Oferta

Szykujemy Was na Święta, czyli pomysły na prezenty

14 listopada 2016

Szykujemy Was na Święta, czyli pomysły na prezenty

Co prawda listopad w pełni, ale śnieg już zaczął padać, Wy się dopytujecie o prezenty, a do naszego biura przyszła partia rogali świętomarcinskich. Nie mamy więc wyboru i ruszamy z ofertą świąteczną. Co pewnie Was nie zdziwi, bardzo duży nacisk kładziemy na światłowód. Ale spokojnie pamiętamy też o tych, którzy nie są (jeszcze) w zasięgu „światełka”.

Zaczniemy jednak od naszego najszybszego internetu, który w tym roku opakowaliśmy w bardzo fajne promocje. Pierwszą jest Orange TV z Pakietem Optymalnym, czyli aż 92 kanały telewizyjne, w tym 30 HD, a do niego prezent – pół roku darmowego dostępu do trzech kanałów HBO i ośmiu CANAL+.  Pakiet ten zawiera także abonament na telefon domowy, z którego bez ograniczeń będziecie mogli dzwonić na numery stacjonarne w całej Unii Europejskiej, a także za Atlantyk – do USA i Kanady. Do kompletu dokładamy dokładamy jeszcze Smart Plan LTE, za który nie zapłacicie przez pierwszy rok korzystania. Oznacza to, że komórkę możecie mieć przez 12 miesięcy za darmo. W naszym katalogu znajdziecie informację, że jeżeli zdecydujecie się na Światłowód 100 Mb/s, Orange TV z Pakietem Optymalnym, Smart Plan LTE za 34,99 przez pierwszy rok będziecie płacić 69 zł, a i przez kolejny cena będzie naprawdę dobra, jak za tak bogaty zestaw. W zależności od wybranej wartości abonamentu komórkowego wyniesie od 134 zł. Oznacza to oszczędności wysokości 780 zł. Gdybyście się zdecydowali na inny plan taryfowy… pamiętajcie, że w jednym z nich Spotify Premium dostepny jest za darmo przez 24 miesiące. Wszystkie niezbędne informacje znajdzecie tutaj.

Ale to nie wszystko…

Przecież święta to czas prezentów – tak jest i u nas – znajdziecie w naszej ofercie mnóstwo pomysłów na prezenty i gotowych prezentów – od gadżetów i drobnych ale przydatnych akcesoriów po wypasione zestawy dwóch a nawet trzech smartfonów. Jakie urządzenia dla Was przygotowaliśmy? Na przykład Samsung Galaxy S7 edge w zestawie z Samsung Galaxy J3 (2016) dual SIM czy  iPhone 7 32 GB w zestawie z iPhone 5s 16 GB – ten zestaw macie na przykład ze Smart Planem LTE za 134 zł. Miesięczna rata za oba smartfony to 85 zł, a opłata na start 999 zł. Jak wspomniałem możecie zdobyć nawet trzy smartfony – może nie iPhone ale z pewnością bardzo fajne – Orange Neva 80 w zestawie z Orange Dive 71 i Orange Rise 31. Za ten zestaw ze Smart Planem LTE za 84,99 zł zapłacicie ratę w wysokości tylko 35 zł a pierwsza wpłata wyniesie mniej niż bilet do kina – jedynie 9 zł. Warto też zwrócić uwagę na Huawei P9 dual SIM z zestawem akcesoriów. W jego skład wchodzi między innymi Powerbank 5000mAh i  selfie stick.

0701882e302a30690d439d92c8204a8a673.jpgMamy nawet coś co może być prezentem dla całej rodziny, choć, tak między nami kibicami powiem wam, że szczególnie doceni go ta męska część rodziny. To najnowsza konsola Xbox w zestawie z grami – FIFA 17 i Minecraft Pakiet Ulubione Dodatki oraz 6 miesięcznym dostępem do Xbox Live Gold.

Jak napisałem – nie zapominamy, o których, którzy do światłowodu dostępu nie mają. Rozwijamy sieć 4G LTE i to z najlepszym skutkiem – mamy ponad 98% pokrycia populacji a pod względem szybkości z jaką korzystacie z naszej sieci  osiągamy najlepsze wyniki w Polsce wedle danych dostarczanych przez speedtest.pl lecz nie tylko. Internet mobilny oferujemy zarówno jako dodatek do internetu stacjonarnego dla osób, które dużo podróżują, jak i dla tych, którzy internet mobilny traktują jako jedyną metodę kontaktu ze światową siecią. Zacznę od tego pierwszego rozwiązania, w którym ceny zaczynają się od 19 zł za pakiet 5 GB. Kwotę tą można obniżyć rabatem Orange Open, jeżeli posiadacie nasze usługi stacjonarne do 9,90 zł. Gdy internet mobilny ma być dostępny dla wszystkich domowników sugeruję ofertę Internet LTE dla domu, w którym za 69,90 otrzymujecie nielimitowany dostęp do internetu, w ramach „strefy domowej”, a poza nią macie do wykorzystania 60 GB i możecie za 5 zł mieć dodatkową kartę SIM. Co bardzo ważne, jeżeli dobierzecie do niego plan głosowy przez rok będzie on za darmo. Dla mobilnych także przygotowaliśmy świąteczne zestawy na przykład Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016) ze smartfonem Huawei P8 lite dual SIM, za 55 zł miesięcznie przy pierwszej wpłacie 49 zł i abonamencie za 44,90 zł, w którym macie 40 GB miesięcznie na dostęp do internetu mobilnego z pełną prędkością, a po jego wyczerpaniu nielimitowany dostęp z prędkością do 10 Mb/s oraz 500 MB w roamingu w UE do wykorzystania przez 24 miesiące.

Nie dajcie się zaskoczyć na dzień przez Wigilią niczym drogowcy zimie i poszukajcie czegoś dla siebie i swoich bliskich. Oczywiście prezenty, to tylko dodatek do Świąt, jednak trudno się bez nich obejść.

Mamy też spot promujący ofertę 😉

Udostępnij: Szykujemy Was na Święta, czyli pomysły na prezenty

Informacje prasowe

Najszybszy internet, wyjątkowe zestawy świąteczne, telewizja, CANAL+ z HBO w prezencie oraz abonament komórkowy przez rok za darmo w świątecznej ofercie Orange

14 listopada 2016

Najszybszy internet, wyjątkowe zestawy świąteczne, telewizja, CANAL+ z HBO w prezencie oraz abonament komórkowy przez rok za darmo w świątecznej ofercie Orange

W świątecznych promocjach Orange, klienci znajdą wiele inspiracji na wyjątkowe świąteczne prezenty. W pakiecie ze Światłowodem Orange, już za 69 zł miesięcznie dostaną: superszybki światłowodowy internet, telewizję z pakietami CANAL+ z HBO w prezencie oraz telefon domowy i abonament komórkowy. Dodatkowo mogą wybrać jeden ze świątecznych zestawów, a w nich nawet trzy smartfony lub konsola Xbox One S z grami. W ofercie jest również najszybszy w Polsce internet 4G LTE Orange – bez limitu danych, a na fanów muzyki czeka bezpłatny dostęp do Spotify Premium.

W dostępnej już ofercie promocyjnej, Orange proponuje nowym i dotychczasowym klientom bogaty wybór świątecznych pakietów i zestawów prezentów na każdą kieszeń.

Wszystkiego najnowocześniejszego i pasjonującego…

Wybierający jeden ze świątecznych pakietów usług ze Światłowodem Orange, już od 69 zł miesięcznie dostaną:

  • najnowocześniejszy internet – Orange Światłowód o prędkości 100, 300 lub 600 Mb/s,
  • telewizję Orange TV z Pakietem Optymalnym, czyli aż 92 kanały telewizyjne, w tym 30 HD,
  • telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami stacjonarnymi w kraju i międzynarodowymi do krajów Unii Europejskiej, USA i Kanady,
  • abonament komórkowy w jednym ze Smart Planów LTE do wyboru, z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci oraz nielimitowanym internetem mobilnym 4G LTE.

Korzystając ze świątecznej promocji, przez pierwszy rok trwania umowy nie będą płacić abonamentu za telewizję i telefon komórkowy, a dodatkowo zyskają dostęp do 3 kanałów HBO i 8 kanałów CANAL+ na 6 miesięcy w prezencie. Po upływie rocznego okresu promocyjnego, cena abonamentu za cały pakiet wyniesie od 134,89 zł.

Oprócz tego, każdy klient zamawiający tę ofertę może wybrać jeden z wielu świątecznych zestawów prezentów, na które składają się dwa, a nawet trzy smartfony, którymi można obdarować bliskich. Wśród nich znajdą między innymi: najnowszego Huawei Nova w zestawie z opaską TalkBand B3, iPhone 7 32 GB w zestawie z iPhone 5s 16 GB,  czy potrójny zestaw smartfonów Orange – Neva 80, Dive 71 i Rise 31. Do wyboru jest też świąteczny zestaw, który ucieszy całą rodzinę – konsola Xbox One S z grami FIFA 2017 i Minecraft – Ulubione Dodatki oraz 6 miesięcznym dostępem do Xbox Live Gold.

Wszystkiego muzycznego…

Aby święta były radosne, nie może w ich czasie zabraknąć muzyki. Klienci wybierający abonament w Planie Smart Plan LTE otrzymają dostęp do Spotify Premium – jednego z najlepszych na świecie serwisów muzycznych, zapewniającego wygodny, mobilny dostęp do 30 milionów utworów muzycznych bez reklam. W zależności od opcji abonamentu, mogą go otrzymać w prezencie nawet na  24 miesiące, a ponadto wybrać zestaw nowoczesnych smartfonów, np.  Samsung Galaxy S7 edge w zestawie z Samsung Galaxy J3 (2016) dual SIM. Dzięki nim zabiorą swoją muzykę wszędzie tam, gdzie chcą jej słuchać. Usługę można wygodnie aktywować na stronie http://spotify.orange.pl

Wszystkiego ultraszybkiego…

Operator Sieci #1 – lider prędkości mobilnego internetu i dostawca najszybszego internetu światłowodowego – nie zapomniał o internautach szukających oferty świątecznej.

Dzięki Orange Open Extra, kupując internet domowy w postaci Neostrady, Orange Światłowodu lub Internetu LTE dla domu, mogą zyskać bezpłatny abonament komórkowy na 12 miesięcy. Dotyczy to zarówno klientów, którzy już mają abonament komórkowy w Orange lub dopiero go zamówią.

Ponadto, w świątecznej ofercie Orange Światłowód otrzymają niższy abonament przez pierwszy rok trwania umowy w pakiecie z telewizją, którą dostaną przez rok za darmo (np. dla prędkości 100 Mb/s, za 69,00 zł, a później 99,90 zł miesięcznie), do tego bezpłatny telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami stacjonarnymi w kraju, do UE, USA i Kanady, pół roku energii za pół ceny w ofercie Orange Energia, 350 zł zniżki w Strefie korzyści z jednym z najlepszych na rynku kont bankowych Orange Finanse.

Bardzo szybki dostęp do sieci zapewnia też świąteczna oferta Internet LTE dla domu. Już za 69,90 zł miesięcznie klienci dostaną w niej: Internet bez limitu danych 4G LTE z pełną prędkością w strefie domowej, dodatkową kartę SIM za 5 zł miesięcznie, pakiet z limitem 60 GB miesięcznie do wykorzystania poza strefą domową, 500 MB w roamingu na terenie UE na cały czas trwania umowy, a ponadto mogą wybrać domowy router WiFi.

Wszystkiego mobilnego…

Klienci poszukujący oferty na najlepszy internet mobilny 4G LTE, w którego zasięgu jest już ponad 98% Polaków, mogą wybrać jedną ze świątecznych ofert Orange FreeNet. Korzystając z rabatu za e-fakturę i Orange Open (dostępnego dla każdego, kto posiada inną usługę mobilną Orange), już za 9,90 zł miesięcznie mogą korzystać z internetu mobilnego w Orange. Wybierając świąteczną ofertę z abonamentem za 44,90 zł lub 34,90 zł po uwzględnieniu rabatu Orange Open dostaną: co miesiąc 40 GB na dostęp do internetu mobilnego z pełną prędkością, a po jego wyczerpaniu nielimitowany dostęp z prędkością do 10 Mb/s oraz 500 MB w roamingu w UE do wykorzystania przez 24 miesiące. Ponadto mogą wybrać specjalny zestaw urządzeń w atrakcyjnej ofercie ratalnej, np. Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016) ze smartfonem Huawei P8 lite dual SIM, za 55 zł miesięcznie.

Wszystkiego najlepszego i Wesołych Świąt…

Życzą oferty Orange dostępne na www.orange.pl oraz we wszystkich Smart Store’ach i Salonach Orange.

Wojciech Jabczyński
Rzecznik Orange Polska
biuro.prasowe@orange.com
https://twitter.com/RzecznikOrange

Zainteresował Cie wpis? Jeśli chcesz otrzymywać informacje prasowe, zostaw nam swój adres e-mail
Napisz do Nas
Udostępnij: Najszybszy internet, wyjątkowe zestawy świąteczne, telewizja, CANAL+ z HBO w prezencie oraz abonament komórkowy przez rok za darmo w świątecznej ofercie Orange

Odpowiedzialny biznes

Posłuchajcie o nowej ofercie i platformie kreatywnej!

16 listopada 2015

Posłuchajcie o nowej ofercie i platformie kreatywnej!

W piątek na konferencji prasowej opowiadaliśmy o ofercie świątecznej i prezentach, na jakie możecie liczyć w Orange. Relacje z wydarzenia mogliście obejrzeć na Twitterze, a później poczytać o szczegółach na blogu. O naszą nową ofertę zapytaliśmy Michała Paschalisa-Jakubowicza, członka zarządu ds. marketingu rynku masowego Orange Polska.

Jednak w piątek nie tylko rozmawialiśmy o nowej ofercie, lecz także pokazaliśmy nową platformę kreatywną „Pod jednym dachem”. I nie tylko. Lecz o tym opowie Wam Paweł Patkowski, dyrektor wykonawczy ds. marki i komunikacji marketingowej Orange Polska.

Ja jeszcze raz chciałbym Was zachęcić, byście zajrzeli na stronę cozrobiąrazem.pl. Naprawdę warto!

Udostępnij: Posłuchajcie o nowej ofercie i platformie kreatywnej!

Oferta

Świąteczne oferty Orange – LTE, bonusy i prezenty za złotówkę

13 listopada 2015

Świąteczne oferty Orange – LTE, bonusy i prezenty za złotówkę

Święta na rynku telekomunikacyjnym rozpoczynają się w listopadzie i w tym roku też nie będzie wyjątku. Dlatego od dziś możecie skorzystać z naszych świątecznych ofert. Chcę zwrócić Waszą uwagę zwłaszcza na nowe, internetowe plany taryfowe z wyraźnym podziałem na ofertę internetu dla domu i poza domem. Mam na myśli „Internet LTE dla domu” i internet mobilny „Orange LTE FreeNet”. Kolejną nowością jest abonament komórkowy „w prezencie” przy zakupie Neostrady i FunPacka, a także internetu LTE dla domu. Tradycyjnie w ofertach świątecznych mobilnych planów taryfowych znajdziecie zestawy z drugim urządzeniem za 1 zł. Do wyboru macie smartfony, tablety, smartwatche i seniorfony. Prezenty za złotówkę są też w ofertach Neostrady i FunPacka. Dla tych z Was, którzy mają oferty na kartę proponujemy bonusy, które możecie sami wykorzystać lub podarować bliskim. Dla biznesu zaproponowaliśmy najtańsze na rynku, nielimitowane plany abonamentowe w opcji Tylko SIM z 4,5 GB internetu za 15 zł + VAT, dostępne przy przedłużeniu umowy na dowolny plan dla firm. Dodatkowo w przypadku planów głosowych może dokupić za 1 zł + VAT kartę do mobilnego internetu z 2 GB w abonamencie. Na koniec przypomnę, że przy okazji ofert świątecznych wprowadziliśmy nowy format reklamowy z udziałem popularnych aktorów serialowych. Rodzinkę.pl zastąpią historie mieszkańców apartamentowca i właściciela bistro.

Będzie dowcipnie i inspirująco, aby pokazać rozwiązania i usługi odpowiadające na codzienne potrzeby bohaterów. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj.
86c7e317ada306bb0ddfa809cd844edf57e

Udostępnij: Świąteczne oferty Orange – LTE, bonusy i prezenty za złotówkę

Oferta

Świąteczny zestaw w Zetafonie

10 grudnia 2013

Świąteczny zestaw w Zetafonie

Wielu z Was pewnie dalej poszukuje prezentów i korzystnej oferty z telefonem, ale bez żadnych rachunków i faktur. Niekoniecznie musi to też być wypasiony smartfon. Dla tych, których przekonuje takie rozwiązanie polecam Zetafon. W świątecznej ofercie możecie kupić  zestaw: starter Orange za 5 zł plus dwa telefony Nokia C2-05. Całość  za 1 zł ze zobowiązaniem doładowań: 40, 45 lub 50 zł. Jeden telefon możecie wykorzystać dla siebie, a drugi podarować komuś bliskiemu. Szczegóły znajdziecie tutaj.

45fcb688f64523543b64b312936578599e7

 

Udostępnij: Świąteczny zestaw w Zetafonie

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej