
O nowych smartfonach od LG, które niedawno weszły do naszej oferty już pisałem. Teraz razem z LG dorzucamy do nich fajne gadżety – uchwyty samochodowe, ładowarki, torby na siłownie, nawet koszulka z Gwiezdnych Wojen. Do każdego inne, więc czas na krótką listę.
Zaczynamy od LG G7, dla niepoznaki z przydomkiem ThinQ ;-). Tutaj, jak na flagowiec przystało, lista dobra, którą dostaniecie kupując go jest długa: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa, elastyczny selfie stick, oryginalna koszulka Star Wars z filmu SOLO, a na koniec – dodatkowa roczna gwarancja na ekran. W sumie te wszystkie dodatki na rynku kosztowałyby blisko 900 zł.
Kupując LG Q7 także dostaniecie w prezencie dodatkową roczną gwarancję na ekran. Do tego dochodzą bezprzewodowe słuchawki.
LG przy modelu K11 postanowiło poradzić sobie nieco inaczej niż gwarancją na wyświetlacz. Do smartfona dorzuca bowiem silikonowe etui i szkło ochronne. I jeszcze torbę sportową od Nike, byście mieli miejsce, w którym będziecie mogli ten smartfon nosić.
Podobny zestaw trafi w Wasze ręce, gdy zdecydujecie się na LG K9, tylko że zamiast torby w wasze ręce trafi wodoodporna saszetka, zwana także w niektórych kręgach „nerką”… albo „kołczanem”.
Jeżeli Was przekonałem zajrzyjcie na Orange.pl (to już link do właściwej podstrony)