Bezpieczeństwo

Live chat z Przemkiem Pająkiem z Spidersweb.pl – pierwszy smartfon dziecka

Kasia Barys Kasia Barys
04 grudnia 2019
Live chat z Przemkiem Pająkiem z Spidersweb.pl – pierwszy smartfon dziecka

Coraz bliżej święta. Pod choinką wiele osób znajdzie smartfony i tablety. To jeden z ulubionych prezentów. Jak wynika z naszych badań, 25% osób z tzw. pokolenia Z, czyli urodzone go po 1997 roku, chętnie dostałoby jako prezent właśnie nowy smartfon. Święta to także okazja dla rodziców do wręczenia dziecku pierwszego smartfona. Według 53 proc. młodych ludzi smartfon byłby wymarzonym prezentem dla ich rówieśników. Więc jeśli myślicie  o takim prezencie dla swojego dziecka, ale nie wiecie jaki wybrać pierwszy telefon posłuchajcie kogoś, kto na nowych technologiach i sprzęcie zna się jak mało kto.

Zapraszam na live chat z Przemkiem Pająkiem, redaktorem portalu spidersweb o tym, jakie funkcje czy aplikacje powinien mieć pierwszy smartfon naszego dziecka. 

Live chat we czwartek, 5 grudnia o godzinie 13:30

Zachęcam do zadawania pytań. Link do live chat poniżej.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 15:20 05-12-2019

I znów zaspałem ;p ;p

Odpowiedz

Oferta

Jedna trzecia wszystkich salonów Orange w formule Smart Store.

Kasia Barys Kasia Barys
03 grudnia 2019
Jedna trzecia wszystkich salonów Orange w formule Smart Store.

Od uruchomienia pierwszego Smart Store minęło już ponad 5 lat. Od tego czasu, nowoczesne sklepy pojawiły  się w całej Polsce - od dużych miast po niewielkie miasta powiatowe. Klienci polubili je, bo zapewniają im komfortową obsługę, możliwość spokojnej rozmowy z konsultantem, a także możliwość wypróbowania smartfonów i innych sprzętów „na żywo”. Wszystkie są  prezentowane w formule „live demo”, dzięki czemu można łatwo przed zakupem sprawdzić, czy dany model na pewno nam będzie odpowiadał. Do tego ogromny wybór akcesoriów. Każdy kto wejdzie do Smart Store, sam wybiera miejsce, gdzie chce być obsłużony – w strefie domowej, firmowej lub strefie rozrywki – to sprzedawca idzie za klientem a nie na odwrót.

W całym kraju działa już 231 takich nowoczesnych salonów, kolejne są przygotowywane do otwarcia - na koniec roku co trzeci nasz salon będzie już smart.

 

Dziś otworzyliśmy Smart Store w nowym miejscu w warszawskich Złotych Tarasach, jest większy niż ten wcześniejszy i znajdziecie go na poziomie 0. Czekamy na was w godzinach pracy centrum handlowego, czyli od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 22, a w niedziele handlowe do 21. W najbliższą sobotę, salon odwiedzi Święty Mikołaj – będziecie mogli zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie ;-) Czekają też inne atrakcje dla małych i dużych. Zapraszamy!

Mediateka

Komentarze


Oferta

[WYNIKI] OPPO A5 2020|SZYBKI TEST i KONKURS

Marta Krajewska Marta Krajewska
03 grudnia 2019
[WYNIKI] OPPO A5 2020|SZYBKI TEST i KONKURS

[WYNIKI] Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Po dokładnym zapoznaniu się ze wszystkimi, postanowiliśmy nagrodzić Darka (1. nagroda) i Mateusza (2. nagroda). Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Darek: Wczoraj we Wrocławiu uruchomiono iluminację olbrzymiej choinki na Rynku. W tym momencie zabrakło prądu w sieci trakcyjnej tramwaju, którym jechałem. Pojazdy stanęły i zrobiły się olbrzymie korki w mieście. Gdybym miał przy sobie telefon OPPO A5 2020, który posiada olbrzymią baterię wyróżniającą go wśród konkurencji, użyczyłbym z niej trochę prądu motorniczemu, abyśmy mogli kontynuować jazdę.

Mateusz: Smartfon wyróżnia niewątpliwie i zdecydowanie super, hiper, ekstra mocna bateria. Atut ten połączyłbym z czymś bardzo pożytecznym i podjąłbym wyzwanie #EKO×TwoDay. Wyruszyłbym w świat z telefonem, zostawiając przy tym w domu ładowarkę i powerbanki. Po to, aby stworzyć z 2 dni (bo na tyle z hakiem wystarcza bateria) relacji pokazującej pozytywne przykłady i patenty na bycie ekologicznym.

XXX

W tegorocznej ofercie świątecznej mamy trzy zestawy smartfonów, w których drugi dajemy Wam za symboliczną złotówkę. Smartfony marki Samsung, Xiaomi i OPPO znajdziecie w naszym sklepie. Dzisiaj mam dla Was recenzję telefonu marki OPPO A5 2020 ze świątecznego zestawu oraz konkurs z nagrodami od tej marki.

O OPPO A5 2020 pisałam już na blogu, tutaj: OPPO A5 2020, świetny telefon w dobrej cenie. Teraz przygotowałam recenzję video, w której bardziej szczegółowo przyglądam się temu telefonowi. Obejrzyjcie ją, a następnie odpowiedzcie na pytanie konkursowe widoczne poniżej. Nagrodzimy dwie osoby, a do wygrania są: smartfon OPPO A5 2020 (nagroda główna) i słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco Q1 (nagroda druga). Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 grudnia 2019 r., o godzinie 23:59:59. Wyniki ogłoszone zostaną na blogu nie później niż 12 grudnia 2019 r. o godzinie 17:00. W razie wątpliwości zajrzyjcie do regulaminu: Regulamin konkursu OPPO A5 2020

Pytanie konkursowe: W video recenzji pt. OPPO A5 2020 | SZYBKI TEST+KONKURS umieszczonej we wpisie konkursowym wskazano pewną cechę OPPO A5 2020, która zdecydowanie wyróżnia ten telefon wśród konkurencji. Wskaż tę cechę, a następnie puść wodze fantazji i opisz, jak twórczo ją wykorzystasz w codziennym użytkowaniu telefonu?

[runcontest edition="oppo-a5-2020szybki-test-i-konkurs" start="2019-12-03 12:00:00" end="2019-12-7 23:59:59" regulations="https://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2019/12/regulamin-konkursu-OPPO-A5.pdf"]

OPPO A5 2020|SZYBKI TEST i KONKURS"]

Komentarze

Scroll to Top