Oferta

Gadżety do stacjonarnego internetu i bonus przy doładowaniu konta

10 sierpnia 2016

Gadżety do stacjonarnego internetu i bonus przy doładowaniu konta

Wakacje w pełni, pomimo że trudno dostrzec to gołym okiem.  I pomimo sezonu ogórkowego nadal mamy dla Was ciekawe promocje.  Obok, tych trwających już jakiś czas – abonamentu za pół ceny do internetu domowego w ramach Orange Open Extra czy dodatkowych możliwości w Orange Finanse, mamy też dwie świeżutkie.

Pierwsza to trwający Happy Week, w ramach którego do Orange światłowodu i Neostrady dorzucamy za złotówkę jeden z dwóch fajnych gadżetów. Pierwszy to nawigacja Navitel E100 – urządzenie wyposażone w ekran o przekątnej 5” z rozdzielczości 480×272 pikseli. Posiada też takie niespotykane funkcje jak planowanie trasy czy możliwość wydawania wskazówek głosem ;-). Ma jednak tak kilka funkcji, których brakuje darmowym rozwiązaniom i które sprawiają, że to urządzenie ma sens.  To choćby możliwość wskazania jako celu skrzyżowania ulic, czy też informacje o  zagrożeniach dla portfela czyhających na drodze. Producent zapewnia także dożywotnią aktualizację map. Razem z nawigacją otrzymujecie także uchwyt na szybę oraz ładowarkę. Nawigacja jest dostępna tylko dla nowych klientów.

Drugim z gadżetów, dostępnym dla przedłużających umowę, są słuchawki Nokia Purity HD Stereo – gadżet wyróżniający się przede wszystkich niezwykłą kolorystyką i wyglądem. Wiem, że nie za to wyróżnia się słuchawki, lecz to nie moja wina – to właśnie w nich przykuwa uwagę na początku. Później oczywiście dochodzą takie elementy jak bardzo porządne wytłumienie dźwięku, czy jego jakość, ale pierwsze wrażenie pozostaje 😉

A druga z promocji? Dodatkowy bonus za doładowanie prepaid poprzez stronę banku,  aplikacje mobilne i mPay. Jeżeli skorzystacie z którejś z tych możliwości otrzymacie 30% kwoty doładowania na konto promocyjne. Środki ważne są przez 14 dni, a promocja trwa do 14 sierpnia.

P.S. Skoro już przy promocjach jesteśmy, pamiętacie tą z powerbankami i darmowymi GB w roli głównej ;-).

Mam też dla Was mały konkurs. Można w nim wygrać dwa powerbanki Platinet 8000mah, dokładnie takie same, jak te które można kupić w promocyjnej cenie w ramach promocji. W komentarzach, do 12 sierpnia do godziny 10 napiszcie do jakiego najciekawszego miejsca dotarliście w czasie poszukiwania pokemonów? A jeżeli nigdy nie graliście napiszcie do czego innego może służyć paczka danych i potężny powerbank.  Ocena będzie dokonana przez kompetentnych blogerów Orange 😉

Udostępnij: Gadżety do stacjonarnego internetu i bonus przy doładowaniu konta

Oferta

Dopieszczamy ofertę(ą) konwergentną

3 sierpnia 2016

Dopieszczamy ofertę(ą) konwergentną

Niedawno wprowadziliśmy mała rewolucję w ofertach konwergentnych. Pojawił się wtedy rabat Orange Open Extra, w ramach którego, jeżeli macie ofertę mobilną i dobieracie do niej stacjonarną (lub na odwrót),  na tę pierwszą otrzymujecie 50% rabatu.  Dzisiaj wprowadziliśmy kolejne zmiany, które choć nie są przełomowe, znacznie uatrakcyjniają ofertę. A więc co nowego w Orange Open (i nie tylko)?

Po pierwsze nie ma już ograniczenia Orange Open Extra wyłącznie dla umów na 24 miesiące. Do tej pory faktycznie tak było, a w przypadku umów na 25, 30 i 36 miesięcy obowiązywał dawny rabat Orange Open II. To dobre wieści, dla tych, którzy z różnych powodów chcą na dłużej związać się umową.

Kolejną dobrą zmianą jest umożliwienie korzystania z Orange Open Extra dla klientów korzystających ze Smart Planu LTE Wspólny za 115,98. Przed skorzystaniem z rabatu za konwergencję zapłacicie za niego 84,99 zł (licząc rabaty choćby za zgody marketingowe), a po rabacie Orange Open Extra  tylko 42,49! Mi to rozwiązanie bardzo się podoba – to tańszy z dwóch planów Wspólnych, pozwala na podłączenie do rachunku w sumie 3 kart SIM, a więc to rozwiązanie dla całej rodziny.

Trzecią zmianą jest możliwość łączenia Orange Open Extra i Smart Plan LTE Open.  Co to oznacza? Do tej pory, jeżeli zdecydowaliście się na Smart Plan LTE Open otrzymywaliście  internet, telefon stacjonarny oraz abonament komórkowy w bardzo przystępnej cenie. Jeżeli jednak zdecydowaliście się na dołączenie kolejnego abonamentu komórkowego, nie mogliście skorzystać z rabatu Orange Open Extra, gdyż obydwie usługi stacjonarne były „zarezerwowane” dla Smart Planu LTE Open. Oznaczało to rabat wysokości 20 złotych na tą kolejną komórkę. Teraz to się zmienia i do Smart Plan LTE Open można dobrać kolejną komórkę, na którą otrzymacie rabat wysokości 50% przez cały czas trwania umowy. Na tej stronie zobaczycie różnicę, wystarczy, że zaznaczyć okienko po prawej stronie „Masz już usługi stacjonarne? Sprawdź, jak obniżymy dla Ciebie abonament komórkowy” 😉

Ostatnią kwestią jest podwojenie rabatu przysługującego w związku z ofertą Orange Open II. Tam gdzie do tej pory otrzymalibyście 10 złotych, otrzymacie 20, tam gdzie 15 – 30. Po prostu. Dotyczy to jednak Orange Open II, a nie Orange Open Extra – tam rabat nadal wynosi 50%.

Wszystkie pozostałe zmiany zobaczycie w naszym kalkulatorze, który znajdziecie na stronie: www.orange.pl/open. Jeżeli chcecie się zdecydować na ofertę konwergentną na prawdę sugeruję tam zajrzeć.

Korzystając z okazji, chciałbym przypomnieć o jeszcze jednym poziomie, dla którego warto skorzystać z naszych usług 😉

Udostępnij: Dopieszczamy ofertę(ą) konwergentną

Informacje prasowe

Orange Open Extra – jeszcze więcej korzyści dla domu i domowników

13 czerwca 2016

Orange Open Extra – jeszcze więcej korzyści dla domu i domowników

Od 13 czerwca wszyscy klienci Orange mogą skorzystać z nowej oferty konwergentnej Orange Open Extra. Łącząc w niej usługi domowe i mobilne dostaną rabat na abonament komórkowy, dzięki czemu będą go mieli za darmo przez rok lub przez dwa lata za połowę ceny. Wystarczy, że do już posiadanych usług dokupią dodatkową usługę komórkową lub domową. Klienci superszybkiego internetu – Orange Światłowód, w Funpacku zyskają dodatkowo rok Telewizji za 0 zł. Nowością jest zasada, że rabaty są przyznawane za każdą usługę stacjonarną połączoną w parę z usługą mobilną. Rabaty można dostać na więcej niż jeden abonament komórkowy.

Nowa oferta konwergentna jest dostępna dla wszystkich klientów abonamentowych Orange, korzystających z usług domowych (stacjonarnych) i mobilnych planów komórkowych. Można z niej skorzystać w dowolnym momencie trwania umowy, wystarczy dokupić kolejna usługę komórkową lub domową albo przedłużyć umowę na jedną z już posiadanych usług.

Aby stworzyć zestaw usług umożliwiających skorzystanie z oferty można na przykład:

  • Do abonamentu komórkowego dokupić dowolną usługę domową (Neostradę, Orange Światłowód, Internet domowy LTE albo telefon stacjonarny).
  • Do dowolnej usługi domowej dokupić abonament komórkowy w Smart Planie LTE, zarówno w opcji z telefonem jak bez.
  • Przedłużyć umowę na jedną z usług tworzących w.w. zestaw.

W zależności od wartości wybranego lub posiadanego abonamentu komórkowego, klienci dostaną do niego 100 proc. rabatu na rok lub 50 procent, co miesiąc przez dwa lata.

Rabat do abonamentu komórkowego można dostać za każdą parę usług domowych i komórkowych. Oznacza to, że klienci mający np. trzy abonamenty komórkowe a do tego abonament na Orange Światłowód i abonament na telefon domowy mogą stworzyć dwie pary, czyli otrzymać rabat na dwa abonamenty komórkowe. Za trzeci abonament komórkowy – pozostający bez pary dostaną rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

Klienci, którzy jeszcze nie korzystają z usług Orange mogą kupić gotowe pakiety, dzięki którym mogą zaoszczędzić nawet 1800 zł lub więcej – w zależności od wartości i liczby wybieranych usług. Na przykład:

Kupując w cenie promocyjnej Internet domowy – Orange Światłowód o prędkości 100, 300 lub 600 Mb/s w zestawie z bezpłatną telewizją przez rok (91 kanałów, w tym 25 HD), mogą dokupić abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych i wybranym telefonem, płacąc za niego 0 zł przez 12 miesięcy.

Pakiety można dobierać dowolnie – w zależności od potrzeb, korzystając z wygodnego kreatora na stronie http://www.orange.pl/indyw_oferta_laczona.phtml lub z pomocy konsultanta w Salonie Orange lub pod numerem 801 234 567.

Z oferty mogą skorzystać także klienci korzystający ze starszych planów abonamentowych na telefon komórkowy, bez konieczności jego zmiany. Klienci korzystający z więcej niż jednego abonamentu komórkowego otrzymają rabat liczony od abonamentu uprawniającego do najwyższego rabatu.

Szczegóły rabatów do planów komórkowych, dostępnych w nowej ofercie konwergentnej Orange Open Extra prezentuje poniższe zestawienie (ceny z VAT, z uwzględnieniem rabatów za e-fakturę i zgody marketingowe, na opłatę miesięczną składają się: miesięczny abonament za usługi oraz w przypadku ofert z telefonem – minimalna miesięczna rata za telefon w wysokości 15,01 zł. W zależności od wybranego modelu rata może być wyższa):

 

Plan taryfowy

Smart Plan LTE

Smart Plan LTE Wspólny

Opcja

Z telefonem

Tylko SIM

Z telefonem

Tylko SIM

Opłata miesięczna w promocji Orange Open Extra od

52,49 zł

42,49 zł

0 zł przez rok

29,99 zł

0 zł przez rok

82,49 zł

64,99 zł

Opłata miesięczna

89,99 zł

69,99 zł

49,99 zł

59,99 zł

39,99 zł

149,99 zł

99,99 zł

Rozmowy w sieci komórkowej Orange

Nielimitowane

Rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych

Nielimitowane

MMS-y

Nielimitowane

Nielimitowane za 0 zł w 1m potem 10 zł

Nielimitowane

Nielimitowane za 0 zł w 1m potem 10 zł / m-c

Nielimitowane

Rozmowy z numerami stacjonarnymi

Nielimitowane

Nielimitowane za 0 zł w 1m potem 10 zł

Nielimitowane

Pakiet na Internet w telefonie

przez 3 miesiące + bezpłatny nielimitowany LTE

15 GB

6 GB

3 GB

15 GB

6 GB

Internet w telefonie po 3 miesiącach

5 GB

2 GB

1 GB

5 GB

2 GB

20 GB

10 GB

Dodatkowe pakiety na internet – na zamówienie

Tak – mechanizm Bezpieczny Internet w Telefonie

Roaming w UE

400 min 100 MB

50 min 50 MB

30 min + 50 MB za 0 zł w 1m, potem 10 zł

400 min 100 MB

30 min + 50 MB za 0 zł w 1m, potem 10 zł

400 min 100 MB

Rozmowy międzynarodowe w 1 strefie

100 min

40 min za 0 zł w 1m,

potem 10 zł

100 min

40 min za 0 zł w 1m,

potem 10 zł

100 min

Jedna opłata za abonament i aż 4 karty SIM

n.d.

Pierwsza karta SIM w ramach um. zawieranej w Smart Planie LTE Głównym, druga i trzecia w ramach umów zawieranych w Smart Planie LTE Dodatkowym, czwarta karta SIM do internetu za 0 zł

*   *   *

Orange jest jedynym w Polsce operatorem inwestującym na bardzo dużą skalę w budowę sieci światłowodowych i rozwój zasięgu bardzo szybkiego internetu mobilnego LTE. Już teraz obejmuje on ponad 90 procent Polaków, a na koniec roku odsetek ten może wzrosnąć do 98 proc. W oparciu o nowoczesne usługi stacjonarne i mobilne o największym zasięgu w Polsce, oferuje szereg kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych przeznaczonych dla dużych firm i przedsiębiorstw, a także opracowanych z myślą o małych i średnich podmiotach gospodarczych.

Orange jest też rekordzistą prędkości transmisji mobilnego internetu. Dzięki agregacji pasm LTE, we współpracy z Huawei – dostawcą sprzętu dla sieci komórkowej – zrealizował testową transmisję danych o prędkości 1 Gb/s. To pierwszy krok w kierunku sieci 5G w Polsce.

 

Kontakt dla mediów:

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

biuro.prasowe@orange.com

https://twitter.com/RzecznikOrange

Zainteresował Cie wpis? Jeśli chcesz otrzymywać informacje prasowe, zostaw nam swój adres e-mail
Napisz do Nas
Udostępnij: Orange Open Extra – jeszcze więcej korzyści dla domu i domowników

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej