Oferta

Kobiece kino w telewizji Lifetime Polska

5 marca 2020

Kobiece kino w telewizji Lifetime Polska

Lubisz kobiece kino? Oglądaj filmy w Lifetime i weź udział w konkursie.  W Telewizji Orange na kanale Lifetime w marcu rusza cykl „Kino Lifetime”. Filmy będą emitowane od poniedziałku do czwartku zawsze o godzinie 22:00. Lifetime to nowy kanał rozrywkowy dla kobiet. Prowokuje, opowiada fascynujące historie i zachęca do działania. Lifetime jest rozpoznawalnym na świecie producentem znanych i nagradzanych filmów pełnometrażowych. Oferuje również wysokiej jakości seriale fabularne oraz produkcje dokumentalne. Kanał jest dostępny w Orange TV jak i on line w Orange TV Go


 

Odpowiedz na pytanie konkursowe „Jaki film polecisz na idealny babski wieczór”? Krótko uzasadnij swój wybór w komentarzu do tego wpisu. Do wygrania gadżety Lifetime m.in. torby materiałowe. Rozstrzygnięcie konkursu na blogu 9.03

Na VOD w Orange TV w marcu każda z Pań na pewno także wybierze coś dla siebie. Może np. film z Angeline Jolie w roli czarownicy?  Z wcześniejszych filmów wciąż dostępnych polecam „Ślicznotki” z Jennifer Lopez, nagrodzoną za tę rolę Złotym Globem oraz hit „Aniołki Charliego”Lutowe nowości wciąż są aktualne.

 

Udostępnij: Kobiece kino w telewizji Lifetime Polska

Odpowiedzialny biznes

Konkursy dla startupów

25 lutego 2020

Konkursy dla startupów

Szukamy innowacyjnych startupów, które łączą nowe technologie z pozytywną zmianą społeczną.

VIVA Technology 2020

Dla tych, którzy, chcą z nami współpracować międzynarodowo mamy kilka propozycji wyzwań konkursowych.

  • Pomóż nam znaleźć rozwiązania, które pozwolą nam stać się firmą bardziej odpowiedzialną społecznie – zmniejszyć nasz ślad środowiskowy i zaproponować nowe proekologiczne projekty w zakresie energii odnawialnej, monitoringu emisji CO2, recyklingu czy „powściągliwości cyfrowej”.
  • A może interesuje Was temat cyberbezpieczeństwa – tu poszukujemy innowacji w zakresie zabezpieczenia naszej sieci czy oferowania nowych usług dla naszych klientów.
  • I wreszcie temat 5G i wykorzystania tej technologii w domu i w podróży, w mediach społecznościowych czy dla pracy zdalnej.

Więcej o wyzwaniach CSR, Cyberbezpieczeństwo i 5G i kryteriach oceny na stronie, informacje na temat Programu i naszych wyzwań znajdziecie na stronie  www.vivatechnology.com. Termin zgłoszeń został przedłużony do 28.02.

plakat z treścia społeczna odpowiedzialność biznesu - wyzwanieanie

Oranege FAB

Jeszcze o 5 G. W Orange Fab również szukamy startupów, które razem z nami będą pracować nad rozwojem usług związanych z tym obszarem. Rekrutacja kończy się 29.02. Szczegóły na stronie www.orangefrance.fr

Fundusz Sektora 3.0

Mamy też ofertę dla startupów w Polsce. Jako parter Funduszu Sektora 3.0 szukamy innowacyjnych ludzi i organizacji. Fundusz Sektora 3.0 to program wspierający tworzenie nowych narzędzi, aplikacji i produktów, które wpisują się w ideę “Tech for good”. Oferuje wsparcie w postaci kompleksowego cyklu szkoleniowego, mentoringowego i doradczego, ułatwiającego dopracowanie pomysłu i stworzenie spójnej koncepcji. W drugim etapie wybrani pomysłodawcy mogą uzyskać finansowanie w łącznej kwocie 100 000 PLN. Partnerami Funduszu Sektora 3.0 są Orange Polska, Netguru i Koalicja na rzecz Polskich Innowacji.

Ogłoszenie Fundusz Sektora 3.0 z napisem 100 000 PLN na nowy produkt Tech for Good

Więcej o programie na stronie www.sektor3-0.pl/fundusz/. Rekrutacja trwa do 28.02.

Udostępnij: Konkursy dla startupów

Oferta

[WYNIKI] Konkurs z Huawei P smart Pro

7 lutego 2020

[WYNIKI] Konkurs z Huawei P smart Pro

[WYNIKI] Dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Nagroda główna wędruje do Renaty, która napisała:

„Mam zamiar w tym roku powalczyć z ektomorficzną sylwetką, więc ten aparat przyda się idealnie do „udokumentowania” tego wyzwania. Główny obiektyw wykorzystam do fotografowania powiększających się mięśni – w końcu w 48 Mpix idealnie widać detale. Szerokim kątem uwiecznię ten ogrom przyrządów, na których ćwiczę – mój umysł jeszcze tego nie potrafi. Dzięki efektowi bokeh na selfie jedyną gwiazdą siłowni będę ja, bo pozostałych ćwiczących superatletów w tle po prostu nie będzie widać.”

Dodatkowa nagroda, czyli zestaw gadżetów od Orange, trafi do Mateusza, który napisał:

„#wooowPolandPhotos – pod takim hashtagiem przygotowałbym relację w social mediach pokazującą zdjęcia niesamowitej natury w naszym kraju wykonane wspomnianym smartfonem. Kadry w dużym zbliżeniu na owada, widok na górski krajobraz czy uchwycona morza fale, które na sam ich widok przyprawiają o słowo „woooow!” i przypominają w ciągu chwili ich szum. Takie zestawienie cudów Polski, które pokażą z innej perspektywy piękne zakątki oraz zachęcą każdego do odkrywania okolicy, w której mieszkamy.”

Gratulujemy!

Nowy Rok zaczęliśmy od nowej oferty, w której możecie kupić m.in. premierowy Huawei P smart Pro. Sprawdź naszą zimową ofertę. Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę? Oprócz charakterystycznej dla serii smart wysuwanej przedniej kamery, smartfon ma spory ekran (przekątna 6,59 cala), mocną baterię (4000 mAh) i uwaga, potrójny tylny, aparat 48 + 8 + 2 Mpix wspierany sztuczną inteligencją. Telefon oferuje dużo przestrzeni – pamięć wewnętrzna to aż 128 GB.

Teraz możecie wygrać go w naszym konkursie. Pytanie konkursowe brzmi: Smartfon Huawei P smart Pro posiada potrójny aparat tylny wspomagany przez sztuczną inteligencję. Trzy obiektywy: główny o rozdzielczości 48 Mpix, ultraszerokokątny – 8 Mpix oraz obiektyw do wytwarzania efektu bokeh o matrycy 2 Mpix zapewniają wyjątkowo dokładną fotografię. Puść wodze fantazji i opisz, co sfotografujesz, wykorzystując możliwości tego aparatu ?

Na odpowiedzi (max. 500 znaków ze spacjami) czekam do 2 lutego br. do końca dnia. Szczegóły znajdziecie tutaj: Regulamin

Trzymam kciuki.

Zbieranie zgłoszeń konkursowych już się zakończyło.

Zgłoszenia

komentarz
Anna 2020-02-03 00:10:00
Z racji tego iż kocham zwierzęta: koty i psy oraz jeżdżę konno to tym telefonem robiłabym zdjęcia podczas przejażdżek konnych po Bieszczadach, również piękno i czar domowego psa i kota zostałyby nim uchwycony do rodzinnego albumu. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego tej wiosny byłoby nie lada wyzwaniem dla mnie z tym smartfonem w ręku
komentarz
Mateusz 2020-02-02 22:52:00
#wooowPolandPhotos - pod takim hashtagiem przygotowałbym relację w social mediach pokazującą zdjęcia niesamowitej natury w naszym kraju wykonane wspomnianym smartfonem. Kadry w dużym zbliżeniu na owada, widok na górski krajobraz czy uchwycona morza fale, które na sam ich widok przyprawiają o słowo "woooow!" i przypominają w ciągu chwili ich szum. Takie zestawienie cudów Polski, które pokażą z innej perspektywy piękne zakątki oraz zachęcą każdego do odkrywania okolicy, w której mieszkamy.
komentarz
Dariusz 2020-02-02 22:39:33
Za pomocą tak inteligentnego aparatu w smartfonie stworzyłbym album pt. "dziś zmiany, jutro lepsza rzeczywistość'. W czasach, kiedy jesteśmy często przytłoczeni różnymi rzeczami pokazałbym w fotografiach pozytywy tego świata, czyli fajne inicjatywy. Lodówka na ulicy do dzielenia się żywnością, patent na wykorzystywanie wody deszczowej, nowo posadzone drzewa, siłownia na świeżym powietrzu, przydomowe wiatraki czy panele fotowoltaiczne do produkcji prądu itp. Po prostu inspiracje dla innych.
komentarz
Magda 2020-02-02 21:26:04
Pofotografuję ponadprzeciętnie przykurzone poddasze posesji przyjaciółki, przypominające paszcze pięciogłowego potwora – połykającego przechowywane przez przyjaciółkę pośrodku przywoływanego powyżej poddasza przedmioty: przywiędłą paproć, perły podarowane przyjaciółce przez partnera (po prawdzie pożółkłe plastikowe perełki pokryte plątaniną płytkich pęknięć, pokryte plamami po podejrzanym płynie, parasol, pocerowaną pościel, psa Pikusia, powtarzającą pięcioliterowe przekleństwo papugę Polly... ekpyrosis@onet.eu
komentarz
Teresa 2020-02-02 21:16:15
Ponieważ moją pasją jest gotowanie i pieczenie to używałabym tego smartfona do robienia zdjęć przygotowywanym potrawom i ciastom. Marzy mi się stworzenie dla rodziny książki kucharskiej z moimi przepisami, dlatego myślę że zdjęcia z tego telefonu byłyby idealne do umieszczenia ich w takiej oto książce.
komentarz
Maciej 2020-02-02 21:00:45
Korzystając z aparatów mocy, nie chciałbym fotografować rzeczy normalnych, rzeczy fizycznych, rzeczy banalnych. Chce uchwycić magię, nierealność, ująć w kadr rzeczy niepowtarzalne. Chcę mieć fotografię oddechu nocy, smaku słońca w kropli rosy, aury słodyczy. Chcę złapać uśmiech czerwieni i szept szmaragdu. Chcę uśmiechu góry i smutku morza. Chcę widzieć na ekranie całą głębię fantazji. To wszystko i więcej jeszcze by nie widzieć już w galerii szarości i powtarzalności.
komentarz
Agnieszka 2020-02-02 20:56:02
Sfotografuję moje słodkości, które piekę z miłości:). Piekę bo lubię i chciałabym moje torty, bezy, muffinki i makaroniki pokazać szerszemu gronu odbiorców. Potrójny aparat z pewnością uchwyciłby każdy szczegół słodkiej dekoracji, a efekt bokeh sprawiłby, że figurki z masy cukrowej, które sama wykonuję, wyglądałyby jeszcze bardziej realistycznie. Oj smacznie mogłabym wykorzystać Smartfon Huawei P smart Pro:)
komentarz
Klaudia 2020-02-02 20:47:22
Huawei trzymam w dłoni, P Smart Pro mam w ręce, oddech jakby szybszy, mocniej bije serce. Teraz wiem, że mogę, nic mnie nie powstrzyma i śnieżną panterę bym nim uchwyciła. Nieważne czy w biegu, nieważne czy w skoku, Huawei z AI asystą dotrzymuje kroku. Czy ją spotkam za dnia, czy ją spotkam w nocy, zdjęcie będzie ostre bez z zewnątrz pomocy. I do wysuwanego selfie zwabiłabym zwierza, by mieć twardy dowód, gdy ktoś nie dowierza.
komentarz
Janusz 2020-02-02 20:43:35
Moja fantazja tak to przedstawia: 1. Wodospady Wiktorii i Singapur z Marina Bay Sands - przy użyciu panoramy. 2. AIN DUBAI (podczas Expo 2020) i tory gwiazd na tle Gwiazdy Polarnej - malowane światłem. 3. Epiphyllum oxypetalum (podczas kwitnienia) i zorzę polarną - w trybie poklatkowym. 4. Skok w zawodach cliff diving na Bali - zwolnionym tempem. 5. Wieżę Eiffla nocą - w trybie PRO. 6. Portret - ruchomym zdjęciem i dla frajdy z obiektywem AR. Rozmarzyłem się zgoła - czy ten aparat temu podoła?
komentarz
Roksana 2020-02-02 20:17:59
Aligatora! Mój mąż zabiera mnie w tym roku w tzw. "podróż życia" do Senegalu. Jedną z atrakcji jest zwiedzanie parku aligatorów. Podobno są bardzo przyjaźnie nastawione do człowieka, a ja marzę o takim zdjęciu, na którym znajdzie się każdy szczegół pyska aligatora. Kocham lekką adrenalinę i kocham sztukę- ten aparat ma mi pomóc połączyć moje dwie miłości 🙂
komentarz
Karolina 2020-02-02 20:17:14
Sfotografowałabym najchętniej pejzaże: jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, odkrywane podczas wyjątkowych podróży do najciekawszych zakątków świata. Uchwycę światło, kolorystykę, ruchy wody, powietrza, liści, zwierząt, WSZYSTKIEGO! Zawsze w ten sposób pragnęłam utrwalać niewyobrażalne piękno przyrody! Jednakże - równie chętnie - chciałabym także fotografować zabytki - czasem wyeksponowane, czasem - ukryte jeszcze i nieznane, zapierające dech w piersiach, wybitne, wspaniałe!
komentarz
Agnieszka 2020-02-02 19:28:37
Mając możliwość zrobienia zdjęć tym smartfonem sfotografowałbym wschód oraz zachód słońca podczas pogodnego poranka i bezchmurnego wieczoru na molo w Gdańsku Brzeźno. W ciągu pięknego słonecznego dnia nad polskim morzem nie umknęłoby mojej uwadze piękne bezkresne morze, statki i łodzie widoczne na horyzoncie, fale wychodzące i gładzące piasek, glony i muszle które morze wyrzuca na brzeg, piękno ziaren nadmorskiego piasku, roślinność nadbrzeżna.
komentarz
Kamil 2020-02-02 17:45:15
Niedawno media obiegła informacja o dużo większej ilości pokładów lodu na Marsie niż początkowo zbadano. To oznacza szansę na jego kolonizację szybciej niż zakładano. A skoro loty tam mają być osiągalne dla wielu, to dlaczego nie sfotografować Czerwonej Planety smartfonem Huawei P Pro Smart? Z takim sprzętem mógłby to zrobić nawet taki laik fotograf jak ja. Cóż by to były za nieziemskie widoki...
komentarz
Janusz 2020-02-02 14:41:01
Skoro aparat potrójny, a stare przysłowia uznają trójcę za świętość, tedy i ja zaproponuję 3in1: rozległy kadr i mnóstwo szczegółów w centralnej części, która wyłania się z rozmycia... Takim kadrem może być plaga szarańczy albo marsz legionów mrówek w pierwotnym lesie... Ciekawe, czy to by się liczyło w kategorii „Piękno przyrody” czy raczej dokumentalnej? Myślę zresztą, iż można połączyć obie, a dorzucenie trzeciej kategorii „KONKURS” będzie swoistą "klamrą" idealnej trójcy.
komentarz
Wiesław 2020-02-02 14:08:59
Huawei, Ojczyzno moja! Ciebie mam w głowie; Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię posiadł. Dziś smart klasę twą w całej ozdobie Widzę i opisuję, bo zazdroszczą tobie. Z kamerą wysuwaną z obudowy, z ekranem 6,5 tyś wyjątkowy. Z 3 obiektywami nie jest trudem, każdy obraz twój jest cudem A.I. odsłono, pokaż duszę utęsknioną, zajrzyj do marzeń śnionych, u Morfeusza rozciągnionych, malowanych snem rozmaitem, posrebrzanych drzemki rytem . Pora by twa moc fotografowała, czego masa nie umiała.
komentarz
Lucy * 2020-02-01 15:39:24
Latem byłam pod gruszą na wsi, takiej zabitej dechami, gdzie już nawet PKS zlikwidowali i tam jest tak czyste powietrze, że nocą było jasno od gwiazd! Nigdy dotąd nie widziałam aż tylu naraz! Jeśli ten aparat jest tak dobry, jak o nim piszą, to zrobiłabym sobie fotkę tego nocnego nieba, potem z niej wielkoformatową fototapetę, którą przykleiłabym na suficie w swoim pokoju, bo z mojego okna na parterze w blokowisku miejskim nieba nie widzę wcale, zasłania mi śmietnik... 🙁
komentarz
Dorota 2020-02-01 13:34:27
Fantazja spuszczona ze smyczy podpowiada, że aparatem o takich kosmicznych możliwościach dobrze byłoby sfotografować BIG BANG. Ultra szeroki kąt widzenia pozwoli objąć cały horyzont zdarzeń, a niewyobrażalna rozdzielczość da badaczom do ręki konkret: ułatwi policzenie całej wystrzelonej materii. Jako że poza „początkową osobliwością” nie istnieje nic więcej, przyda się owo „nic” w tle malowniczo rozmyć efektem bokeh. I to byłoby rozmycie najpiękniejsze, jedyne takie we Wszechświecie!
komentarz
Renia 2020-02-01 12:20:43
Wzorując się na klasycznym obrazie Botticellego uwiecznię narodziny Wenus (czyli mnie) podczas wakacji w kolebce naszej cywilizacji. Najdrobniejsze szczegóły, grę świateł milionów tęcz na pęcherzykach morskiej piany odda obiektyw główny, miękki bokeh zapewni realistyczne „wychodzenie” postaci z tej piany, a ultraszerokokątny obiektyw pozwoli wreszcie pokazać wszystkie krągłości jednocześnie z przodu i z tyłu 😉 To będzie coś spektakularnego, co w jednym dziele pokaże i obraz, i rzeźbę!
komentarz
Łukasz 2020-02-01 10:32:24
Ja z miła chęcią Was odwiedził w miasteczku Orange i wykorzystując Smartfon Huawei P smart Pro i jego zalety sfotografowałbym waszą siedzibę wewnątrz i zewnątrz firmy wraz z pracownikami i zrobiłbym z tego dobry album to była by dobra pamiątka na wiele lata 😉
komentarz
Janus 2020-01-31 17:50:51
Na JEDNYM UJĘCIU pokażę wszystkie zalety aparatu. Zrobię wielopoziomowe zdjęcie RODZINNE. Od licznych wnuków na pierwszym planie, nieustannie aktywnych, rozsianych wszędzie i wiercących się w lewo i prawo (widzę tu zadanie dla ultraszerokątnego obiektywu), przez średnie pokolenie usiłujące zapanować nad sytuacją z drugiego rzędu (to robota dla obiektywu głównego), po nestorów rodu górujących na najwyższym stopniu tarasu, którym zmarszczki wyrzeźbione przez czas łaskawie wygładzi efekt bokeh...
komentarz
Marta 2020-01-31 14:29:09
Gdybym miała ten smartfon, to sfotografowałabym ufo. To byłyby w końcu jedyne zdjęcia, gdzie byłoby widać coś więcej niż pikselowa plama na niebie.
komentarz
daniel 2020-01-31 11:52:11
Smartfonem tymże, wypłynowszy na suchego przestrzeń oceanu, piękno łąk szumiących oraz kwiatów powodzi uchwiciłbym. Szczegółów zarejestrowałbym co niemiara, gdyż matryca możliwości ogromne posiada. Obiektyw szeroko patrzący zaś, piękno całości obrazu, wraz z niebem gwieździstym, na kliszy cyfrowej, zapisać by pozwolił. Obiektyw trzeci, piękno niewiasty, w sukni jak gryka białej, na tejże łące leżącej, dzięki efektowi bokeh, w sposób słowami nie do opisania, uchwycić zaiste pozwoli.
komentarz
Łukasz 2020-01-30 12:23:14
Dzięki aparatom w Huawei P Smart Pro sfotografował bym wakacje spędzone w słonecznej Turcji wraz z moją rodziną. Używając aparatu szerokokątnego mógłbym uwiecznić rodziców, brata oraz naszego czworonożnego towarzysza Maxa na jednym zdjęciu, a szczegółowość głównej matrycy w połączeniu ze zniewalającym efektem bokeh dzięki dodatkowemu aparatowi pozwoliłaby na uchwycenie każdego detalu pięknej flory tego ciepłego, pięknego kraju, w którym się znajdowaliśmy. 🙂
komentarz
Piotr 2020-01-30 11:39:55
Wykorzystując możliwości tego aparatu w trybie "malowanie światłem" sfotografowałbym spadające gwiazdy. Myśłę że ten smartfon to taka gwiazda tego segmentu urządzeń.
komentarz
Albert 2020-01-29 23:39:50
W czasie rodzinnej imprezy, gdy pokój jest pełen gości, Sprawdzą się obiektywu szerokokątnego możliwości. Koniec z tłumaczeniem się, że: „to nie brak sympatii lecz ograniczona technika”. Problem uciętej na zdjęciu zrzędliwej cioci czy teściowej z Huawei P smart Pro znika! Z kolei na zdjęciach z podróży sztuczna inteligencja całe piękno wydobędzie, Nie umknie nam żadna ważna chwila i jak żywa zapisana będzie, Bo telefon nosimy przy sobie praktycznie zawsze i wszędzie.
komentarz
Renata 2020-01-29 23:35:23
Mam zamiar w tym roku powalczyć z ektomorficzną sylwetką, więc ten aparat przyda się idealnie do "udokumentowania" tego wyzwania. Główny obiektyw wykorzystam do fotografowania powiększających się mięśni – w końcu w 48 Mpix idealnie widać detale. 😀 Szerokim kątem uwiecznię ten ogrom przyrządów, na których ćwiczę - mój umysł jeszcze tego nie potrafi. 😉 Dzięki efektowi bokeh na selfie jedyną gwiazdą siłowni będę ja, bo pozostałych ćwiczących superatletów w tle po prostu nie będzie widać. 🙂
komentarz
Artur 2020-01-29 22:31:01
Aparatem głównym sfotografowałbym mojego synka lepiącego bałwana (kto wie, może sztuczna inteligencja w P smart Pro potrafi wyczarować śnieg? ;)). Aparatem szerokokątnym uchwyciłbym uśmiech na twarzy latorośli, który pojawiłby się na widok śnieżnobiałej zimy.
komentarz
Afrodyta 2020-01-29 16:25:57
Razem z dzieciakami programujemy ozoboty. Za każdym razem, gdy chcę uchwycić dobry kadr, nie udaje mi się w moim smartfonie - a to za bardzo poruszone, a to niewyraźne itp. Huawei i jego 48 mpx aparat zrobiłby to idealnie i profesjonalnie, a dodatkowo uchwyciłby i wyłapał szczegóły - na czym bardzo mi zależy. Dlatego też sfotografowałabym taką sytuację i nadała tytuł ''Do roboty, ozoboty!".
komentarz
Marcin 2020-01-29 10:09:48
Wspaniałe selfi z rodziną dziećmi na feriach zimowych z wspaniałym krajobrazem
komentarz
Karol 2020-01-29 09:39:26
Fotografia dzika mnie porwie, sfotografuje kota co codziennie przebiega mi przez drogę. Pstrykne też fote dla jeża, co po cichaczu tupta i myśli, że nie widzę nadgryzionych jabłek. Uwiecznie przylot bociana, co od lat gniazdo swe remontuje na przydrożnym słupie, i psa Azora co lata mi po chałupie. Tak właśnie moich małych przyjaciół na smartfonie udokumentuje 🙂
komentarz
Krzysztof 2020-01-28 20:40:28
Taki Aparat można wykorzystać przy robieniu zdjęć Widokom i ptakom oraz np owadom motylą czyli Nature która wymaga czasem dobrego aparatu co robi szczegółów .
komentarz
Artur 2020-01-28 17:16:23
Sprzęt do ciężkiej pracy jak i do rozrywki. Ciężka praca, to fotografowanie ważnych urządzeń energetycznych z dużą dokładnością i detalami, a po pracy wykonywanie fajnych zdjęć panoramicznych, widoków z wysokości oraz dodanie efektów rozmycia wieczorna i nocną porą.
komentarz
Marta 2020-01-28 14:45:42
Na fotografiach chiałabym zatrzymać najcudowniejszy moment z życia kobiety - moje kochana siostra niebawem będzie rodzić. Sami z mężem mamy kilka zdjęć z sali porodowej, kangurowania, etc...pamiątka na całe życie wspaniała. Zdjęcia oczywiście z zachowaniem w 100% intymności 🙂 Telefon ten podarowałabym swojej siostrze by zdjęcia z tego wydarzenia były w bardzo dobrej jakości 🙂
komentarz
Krzysiek 2020-01-28 14:37:43
Użyłbym podczas akcji ratunkowej w Tajlandii (https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_ratunkowa_w_jaskini_Tham_Luang). Jeszcze do tego aplikacja zmieniająca aparat w tryb podczerwieni.
komentarz
Sabina 2020-01-28 12:14:51
Huawei P smart Pro... Gdyby tylko trafił pod moje skrzydło, przeżyłby ze mną przygodę. Najpierw zabrałabym go na pyszny obiad zapoznawczy. Uważnie przyjrzelibyśmy się przystawkom z kawiora i homarowi na danie główne - jedzenie świetnie prezentuje się na papierze. Następnie spędzilibyśmy romantyczny weekend w Pradze. Zrobilibyśmy piękne nocne zdjęcia mostu Karola i Hradczan. Wycieczkę zakończylibyśmy uwiecznianiem przyrody podczas spływu pychówką po Kamienicy w Czeskiej Szwajcarii. Rewelacyjnie!
komentarz
Krystian 2020-01-28 08:22:38
Najnowszy smartfon Huawei czyli P smart Pro będzie niezastąpiony do robienia pięknych zdjęć głównym aparatem, ten chciałbym przede wszystkim wykorzystać do codziennej fotografii, pstrykam mnóstwo zdjęć - jeśli macie małe dzieci to wiecie o czym mowa 🙂 Aparat ultraszerokokątny będzie niezastąpiony do fotografii krajobrazów z naszych wakacyjnych wojaży, potrafi na pewno pięknie oddać każdy widoczek, wybieramy się w góry na wiosnę, będzie jak znalazł <3 No i wysuwany aparat do selfie, czyli to co tygrysy - tzn. nasze żony i córki lubią najbardziej(choćby zwykle twierdzą inaczej:) - snapy i inne insta będą pełne super wyraźnych zdjęć dzięki temu aparatowi! No i ten tryb nocny, czy jest coś piękniejszego niż rozgwieżdżone niebo pełne gwiazd? Bardzo bym chciał potestować robienie zdjęć właśnie w nocy, przy pełni księżyca i milionach gwiazd. No i żona byłaby zachwycona takim prezentem 🙂 P Smart Pro - nie daj się prosić, dołącz do naszej rodzinki, na pewno nie będziesz się nudzić! :-)))
komentarz
Mariusz 2020-01-27 19:58:16
Zrobię zdjęcia zimie, ale będę zmuszony jej szukać gdzieś w górach, może w Sudetach. Tam jest fajny szczyt Trzy Korony 🙂
komentarz
Paweł 2020-01-27 19:08:22
Wykorzystując możliwości tego aparatu sfotografuje swoje miasto nocą. Tryb nocny w tym smartfonie podobno nie ma sobie równych w tej kategorii cenowej. W rezerwacie skalnym, który jest w moim mieście mieszkają nietoperze - kto wie, może i jego uda mi się sfotografować.
komentarz
Tomasz 2020-01-27 18:23:46
Nowego koronawirusa w powiększeniu

 

 

Udostępnij: [WYNIKI] Konkurs z Huawei P smart Pro

Oferta

[WYNIKI] OPPO A5 2020|SZYBKI TEST i KONKURS

3 grudnia 2019

[WYNIKI] OPPO A5 2020|SZYBKI TEST i KONKURS

[WYNIKI] Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Po dokładnym zapoznaniu się ze wszystkimi, postanowiliśmy nagrodzić Darka (1. nagroda) i Mateusza (2. nagroda). Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Darek: Wczoraj we Wrocławiu uruchomiono iluminację olbrzymiej choinki na Rynku. W tym momencie zabrakło prądu w sieci trakcyjnej tramwaju, którym jechałem. Pojazdy stanęły i zrobiły się olbrzymie korki w mieście. Gdybym miał przy sobie telefon OPPO A5 2020, który posiada olbrzymią baterię wyróżniającą go wśród konkurencji, użyczyłbym z niej trochę prądu motorniczemu, abyśmy mogli kontynuować jazdę.

Mateusz: Smartfon wyróżnia niewątpliwie i zdecydowanie super, hiper, ekstra mocna bateria. Atut ten połączyłbym z czymś bardzo pożytecznym i podjąłbym wyzwanie #EKO×TwoDay. Wyruszyłbym w świat z telefonem, zostawiając przy tym w domu ładowarkę i powerbanki. Po to, aby stworzyć z 2 dni (bo na tyle z hakiem wystarcza bateria) relacji pokazującej pozytywne przykłady i patenty na bycie ekologicznym.

XXX

W tegorocznej ofercie świątecznej mamy trzy zestawy smartfonów, w których drugi dajemy Wam za symboliczną złotówkę. Smartfony marki Samsung, Xiaomi i OPPO znajdziecie w naszym sklepie. Dzisiaj mam dla Was recenzję telefonu marki OPPO A5 2020 ze świątecznego zestawu oraz konkurs z nagrodami od tej marki.

O OPPO A5 2020 pisałam już na blogu, tutaj: OPPO A5 2020, świetny telefon w dobrej cenie. Teraz przygotowałam recenzję video, w której bardziej szczegółowo przyglądam się temu telefonowi. Obejrzyjcie ją, a następnie odpowiedzcie na pytanie konkursowe widoczne poniżej. Nagrodzimy dwie osoby, a do wygrania są: smartfon OPPO A5 2020 (nagroda główna) i słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco Q1 (nagroda druga). Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 grudnia 2019 r., o godzinie 23:59:59. Wyniki ogłoszone zostaną na blogu nie później niż 12 grudnia 2019 r. o godzinie 17:00. W razie wątpliwości zajrzyjcie do regulaminu: Regulamin konkursu OPPO A5 2020

Pytanie konkursowe: W video recenzji pt. OPPO A5 2020 | SZYBKI TEST+KONKURS umieszczonej we wpisie konkursowym wskazano pewną cechę OPPO A5 2020, która zdecydowanie wyróżnia ten telefon wśród konkurencji. Wskaż tę cechę, a następnie puść wodze fantazji i opisz, jak twórczo ją wykorzystasz w codziennym użytkowaniu telefonu?

Zbieranie zgłoszeń konkursowych już się zakończyło.

Zgłoszenia

komentarz
Katarzyna 2019-12-07 23:58:09
Bateria 5000 mAh! to wyjątkowa cecha OPPO A5, a z racji zbliżających się świąt wykorzystałbym jej pojemność to oglądania filmowych maratonów: od "Kevina" po "Grincha" który twierdzi, że świąt nie będzie tak jak mojej teściowej,która to wydzwania i godzinami tłumaczy się żonie, że nie lubi naszego karpia ;D. Bateria sprawdziłaby się w sylwestra do puszczania muzyki: od rana do nowego 2020 roku ;D
komentarz
Agata 2019-12-07 23:39:46
Cechę OPPO A5 2020, która wyróżnia ten telefon wśród konkurencji to zdecydowanie duża pojemność baterii, która nie ma kontyngencji. 5000 mAh to całe mnóstwo zapasu energii w środku tak małego ciałka, bo OPPO A5 2020 nie ma sobie równych i to nie jest żadna przechwałka! Baterię tę wykorzystam do codziennego użytku, w ciągu dnia, a nawet w nocy Kiedy będę przeglądać strony internetowe i media społecznościowe do północy! Bateria ta, tak wytrzymała, będzie mi świetnie służyć w podróżach po świecie, po miastach w Polsce, czy między wsiami, bo ta bateria was nigdy nie zawiedzie! Nie ważne, gdzie będę, w górach, czy nad Morzem, telefon będzie mi hardo towarzyszyć, a dzięki czterem aparatom wbudowanym z tyłu, będę mogła zdjęciami znajomych ucieszyć! Już oczyma wyobraźni patrzę na jego sześć i pół calowy ekran, pełen żywych kolorów. I wiem, że jego ciągłe użytkowanie nie przyniesie mi żadnych, niechcianych errorów. Ten piękny, cudowny, zgrabny i w metalowo - szklaną obudowę smartfon ubrany, W niezrównoważony procesor Qualcomm Snapdragon 665 ośmiordzeniowy wbudowany, Będzie zachwycać moich przyjaciół, rodzinę, mojego mężczyznę i ciekawskiego sąsiada, bo przy telefonie OPPO A5 2020 każdy inny wysiada, tak mi podświadomość podpowiada.
komentarz
Remigiusz 2019-12-07 23:33:52
Oppo a5 2020 wyróżnia pojemność baterii. Można ją wykorzystać bardzo fajnie z jego aparatami. Będę mógł spokojnie robić selfie, zdjęcia poranka i wykorzystać szeroki kąt. Dzięki tej baterii i apartom będę aktywny na social mediach. Przy okazji pożyczę go siostrze, która sporo podróżuje dzięki czemu wykorzysta dużą pojemność baterii jak i niezłe aparaty, podsumowując dwa w jednym.
komentarz
Ewa 2019-12-07 23:10:07
Wśród konkurencji OPPO najlepiej wypada, gdyż bardzo mocną baterię posiada Nareszcie ktoś pomyślał o użytkowniczce zmartwionej, codziennym ładowaniem swego telefonu umęczonej Bez telefonu nie wychodzę, z nim się maluję, a teraz najlepsze apki w nim zainstaluję Tę cechę OPPO wykorzystam nie raz, W zapobieganiu oklepanych męskich fraz I nie będę wciąż słyszała "Znów ma laleczka ładowarki zapomniała"
komentarz
Radosław 2019-12-07 22:49:11
Cechą wyróżniającą OPPO A5 2020 jest długa żywotność baterii, która doskonale sprawdziła by się w prowadzeniu mojego filmowego pamiętnika. Nagrywanie wszystkiego wokół zmusza mnie do ciągłego korzystania z powerbanka i każdej okazji do podładowania telefonu, co bywa niezmiernie uciążliwe, zwłaszcza kiedy dzieje się coś niezmiernie ciekawego, a akurat pada bateria (czyli jak zazwyczaj...). Wieczorem, nagrywając komentarz z dedykacją dla dziadka Radka z przyszłości, który będzie to oglądał wspominając minione, piękne życie, muszę siedzieć uwiązany do pół metrowego kabla ładowarki, co mocno zaburza komfort zabawy. Dlatego też myślę, że wytrzymała bateria to konieczność w dzisiejszej technologii!
komentarz
Daniel 2019-12-07 21:31:45
Na pewno cechą to jest baardzo pojemna bateria. Z taką baterią można jechać na biwak na weekend bez ładowarki lub powerbanka, nie martwiąc się , że bateria padnie w połowie dnia kiedy przeglądasz swój profil społecznościowy, lub słuchasz muzyki leżąc na plaży w pełni relaksując się kąpielą słoneczną. Pojechać w długą trasę samochodem używają telefonu jako nawigacji. Oglądając pare filmów pod rząd, lub cały sezon jakiegoś serialu na wielkim ekranie telefonu kiedy siedzisz znudzony w pracy, kiedy nic się nie dzieje. Kręcić świetną kamerą 4k cały dzień filmy lub robić zdjęcia jednym z czterech dostępnych kamer. Nawet kiedy nastąpi dłuższa przerwa w dostępie do prądu nie musisz się martwić o swój świetny telefon. On jest zawsze gotowy do pracy.
komentarz
Dominika 2019-12-07 21:29:46
Obszerną pojemność baterii smartfona Oppo A5 2020 do dzwonienia i załatwiania różnych rzeczy osobom chorym i osobom niepełnosprawnym oczekującym niesienia przeze mnie im takiej wolontarystycznej, charytatywnej pomocy!!!
komentarz
Grzegorz 2019-12-07 20:52:08
Rok temu SOMSIAD obwiesił swój dom tysiącem światełek🤪(Ciekawe skąd miał na to pieniążki) W tym roku postanowiłem że będę lepszy,(jakem Janusz) 😄 i zamontuje na swoim, 10 tysięcy lampek. Wszystko będzie oświetlone, nawet buda Szarika! Do sterowania tym całym" smart systemem " użyje Oppo A5 2020, którego mocna bateria sprawi że moja chata będzie widoczna nawet z kosmosu 👽 🛸 Pozdrawiam
komentarz
anita 2019-12-07 20:01:21
telefon posiada32gb pamieci wyswietlacz posiada z notchem w kształcie kropli wody panel tylni mocny a przedewszystkim bateria który jest moca co umozliwia długi czas uzytkowania bateri taki telefon napewno umozliwi łatwiejsze codziennie uzytkowanie bez strachu że bateria sie rozładuje dzieki duzej pamieci mozna zrobic wiele wspaniałych zdiec super telefon o którym moznaq pomarzyc
komentarz
Elżbieta 2019-12-07 19:40:36
Rano będę słuchać wiadomości, potem przez kilka godzin posłucham pięknej muzyki (Chopin, Bach, Vivaldi przede wszystkim). W ciągu dnia pozwolę sobie na długie, przemiłe rozmowy z bliskimi. Może wyślemy sobie zdjęcia zrobione właśnie przy pięknej pogodzie albo te stare zeskanowane z dawnych lat. A wieczorem obejrzę jakiś ciekawy film z internetu. A wszystko to dzięki mocnej baterii (5000mAh) w telefonie OPPO A5 2020. Aha może jeszcze nakręcę jakiś śmieszny filmik ku potomności.
komentarz
Edzio 2019-12-07 19:36:48
Smartfon OPPO A5 2020 ma bardzo mocną baterię. Aż 5Ah. Widzisz "pięć ahów", a słyszysz "pięć achów". Ach, jaka pojemność baterii! Ach, jaki głośnik stereo! Ach, jaki elegancki oryginalny design! Ach, jaki poczwórny aparat! Ach, jaka inteligentna sztuczna inteligencja!... Ochy i achy mógłbym wypisywać w tym konkursie ponad dwa dni bez potrzeby ładowania tego telefonu. Gdybym go miał oczywiście.
komentarz
Klara 2019-12-07 19:18:57
Bateria, jaką posiada OPPO A5 2020 jest po prostu marzeniem! Podczas gdy większość osób będzie marnowało czas ładując telefon, ja - gdybym miała ten telefon z tak dobrą baterią - mogłabym spędzać czas na świeżym powietrzu! Uwielbiam ciepłe, letnie weekendy spędzać na campingu wśród przyjaciół - dzięki tak dobrej baterii nie musiałabym się martwić, że nie mam jak naładować telefonu! Tylko mogłabym się tym nie przejmować, a podczas takich wyjazdów spełniać się w mojej pasji, jaką jest robienie oraz przerabianie zdjęć, które bym mogła wykonywać również tym smartphone'm! 🙂
komentarz
Arek 2019-12-07 19:18:27
Najlepszą cechą oppo A5 2020 jest zdecydowanie bateria o zawrotnej pojemnosci 5000MaH. Przy moim trybie życia i obecnej baterii o prawie 2 razy mniejszej pojemności nie jestem w stanie dobić nawet do popołudnia. Z rana idę na wydział, po lekcjach nie idę do domu leżeć lecz spełniam swoje hobby - sport. Czy to jazda na rowerze, bieganie, spokojny spacer po lesie - cały czas słucham muzyki, przy tym ostatnim pisze też z innymi. Po powrocie telefon służy mi również jako niezbędna rzecz do nauki. Baterie tą wykorzystałbym prosto mówiąc do realizacji swojego lifestyle'u.
komentarz
Szymon 2019-12-07 18:09:28
Telefon OPPO A5 2020 wyróżnia bardzo pojemnościowa bateria o mocy 5000 mAh. Porównując ten aspekt do konkurencji, w tej kategorii cenowej, jest wymiatający. A odpowiadając na pytanie konkursowe, jak twórczo można go wykorzystać w codziennym użytkowaniu? Bardzo prosto. Przepis na dobre jego wykorzystanie jest innowacyjny. Za każdym razem ,gdy wychodzimy z domu, należy go elegancko eksponować, gdyż jego wygląd jest na bardzo wysokim poziomie. Przechodząc obok innych osób należy włączyć kolejny film Orange na YouTube, nie tylko w celu jego promocji, ale także w celu pokazania perfekcyjnego dźwięku tego telefonu. Na końcu ,jeżeli ktoś poprosi nas o zrobieniu mu zdjęcia swoim telefonem, odmów mu i zaproponuj mu zdjęcie z twojego telefonu, czyli podwójnie lepszej jakości zdjęcia. Pamiętaj, dobre telefony się reklamuje.
komentarz
Mateusz 2019-12-07 17:40:30
Obszerną pojemność baterii w OPPO A5 2020 wykorzystam do niemal wszystkich czynności, które narzuca mi mój lifestyle. Z dozą pewności siebie przebiegnę następny maraton bez zmartwień, że telefon odtwarzający muzykę, niespodziewanie się wyłączy. Nie zamierzam również próżnować z lekturą kolejnych książek, a wiem, że mocna bateria pozwoli mi czytać e-booki przez dosłownie całą podróż. Rad jestem wiedzieć, że nie muszę martwić się o rozładowany telefon podczas intensywnego dnia w pracy i bezproblemowo pójdę spać po wszystkich ważnych czynnościach, a następnie obudzi mnie poranny alarm w telefonie. Fenomen..
komentarz
Kamil 2019-12-07 16:55:49
‌Bateria w OPPO o wielkości 5000mAh może pozwolić na bardzo dużo. Uwielbiam biwaki i dni spędzone po za domem w namiocie na łonie natury, a jak wiadomo trudno szukać kontaktu w lesie więc tu też przyda się tak duża bateria. Ba śmiem powiedzieć, że może nawet uratować nam życie gdy będziemy potrzebowali wezwać pomoc. Warto wspomnieć również o aparacie który będzie wstanie uchwycić piękno natury.
komentarz
Darek 2019-12-07 13:51:06
Wczoraj we Wrocławiu uruchomiono iluminację olbrzymiej choinki na Rynku. W tym momencie zabrakło prądu w sieci trakcyjnej tramwaju, którym jechałem. Pojazdy stanęły i zrobiły się olbrzymie korki w mieście. Gdybym miał przy sobie telefon OPPO A5 2020, który posiada olbrzymią baterię wyróżniającą go wśród konkurencji, użyczyłbym z niej trochę prądu motorniczemu, abyśmy mogli kontynuować jazdę.
komentarz
Bronisław 2019-12-07 12:34:35
Wyróżniającą cechą tego modelu jest duża bateria która starcza na długo. W tym czasie można słuchać muzyki, oglądać streamy, monitorować ciało podczas ćwiczeń oraz długo rozmawiać i smsować. I przy każdej czynności pstrykać fajne selfiaczki 🙂
komentarz
Mateusz 2019-12-07 12:01:13
Smartfon wyróżnia niewątpliwie i zdecydowanie super, hiper, ekstra mocna bateria. Atut ten połączyłbym z czymś bardzo pożytecznym i podjąłbym wyzwanie #EKO×TwoDay. Wyruszyłbym w świat z telefonem, zostawiając przy tym w domu ładowarkę i powerbanki. Po to, aby stworzyć z 2 dni (bo na tyle z hakiem wystarcza bateria) relacji pokazującej pozytywne przykłady i patenty na bycie eko-logicznym.
komentarz
Paulina 2019-12-07 11:27:14
Cecha która wyróżnia Oppo A5 2020 to duża pojemność baterii czyli 5000 mAh. Tak pojemna bateria pozwoli mi w pełni wykorzystać weekend bez zamartwiania się o to, że telefon zaraz się rozładuje. 2 dni intensywnego korzystania ze smartfona w końcu stanie się realne. YouTube u mnie się nie będzie zamykać i w końcu przeczytam cały internet! A w wolnej chwili będę fotografować mojego kochanego króliczka, który uwielbia pozować do zdjęć. I będę tylko pilnować, oby skubaniec nie przegryzł mi kolejnej ładowarki 🙂
komentarz
Aleksandra 2019-12-07 10:52:38
Spośród konkurencji na ryku smartfon OPPO A5 2020 wyróżnia go bardzo mocna bateria o pojemności 5000 mAh. Wystarczy spokojnie na dwa dni intensywnego używania bez ładowania go. Dzięki temu mogę spacerować z nim przez całe dwa dni i nie bać się że się rozładuje. Nie ma nic gorszego od rozładowanego telefonu po zmierzchu w środku lasu. Piesza wędrówka przez górskie lasy w samotności wymaga dużo energii zarówno ode mnie jak i od telefonu. Ja nie mogę się zatrzymać, a telefon przestać odtwarzać audiobooka czy muzykę. Nie chcę przecież usłyszeć żadnych leśnych potworów. Z tym telefonem nie zabiorę dodatkowej latarki bo mogę przecież nim świecić. A jeśli się zgubię w tym lesie to powie mi jak znaleźć drogę, ma przecież wgrane mapy. Z tym telefonem to mogę uciec z dzicz !
komentarz
Natalia 2019-12-07 10:51:12
Bateria trzyma bardzo dobrze i bym nie musiała tak często siedzieć przy ładowarce
komentarz
Dominik 2019-12-07 10:50:07
Bateria wyróżnia ten telefon wśród innych bo trzyma naprawdę dobrze nawet do dwóch dni i czytnik linii papilarnych oraz dźwięk wyróżnia się. Ja bym wybrał czytnik linii bo się nie zacina i nikt nie zobaczy jakie jest hasło i pozwala szybko odblokować telefon
komentarz
Michał 2019-12-06 23:55:04
Przeglądanie internetu, mediów społecznościowych oraz YouTuba, słuchanie muzyki w Spotify i radiu fm, robienie zdjęć, pisanie smsów oraz rozmowy, z tak pojemną baterią będę mógł zapomnieć o ładowaniu przez kilka dni, może nawet do tygodnia.
komentarz
Bogusław 2019-12-06 23:05:20
Jest to 5000mAh bateria! Ostatnio planowałem sobie wyjazd od morza do gór stopem. Z telefonem Oppo chciałbym podnieść sobie poprzeczkę i przejechać Polskę na jednym ładowaniu baterii! Nie możliwe, z moją aparycją i umiejętnością łapania stopa oraz wydajną baterią Oppo, to jeszcze na mecie zostało by mi baterii, żeby obejrzeć nowy odcinek ulubionego serialu 😀
komentarz
Maja 2019-12-06 22:48:08
Cechą która wyróżnia OPPO A5 2020 od konkurencji jest bateria - silna i wytrzymała jak Żandarmeria. Mogę słuchać muzyki, bluetooth mieć włączony, a telefon wciąż będzie jak nowo narodzony. Długie pogawędki i wideo rozmowy - przy tych czynnościach mała bateria przyprawia o zawrót głowy. Z OPPO problem znika, bo baterii nie umyka. Gdy zgubię się w lesie lub na Saharze, GPS drogę mi pokaże. Z A5 mogę obejść nawet cały świat, bo bateria od nocy do rana wciąż będzie w pełni naładowana. Powerbanka nie potrzebuje i świetnie się z tym czuje. Oszczędzam miejsce i nie wzdycham przy każdej straconej kresce.
komentarz
Joanna 2019-12-06 22:33:32
Mocna bateria to odpowiedź konkursowa i już w mojej głowie wizja nowa. Jak cudownie byłoby to cudo posiadać i godzinami przez telefon gadać. Daleko ukochana osoba pomieszkuje i codziennie wieczorami ze mną śmieszkuje. Kontaktuje sie za pomocą messengera i z ciągle padająca baterią użera. Kabel wypada z gniazdka ładowania, nogi już bolą od przy prądzie stania. Minutka za minutką i pyk po gadaniu, bo telefon uległ rozładowaniu. OPPO A5 2020 uratuje nasze nocne rozmowy, znów pohukamy jak dwie zakochane sowy. Z dziubków spijać słowa będziemy, a baterii i tak nie rozładujemy.
komentarz
Justyna 2019-12-06 22:19:01
Poczwórny Aparat!!! Wow tego nie ma nikt inny, a podróżując i robiąc wiele zdjęć będzie idealny. Mam 2 córeczki, które rosną ekspresowo. Z takim aparatem stworzę codzienną kronikę naszej rodziny, a filmy i zrobione zdjęcia będą wieczną pamiątką:)
komentarz
Damian 2019-12-06 19:58:45
Bardzo mocna bateria to największy atut OPPO A5 2020!!! Wykorzystał bym ją bym podczas udziału w nocnym maratonie. Latarka, GPS i muzyka sprawdziłyby jej prawdziwą moc I wytrzymałość.
komentarz
PATRYK 2019-12-06 19:53:48
CHCE MIEĆ NOWY TELEFON
komentarz
Michał 2019-12-06 18:57:57
Długa wytrzymałość baterii to gwarancja długich godzin filmowania na wakacjach.
komentarz
Krzysztof 2019-12-06 18:27:43
Aktualnie jestem w Afryce jestem w ciągłym ruchu dzięki oppo mogłabym robić dużo zdjęć i mieć cały czas odbiór wysokiego internetu opony podobno Mam bardzo dużą baterie dlatego nie musiałabym się martwić o czas na razie mam tego Huawei i to prawie na rozbitku więc nowy telefon by mi się przydał Bardzo proszę o dalszy kontakt bo jagby mi tylko czekać zostało prosiłabym o kontakt papa nie chcę być inna od rodziny bo każdy go ma
komentarz
Krzysztof 2019-12-06 18:06:40
Aktualnie jestem w Afryce Dzięki oppo mam dużo baterii duży zasięg i świetną wydajność aparatu ma dużo pamięci i dzięki czemu mogę robić dużo dużo dużo zdjęć więc nawet jak nie ma gniazdek to oppo sobie radzi jest Według mnie najlepszy telefon.! już nie wygram Ale warto było spróbować proszę o kontakt😿😿😿😪😪🤳🤐
komentarz
Monika 2019-12-06 17:59:43
Tak bardzo pojemna bateria to ważny atut. Nie raz, nie dwa zdarzyło mi się zapomnieć na wyjazd ładowarki. Z OPPO A5 2020 weekend poza domem, nawet w Bieszczadach będzie uwieczniony na pięknych fotkach i jeszcze po powrocie do domu nie pomyślimy o zapomnianej ładowarce.
komentarz
Michał 2019-12-06 16:29:12
Moja playlista to nie hejnał mariacki. Ulubiony serial to nie sobotni film po imprezie. Blogi kulinarne to nie nać do zupy. To, co lubię nie powinno być urwane z powodu rozładowanego smartfona, dlatego cenię sobie OPPO A5 2020 z bardzo mocną baterią.
komentarz
Nina 2019-12-06 16:02:23
- Teraz słuchaj, podaję kod do skrytki w ban - Impreza życia, dołączaj szybko do nas! Przyjedź na ulic - Chcę Ci wyznać coś ważn Czy kiedykolwiek ktoś do mnie zadzwoni z takimi wiadomościami? Możliwe. Dlatego wolałabym mieć naładowany telefon, by wysłuchać informacji do końca. Nie chcę, by urwana rozmowa odebrała mi szansę na przygodę. Wybieram OPPO A5 2020 z wyjątkowo mocną baterią.
komentarz
Anna 2019-12-06 15:46:04
Wytrzymała bateria to zdecydowanie najsilniejsza cecha OPPO A5 2020. Jest tak wytrzymała, że z pewnością jej moc zasiliłaby elektryczny czajnik, z którego codziennie korzystam, pijąc nałogowo herbatę, bo przecież - " dzień bez herbaty to dzień stracony" 😀 Jej kolejne zastosowanie to brak potrzeby ciągłego ładowania, kiedy przeglądałabym na nim przepisy, z których później pichcę rozmaite pyszności.
komentarz
daniel 2019-12-06 13:53:48
Telefon OPPO A5 2020 posiada wyjątkowo pojemną baterie, energii jest na tyle że spokojnie wystarczy na zasilanie świecącego nosa Rudolfa, w zaprzęgu Świętego Mikołaja a nawet na zasilenie wszystkich nosów występujących w tym zaprzęgu. To z okazji świąt, na co dzień taki zapas energii można wykorzystać do zasilania grzejnika elektrycznego, zagotowania wody, odpalenia samochodu w przypadku problemów z akumulatorem i do wygenerowania promienia laserowego, celem zniszczenia Gwiazdy Śmierci. 😀
komentarz
Tomek 2019-12-06 13:06:29
Smartfony OPPO A5 20 20 wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim mega mocną baterią. Mając komfort posiadania tego telefonu można się skupić na wykorzystaniu go w domu i pracy bez ograniczeń. Bez noszenia ładowarki i bez zastanawiania się kiedy padnie bateria i czy nie będzie to w jakiejś ważnej chwili. Po całym tygodniu w pracy i domu -wyjazd w Bieszczady. Bez żadnych sprzętów. Oprócz tego telefonu ☺
komentarz
Wioletta 2019-12-06 12:26:39
Wskazaną cechą jest bardzo mocna bateria. Myślę, że w końcu będę mogła spełnić swoje marzenie i odsłuchać dziesięciogodzinną wersję Crab Rave w pracy. W razie gdyby czytał to mój szef – oczywiście żartuję, tak naprawdę poluję na Nyan Cata, trzymam standardy. Poza tym – przerzuciłabym się na elektroniczne notowanie i mobilne (ale profesjonalne!) obrabianie zdjęć, szczególnie, że deadline'y gonią!
komentarz
Magda 2019-12-06 12:24:12
Cecha która zdecydowanie wyróżnia ten telefon - to super mocna bateria. Wykorzystam jej cała moc na wszelkie sposoby - oglądając godzinami ulubione seriale, nagrywając najważniejsze momenty z zycia mojej rodziny, rozmawiając godzinami z najlepszą przyjaciółką o wszystkim i o niczym, oglądając programy kulinarne, wyszukując godzinami najpiękniejsze torebki, buty. a w wolnej chwili przejdę cały biegun północny korzystając z dobrodziejstwa mocnej baterii - uzywając GPS, robiąc zdjecia zorzy polarnej i strzelając selfie z niedzwiedziami polarnymi i eskimosami, na koniec nagrywając zabawne filmiki z pingwinami!
komentarz
Michał 2019-12-06 12:21:17
to co zdecydowanie wyróżnia Oppo A5 2020 na tle konkurencji to bardzo mocna bateria. Dzięki takiej pojemności baterii będę mógł zostać prawdziwym superbohaterem - będę ratował najbliższych i przyjaciół oddając im nieco energii do zasilenia ich dużo słabszych telefonów. Gdy wyląduję na pustyni - bez problemu odnajdę drogę i dotrę do celu - bo bateria bedzie swietnie wspierać GPS. A w trakcie rodzinnej podróży - gdy będzie opoźnienie bądż korki na drogach - wówczas zapewnię rodzinne centrum rozrywki na długie godziny dla całej rodziny! A na koniec dnia pozostałe 70 % baterii wykorzystam na rozrywkę multimedialną - grając w najlepsze możliwe gry razem z synem!
komentarz
Ela 2019-12-06 10:10:36
wytrzymała bateria! Z racji, ze telefon bylby ladowany rzadziej, rachunek za prad bylby mniejszy. Dzieki temu bede mogla sobie pozwolic na nie jedna, a podwojna porcje bekonu do jajecznicy! Zdjecie jajecznicy z podwojnym bekonem, wykonane nowym telefonem i wstawione na instragrama wywolaloby tak wielkie zamieszanie, ze z dnia na dzien stalabym sie insta-gwiazda 😀
komentarz
ALAN 2019-12-06 01:27:05
Połowę roku spędzam poza domem, kiedy to jestem w ciągłej podróży. Samochody, samoloty i statki to środki, przez które każdy dzień spędzam intensywnie. Podróżując, dzięki super wydajnej baterii OPPO, nie musiałbym się martwić o szukanie gniazdek na lotniskach, dworcach i centrach handlowych, bo OPPO umożliwiłoby mi ciągły, zaufany dostęp do planu podróży, biletów, jak i potrzebnych kontaktów.
komentarz
Daniel 2019-12-05 23:47:25
Cechą, która głównie wyróżnia telefon Oppo A5 jest bardzo mocna bateria. Tak mocny telefon zdecydowanie mógłbym bez obaw zbierać na codzień w trasy bez obaw czy po jeździe na nawigacji z włączamy bluetoothem i prowadzeniem rozmów będę mógł z niego korzystać po paru godzinach.
komentarz
Hubet 2019-12-05 20:47:31
Telefon OPPO A5 2020 wśród innych telefonów wyróżnia mocna bateria, która posiada, aż 5000 mAh. Tak pojemna bateria pomoże mi w moim hobby jakim jest fotografia, ponieważ zawsze jak pójdę robić zdjęcia mój aktualny telefon nie wytrzymuje tak długiego czasu i muszę szybciej zakończyć to co lubie. Jednak Teleon Oppo A5 2020 pozwoli mi na praktycznie cało dniowe wypady na łono natury by ją fotografować.
komentarz
Bożena 2019-12-05 20:22:50
Bateria. Bo mój telefon rozładowywuje się po 2 godzinach używania a ja potrzebuję telefon który długo trzyma baterię bo dużo go używam
komentarz
Dominik 2019-12-05 20:20:59
Kilka cech wyróżnia Oppo A5. Wskazaną jako główny wyróżnik baterię trudno wykorzystać w sposób twórczy, natomiast warto zwrócić uwagę na aparat. To, że ustawienia same dopasowują się do scenerii bardzo mnie intryguje. Z pewnością chciałbym go przetestować robiąc zdjęcia moim zwierzakom.
komentarz
Grażyna 2019-12-05 13:42:15
Główną cechą, która zdecydowanie wyróżnia ten telefon, jest niespotykanie mocna bateria. Dzięki temu mamy długo pewność jego działania, niezależnie od sposobu użytkowania - czy do gadania z koleżanką albo rodziną, czy do zdjęć albo filmików robienia, albo też do ich oglądania, pokazywania. Ale także do wyszukiwania i kupowania czegoś w necie, czy nawigowania na drodze.
komentarz
Katarzyna 2019-12-05 11:19:28
Smartfon OPPO A5 2020 zostawia konkurencję w tyle - dzięki swej BATERII o pojemności 5000 mAh, Na co dzień jestem okazem cierpliwości i spokojności – wypisz, wymaluj kryształ. Ale nocą, kiedy w każdą komórkę mego ciała wbijają się TE dźwięki - budzi się we mnie instynkt mordercy. Sama się dziwię, że jeszcze nie dokonałam krwawej masakry, szczególnie po porannej odpowiedzi:„przeze mnie się nie wyspałaś??? Przecież ja nie chrapię!!!”. Ponieważ człowiek nie posiada - niestety - funkcji wyciszenia, więc pojemna bateria Oppo A5 2020 nie tylko pozwoli nagrać mi ten wielogodzinny, wyjątkowy, rozbrajający wręcz „koncert”, ale również odtworzyć niedowiarkowi, jak jego możliwości nosowo-gardłowe zmieniają mnie… w zombi. Może obalimy mit, że wspólne słuchanie „muzyki” łączy ludzi ;PPPP
komentarz
Maciej 2019-12-05 11:13:48
Marka OPPO, chociaż w Polsce dopiero debiutuje, to trzeba przyznać jest na pewno godną uwagi. Miałem już jeden telefon tej marki i szczerze polecam - model AX7. Jakiś czas temu uratował mi nogę - podczas przeprowadzki przewoziłem meble, m.in. dosyć ciężką komodę. Znosząc ją po mokrych schodach poślizgnąłem się i przewróciłem tak niefortunnie, że komoda spadła mi na udo. Gdyby nie telefon OPPO (który miałem od miesiąca), to pewnie komoda zmiażdżyłaby mi kość udową, ale na szczęście/nieszczęście mebel uderzył w smartfona. Telefon 'przyjął na klatę' całe uderzenie łamiąc się na pół, a ja miałem tylko niewielkiego siniaka. Co ciekawe - ciągle można go włączyć, telefon loguje się do sieci mimo niedziałającego wyświetlacza. Zdjęcie mogę podesłać na maila 🙂 A co do tego modelu, to wydaje się być godnym następcą (właśnie szukam czegoś w tej półce cenowej). Bardzo dobra bateria, rewelacyjnie działający/e aparat/y, gorillaglass 3, płynnie działający system, NFC czy dobry głośnik to atuty, obok których ciężko przejść obojętnie w tej półce cenowej.
komentarz
Rafał 2019-12-05 11:09:26
OPPO A5 2020 na tle konkurencji zdecydowanie wyróżnia bardzo mocna bateria 5000 mAh. W codziennym użytkowaniu wykorzystam ją ładując telefon raz na tydzień i przypominając sobie stare czasy dawnych telefonów, kiedy było to normą.
komentarz
Dariusz 2019-12-05 08:46:28
Tym co zdecydowanie wyróżnia telefon Oppo a5 2020 na tle konkurencji jest Bardzo Mocna Bateria 5000mAh co pozwoli nam na nagrywanie filmów i robienie zdjęć świetnym szerokokątnym aparatem w plenerze bez strachu że zabraknie nam energii na uwiecznienie czegoś wyjątkowego.
komentarz
Tamara 2019-12-05 06:37:08
Oppo A5 ma najmocniejszą najbardziej pojemną baterią I co wyróżnia go spośród innych telefonów i Marek. Mając taką wytrzymałą baterię mogłabym pojechać razem z oppo A5 do dżungli przeżyć wspaniałą przygodę porobić dużo zdjęć które potem byłyby wspaniałą pamiątkę z wyprawy a bateria A5 byłaby cały czas niezmordowana i trzymała by cały czas Mając taką baterię nie muszę się o nic troszczyć będąc tak daleko mogę mieć kontakt z całym światem
komentarz
Paweł 2019-12-05 01:23:48
Wyróżniająca cecha to pojemna bateria 5000 mAh. Łącząc to z dobrymi aparatami, trzaskałbym sobie selfie co 5 minut przez całe dnie (i ktoś mi nocami) ile baterii starczy, (licząc na 3 doby) i zmontował film ze zdjęć, pokazujący jak zmienia się twarz (zmęczenie, zarost, oczy) w cyklu dobowym (3 x 24 godz x 60 min / 5 min = 864 fotek > film time-lapse face Liczę muzycznie na 2 miejsce, nie 1 😉
komentarz
Krzysztof 2019-12-04 19:59:00
Krzysztof 2019-12-03 13:37:42: tą cechą jest bateria
komentarz
Kasia 2019-12-04 19:28:27
Tyle funkcji, jednak nie poczwórny ultraszerokokątny aparat wyróżnia oppo spośród innych, a bateria 5K mAh. Z taką baterią moc będzie ze mną i bez wsparcia powerbanka (który trafi na dno szuflady) będę mogła gadać z Aśkiem i słuchać muzyki, czy fotografować niechcącego współpracować kota Rumcajsa, mało tego dzięki ładowaniu zwrotnemu będę mogła dzielić się oppomocą z potrzebującymi. Tyle dobra. Czad.
komentarz
Barbara 2019-12-04 19:25:20
Bateria
komentarz
Piotr 2019-12-04 18:05:34
Cecha telefonu, która zdecydowanie wyróżnia go na tle konkurencji to bateria o ogromnej pojemności - 5000 mAh. Co można zrobić z taka pojemnością? Pierwsze, co przyszło mi do głowy to wykorzystanie telefonu jako nawigacji i śledzenia swojej trasy podczas górskich wędrówek! Do tej pory żaden telefon nie był w stanie sprostać moim całodziennym wędrówkom z włączoną nawigacja. Oppo A5 2020 jest chyba pierwszym, który miałby jakąś szanse. Do tego ultraszerokokątny obiektyw w aparacie do robienia zdjęć krajobrazów! Cudo!
komentarz
Karol 2019-12-04 16:58:04
Bateria o pojemności 5000mAh, i to mnie "kręci". Chciałbym uwiecznić na fotografiach i nagraniach całe przygotowania do Świąt 😀 Od kuchennych wypieków, porannej krzątaniny, aż po ubieranie choinki i wigilii z najbliższymi. Z taką baterią nie ma mowy o wpadce - kiedy nadarzy się okazja na wyjątkowy kadr z babcią i jej śmiech przy stole 🙂 Bo dobre wspomnienia są piękne i pragnę się nimi dzielić.
komentarz
Alicja 2019-12-04 15:36:03
Cechą charakterystyczną, która wyróżnia telefon Oppo A5 2020, jest zdecydowanie bardzo wytrzymała bateria o pojemności 5000 mAh. Wykorzystałabym ją do fotografii (należy wspomnieć o czterech bardzo dobrych aparatach). Bateria o tak długim czasie użytkowania pozwoliłaby mi na dokładne i rzetelne fotografowanie wybranych przeze mnie obiektów. Nie musiałabym się martwić nagłym rozładowaniem telefonu i mogłabym pracować w skupieniu nawet przez cały dzień. Jestem pewna, że efekty byłyby zdumiewające.
komentarz
Paweł 2019-12-04 15:21:22
Jak twierdzi Marta, cechą OPPO A5 2020, która zdecydowanie wyróżnia ten telefon wśród konkurencji, jest niespotykanie mocna bateria - czyli akumulator o pojemności 5k ;). W pierwszym odruchu nasunęła mi się myśl, że trudno "twórczo" wykorzystać tę cechę... ale przecież, mówi się, że to co najprostsze, czasem najtrudniej "odkryć"... Więc spróbuję tak to określić, że przydatność tego modelu OPPO w zakresie pojemnej baterii widzę w niezawodności posiadania łączności, co niektórych innych dotyka z braku takiej pojemności baterii. Ale także wspomnę o możliwości użycia "słuchawki" do konsumowania czyjejś twórczości (muzyka, filmy itp.) bądź utrwalania tego uda się uchwycić obiektywem, nawet z dźwiękiem, bez obaw że bateria za chwilę się wyczerpie. W tym obszarze twórcze wykorzystanie smartfonu zależy jedynie od osobistej inwencji. Tak sobie to widzę prozaicznie.
komentarz
Marek 2019-12-04 13:26:13
Telefon Oppo A5 2020 wyróżnia się baterią o dużej pojemności 5000 mAh. Zabieram go na dwudniowe obserwacje ptaków. Pierwszy dzień, sporo się dzieje. Pstrykam zdjęcie za zdjęciem. Nagrywam sporo filmów z brykającymi wśród gałęzi trznadlami, jerami, sójkami. Może jakaś sowa uszatka się trafi. Dobrze że Oppo A5 2020 rejestruje w 4K. Wieczorem chwila oddechu, można sprawdzić pocztę, przeczytać o wydarzeniach dnia. Następnego dnia zaskoczenie, bateria wciąż powyżej 50%. Przede mną kolejny, wspaniały dzień pełen przygód.
komentarz
Marek 2019-12-04 13:14:09
Oppo A5 2020 wyróżnia się baterią o pojemności 5000 mAh. Przychodzi mi na myśl, że telefon znakomicie nadaje się na całodobowe obserwacje ptaków. Nie dość że spokojnie wytrzyma 2 dni użytkowania, to posiada po4ny aparat i nagrywa w 4K. Po tak miło spędzonym czasie, w którym można obserwować ptaki, robić im zdjęcia oraz nagrywać filmy z ich udziałem, możemy dodatkowo przyczynić się do oszczędności zasobów Ziemii. Dłuższa praca na baterii oznacza rzadsze ładowanie, A więc oszczędność energii.
komentarz
NATALIA 2019-12-04 12:53:21
OPPO,OPPO dawaj do mnie z Twą baterią będzie mi wygodnie!Strzelę fotkę albo pięć dzięki niej nie będzie między nami spięć!W internetach poszaleję, poziom baterii szybko nie zmaleje!Będzie bosko Tobie ze mną,a bateria zostanie mą królewną.
komentarz
Piotr 2019-12-03 23:11:17
Cechą wyróżniającą smartfon OPPO A5 2020 jest pojemna bateria. Do czego wykorzystam tą energię w codziennym użytkowaniu? Stworzę specjalną aplikację dedykowaną wyłącznie dla tego urządzenia, która sprawi że wyświatlacz tego telefonu zamieni się w płytę indukcyjną. Wówczas będziemy mogli gotwać swoje ulubione potrawy niemalże wszędzie. Nawet św. Mikołaj powie - "WOW chcę to mieć" 🙂
komentarz
Paweł 2019-12-03 22:32:16
OPPO A5 2020 na tle konkurencji wyróżnia się bardzo pojemną baterią. Jak wykorzystam tą pojemną baterię? Dobrze Kochani, muszę Wam wyjawić pewną tajemnicę. Każdego roku w grudniu wprowadzam się do malutkiego domku w pewnym lesie i przybieram magiczną postać Świętego Mikołaja. Wszyscy co mnie znają już wiedzą dlaczego zapuściłem taki brzuszek. Więc nie mówcie mi ciągle "schudnij". Św. Mikołaj nie może być przecież fit. Nie pytajcie się również dlaczego zawsze biorę urlop w grudniu. Obok domku w którym mieszkam jest mała stajenka w której mieszkają dwa piękne renifery - mają na imię OPPO A oraz OPPO Reno. Domek w którym mieszkam jest przepiękny, ogrzewa i oświetla go wyłącznie murowany kominek. W domku tym nie ma elektryczności, więc o ładowaniu telefonu można zapomnieć. Do ładowania swojego telefonu wykorzystaję mały wiatraczek, który mam zamontowany na pomarańczowych saniach. Jak wiecie św. Mikołaj jest skromny. Używam na co dzień bardzo starego telefonu w którym co chwilę brakuje energii. Ach ten fiński wynalazek, niech go renifer "kopnie", od samego początku był w nim problem z baterią. Telefon OPPO A5 2020 sprawiłby że mógłbym nadążyć za rozwojem technologii i odczytywać większą liczbę emaili które dostaję od Kochanych Dzieci, a są ich naprawde tysiące każdego dnia. Odwiedzając w wolnej chwili Blog Orange nie musiałbym się również obawiać o bardzo niski stan baterii. Tak więc Droga komisjo konkursowa, Wy też możecie zostać w tym roku św. Mikołajem 🙂 Pozdrawiam, Paweł.
komentarz
Marcin 2019-12-03 21:57:29
Cechą o której z pewnością mowa, jest tu bateria o pojemności, która pozwoli aby ten smartfon, zawsze był w pełnej gotowości. Będzie on dzięki temu dla mnie, konsolą🎮,kamerą📽️ i aparatem📸 będę mógł pograć,obejrzeć serial, pozostać w ciągłym kontakcie ze światem. Każdą imprezę rozkręci bez trudu, wywoła uśmiech i będzie"fun"😄 zrobi też ze mnie super dj-a🎧 i to jest z Orange i Oppo mój plan!
komentarz
Renata 2019-12-03 20:21:51
Cecha: bateria 5000mAh - w teście Geekbench wytrzymała 14 godz. i 20 min. Zainstaluję apkę Donate a Photo - dzięki niej firma Johnson & Johnson za każde udostępnienie fotografii przekazuje dolara na wybrany cel, np. @OperationSmile. Potem zacznę robić zdjęcia. Zrobienie i udostępnienie 1 zdjęcia zajmie mi ok. 2,5 min., więc bateria starczy na: przekazanie 344 dolarów, czyli wykonanie 1 operacji!
komentarz
Marcin 2019-12-03 20:02:20
Spora pojemność baterii może mi pozwolić na wykorzystanie w pełni potencjału telefonu jako urządzenia mobilnego, mając taką baterię mogę oglądać znacznie więcej seriali i filmów. Praktycznie komputer nie jest mi już potrzebny do zapewniania sobie rozrywki której potrzebuje bo ten telefon z solidnym powerbankiem jest w stanie stworzyć telefon z tytaniczną baterią która wytrzyma +/- 5 dni. Jestem osobą która gra w grę POKEMON GO i taki telefon to zdecydowanie najlepszy wybór dla tego typu gier w których bateria telefonu momentalnie topnieje w połączeniu z solidnym powerbankiem mogę spokojnie przechadzać się po ulicach, mając pewność że bateria telefonu momentalnie mi się nie rozładuje i mogę spokojnie wykonać planowany cel, a potem mogę spokojnie poczekać sobie na dworcu PKP mając jeszcze trochę baterii na umilenie sobie wyczekiwania na pociąg.
komentarz
Bogusław 2019-12-03 14:20:39
Witam, Cechą wyróżniającą telefon Oppo A5 2020 wśród konkurencji, to bateria o pojemności aż 5000 mAh, która pozwoli wreszcie odetchnąć jego właścicielowi i uwolni go od konieczności codziennego ładowania, gdyż pojemność baterii naprawdę może mile zaskoczyć i osiągnięcie 2 dni bez gniazdka, staje się naprawdę realne. Nareszcie będę mógł zanurzyć się w wirtualnym świecie czekając na swoją kolejkę w przychodni NFZ;-) Już nie będę się obawiać o brak prądu w trakcie romantycznego wyjazdu ze swoją drugą połową na drugi koniec Polski, a ekran wypełniający w 89% przód telefonu i doskonały dźwięk systemu Dolby Atmos, wprawi nas w multimedialną nirvanę podczas odtwarzania ulubionego koncertu przy akompaniamencie blasku gasnących świateł miasta w przytulnym mroku salonu, na naszej ulubionej kanapie;-) Pozdrawiam BS
komentarz
Krzysztof 2019-12-03 13:37:42
Akurat to jest proste. Zamiast korzystać z silnika od kamaza podłącze telefon do lokalnej sieci energetycznej i telefon będzie robił jako generator prądu.

Udostępnij: [WYNIKI] OPPO A5 2020|SZYBKI TEST i KONKURS

Film

Wygraj gadżety z Orange VOD!

14 listopada 2019

Wygraj gadżety z Orange VOD!

W Orange VOD oraz aplikacji Orange TV Go możecie obejrzeć megahit – „Spider-Man: Daleko od domu”. To kolejny hit z uniwersum Marvela, stworzony pod szyldem Sony Pictures. Jak się okazało, jest to najbardziej dochodowy film, wyprodukowany przez wytwórnię Sony. W tej produkcji nie zabraknie genialnych efektów specjalnych, mistrzowskiej intrygi, mnóstwa humoru i plejady gwiazd światowego kina. Zobacz, jak Peter Parker wyrusza na wakacje do Europy, aby odpocząć od… bycia superbohaterem. Jednak wkrótce będzie musiał zacząć walkę z nowym złem. Czy sobie poradzi?

Konkurs czas start

A ja zapraszam do konkursu, w którym wygrać można gadżety z tej produkcji. Do 18 listopada napiszcie w komentarzu pod tym wpisem, gdzie chcielibyście pojechać ze Spider-Manem na wakacje i dlaczego. Nagrodzę 5 osób zestawami gadżetów z logo „Spider-Man: Daleko od domu”. W zestawie znajdą się m.in: bidon, torba składana, etui na karty, czy organizer na kable. Nie czekajcie, weźcie udział w zabawie.

Jakie jeszcze nowości można obejrzeć w listopadzie na VOD? Między innymi „Król lew” czy „Imprezowi rodzice”.  Krótka filmowa ściąga w linku.

 

Udostępnij: Wygraj gadżety z Orange VOD!

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej