;

Sieć

Nie boimy się zimy! Jak to działa #12 (15)

Piotr Domański

22 stycznia 2019

Nie boimy się zimy! Jak to działa #12
15

Pewnie już wiecie, że dopaliliśmy naszą sieć mobilną w miejscowościach, które najczęściej odwiedzacie w czasie ferii zimowych. Przekrojowy opis znajdziecie w komunikacie prasowym. Ja natomiast chcę Wam pokazać owe przygotowania z bliska. Dlatego wsiadłem razem z naszą blogową ekipą wideo w samochód i pognałem do Karpacza, jednego z dwóch miast, gdzie przed zimą zrobiliśmy refarming, dostawiliśmy mobilny BTS i doposażyliśmy stacje bazowe. Spotkałem się tam z Marcinem z NetWorkS!, który opowiedział mi trochę jak to działa. Zapraszam do oglądania!

Zimowy 4G LTE od Orange w Karpaczu

W Karpaczu nasi klienci mogą korzystać z 6 stacji bazowych oraz jednego „mobila”. Na wszystkich „stałych” działa już 2100 MHz, pojawił o się także m.in. nowe pasmo – 2600 MHz na stacji w centrum miasta. W mieście i okolicach przez sieć przechodziło w czasie przerwy świąteczno-noworocznej nawet kilka TB danych dziennie. Najwięcej SMS przeszło przez naszą sieć w tych okolicach w Wigilię – ponad 20 tys., a minut rozmów – w Sylwestra – blisko 90 tys. minut. Jeżeli ktoś chce zbudować w oparciu o te dane wnioski socjologiczne dotyczące sposobu składania życzeń – zapraszam.

Nasi klienci mogą także korzystać z pasma 800 MHz w schronisku Strzecha Akademicka. Choć Samotnia nadal lepsza 😉 Przepraszam Was, ale to super wspomnienia z dzieciństwa związane z tym miejscem.

Skoro już przy schroniskach jesteśmy, to możecie korzystać z naszej sieci także na Murowańcu oraz w Dolinie Kościeliskiej, jest tam także stacja mobilna. Często o to pytacie, temat pojawił się też w Q&A, więc od razu daję znać.

Czy w Karpaczu widać efekty? Zobaczcie sami – zrobione tuż przy oświetlonym stoku, więc w miejscu gdzie ludzi nawet o tej porze trochę było. Wiecie już także kiedy robiliśmy dla Was nagranie.

test prędkości łącza mobilnego wykonany w karpaczu pokazuje prędkość 125 Mb/s

Kolejny odcinek „Jak to działa?” będzie o światłowodzie, do zobaczenia, zresztą szykujemy ich dla Was więcej. A jeżeli chcecie zobaczyć poprzednie odcinki cyklu „Jak to działa?”, wejdźcie tutaj.

