Inne

Dobry rok Grupy TP

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 lutego 2012
Dobry rok Grupy TP

Nie przypominam sobie, aby ogłoszenie wyników Grupy TP zbiegło się z dniem zakochanych. Zawsze jednak musi być ten pierwszy raz. W 2011 roku ograniczyliśmy spadek przychodów, utrzymaliśmy pozycję lidera na rynku komórkowym, odbił się broadband, rozpędzamy naszą współpracę z TVN i T-Mobile, wreszcie zakończyliśmy spór z DPTG. Tradycyjnie szczegółowe cyferki i tabelki znajdziecie na naszej stronie, a ja skupię się na wybranych danych. Mamy ponad 14,6 mln klientów Orange, smartfony osiągnęły 35 proc. sprzedaży i używa ich 2,1 mln klientów. To powoduje, że rośnie ARPU z transmisji danych. Z szerokopasmowego dostępu do netu korzysta 2,346 mln klientów Grupy TP. Już prawie połowa (47 proc.) decydujących się na neo wybiera opcję 6 Mb/s lub wyższą. Pakiety "n" ma 24 tys. abonentów. Cele na 2012 rok to przede wszystkim utrzymanie pozycji lidera na rynku mobilnym oraz większy wzrost w szerokopasmowym dostępie do netu. Będziemy wykorzystywać mocno nasz kontrakt sponsorski przy EURO 2012 oraz mamy ambicję poprawiać naszą obsługę. A na koniec bardzo wam dziękuję, że jesteście z nami.


Odpowiedzialny biznes

„Tydzień w 20 min” – Katarzyna Przewuska

Tomasz Sulewski Tomasz Sulewski
14 lutego 2012
„Tydzień w 20 min” – Katarzyna Przewuska

Tym razem do omówienia bieżących wydarzeń udało mi się namówić Katarzynę Przewuską, dyrektora zarządzającego w Euro RSCG Sensors. Rozmawialiśmy o ptasim mleczku, które się nieco rozlało, nowym serwisie Pinterest i tym jak go wykorzystać, badaniach Ericssona, częstotliwości zerkania na telefony komórkowe i "diabelskiej" czerwonej diodzie oraz o amerykańskiej armii, jej tabletach i... elektryczności. Zapraszam :)

Jak uważacie Pinterest ma szansę na społecznościową karierę?


Oferta

Walentynkowa promocja doładowań

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 lutego 2012
Walentynkowa promocja doładowań

Walentynki to czas sercowych prezentów i miłosnych wyznań. Abyście nie musieli  się przesadnie ograniczać telefonicznie dołączamy się z szybką promocją. Tylko dziś i tylko za doładowanie 25 zł dodajemy wam drugie tyle na rozmowy, SMS-y, MMS-y w Orange i na stacjonarne oraz transfer danych. Jak dostać bonus? W oknie na stronie www.doladowania.orange.pl wpisujecie numer telefonu w Orange, który chcecie doładować, wybieracie kwotę 25 zł, a potem sposób płatności. Bonus dostajecie automatycznie. Na jego wykorzystanie macie 7 dni.

Scroll to Top