Odpowiedzialny biznes

Głosujcie na naszych wolontariuszy!

Monika Kulik Monika Kulik
24 kwietnia 2012
Głosujcie na naszych wolontariuszy!

Możecie mieć wrażenie, że się powtarzam  ….i to prawda. Ale co mogę poradzić na to, że znów jesteśmy w finale konkursu Dobroczyńca Roku i znów, jak rok temu możecie głosować na nasz program?

Zachęcam was więc do oddania głosu na Program Wolontariatu Pracowniczego w Orange Polska, tym bardziej, że niektórzy z was też są „naszymi” wolontariuszami. Pablo_ck może coś o tym powiedzieć;)

A co robią nasi wolontariusze? Tak tylko dla przypomnienia, bo nie raz pisaliśmy o tym na blogu - remontują świetlice w szpitalach tworząc bajkowe kąciki – jest ich już 65 w całej Polsce, uczą dzieci jak bezpiecznie korzystać z Internetu – w takich zajęciach wzięło udział ponad 7,5 tys.dzieciaków, w bibliotekach czytają bajki najmłodszym i organizują im czas wolny, a w okresie Bożego Narodzenia - przebrani za świętych Mikołajów odwiedzają małych pacjentów, przynosząc im upominki. Tylko w 2011 roku było ich 900!

Nasi wolontariusze mogą też starać się o granty na realizacje własnych pomysłów  – do tej pory odbyło się ponad 160 lokalnych projektów – wycieczki dla dzieci, zajęcia edukacyjne, nowe place zabaw czy świetlice, ale też szycie kolorowej pościeli na oddziały szpitalne, stworzenie mini-biblioteki w małej wsi czy organizacja turnieju piłkarskiego. W 2011 roku w wolontariat włączyło się ponad  2 000 osób.

Dziękujemy naszym wolontariuszom, że dzięki ich zaangażowaniu i pomysłom na pomaganie, jesteśmy w finale konkursu Dobroczyńca Roku.

A wszystkich zapraszam do głosowania na  www.dobroczyncaroku.pl/glosowanie.

logo11.png


Rozrywka

Interaktywna kampania Orange Open

Marek Wajda Marek Wajda
23 kwietnia 2012
Interaktywna kampania Orange Open

Widzieliście już reklamy Orange Open? Dzisiaj wystartowała nowatorska kampania, promująca Orange Open, o której pisał Wam już Wojtek. Wspomnę tylko, że dzięki usłudze możecie połączyć oferty telefonii stacjonarnej, mobilnej, internetu i telewizji.

Jak na tak niestandardową ofertę to i reklama jest niespotykana. Oprócz reklam w prasie, filmów w telewizjach, banerach na największych portalach będzie sporo nowości. W telewizji zostaną wykorzystane działania T-commerce - abonenci sieci Multimedia w czasie emisji spotu będą mogli otrzymać darmowy dzwonek. Jeśli wybierzecie się do kina zobaczycie nasza reklamę w 3D.

W prasie i po raz pierwszy w Polsce również w outdoorze wykorzystana zostanie technologia Aurasma. Wystarczy, że masz smartfona albo  tablet z tą aplikacją będziesz mógł zajrzeć w wirtualny świat statycznej i zobaczyć m.in. obraz w 3D czy film reklamowy. Robi to naprawdę niesamowite wrażenie – polecam sprawdzić. Ponadto na części billboardów zainstalowane będą routery z darmowym WiFi!

Nie będą zdradzał wszystkiego. Jak się natkniecie na inną reklamę to dajcie znać.

Siatka_1.jpg


Oferta

Tydzień z tysiącem minut

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 kwietnia 2012
Tydzień z tysiącem minut

Przy okazji zmiany marki TP na Orange obiecaliśmy, że będziemy mieli dla was wiele niespodzianek. Jedną z nich jest wydłużenie ostatniego, kwietniowego weekendu z Orange, który potrwa cały tydzień. Co więcej, będziecie mogli w tym czasie wygadać się do oporu. Od dziś godz. 20.00 do niedzieli 29 kwietnia godz. 23.59 możecie włączyć sobie bezpłatnie pakiet 1000 minut do sieci stacjonarnych w Polsce. Jego ważność to 7 dni od chwili odpalenia na danym numerze. Jak skorzystać z promocji. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści W pod numer 80200. Włączenie pakietu 1000 minut zostanie potwierdzone SMS-em. Szczegóły na www.orange.pl/weekendyzorange

PlayWyłącz głos

Scroll to Top