Udostępnij: Nie boimy się zimy! Jak to działa #12
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:49 22-01-2019
  Fajnie ze się zbroicie. Czy Honor View20 będzie dostępny w Orange?
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 09:37 23-01-2019
   A o takich promocjach ZNOWU dowiadujemy się wcześniej od innych, zamiast od was... https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/30587/d3cc8c6e-2add-4644-8695-37487ffe81c9.pdf
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 10:06 23-01-2019
    To miła niespodzianka dla uczestników konkursu, a o konkursie pisaliśmy w komunikacie prasowym.
    Odpowiedz
    • komentarz
     emitelek 17:00 01-02-2019
     I znowu fioletowi was przebili z całkowicie ZA DARMO 30GB na 3 miesiące!... :/
     Odpowiedz
     • komentarz
      Piotr Domański 15:33 11-02-2019
      I tak źle i tak nie dobrze. Cóż począć ;-)
      Odpowiedz
 • komentarz
  Góral 13:37 23-01-2019
  Panie Piotrze rok temu myślę że też dzięki Pana konsultacjom udało się że w Zwardoniu też mam LTE W miejscowości gdzie chyba są prawdopodobnie najlepsze warunki narciarskie nie tylko w Beskidach ale i w Polskich górach Niestety antena LTE jest tak fatalnie skierowana że z ledwoscią mozna w technologi LTE osiągnąć 15mb/s w centrum i pozostałych osiedlach Za to dwa kilometry od nadajnika na tereny leśne bez zabudowań super zasięg i nawet 60mb/s Nie sztuka coś dać co nie spełnia oczekiwań Mimo że jestem w lini prostej blisko od nadajnika dalej korzystam technologi H+ bo mam 30mb/S Proszę niech Pan to zgłosi bo niestety przez infolinie moje zgłoszenie nie przyniosło skutków Jeszcze raz proszę
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 15:39 11-02-2019
   Biorąc pod uwagę, że proces inwestycyjny w stację bazową trwa w Polsce ponad 2 lata, a ja w Orange pracuję od 3,5, to szybko licząc szanse są niewielkie, by zadziałała moja magiczna moc sprawcza. Kierunek ustawienia anteny wynikać może z konieczności przestrzegania norm pola elektromagnetycznego (stukrotnie bardziej restrykcyjnych niż w Niemczech czy Francji), przez które niestety nie raz koledzy z techniki muszą robić nieco wydawałoby się irracjonalne rzeczy. Ale mogę zapytać czy to może coś innego i mogą coś z tym zrobić.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Góral 23:51 11-02-2019
    Było by super jak się Pan zapytał o tym co pisałem. Może nawet nikt nie robi takich pomiarów prędkosci. Ale u nas w Zwardoniu zdecydowanie gorzej wypada prędkość LTE porównaniu z H+ Jak coś będzie wiadmo a Pan nie zapomni proszę dać znać Pozdrawiam
    Odpowiedz
 • komentarz
  neos 11:20 29-01-2019
  Czy w miejscowościach w których podłączacie światłowód do szkół w ramach 2 POPC, infrastruktura jest przygotowywana, aby w pobliżu trasy przebiegu umożliwić chętnym mieszkańcom podłączenie się? Z kim można się w tej sprawie skontaktować? Kilka miesięcy temu wypełniłem też formularz na https://oferty.orange.pl/internet/
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 09:29 30-01-2019
   Cześć, prośba o przesłanie nazwy miejscowości. Bo szkół nieco jednak podłączamy, a sytuacji jest tyle ile lokalizacji. Pamiętaj proszę, że cały proces inwestycyjny od momentu decyzji do podłączenia światłowodu trwa często i kilka lat (o tym dlaczego pisałem tutaj: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/qa-jak-to-dziala-10/).
   Odpowiedz
   • komentarz
    neos 14:50 30-01-2019
    Urle mazowieckie. Dokładny adres mogę przesłać na maila jak podasz. Drugą kwestią jest kiepski zasięg zgłaszany przez mieszkańców od lat. Czy jest planowane wybudowanie stacji?
    Odpowiedz
 • komentarz
  Seba 12:35 10-02-2019
  Witam, w Jarosławiu pojawił się pierwszy adres z światłowodem, chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądał dalszy rozwój bo nie ukrywam ciężko się korzysta z Neostrady niecałe 20 Mb.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 15:32 11-02-2019
   U Ciebie w mieście faktycznie podłączyliśmy jeden adres, jednak to dość szczególny przypadek i nie będziemy przynajmniej w tym roku rozszerzać zasięgu usługi.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Seba 08:57 12-02-2019
    gdybyście dali światłowód to wziąłbym najwyższy pakiet z telewizją, a tak będę poważnie musiał się zastanowić czy nie wziąć innego dostawcy, a pomyśleć że swego czasu te 15 Mb to był jeden z najszybszych internetów w okolicy. Tak zatrzymać się w rozwoju to aż przykre :(
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 13:55 22-02-2019
     Cały czas inwestujemy, lecz nie możemy tego robić wszędzie, równocześnie i na terenie całego kraju.
     Odpowiedz

;

Oferta

Nowości w aplikacji Orange TV Go (3)

