Oferta

Potłuczona szybka to już nie problem

19 października 2016

Potłuczona szybka to już nie problem

Każdemu się to może zdażyć, bo smartfony nie są wieczne. Ja przekonałam się o tym niejednokrotnie ;( Oczywiście dbam o nie, ale jakoś tak zawsze się wydarzy, że gdzieś mi upadnie i … szybka potłuczona. Najczęstszą przyczyną mechanicznego uszkodzenia telefonu, jest jego przypadkowe upuszczenie właśnie. W 76% przypadków uszkadza się wtedy wyświetlacz. Pierwsza reakcja wtedy jest oczywista – odwiedziny w serwisie, który usunie usterkę a zaraz potem w bankomacie, gdzie musimy wypłacić kilka stówek za naprawę. Częściej uszkadzamy telefon w środku transportu lub w miejscu publicznym, dużo rzadziej w domu. W czasie wakacji o 35% częściej zanosimy aparat do naprawy.  Trudno też zwalić winę na osobe trzecią np dziecko, bo w większości przypadków (51%) psujemy je sami. W Orange, heavy user, taki jak ja, może sobie pomóc i zawczasu wykupić usługę Orange Smart Care (7.98 zł miesięcznie; pierwszy miesiąc testowy jest gratis). To nie jest ubezpieczenie wyświetlacza a szeroki serwis telefonu. W jego zakresie nie jest tylko potłuczona szybka. Naprawa dotyczy całego telefonu tj aparatu, obudowy a także klawiatury, jeśli są uszkodzone razem z wyświetlaczem.  Często uszkodzenia smartfona powstają z winy użytkownika, a wtedy nie ma możliwości dokonania darmowej naprawy w ramach gwarancji. Tak było do tej pory. Teraz nie jest ważna przyczyna uszkodzenia, czy stało się te przez przypadek czy telefon wypadł Ci z ręki, czy miał etui czy nie. Usługa dotyczy nie tylko upuszczenia, czy uderzenia telefonu ale także drugiej najczęstszej przyczyny czyli zalania. Naprawy roczne są limitowane do łącznej kwoty 700 zł. Jeśli naprawa będzie droższa niż ten limit można skorzystać z 10% zniżki na naprawę. W ramach Orange Smart Care kurierska wysyłka uszkodzonego telefonu do i z serwisu jest darmowa. Także dbajcie o swoje telefony, ale na wszelki wypadek wykupcie sobie Orange Smart Care, któe pozbawi was kłopotu w razie zepsucia telefonu. Nie róbcie obciachu używając telefonu z potłuczoną szybką 😉

f1401e2a77c060a71fd91658f27f22ba9fa

 

Udostępnij: Potłuczona szybka to już nie problem

Informacje prasowe

Orange Smart Care – rozbity wyświetlacz to już nie problem

14 października 2016

Orange Smart Care – rozbity wyświetlacz to już nie problem

Orange Smart Care to pierwsza na rynku usługa zapewniająca pokrycie kosztów profesjonalnej naprawy telefonów i smartfonów, niezależnie od przyczyny i okoliczności ich uszkodzenia. Obejmuje w szczególności uszkodzenia mechaniczne i skutki zalania wodą, zapewniając znacznie szerszy zakres świadczeń niż w przypadku produktów ubezpieczeniowych.

Jak wynika ze statystyk, najczęstszą przyczyną uszkodzeń telefonów jest ich upadek lub uderzenie twardym przedmiotem, powodujące rozbicie wyświetlacza urządzenia. Stanowią one blisko 76 procent przypadków uszkodzenia telefonów, znacznie wyprzedając drugą, najczęstszą przyczynę awarii, którą jest zalanie telefonu. Do większości uszkodzeń dochodzi na skutek nieostrożności użytkowników podczas korzystania z telefonów w komunikacji miejskiej lub miejscach publicznych. Znaczne koszty naprawy sprawiają, że 11 procent osób, które uszkodziły swój telefon używa go, pomimo potłuczonego wyświetlacza, czy pękniętej obudowy.

Rozwiązaniem tego problemu jest Orange Smart Care, usługa która zapewnia naprawę telefonu niezależnie od przyczyny powstania uszkodzeń. Można ją zamówić w przy zakupie nowej aktywacji oraz przy przedłużeniu umowy. Abonament wynosi 0 zł w pierwszym miesiącu, a w każdym kolejnym 7,98 zł (z VAT). Usługa zapewnia pokrycie kosztów naprawy telefonu do wysokości rocznego limitu wynoszącego 700 zł oraz odbiór uszkodzonego urządzenia od użytkownika, transport do serwisu i jego zwrot po naprawie. W przypadku konieczności wykonania następnych napraw lub naprawy przekraczającej roczny limit, użytkownik może skorzystać z 10 proc. zniżki na koszty naprawy przekraczające limit. W cenie usługi jest także bezpłatna diagnoza stanu urządzenia oraz infolinia techniczna pod numerem  501 030 030.

Klienci, którzy chcieli zabezpieczyć się przed skutkami przypadkowego uszkodzenia telefonu mieli dotąd do wyboru jedynie oferty ubezpieczenia wyświetlacza lub telefonu. W odróżnieniu od Orange Smart Care uwzględniają one konkretne zdarzenia, które kwalifikowały telefon do naprawy lub nie.

Usługa Orange Smart Care to unikalna oferta zapewniająca klientom sieci #1 w Polsce znacznie większe możliwości przywrócenia uszkodzonego telefonu do pełnej sprawności i funkcjonalności, bez konieczności narażania się na nieprofesjonalne i kosztowne naprawy. Usługa została przygotowana we współpracy z Digital Care, liderem w zakresie administrowania programami dla urządzeń mobilnych, działającym na rynkach europejskich.

Wojciech Jabczyński
Rzecznik Orange Polska
biuro.prasowe@orange.com
https://twitter.com/RzecznikOrange

 

Zainteresował Cie wpis? Jeśli chcesz otrzymywać informacje prasowe, zostaw nam swój adres e-mail
Napisz do Nas
Udostępnij: Orange Smart Care – rozbity wyświetlacz to już nie problem

Informacje prasowe

Najlepsza ochrona smartfonów dla klientów Orange

14 kwietnia 2015

Najlepsza ochrona smartfonów dla klientów Orange

Klienci Orange mogą skorzystać ze specjalnej oferty na jedno z najlepszych narzędzi zapewniających kompleksową ochronę smartfonów i tabletów – Lookout Mobile Security. Mobilna aplikacja Lookout zapewnia niezbędną ochronę przed programami malware, wirusami oraz utratą danych. Skutecznie pomaga też odnaleźć zgubione urządzenie, a w przypadku kradzieży umożliwia jego zablokowanie i zdalne skasowanie osobistych danych.

Użytkownicy smartfonów i tabletów, podobnie jak użytkownicy komputerów, niemal codziennie są narażeni na kradzież danych przechowywanych w swoich urządzeniach mobilnych. Głównym celem e-złodziei są dane pozwalające na dostęp do kont bankowych. Aby wejść w ich posiadanie stosują oni różne metody wyłudzania informacji a także oprogramowanie szpiegujące. Mogą też wykorzystać informacje zapisane w smartfonie czy tablecie, który zostanie skradziony właścicielowi. Koniecznością jest więc posiadanie dobrej ochrony mobilnej oraz zabezpieczenie urządzeń mobilnych na wypadek ich zgubienia czy kradzieży.

Klienci Orange używający smartfonów i tabletów z systemem Android lub iOS, mogą skorzystać ze specjalnej oferty Orange i Lookout – jednego z wiodących dostawców rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo cyfrowych urządzeń mobilnych. Do wyboru są dwie wersje aplikacji Lookout Mobile Security – wersja bezpłatna oraz płatna wersja Premium. Klienci Orange mogą z niej korzystać z 10 proc. zniżką na abonament, za który zapłacą tylko 8,00 zł (z VAT) miesięcznie. W specjalnej ofercie, przy zakupie abonamentu na cały rok klienci Orange zaoszczędza jeszcze więcej ponieważ jego cena wynosi tylko 80 zł (z VAT).

Najważniejsze cechy Lookout Mobile Security dostępne w bezpłatnej wersji podstawowej:

Ochrona antywirusowa i antyphisingowa:

 • automatyczne skanowanie instalowanych i aktualizowanych aplikacji,
 • ciągła ochrona przed wirusami oraz programami malware, adware i spyware w trybie łączności bezprzewodowej.

Lokalizowanie utraconego urządzenia:

 • lokalizowanie smartfona czy tabletu na mapie,
 • zdalne uruchamianie alarmu dźwiękowego pomagającego zlokalizować telefon lub tablet we wskazanym przez mapę miejscu (niezależnie od trybu pracy telefonu),
 • flara ratunkowa – automatyczny zapis ostatniej lokalizacji urządzenia przed wyczerpaniem akumulatora.

Bezpieczne przechowywanie kopii zapasowej kontaktów:

 • zapis kopii zapasowej danych kontaktowych z serwisu Google,
 • możliwość pobierania kontaktów na komputer i przenoszenia ich na smartfona lub tablet.

Klienci Orange, którzy wybiorą rozwiązanie oferowane przez Firmę Lookout, przez dwa tygodnie  mogą bezpłatnie testować wszystkie funkcje dostępne w płatnej wersji Premium. Oprócz wszystkich funkcji wersji podstawowej są nimi:

 • Ostrzeżenia o kradzieży. W określonych przypadkach program wyśle użytkownikowi wiadomość e-mail z lokalizacją urządzenia i zdjęcie otoczenia czy osoby, zrobione w chwili nieudanej próby odblokowania telefonu.
 • Możliwość wysłania spersonalizowanej wiadomości osobie, która znalazła lub ukradła urządzenie.
 • Możliwość zdalnego zablokowania i wykasowania danych zapisanych w pamięci.
 • Funkcja „Stróż aplikacji”, umożliwiająca sprawdzanie, jakie informacje osobowe są udostępniane innym aplikacjom.
 • Bezpieczne przeglądanie internetu z funkcją blokowania niebezpiecznych adresów URL.
 • Kopia zapasowa zdjęć i historii połączeń oraz łatwe przenoszenie danych na nowym urządzeniu.
 • Pomoc techniczna on-line.

Po zakończeniu okresu bezpłatnego dostępu do opcji Premium, użytkownik może nadal korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w wersji bezpłatnej lub podjąć decyzję o zakupie wersji Premium. Aplikację mobilną dla urządzeń z systemem Android i iOS można pobrać za pomocą linków dostępnych na stronie: https://www.lookout.com/pl/download.

Więcej informacji o Lookout Mobile Security dla klientów Orange na: www.orange.pl/lookout

Raport o zagrożeniach mobilnych opracowany przez specjalistów z firmy Lookout można pobrać ze strony: https://www.lookout.com/resources/reports/mobile-threat-report 

Więcej informacji w postaci grafik można znaleźć poniżej:

http://blog.orange.pl/biuroprasowe/mediateka/uslugi-i-produkty/ochrona-1

http://blog.orange.pl/biuroprasowe/mediateka/uslugi-i-produkty/ochrona-2

http://blog.orange.pl/biuroprasowe/mediateka/uslugi-i-produkty/ochrona-3

http://blog.orange.pl/biuroprasowe/mediateka/uslugi-i-produkty/ochrona-4

http://blog.orange.pl/biuroprasowe/mediateka/uslugi-i-produkty/ochrona-5

http://blog.orange.pl/biuroprasowe/mediateka/uslugi-i-produkty/ochrona-6

* * *

Informacje o Lookout

Firma Lookout dostarcza kompleksowe rozwiązania zapewniające osobom prywatnym i przedsiębiorstwom bezpieczeństwo w zakresie korzystania z urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów, umożliwiając swobodne życie i pracę w świecie cyfrowych urządzeń bezprzewodowych. Oddana idei bezpieczeństwa urządzeń przenośnych firma Lookout, zapewnia ochronę przed zagrożeniami, takimi jak: utrata lub kradzież smartfona czy działanie złośliwego oprogramowania oraz próby wyłudzania danych. Aplikacja Lookout  umożliwia wykonywanie  backupów danych prywatnych zlokalizowanie, zablokowania i wymazania utraconego smartfona. Korzystając z największej na świecie platformy bezpieczeństwa mobilnego działającej w chmurze oraz łącząc nadzór danych mobilnych w czasie rzeczywistym z potężną mocą obliczeniową, firma Lookout przewiduje zagrożenia mobilne i eliminuje je zanim zdążą wyrządzić szkody. Do chwili obecnej firmę Lookout wybrała ponad 50-milionowa społeczność całego świata, a główni operatorzy sieci komórkowych, w tym AT&T, Sprint, T-Mobile, EE, Orange, Deutsche Telekom i KDDI, wybrali aplikację Lookout jako preferowane rozwiązanie bezpieczeństwa mobilnego. Firma Lookout ma siedzibę w San Francisco oraz biura w Bostonie, Londynie i Tokio. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.lookout.com/pl.

 

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
email: biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Najlepsza ochrona smartfonów dla klientów Orange

Bezpieczeństwo

Ubezpiecz tanio ekran smartfona

16 kwietnia 2014

Ubezpiecz tanio ekran smartfona

Kilka razy zdarzyło mi się, że wyświetlacz w moim ulubionym smartfonie mógł zostać przypadkowo uszkodzony. Na szczęście nigdy nic poważniejszego się nie stało, ale to nie jest reguła. Teraz, aby zabezpieczyć się, możecie skorzystać z usługi „Nowa ochrona wyświetlacza”. To ubezpieczenie ekranu w razie stłuczenia, pęknięcia lub zarysowania powstałego w wyniku dewastacji lub przypadkowego uszkodzenia przez osoby trzecie. Przez pierwszy miesiąc możecie korzystać z usługi za darmo, potem opłata wynosi tylko 4,99 zł miesięcznie. W ciagu 24 miesiecy ubezpieczenie wyświetlacza obejmuje 2 zdarzenia, suma każdego z nich to 600 zł. Dodatkowo otrzymujecie darmową usługę odbierania i dostarczania naprawionego telefonu przez kuriera pod wskazany adres. Szkodę możecie zgłaszać pod numerem infolinii 22 256 00 00, e-mailem: infolinia@ucare.pl lub przez stronę www.ucare.pl.

031d0aa6fa8fd8a15c3123435fd4d02acc4

Udostępnij: Ubezpiecz tanio ekran smartfona

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej