszka. To tutaj grupa młodych ludzi, którym na sercu było dobro wsi,  postanowiła aplikować o Pracownię w 2013 roku. Uruchomili ją w podziemiach parafii, bo w ich wiosce nie ma biblioteki czy domu kultury i z tego, co mówi Magda przed powstaniem Pracowni niewiele się działo.

Cała grupa zaczęła działać: organizować zabawy dla dzieci, aby miały alternatywę dla szkoły i obowiązków na roli, trochę rozrywki i odpoczynku. Pierwsze zajęcia przygotowane przez Magdę były dość proste: aktywności plastyczne, sportowe. Z czasem dzięki jej angażowaniu, entuzjazmowi i po udziale w licznych szkoleniach Fundacji Orange, w zjazdach i w grywalizacji, oferta świetlicy stała się bardziej urozmaicona. Bardzo szybko okazało się, że na zajęcia do Pracowni przyjeżdżają także dzieciaki z okolicznych wiosek, bo to jedyne takie miejsce, gdzie można fajnie spędzić czas.

Pracownia z sukcesem aplikowała także o granty od naszej Fundacji np. na prowadzenie zajęć z obróbki cyfrowej fotografii. To w Czerniejowie użytkownicy Pracowni przygotowali stylizowane sesje fotograficzne mieszkańców, to tutaj powstał Klub Odkrywcy, który prowadzi doświadczenia i eksperymenty z nauk ścisłych czy Klub Lacrosse’a (indiański rodzaj piłki). Zaczęto przygotowywać spartakiady, pikniki dla mieszkańców, potańcówki, zajęcia komputerowe dla seniorów i wiele innych wydarzeń. Magda zjednoczyła wokół Pracowni grupę zaangażowanych wolontariuszy, którzy animują życie lokalnej społeczności w Czerniejowie.

Dzięki Pracowni i działaniom wolontariuszy wokół niej skupionych zostało powołane Stowarzyszenie Pracownia Rozwoju Lokalnego, które dziś jest motorem napędowym wielu działań na terenie gminy, nie tylko w Czerniejowie. Grupa pracujących na co dzień osób w Pracowni to wyjątkowy potencjał i szansa na rozwój społeczności. Takie miejsca budują lokalne partnerstwa, rozwijają ludzi zaangażowanych w ich działania – zarówno wolontariuszy, jak i uczestników zajęć – podsumowuje Magda Sałek.

Dodam, że Magda uwierzyła w swoje siły i nowo zdobyte kompetencje i zdecydowała się kandydować w wyborach samorządowych. Wygrała je w pierwszej turze i  jest obecnie najmłodszą Panią Wójt w woj. lubelskim.

To jedna z wielu historii pokazująca, co dzieje się dzięki  lokalnym liderom i Pracowniom Orange i jak zmieniają się dzięki nim ludzie i społeczności.  Takich miejsc jest już 50. Teraz o nowych 26 Pracowni walczą kolejne miejscowości.

Pomóż nam wybrać te miejsca, w których powstaną Pracownie wypełnione podobną energią, jak w Czerniejowie. Głosować możesz codziennie do 10 sierpnia na stronie www.pracownieorange.pl.

P.S. Głosując możesz wygrać w konkursie tablet.

8f6dafdfd4f896f8f29f0596802ceacd43f

Udostępnij: Głosuj na nowe Pracownie Orange!

Informacje prasowe

Rusza internetowe głosowanie na Pracownie Orange

20 lipca 2015

Rusza internetowe głosowanie na Pracownie Orange

Pięćdziesiąt miejscowości z całej Polski ma szansę na wygranie multimedialnej świetlicy, otwartej dla mieszkańców. Wszystko w rękach internatów, bo to właśnie oni w plebiscycie online zdecydują, gdzie powstanie 26 nowych, w pełni wyposażonych Pracowni Orange. Głosy można oddawać do 10 sierpnia na www.pracownieorange.pl 

 

Jedna trzecia Polaków w ogóle nie korzysta z internetu, wynika z Diagnozy Społecznej. Powodem jest brak motywacji oraz nieznajomość korzyści, jakie dają technologie, na przykład szybkiego dostępu do informacji, czy możliwości kontaktu z innymi ludźmi. Aby nowe technologie stały się sojusznikiem rozwoju niewielkich społeczności, Fundacja Orange zakłada i pomaga prowadzić otwarte dla wszystkich, multimedialne świetlice w miejscowościach o populacji do 40 tysięcy osób. Mieszkańcy zyskują nie tylko miejsce spotkań i realizacji pasji wyposażone w nowoczesny sprzęt IT, ale także wsparcie i system szkoleń nakierowany na wzmacnianie kompetencji cyfrowych użytkowników Pracowni.

 

Finaliści II edycji konkursu Pracownie Orange zostali wyłonieni spośród 1018 wniosków, w których oddolne grupy inicjatywne przedstawiły swoje pomysły na działania lokalne. Komisja wybrała 50 najciekawszych zgłoszeń, ale o ostatecznej lokalizacji Pracowni Orange w obrębie 16 województw zadecydują internauci. W drodze plebiscytu zostanie wybranych 26 lokalizacji dla Pracowni – po 2 w województwach: dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, podlaskim, śląskim oraz wielkopolskim oraz po 1 pracowni w: lubuskim, podkarpackim, pomorskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim i zachodniopomorskim.

 

W małych społecznościach kryje się wielka energia do wspólnych działań, a nowe technologie pomagają ją uwolnić. Internetowy plebiscyt Pracowni Orange to prezentacja tego potencjału oraz nasze zaproszenie dla wszystkich internautów, aby pomogli nam w tym trudnym wyborze 26 miejscowości, którym sprezentujemy nowoczesne miejsca spotkań – powiedział Konrad Ciesiołkiewicz, p.o. Prezesa Fundacji Orange oraz odpowiadający za komunikację i CSR w Orange Polska.Głosujący mogą też wziąć udział w konkursie na stworzenie najciekawszego hasła o ulubionej miejscowości i wygrać tablet oraz inne niespodzianki.

 

Każda z 26 nowych Pracowni Orange otrzyma komputery z bezpłatnym dostępem do internetu, drukarki ze skanerami, konsole do gier oraz telewizory LCD. Pomieszczenia przeznaczone na świetlicę zostaną wyremontowane i umeblowane. Lokalni koordynatorzy Pracowni wezmą udział w profesjonalnych szkoleniach, webinariach, indywidualnych tutoringach, aby wspólnie z mieszkańcami współtworzyć miejsce, które jak najlepiej odpowie na potrzeby lokalne. Pomoże w tym także system grywalizacji społecznej, którego celem jest motywowanie mieszkańców do działania na rzecz swojej okolicy.

 

W Pracowniach będą realizowane inicjatywy, których pomysłodawcami są grupy inicjatywne. Wśród nich np. nauka programowania dla dzieci, muzyczne warsztaty międzypokoleniowe, wspólne tworzenie gier planszowych, kursy językowe, warsztaty fotograficzne, zajęcia związane z regionalnymi tradycjami i wiele innych. Inicjatywy są skierowane do różnych grup odbiorców: dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych, młodych matek, seniorów – każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie.

W plebiscycie Fundacji Orange biorą udział lokalne inicjatywy z całej Polski; po 5 z województw: małopolskiego (Łękawica, Polanka Wielka, Pcim, Tuchów, Myślenice), mazowieckiego (Laski, Lipiny, Chodkowo, Huszlew, Radzymin), podlaskiego (Krypno Kościelne, Folwarki Małe, Dubiny, Dołubowo, Sokółka); po 4 z województw: lubelskiego (Podlaski, Szczekarków, Stoczek Łukowski,

Ryki), łódzkiego (Węgrzynowice, Dębniak, Brzeziny, Golesze Duże); po 3 z województw: dolnośląskiego (Czeszów, Sokołowsko, Przedmoście) kujawsko-pomorskiego (Skąpe, Waganiec, Cyprianka), opolskiego (Brzeg, Głuchołazy, Kotórz Wielki), śląskiego (Czeladź, Lgota Mokrzesz, Chechło), wielkopolskiego (Koło, Jarocin, Krajenka); po 2 województw: lubuskiego (Nietków, Bojadła), podkarpackiego (Łukawiec, Strzyżów), pomorskiego (Kołczygłowy, Lulemino), świętokrzyskiego (Przededworze, Raków), warmińsko-mazurskiego (Stawiguda, Wierzbica)  i zachodniopomorskiego (Drzonowo, Kamień Pomorski).

 

Nowe Pracowni to prezent od Fundacji Orange z okazji 10-lecia działalności. Przez ten czas  Fundacja przeznaczyła ponad 150 milionów złotych na inicjatywy społeczne, w tym na realizację autorskich programów edukacyjnych i wsparcie dla ponad 900 organizacji, 3500 bibliotek publicznych, 10 000 szkół i 1000 szpitali w Polsce.

 

Program Pracownie Orange odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

 

Dodatkowych informacji udzielą:

 

Antonina Bojanowska, koordynator ds. komunikacji, Fundacja Orange

e-mail:antonina.bojanowska@orange.com

tel.:(+48) 509 84 86 82

 

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska

e-mail:wojciech.jabczynski@orange.com

tel.:(+48) 22 527 19 37

 

 

Fundacja Orange prowadzi autorskie programy i wspiera wartościowe działania innych organizacji na rzecz nowoczesnej edukacji dzieci i młodzieży. Poprzez twórcze inicjatywy zachęca młodych do zdobywania wiedzy, udziału w kulturze, budowania społeczności przy wykorzystaniu Internetu i nowych technologii. We wszystkie jej inicjatywy angażują się wolontariusze Orange. Fundacja została stworzona w 2005 roku przez Orange Polska S.A.

www.fundacja.orange.pl; www.facebook.com/FundacjaOrange

 

Partnerzy programu Pracownie Orange:

ASUS, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych Ę, Stowarzyszenie Szkoła Liderów, Laboratorium EE, Fundacja Highlight/Inaczej i Fundacja Dobra Sieć.

Udostępnij: Rusza internetowe głosowanie na Pracownie Orange

Informacje prasowe

Klienci Orange Polecają Telewizję Tu i Tam, rusza kolejna, jesienna edycja

8 września 2014

Klienci Orange Polecają Telewizję Tu i Tam, rusza kolejna, jesienna edycja

Telewizja Tu i Tam została uznana za najciekawszą usługę w letniej edycji Klienci Orange Polecają. Można dzięki niej oglądać telewizję i filmy VOD w dowolnym miejscu – wystarczy mieć przy sobie komputer, tablet czy smartfon. Obecnie staruje kolejne głosowanie, w jesiennej edycji. Tradycyjnie do wyboru są trzy usługi – tym razem są to: Internet Tu i Tam, szybka Neostrada z telewizją oraz HD Voice. Aby wziąć udział, wystarczy wejść na www.klienciorangepolecaja.pl i oddać głos na wybraną usługę. Można też uzasadnić swój wybór i zagrać  o nagrody.

Internet Tu i Tam, umożliwia wygodny dostęp do sieci w dowolnym miejscu. To dlatego, że w jednym, korzystnym pakiecie znajduje się zarówno Neostrada, czyli szybki, stabilny domowy internet bez limitów, jak również internet mobilny Orange Free Net, z odnawialnym co miesiąc pakietem danych.

Druga propozycja na jesień to szybka Neostrada z telewizją, czyli szybki domowy internet wraz z bogatą ofertą telewizyjną, w której każdy z domowników znajdzie coś dla siebie. W zestawie znajduje się też dekoder HD za 0 zł, a w ramach usługi klienci otrzymują możliwość oglądania wybranych programów do 7 dni wstecz, a także dostęp do wideo na życzenie i naziemnej telewizji cyfrowej.

Trzecią propozycją do wyboru jest HD Voice – nowa funkcjonalność dla użytkowników telefonów komórkowych, dostępna dzięki finalizowanej właśnie gruntownej modernizacji sieci mobilnej Orange. Dzięki niej głos rozmówcy słyszany w słuchawce jest najwyższej jakości, ma znacząco bardziej naturalną barwę, a odgłosy pochodzące z otoczenia są o wiele mniej słyszalne.

Aby wziąć udział i podzielić się swoją opinią, wystarczy kliknąć na przycisk „chcę zagłosować” umieszczony pod wybraną usługą na stronie www.klienciorangepolecaja.pl. Klienci, którzy przy okazji głosowania wypełnią krótki formularz i uzasadnią, dlaczego poleciliby właśnie wybraną usługę, mogą zagrać o nagrody. W jesiennej edycji do zdobycia są: tablet FunTab, aparaty fotograficzne i kody uprawniające do korzystania z Telewizji Tu i Tam o wartości 100 zł każdy.

Na głosy i opinie czekamy do 7 listopada. Więcej informacji wraz z regulaminem można znaleźć na: www.klienciorangepolecaja.pl
Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Klienci Orange Polecają Telewizję Tu i Tam, rusza kolejna, jesienna edycja

Muzyka

Premiera T.Love a Ty zdecyduj kto nagra płytę

15 listopada 2012

Premiera T.Love a Ty zdecyduj kto nagra płytę

Znamy już dziesięciu finalistów konkursu „Nagraj płytę z Orange”. Zgłosiło się kilkuset kandydatów, a 165 z nich zakwalifikowała się do konkursu. Jury na czele z Pezetem wybrało 10 finalistów. Teraz to od Ciebei zależy który z nich zwycięży i wyda płytę oraz nagra pofesjonalny teledysk. Tutaj głosować możecie do 29 listopada.

Przy okazji polecam Wam najnowszy teledysk T.Love z rewelacyjnym tekstem, jak twierdzi Muniek – najlepszym jaki kiedykolwiek napisał. Przez dwa tygodnie będzie on dostępny tylko na orange.pl.

e3f49d84a2b18ba5e24c2ca8b0066491bbc

Jak Wam podoba się nowy utwór T.Love? I na kogo zagłosowaliście? 😉

Udostępnij: Premiera T.Love a Ty zdecyduj kto nagra płytę

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej