Odpowiedzialny biznes

„Bez limitu + 15 GB” za 15 zł w nowych starterach Orange Free

Beata Giska Beata Giska
10 listopada 2020
„Bez limitu + 15 GB” za 15 zł w nowych starterach Orange Free

Od 10 listopada Orange wprowadza do sprzedaży nowe startery. Jest to limitowana seria. Czym się wyróżnia i co otrzymają klienci?

-50% na w pierwszym miesiącu w Orange na kartę

Nowy starter w taryfie Orange Free na kartę daje użytkownikom 50% zniżki w pierwszym miesiącu użytkowania. Na czym dokładnie to polega?

W taryfie Orange Free na kartę, po każdym doładowaniu, automatycznie otrzymuje się pakiet darmowych GB. Sumują się one z GB z usługi bez limitu. Tzn. za 30 zł miesięcznie, po włączeniu usługi bez limitu, można bez ograniczeń rozmawiać, sms-ować, mms-ować. Dostaje się też 30 GB na internet: 15 GB po zasileniu i 15 GB z usługi bez limitu.

Z nowym starterem pierwszy miesiąc będzie kosztował tylko połowę regularnej ceny, o której zostało wspomniane wyżej, czyli 15 zł. A jak uruchomić dodatkową promocję – 50%? Wystarczy wysyłać SMS o treści CYKL pod numer 816. Po upływie czasu usługa odnowi się automatycznie za 30 zł na 31 dni.

Usługa „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15GB” za 15 zł jest to obecnie jedyna taka oferta na rynku wśród największych operatorów sieci komórkowych. Szczegóły promocji dostępne są tutaj. Sam starter można kupić za 5 zł, a w bonusie po aktywacji otrzymuje się 6 GB na start (ważne 14 dni).

Użytkownicy mogą też zwiększać bonusy GB i dopasowywać ich wielkość do swoich potrzeb, przedłużając czas ważności karty i stale ciesząc się darmowym internetem po każdym doładowaniu.

Do dyspozycji klientów pozostają nadal popularne usługi i promocje dostępne w Orange Free na kartę, m.in. bonus 6GB na start, darmowe rozmowy i sms-y ze wszystkimi w Orange (Za darmo w Orange), pakiety internetowe czy „Konto Ważne Rok”.

Więcej ofert dla Orange na kartę znajduje się pod linkiem: orange.pl/view/oferta-na-karte.

limitowany starter orange

W trosce o środowisko

Czym jeszcze wyróżnia się limitowany starter? W nowej karcie SIM zmniejszona została obudowa (blister), o połowę redukując w ten sposób zużycie plastiku. Do produkcji opakowania użyto surowca pochodzącego ze zrównoważonych upraw leśnych, co potwierdza certyfikat FSC oraz farb na bazie olejów roślinnych.

Orange dba o środowisko - dajemy drugie życie telefonom, korzystamy też z odnawialnych źródeł energii, staramy się minimalizować wpływ swoich produktów na środowisko (można przeczytać o akcji #OrangeGoesGreen lub o odkupie starych telefonów w salonach).

 

Jak Wam się podoba nasza nowa promocja?

 

 

Komentarze

emitelek
emitelek 15:31 11-11-2020

Ta „nowa” promocja już kiedyś była… Jeśli chodzi o sam pakiet za 30zł z MMS-ami, to niestety dla mnie lepszy jest ten bez MMS-ów z kumulacją GB za 25zł… I nie zamierzam z niego zrezygnować ;P

Odpowiedz
  mike278
  mike278 07:15 12-11-2020

  Dlaczego niestety skoro dla Ciebie lepszy??

  Odpowiedz
  Kasia
  Kasia 23:22 14-12-2020

  Wszystko byłoby super, gdyby była kumulacja niewykorzystanych danych internetowych a tak nie jest podobno więc lipa.

  Odpowiedz
  Kristofores
  Kristofores 20:21 30-01-2021

  Faktycznie lipa, człowiek patrzy w reklamę w telewizji i myśli sobie OOO!!! otwiera stronę, a tu że tylko pierwszy miesiąc, nawet jakby to było pół roku to bym się nie skusił. a w ogóle ktoś używa MMSów? Mam od 4 lat usługę tą za 25zł bez limitu z sumującym się internetem, mam do dyspozycji około 2 TB danych, nie udało mi się wykorzystać więcej 50 GB miesięcznie

  Odpowiedz
Łukasz
Łukasz 15:46 11-11-2020

Promocja dla nowych fajna 🙂

Odpowiedz
Adam
Adam 13:01 12-11-2020

Czy ta promocja jest też dla dotychczasowych użytkowników?

Odpowiedz
  Tomasz Grenda
  Tomasz Grenda 14:48 12-11-2020

  Wszystkie szczegóły promocji, które rozwieją wszelkie wątpliwości, znajdują się w regulaminie. 🙂

  Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 20:29 12-11-2020

Fajna promocja dla nowych 🙂 Brawo Orange.

Odpowiedz
Potencjalny użytkownik
Potencjalny użytkownik 04:29 07-02-2021

Żadna to promocja: 30zł/miesiąc za usługę, która u konkurencji kosztuje 20 … Plus cały przekaz marketingowy oparty jest o „za jedyne 15zł”, podcza gdy dotyczy to jedynie pierwszego miesiąca, a później cena o połowę droższa niż u konkurencji bez promocji. I jest to, de facto, wprowadzanie klienta w błąd – nie kojarzę, by w reklamie tv padała jakaś wzmianka o wspomnianym tu zaledwie pierwszym miesiącu – jedynie w/w „za jedyne 15zł”bez adnotacji, gdyż dotyczy to jedynie pierwszego miesiąca. To wygląda na traktowanie potencjalnych klientów jak głupków, którzy się nie zorientują …
Jest to tandetna nieuczciwość, która wychodzi bokiem, bo tak np ja, który zajrzałem tu szukając informacji o tej ofercie, widząc taki zakantowany przekaz: nadal trzymać się od orange z daleka – i nie tylko telefonii komórkowej, co wszelakiej oferty, bo skoro tak kantują już na wstępie przy marketingowaniu jednego ze swoich produktów, to na jakiej podstawie miałbym twierdzić, że nie robią tego samego przy innych swoich ofertach
A do tego oprawa marketingowa zniechęca do skorzystania poprzez przesyt ilości tekstu nas treścią. Można by to ująć jednym przejrzystym wynikowym zdaniem. A zamiast tego jest kilka akapitów tekstu z powtórzeniami jednym za drugim i gdy przychodzi do sformułowania warunków, które są proste jak drut i również można by i należało by sformułować ich opis prostymi wynikowymi zdaniami, to pojawia się „pseudo marketingowy korpo bełkot” – to zniechęca, no jest zbytecznym mieszaniem.
Przyszedłem zainteresowany, odchodzę zniechęcony.

Odpowiedz
  junuss
  junuss 17:30 19-02-2021

  zgadzam się z Tobą jak najbardziej 3 dychy za drogo

  Odpowiedz
Jakub
Jakub 09:27 07-03-2021

Ja także zostałem wprowadzony w błąd przez reklamę w telewizji i też tu zajrzałem. Czemu oni tak bezczelnie kłamią?

Odpowiedz
Adrian
Adrian 14:39 16-03-2021

Bzdury gadacie. Usługa jest w każdym nowym miesiącu o 50% taniej, wystarczy jej nie przedłużać cyklicznie, tylko jak usługa się skończy, odnowić ją za 2-3 dni, wtedy pobiera nam jedynie 15 zł, nie 30. I tak każdego miesiąca.

Odpowiedz
  gamivo
  gamivo 09:42 01-04-2021

  Się doucz Adrianek regulamin – Z Usługi w każdym wariancie Abonent może skorzystać tylko jeden raz dla danego numeru telefonu w okresie obowiązywania
  Promocji (jeden raz wariant jednorazowy i jeden raz wariant cykliczny). Ponowna próba aktywacji Usługi za 15 zł w danym wariancie
  nie będzie skuteczna.

  Odpowiedz
Orange To zlo
Orange To zlo 21:24 04-04-2021

Pakiet to pułapka pozdrawiam Ciocie

Odpowiedz
Robert
Robert 13:12 17-04-2021

Wszedłem na tę stronę bo reklama brzmi zachęcająco 15zł – ful opcja.
Po zapoznaniu się z bliższymi szczegółami oferty odnoszę wrażenie, że Orange podobnie jak w innych sprawach politycy ludzi uważają za niedorozwiniętych.

Odpowiedz
Użytkownik Orange
Użytkownik Orange 16:42 18-04-2021

Są jeszcze do zdobycia startery za 30 zł w opcji Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + 30 GB” w cenie 25 zł ważne 31 dni

Odpowiedz
  Nikos
  Nikos 13:00 19-04-2021

  Jak zarejestrujesz ten stary starter np. dzisiaj , to już nie będzie 25 zł miesięcznie tylko 30 zł.

  Odpowiedz
   Użytkownik Orange
   Użytkownik Orange 15:40 19-04-2021

   I tu kolego nie masz racji. Kupując starter zawierasz umowę jak w ofercie 25zł + o 1G więcej co miesiąc . Rejestrowałem to wiem?

   Odpowiedz
Janina
Janina 18:15 14-05-2021

To jest porażka z tym orange free! Jak z tego zrezygnować?! Na starym numerze płaciłem 25 złotych, a teraz 30!!! Jak to zmienić na orange one?

Odpowiedz
  Użytkownik Orange
  Użytkownik Orange 11:34 16-05-2021

  Nie ma już taryfy Orange . Powróć do starej karty Orange free za 25 zł ?

  Odpowiedz
Adam
Adam 17:19 06-06-2021

W virgin mobile za 14 zł na miesiąc można dzwonić i smsować do woli 🙂

Odpowiedz

Odpowiedzialny biznes

Fundusz Sektora 3.0. Zgłoś się!

Monika Kulik Monika Kulik
10 listopada 2020
Fundusz Sektora 3.0. Zgłoś się!

Jeśli wierzysz, że nowe technologie mogą zmieniać świat na lepsze, jeśli jesteś liderem organizacji społecznej i wykorzystujesz nowoczesne narzędzia technologiczne w swojej pracy, jeśli masz pomysł jak włączyć transformację cyfrową w rozwiązywanie problemów społecznych – zapraszamy Cię do Funduszu Sektor 3.0. Możesz zdobyć dofinansowanie na realizację swojej idei, a przy tym nauczyć się, jak zmienić ją w czyn i zaistnieć na rynku. W łącznej puli dofinansowania jest 100 000 złotych!

Inkubacja, prototyp, wdrożenie

Fundusz Sektor 3.0 to program wspierający tworzenie nowych narzędzi, aplikacji i produktów cyfrowych, które wpisują się w ideę #TechForGood oraz transformację cyfrową organizacji społecznych.

Fundusz to połączenie wsparcia finansowego oraz wiedzy i doświadczenia, niezbędnych do wdrożenia nowej technologii. Na pierwszym etapie wybrani uczestnicy zostaną zaproszeni do Inkubacji Funduszu, czyli do intensywnych i interaktywnych warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z ekspertami. W ramach Inkubacji, na przestrzeni trzech miesięcy (od 5 grudnia 2020 do 27 lutego 2021), odbywać się będą specjalistyczne warsztaty ułatwiające dopracowanie pomysłu na rozwiązanie cyfrowe, a następnie stworzenie pełnego planu realizacji i wdrożenia nowego produktu na rynek. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in. badania, prototypowanie, tworzenie modelu biznesowego, sprzedaż, fundraising i prezentacja pomysłu. Spotkania poprowadzą eksperci, którzy na co dzień doradzają w tworzeniu najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku. Wśród osób, które będą edukować i doradzać, znajdą się także eksperci z Orange Polska.

W drugim etapie Funduszu wybrani pomysłodawcy otrzymają wsparcie finansowe. Będzie ono przekazywane w ramach dwóch rund finansowania. Pierwsze pieniądze, które uczestnicy będą mogli wykorzystać do stworzenia prototypu narzędzia, zostaną przyznane już w marcu. O przekazaniu środków finansowych zadecyduje komisja złożona z ekspertów z Orange Polska, Netguru, Deloitte Digital, Koalicji na Rzecz Polskich Innowacji oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Przewidziano też środki na pomoc we wdrożeniu rozwiązania na rynek, a pomogą w tym mentorzy z każdego obszaru biznesu. Podczas oceny pomysłów, szczególny nacisk będziemy kłaść na to, jak dużą zmianę będzie miało szansę wprowadzić narzędzie i jak liczną grupę osób obejmie jego działanie. Pula konkursowa wynosi aż 100 000 złotych.

#TechForGood

Idea #TechForGood to włączenie nowych technologii w rozwiązywanie problemów społecznych, wsparcie dla transformacji cyfrowej organizacji społecznych. Inicjatywy, którym pomogliśmy już rozwinąć skrzydła w poprzednich edycjach Funduszu, to m.in. Pacjenci pacjentom – wirtualna platforma do wsparcia międzypacjenckiego w chorobach chronicznych i onkologicznych, Tu Możesz – baza dostępności pętli indukcyjnej dla osób z aparatami słuchowymi czy 2do2 – aplikacja do prowadzenia i rozliczania projektów ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb organizacji społecznych. Potrzeb na które można odpowiedzieć z pomocą nowych technologii jest jednak ciągle znacznie więcej! Dlatego czekamy na Ciebie.

Jak wziąć udział?

Fundusz adresowany jest do zespołów złożonych z przedstawicieli organizacji społecznych, firm oraz niezależnych specjalistów z branży technologicznej, którzy mają pomysły na nowe rozwiązania odpowiadające na potrzeby i problemy społeczne. W skład zespołu projektowego powinno wchodzić od 2 do 5 osób. Bardzo ważne jest to, że liderem każdego zespołu powinna być organizacja społeczna związana z podejmowanym tematem – mająca bezpośredni dostęp do grupy odbiorców nowo tworzonych rozwiązań.

Zgłoszenia do Funduszu można wysyłać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie funduszu.

Nabór wniosków trwa do 17 listopada. Następnie wnioski zostaną przeanalizowane przez organizatorów, którzy przeprowadzą rozmowy z autorami pomysłów o największym potencjale. Najlepsze zespoły zostaną nagrodzone możliwością wzięcia udziału w inspirującym i pełnym wiedzy procesie inkubacji. Proces jest całkowicie zdalny, więc mogą się zgłosić również zespoły rozproszone po całym kraju. Zapraszamy !

Orange Polska jest partnerem Funduszu Sektora 3.0 od kilku lat.

ludzie w biurze

Komentarze


Oferta

Wszystkie salony Orange są dla Was otwarte

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
09 listopada 2020
Wszystkie salony Orange są dla Was otwarte

Od soboty w całym kraju weszły w życie nowe obostrzenia, spowodowane walką z koronawirusem. Aby ograniczyć jego rozprzestrzenianie się, zamknięte zostały m.in. niektóre sklepy w galeriach handlowych. Pojawiają się pytania, czy dotyczy to również salonów Orange. Odpowiedź brzmi: nie, nasze salony pozostają dla Was otwarte.

We wszystkich naszych salonach możecie bez przeszkód załatwić sprawy związanie z naszymi usługami, ofertą albo wybrać nowe urządzenie czy potrzebne akcesoria. W kraju działa prawie 700 salonów Orange Polska, i tych w galeriach handlowych, i poza nimi. Najbliższy salon Orange w Waszej okolicy możecie znaleźć dzięki mapie.

Nasze salony są przygotowane, aby wspierać Was w bezpieczny sposób. Konsultanci obsługujący klientów pracują w maseczkach lub przyłbicach, przy wejściu do każdego salonu możecie skorzystać z dostępnych środków dezynfekcyjnych lub rękawiczek ochronnych. Przestrzenie, z którymi klienci mają bezpośredni kontakt, takie jak stanowiska obsługi, kasy czy ekspozycje, są regularnie czyszczone i dezynfekowane.

Dokładamy wszelkich starań, abyście czuli się bezpieczni i spokojnie mogli załatwiać niezbędne sprawy. Prosimy też – pomóżcie nam o to zadbać. W sklepie zasłaniajcie usta i nos, dezynfekujcie dłonie. Jeśli czujecie się źle, macie objawy choroby – poproście kogoś o pomoc w załatwieniu sprawy lub skorzystajcie z kontaktu online, przez stronę internetową lub infolinię Orange. Jesteśmy dla Was, dbajmy o siebie nawzajem.

Mediateka

Komentarze

Scroll to Top