Rozrywka

Królowa bossa novy

Kasia Barys Kasia Barys
07 maja 2010
Królowa bossa novy

Mówisz Orange - myślisz muzyka. Zawsze gdy Orange angażuje się w muzykę, są to wydarzenia na najwyższym poziomie. Tak było choćby przy okazji wprowadzenia marki na polski rynek czy jej urodzin. Tak będzie także podczas najbliższego koncertu brazylijskiej piękności Ive Mendes. Miałam kiedyś przyjemność być na jej koncercie. 2 godziny przyjemności. Polecam i jednocześnie zapraszam! By ułatwić Wam spędzenie koncertowego wieczoru organizuję specjalnie dla Was konkurs. Podajcie 3 gwiazdy, które wystąpiły w ostatnich 5 latach w Polsce na zaproszenie Orange. Aby nieco utrudnić nie liczy się Sting:)  Dwie pierwsze osoby, które podadzą prawidłową odpowiedź do 10 maja dostaną ode mnie podwójne bilety na warszawski koncert Ive Mendes, który już w przyszłym tygodniu - dokładnie 16 maja.

Ive Mendes

ps nie sugerujcie się terminami na plakacie, ze względu na żałobę narodową koncerty zostały przełożone


Oferta

Neo z TV i VoIP również dużo taniej

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
06 maja 2010
Neo z TV i VoIP również dużo taniej

Miesiąc temu rewolucyjnie obniżyliśmy ceny neostrady w wyższych prędkościach 6, 10 i 20 Mb. Od jutra to samo robimy z ofertami neo z TV oraz neo z TV i VoIP. Będzie równie tanio (obniżki nawet do 40 proc.), co oznacza, że bardziej wypasiona wersja usługi będzie kosztowała niewiele więcej niż sama neo. Szczegóły od jutra na stronie www.tp.pl Ponadto jeszcze w maju do naszej oferty telewizyjnej wprowadzimy pakiet kanałów HD. Przypomnę też, że nasi klienci mają dostęp do najbogatszej w kraju biblioteki wideo na życzenie (VoD), która liczy ponad 2 tysiące pozycji.

Neostrada z TV z umową na 24 miesiące

Opcja Cena za pierwsze

6 miesięcy

Cena za pozostałe

18 miesięcy

Średnia

cena

Procent zniżki w stosunku

do poprzedniej oferty

6 Mb 59,90 84,90 78,65 - 24%
10 Mb 59,90 94,90 86,15 - 36%
20 Mb 59,90 104,90 93,65 - 40%


Odpowiedzialny biznes

Techologia i media są narkotykiem?

Marek Wajda Marek Wajda
06 maja 2010
Techologia i media są narkotykiem?

Przeczytałem właśnie o interesujących badaniach przeprowadzonych w USA na Uniwersytecie Maryland. Grupa studentów przez 24 godziny całkowicie odseparowała się od wszelkich środków przekazu (telewizja, radio, internet, telefon). Jak się później okazało ich stan po eksperymencie (niepokój, odosobnienie, nerwowość) był podobny jak narkomanów na odwyku.

Postanowiłem sprawdzić, czy i ja dam radę wytrzymać. Bez telewizji i radia się obejdę. Ale czy bez telefonu i Internetu? Bardzo w to wątpię. Spróbuję jednak w najbliższą niedzielę. Postaram się namówić jeszcze kogoś z redakcji. A może ktoś z Was spróbuje razem ze mną? W poniedziałek opiszę swoje wrażenia. Trzymajcie za mnie kciuki :) Enter

Scroll to Top