Rozrywka

Loty w przestworza i szalony taniec w strefie Orange i Netflix

Bartosz Graczyk Bartosz Graczyk
05 lipca 2024
Loty w przestworza i szalony taniec w strefie Orange i Netflix

W tym roku na Open'er Festival Powered by Orange w strefie Orange i Netflix możecie zrobić zdjęcie przy ściance i wyświetlić je na specjalnym ekranie umieszczonym na dachu. Zobaczą Was wtedy wszyscy. Przejedziecie się sportowym kabrioletem po Beverly Hills i otrzymacie pamiątkowy filmik. Wykonacie też własną przypinkę. Nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził gier. W strefie potańczycie w Just Dance i polatacie nad Los Angeles w symulatorze.

Dwie ostatnie atrakcje zaintrygowały mnie najbardziej i pomyślałem, że warto napisać o nich więcej. To unikalne przeżycia, które doświadczycie w trakcie trwania festiwalu. Jak często macie okazję poczuć się jak pilot helikoptera?

Fotorelacja_Opener-2024-9

Pasy zapięte, gotowi do startu? Ruszamy!

W trakcie trwania Open'er Festival Powered by Orange, lotnisko w Kosakowie zamienia się się w Beverly Hills. Nadmorski klimat, palmy, helikoptery i wiele dynamicznych akcji. Wchodząc do naszej strefy, zaraz za realistycznym wizerunkiem Eddiego Murphy znajdziecie symulator lotów.

Na stanowisku są dwa fotele dla pierwszego i drugiego pilota. Jeden kieruje ruchami latającego pojazdu, drugi asystuje i koordynuje. Obaj przeżywają niezwykłe doświadczenie. Główny pilot zakłada na głowę zestaw VR Meta Quest 2 z przystawkami, które dają możliwość wygodnej regulacji gogli. Po lewej stronie gracza znajduje się drążek, który wprawia helikopter w ruch, natomiast po jego prawej stronie jest joystick, który kieruje kąt nachylenia i obroty machiny. Warto zwrócić uwagę, że możemy udostępnić rolę sterowania helikopterem drugiemu pilotowi, który do dyspozycji ma trzy ekrany wyświetlające obserwowaną trasę.

Przechylamy drążek, silniki wprawiają śmigła w ruch, a kapitan ma uśmiech od ucha do ucha, ponieważ wraz z obrotami helikoptera ruszają się również fotele. Ciężko wspaniałe opisać wrażenia, bo na strefie Orange i Netflix mamy kontakt z prawdziwym symulatorem, a dokładniej grą "Aerofly FS2". Musicie przeżyć to sami. Dodam, że wraz z przyspieszeniem helikoptera odczuwałem coraz to mocniejsze podmuchy wiatru kierowane w moją stronę. Co prawda miałem założone na głowie gogle i nie widziałem niczego prócz panoramy Los Angeles, ale wydaje mi się, że raczej nikt nie stał nade mną i nie dmuchał mi z ust prosto w twarz. Jest to raczej kwestia dobrze przygotowanego stanowiska. 

Just Dance na strefie Orange i Netflix

Fotorelacja_Opener-2024-6

Schodzimy na ziemię. Naprzeciwko symulatora lotu znajduje się przestrzeń, w której możecie przygotować się na koncerty ulubionych artystów. W strefie Orange znajdziecie stanowisko z grą Just Dance, na której poćwiczycie taneczne ruchy. Na miejscu są instruktorzy, którzy wesprą Was w obsłudze gry. Założą kontrolery do gry oraz słuchawki. Just Dance jest uruchamiany na konsoli Nintendo Switch a to oznacza, że dzięki Joyconom nasze ruchy są precyzyjnie oceniane przez wirtualnego trenera. Ponownie - to atrakcja nie tylko dla jednego festiwalowicza. Możecie zabrać ze sobą znajomych i sprawdzić, kto jest lepszym tancerzem. 

Czeka wiele niespodzianek

Dla tradycjonalistów też mamy ciekawą zabawę. Gliniarz z Beverly Hills zgubił swoją odznakę. Chodzą słuchy, że gdzieś na terenie Trójmiasta, a dokładniej w autobusie na Open'era. Ci, którzy ją znaleźli są proszeni o niezwłoczne przybycie do strefy Orange i Netflix. Czekają na nich niespodzianki. Zapraszamy do udziału w poszukiwaniach.


Oferta

1000 GB za przejście do Orange na kartę

Beata Giska Beata Giska
04 lipca 2024
1000 GB za przejście do Orange na kartę

Od 4 lipca dajemy więcej za to, że dołączycie do naszej sieci i skorzystacie z usług na kartę. Otrzymajcie ogromne możliwości surfowania po internecie w wakacje.

Obecny bonus 2 GB + Konto Ważne Rok za 0 zł zastąpiliśmy aż… 1000 GB na 3 miesiące + Konto Ważne Rok za 0 zł. Do tego osoby przenoszące numer - tak jak każdy nowy klient w ofercie na kartę - mogą dodatkowo włączyć promocję Bez limitu + 25 GB w 5G na 31 dni za 0 zł z 5600 GB ekstra przez rok. Regulamin nowej akcji dostępny jest tutaj.

Jak odebrać wszystkie bonusy

  • Wystarczy przenieść numer do Orange na kartę w salonie lub zrobić to online.
  • Włączyć Bez limitu + 25 GB w 5G wraz z ekstra paczkami 12 x 450 GB. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści START pod 814.
  • Wyrazić SMS-em zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach w Orange, wysyłając bezpłatny SMS o treści TAK pod 80290. W efekcie otrzyma się: standardowy bonus 200 GB za zgodę, a do tego dodatkowe 800 GB specjalnie dla klientów przenoszących numer - w sumie 1000 GB na 93 dni. Do tego dochodzi konto Ważne Rok za 0 zł (przedłużenie do 365 dni ważności złotówek na koncie głównym), dzięki czemu zyskuje gwarancję, że przez rok numer nie wygaśnie.

W ten sposób otrzyma się:

  • Pierwszy pakiet 450 GB zostanie przyznany od razu, zaś kolejne co 31 dni po automatycznym odnowieniu usługi w cenie 35 zł.
  • Dostaje się także dostęp do wszystkich innych korzyści, jakie niesie oferta Orange na kartę: darmowe bonusy GB po każdym doładowaniu, dodatkowe GB za doładowania online, najszersze na rynku portfolio jednorazowych i cyklicznych usług bez limitu,korzystne pakiety roamingowe

Kto może skorzystać z promocji

  • W akcji można wziąć udział będąc w taryfie Orange Free na kartę, jeden raz na jeden numer.
  • W promocji mogą wziąć udział numery przeniesione do Orange na kartę od 1 maja 2024 roku.
  • Promocja 1000 GB + Konto Ważne Rok za 0 zł trwa od 4 lipca do 30 września 2024 roku.

Szczegóły i korzyści bycia w Orange na kartę znajdziecie na stronie. Wczoraj też czekał na Was comiesięczny, środowy upominek - sprawdźcie we wcześniejszym wpisie na blogu.

Komentarze


Oferta

Nowe smartfony HONOR 200 w atrakcyjnych zestawach

Beata Giska Beata Giska
04 lipca 2024
Nowe smartfony HONOR 200 w atrakcyjnych zestawach

Od dziś w ofercie Orange pojawił się HONOR 200 Lite 5G. Z okazji premiery dostaniecie go razem ze słuchawkami HONOR Earbuds X6 w prezencie. Możecie też kupić nowe, „magiczne” zestawy smartfonów z ładowarkami.

HONOR 200 Lite 5G to nowoczesny telefon stworzony do fotografowania - z funkcjami udoskonalonego portretowania i dostępem do najszybszej sieci. Do tego dochodzą kompaktowe, bezprzewodowe słuchawki. Warto szybko podejmować decyzję, bo liczba zestawów jest ograniczona. Można je kupić zarówno w systemie ratalnym, w ofercie abonamentowej i bez niej.

To jednak nie koniec nowości od chińskiej marki. Na naszej stronie pojawiły się zestawy HONOR-ów z ładowarką w komplecie. W takim pakiecie kupicie teraz: Magic6 Pro 5G z - umożliwiającą szybkie ładowanie ładowarką 100W oraz HONOR Magic V2 5G z ładowarką 66W. To wygodna opcja i oszczędność, bo wybierając telefon od razu otrzymuje się do niego niezbędne akcesoria, które normalnie trzeba dodatkowo dokupować.

Kolejną nowością jest HONOR 90 smart 5G 4/128 GB, który można dostać w ofercie biznesowej, a dla klientów indywidualnych pojawi się niebawem. Więcej o urządzeniach HONOR, a także parametry techniczne powyższych smartfonów, znajdziecie na stronie.

Pamiętajcie, że kupując telefon – swój poprzedni możecie przynieś do salonów Orange i odsprzedać nam, zyskując zniżkę na nowy sprzęt, lub oddać do pudełka z recyklingiem.

Scroll to Top