Kasia Barys

22 stycznia 2019

Nowości w aplikacji Orange TV Go
3

Nowa wersja aplikacji mobilnej

Działa już nowa, ulepszona wersja aplikacji mobilnej i serwisu www dla usługi Orange TV Go.
Oprócz odświeżenia menu i szaty graficznej istnieje możliwość aktywacji usługi z poziomu aplikacji i serwisu www.
Korzystający z nowej wersji aplikacji może utworzyć swój profil, który będzie dostępny na każdym urządzeniu, na którym będzie chciał oglądać film czy mecz. Jeśli kibicujesz swojej drużynie w domu na telewizorze, ale musisz wyjść w trakcie,  dalsze oglądanie możesz łatwo kontynuować np. na smartfonie w komunikacji miejskiej. A gdybyś nie chciał przegapić następnych rozgrywek sportowych lub nowości VOD możesz ustawić sobie powiadomienie przed emisją.
Ważną nową funkcją jest także kontrola rodzicielska. Pozwala ona na blokadę dokonania zmian w ustawieniach konta, zakupu filmów, a także wyświetlania filmów i programów przekraczających np. dozwolony próg wiekowy.

Jak korzystać?

Dotychczasowa wersja aplikacji mobilnej Orange TV Go będzie dostępna do 01.02.2019, po tym dniu korzystanie z usługi na urządzeniach mobilnych będzie możliwe wyłącznie na nowej wersji aplikacji.
Jeśli urządzenia, na których obecnie oglądasz Orange TV Go mają włączoną funkcję automatycznych aktualizacji, nowa wersja aplikacji Orange TV Go powinna zaktualizować się samoistnie. Nową wersję aplikacji do samodzielnej instalacji można pobrać ze sklepów Google Play lub AppStore.  Aktualna wersja serwisu dostępna jest na www.tvgo.orange.pl.
Systemy operacyjne i wersje przeglądarek internetowych, na których działa nowa wersja aplikacji i serwis www, znajdziesz tutaj (także odpowiedzi na pytania techniczne, np. jak zainstalować usługę lub zalogować się)

Dotychczasowe warunki umowy i dane do logowania do usługi nie ulegają zmianie.

Jak włączyć Orange TV Go

 

Udostępnij: Nowości w aplikacji Orange TV Go
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Pan Pikuś 10:45 22-01-2019
  Czy paczka Canal+ jest dostępna w Orange Go?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kasia Barys 11:00 22-01-2019
  Niestety jeszcze nie
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:51 22-01-2019
  Szkoda że doba nie ma 48 godzin :)
  Odpowiedz

;

Oferta

Elastyczne pakiety internetowe w Orange na kartę (59)

Marta Krajewska

21 stycznia 2019

Elastyczne pakiety internetowe w Orange na kartę
59

Jesienią ubiegłego roku w Orange na kartę odświeżyliśmy naszą flagową usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Pod wpisem na blogu sugerowaliście nam wtedy, że pakiety danych mogłyby być bardziej elastyczne. Potraktowaliśmy te głosy bardzo serio. Dzisiaj wprowadzamy odświeżone elastyczne pakiety internetowe w Orange na kartę. Dzięki nim możecie korzystać z internetu w swoim telefonie bez obaw o koszty, nie rezygnując jednocześnie z tanich rozmów i SMS-ów w swojej taryfie.

Do tej pory mogliście skorzystać z 7 wersji jednorazowych pakietów, w których 1 GB = 1 zł = 1 dzień.  Np. kupując pakiet na 5 dni, otrzymywaliście 5 GB za 5 zł. Po odświeżeniu utrzymujemy to, ale dodajemy też trzy nowe pakiety (1 GB/1zł/1 dzień,  1 GB/5zł/30 dni; 5 GB/15zł/30 dni). Wszystkie pakiety, poza 1 GB/1 dzień będą miały wersję jednorazową i odnawialną.

Pakiety odnawialne będą odnawiać się automatycznie, po wykorzystaniu środków dostępnych w ramach pakietu lub po upływie okresu ważności. O terminie odnowienia poinformujemy SMS-em, a z konta głównego zostanie pobrana odpowiednia kwota. Kolejną wersję usługi można włączyć nawet wtedy, gdy poprzednia jest jeszcze aktywna. Dni ważności oraz niewykorzystane GB z kolejnych pakietów zsumują się, więc nic nie przepada.

Pakiety jednorazowe to odpowiedź na potrzeby tych, którzy nie korzystają regularnie z internetu w telefonie. Jeśli środki z pakietu zostaną wykorzystane przed upływem jego ważności, włączymy lejek (64 Kb/s). W każdej chwili można jednak włączyć kolejny pakiet jednorazowy lub odnawialny i powrócić do pełnej prędkości  internetu.  Środki trafią do tej samej przegródki, a dni ważności zsumują się.

Poniżej poszczególne wersje pakietów zestawione w tabelach.

Podstawowe pakiety Internetu na 30 dni

jednorazowe odnawialne
Liczba GB 1 GB 5 GB 1 GB 5 GB
Cena 5 zł 15 zł 5 zł 15 zł
Limit w UE 0,42 GB 1,26 GB 0,42 GB 1,26 GB

 Pakiety jednorazowe dla wymagających

1 dzień 3 dni 5  dni 7  dni 10 dni 30 dni 50 dni 100 dni
Liczba GB 1 GB 3 GB 5 GB 7 GB 10 GB 30 GB 50 GB 100 GB
Cena 1 zł 3 zł 5 zł 7 zł 10 zł 30 zł 50 zł 100 zł
Limit w UE 0,09 GB 0,26 GB 0,42 GB 0,59 GB 0,84 GB 2,51 GB 4,18 GB 8,36 GB

Pakiety odnawialne dla wymagających

3 dni 5  dni 7  dni 10 dni 30 dni 50 dni 100 dni
Liczba GB 3 GB 5 GB 7 GB 10 GB 30 GB 50 GB 100 GB
Cena 3 zł 5 zł 7 zł 10 zł 30 zł 50 zł 100 zł
Limit w UE 0,26 GB 0,42 GB 0,59 GB 0,84 GB 2,51 GB 4,18 GB 8,36 GB

Pakiety są dostępne we wszystkich taryfach w Orange na kartę. Można wykorzystać je w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej. W obu wersjach pakietu, po przekroczeniu limitu danych, włączymy lejek, który zmniejszy prędkość transmisji danych w okresie ważności usługi.

Ważność usługi można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE pod numer 360 (SMS płatny wg cennika) lub po zalogowaniu do aplikacji Mój Orange.

Aktualne informacje o ofercie na kartę znajdziecie na stronie: Orange na kartę.

Teraz w Orange na kartę będzie naprawdę elastycznie 😀

Udostępnij: Elastyczne pakiety internetowe w Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Łukasz 16:07 21-01-2019
  Wszystko ładnie to wygląda.Moglibyście wprowadzić coś dla osób starszych dla seniorów oni nie potrzebują internetu jak to moi rodzice.Senior to też klient ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Kleopatra 17:32 21-01-2019
   Brawo Łukasz! POPieram Cię w całości. Moja mama korzysta z rozmów tylko i czasem smsów, więc ciekawej alternatywy nie mam, by jej włączać pakiet poza tym 100 min na 7dni, ale to męczące pamiętać co tydzień, większość minut przepada, bo nie sumują się jak to oczywiście w Orange zawsze praktykują- wykupiłeś to wydzwoń albo wyzerujemy Ci. Brakuje w prepaidzie niedrogiego pakietu z zaszytymi minutami i troszkę SMSów na miesiąc.
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 18:02 21-01-2019
    Jest pakiet 200 minut na 31 dni za 14 zł, ale uważam że za 15 zł można by zrobić sam no limit na rozmowy, bo jeśli za 25 zł mamy pakiet z "no limit" w którym mamy 15GB Internetu to 25 zł - 10 zł za paczkę netu to za 15 minut czemu by nie stworzyć pakietu samych rozmów.
    Odpowiedz
   • komentarz
    Piotrekk85 22:17 21-01-2019
    Jest pakiet 120 min za 9 zł na miesiąc, jednorazowy i cykliczny. Co chcieć więcej dla takich osób?
    Odpowiedz
  • komentarz
   Pan Pikuś 10:40 22-01-2019
   Otóż to!
   Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 11:12 22-01-2019
   Mamy szeroką ofertę usług. Niedawno odświeżyliśmy usługę „rozmowy bez limitu do wszystkich komórkowych” – w wersji miesięcznej kosztuje 25 zł, ale można wybrać także tańszą opcję np. na tydzień za 7 zł. Mamy także w ofercie Pakiet 200, czyli 200 minut do wszystkich i 200 SMS za 14 zł na 30 dni. To najlepsza oferta dla seniora, który nie korzystaja z internetu.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Kleopatra 14:39 22-01-2019
    Śmieszy mnie zawsze ten argument, ale mamy tani wariant na 7dni! Ludzie, do jasnej anielki! My żyjemy w Polsce, gdzie miesiąc ma 31 dni i komfort używania tel chcemy mieć na miesiąc, a nie wybrać sobie szczęśliwy Tydzień, w którym będziemy korzystali, a potem wegetowali.
    Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 16:21 21-01-2019
  Zmieńcie mechanizm doładowań aby było tak , że mam konto ważne np .30 dni po doładowaniu za 50zł miał bym ważne 123 dni a nie 93 .
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 17:07 21-01-2019
   Za dobrze by było.Operator też chce zarobić to nie jest instytucja charytatywna.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Kleopatra 17:29 21-01-2019
    Masz rację Paweł brak sumowania ważności konta to porażka. Skoro w karcie za 50zł wykupujemy ważność 3 miesiące i tego samego dnia ponownie doładujemy za 50zł to powinno przedłużyć na 6-cy, ten temat od lat się maglował i Orange stworzyło pamiętam sumowanie ważności, a kod trzeba było wysłać smsem by doładowanie zsumowało ważność.
    Odpowiedz
    • komentarz
     PAWEŁ 17:55 21-01-2019
     Obecnie mamy RwK ale sprawa sumowania ważna dla tych co mają OFnK i internet po doładowaniu , trzeba pilnować terminów .
     Odpowiedz
     • komentarz
      emitelek 19:17 21-01-2019
      Sam napisałeś - mamy RWK! Nie wiem w czym problem z tą promocją w taryfie OFnK! :/ Konto główne zawsze jest przedłużane, a net od pamiętnego Grunwallu już nie!
      Odpowiedz
      • komentarz
       PAWEŁ 20:00 21-01-2019
       @emitelek = Mam OFnK i pakiet ważny jeszcze 12 dni , jeśli dzisiaj doładuje np . 50zł to stracę 12 dni . Gdyby była kumulacja to pakiet w takim przypadku był by ważny 115 dni a nie 93 dni . A jeśli przegapie termin doładowania to stracę pakiet internetu .
       Odpowiedz
    • komentarz
     Łukasz 19:16 21-01-2019
     Ja z tego korzystam kumulacja ważności konta tylko doładowuję dużymi nominałami niestety
     Odpowiedz
    • komentarz
     Maja 18:34 25-07-2023
     Wystarczy sobie za 7 zł wykupić konto ważne rok i IE mieć problemu
     Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 11:15 22-01-2019
   Polecamy usługę Konto Ważne Rok (START pod 8002). Dzięki niej nie trzeba się martwić o ważność środków.
   Odpowiedz
   • komentarz
    PAWEŁ 11:50 22-01-2019
    Tylko , że ta usługa nie działa na pakiet internetu po doładowaniu w OFnK , i tam trzeba pilnować terminów bo inaczej pakiet przepadnie .
    Odpowiedz
    • komentarz
     wgw828 15:18 24-01-2019
     Wlasnie!
     Odpowiedz
    • komentarz
     Koolo 15:20 24-01-2019
     Dokładnie, rozumiem że nie jesteście instytucją charytatywną ale ważność konta i bonusowych danych po doładowaniu za np. 100zł powinna być dłuższa choćby w proporcjach do doładowań za 50zł. RWK (i bonusowych danych) po doładowaniu za 100zł to uczciwa opcja.
     Odpowiedz
     • komentarz
      wgw828 13:03 25-01-2019
      Absolutnie sie zgadzam z Kolega! Jedno doladowanie wyzszym nominalem i zapominamy przez rok o ... wyjmowaniu co kilka m-cy karty z routera! Bardzo prosimy Orange o takie rozwiazanie! Pozdrawiam Wszystkich!
      Odpowiedz
   • komentarz
    wgw828 13:17 25-01-2019
    Szanowna Pani Marto! Czy myslicie Panstwo nad delikatna korekta bonusowych gb za doladowania w Orange free na karte oraz o przedluzeniu ich waznosci? Kurde blaszka. OFnK to moim skromnym zdaniem najlepszy prepaid na polskim rynku. Zrobcie Panstwo choc takie 3 zmiany: Doladowanie kwota 5zl dawaloby 5gb transferu do wykorzystania w ciagu 5 dni. Doladowanie kwota 10zl dawaloby 10gb transferu do wykorzystania w czasie 10 dni. I ostatnia zmiana (komfortowa) za doladowanie kwota 100zl - 100gb waznych przez caly rok. Wiem, ze moze prosze o zbyt wiele, ale prosze mi wierzyc, globalnie Wszystkim bedzie sie to oplacalo. Wirtualni Operatorzy zabieraja Wam Klientow i to bylby fajny zaczyn, by Wierni Klienci nie mieli pokus na zmiane Operatora! Liczac na zrozumienie, serdecznie pozdrawiam!
    Odpowiedz
    • komentarz
     sylwekzolkusza 13:34 25-01-2019
     Nju na kartę 9 PLN x 12 = 108 pln, 9 GB x 12 = 108 GB.
     Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 17:57 21-01-2019
  Pakiety fajne, może z niektórych się skorzysta :) Co do wypowiedzi powyżej - popieram inicjatywę wprowadzenia pakietu np., samych rozmów do wszystkich sieci na 30 dni z 15 zł.
  Odpowiedz
 • komentarz
  sylwekzolkusza 18:49 21-01-2019
  Nju na kartę, same rozmowy, jest pakiet za 19 pln .
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 19:29 21-01-2019
   Idąc tym tropem - a2mobile pakiet rozmowy za 9,90zł na 31 dni!...
   Odpowiedz
   • komentarz
    Kleopatra 19:48 21-01-2019
    W Virgin 300min/300sms/1GB na miesiąc za 9 zł dlatego strasznie to razi, że w Orange nie ma nic pośrodku tego. Bardzo zazdroszczę Virgin jednak sentyment trzyma w Orange. No limit do 15zł byłby SUPER oczywiście wraz ze stacjonarnymi.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Pablo 20:38 21-01-2019
  Szkoda, że ten lejek jest taki wąski. Mogłoby być 1Mb/s albo nawet 512Kb/s, żeby chociaż dało się jakąkolwiek stronę otworzyć w razie potrzeby. 64Kb/s to tak jakby go nie było w ogóle.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Kleopatra 05:22 22-01-2019
   Pewnie po to taki niski lejek, abyś właśnie nie mógł otworzyć żadnej strony hehe ;)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Pablo 09:26 22-01-2019
    Jasne. Ciekawi mnie tylko czy sam fakt istnienia takiego lejka, choćby tak mizernego, nie jest wynikiem wypełnienia jakichś przepisów - polskich albo unijnych. 64Kb/s wygląda mi właśnie na takie na odczepne, ale może się mylę i jest to gest telekomów, chociaż T-mobile ma chyba lejek 16Kb/s w swojej ofercie na kartę. Oczywiście życzę operatorom dużych zarobków, co większe lejki mogą trochę utrudniać, ale te limity są po prostu absurdalne.
    Odpowiedz
    • komentarz
     PAWEŁ 09:57 22-01-2019
     Inni mają lejki 32 Kb/s a nawet 16 Kb/s .
     Odpowiedz
     • komentarz
      Majsterkus 08:07 19-07-2020
      W niu internetowy lejek 1Mb
      Odpowiedz
    • komentarz
     Kleopatra 14:35 22-01-2019
     Lejki wprowadzili jak smartfony zerowały nieświadomie konta Klientom. Nie każdy wiedział, że smartfon działa w tle z netem i każdy Operator miał masę reklamacji z tego tytułu, że środki znikają z konta nie wiadomo jakim cudem- wyszli nam z inicjatywą lejka, by zabezpieczyć konto główne i myślę to po to są Lejki, bo do przeglądania neta awykonalne ;)
     Odpowiedz
  • komentarz
   Efekt 06:54 22-01-2019
   Tak to działa
   Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 11:23 22-01-2019
   Zobaczymy co da się zrobić ;)
   Odpowiedz
   • komentarz
    wgw828 00:23 24-01-2019
    To jesli tak to b.prosze o zwiekszenie bonusowych gb za doladowania i wydluzenie ich waznosci. Prosze o taka mozliwosc: Doladowanie kwota 5zl - 5gb, waznych 5 dni Doladowanie kwota 10zl - 10gb, waznych 10 dni Doladowanie kwota 15zl - 15gb, waznych 15 dni. Goraca prosba o taka zmiane! Pozdrawiam Orange!
    Odpowiedz
  • komentarz
   Koolo 13:51 22-01-2019
   "pakiety odnawialne będą odnawiać się automatycznie, po wykorzystaniu środków dostępnych w ramach pakietu" tzn. co skończy się 100gb w 90 dni to pobierze za następny ? A co z bonusem za doładowania w OFnK i lejkiem ? Doprecyzujcie
   Odpowiedz
   • komentarz
    Marta Cieślak-Krajewska 16:03 22-01-2019
    Pakiet odnawialny odnowi się w dwóch sytuacjach: gdy skończy się ważność pakietu, lub gdy skończą się środki dostępne w ramach pakietu przed upływem ważności (zależy, co nastąpi wcześniej). Jeśli np. masz pakiet 30 GB na 30 dni i wykorzystasz te 30 GB w 15-stym dniu ważności, wówczas w tym samym dniu nastąpi próba odnowienia pakietu na kolejne 30 dni. Co do OFnK - elastyczne pakiety nie mają wpływu na bonusy we Free.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Abonent 2019 13:08 29-01-2019
     Napisała Pani: "Niedawno odświeżyliśmy usługę rozmowy bez limitu do wszystkich komórkowych – w wersji miesięcznej kosztuje 25 zł" Za 25 zł mamy - no limit smsy, no limit rozmowy do WSZYSTKICH, mnóstwo GB danych w zależności od stażu. Na czym polegało odświeżenie pakietu no limit kmórkowe? Wydaje mi się iż nadszedł już czas aby naprawdę odświeżyć pakiet: "rozmowy bez limitu do wszystkich komórkowych" Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
     Odpowiedz
 • komentarz
  Koolo 13:22 22-01-2019
  Nareszcie można kartę OFnK wsadzić w modem bez kombinacji, ale limity za 50 i 100 zł powinny być bardziej korzystne skoro są tylko na transmisje danych. Uściślijcie co znaczy "Pakiety odnawialne będą odnawiać się automatycznie, po wykorzystaniu środków dostępnych w ramach pakietu" ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  sylwekzolkusza 16:03 22-01-2019
  Dzień dobry, pani Marto nie działają kody ussd *115*5# i *115*6#
  Odpowiedz
 • komentarz
  Karciarz 22:07 22-01-2019
  Przeważnie ładuję konto 10zł. i mam 5GB free, a później za 10zł. kupuję pakiet 10GB na 10 dni. Skusiłem się i doładowałem 30zł. i miał 15GB ważne 30 dni. Po 5 dniach okazało się, że bonus 15GB skończył się. Z tymi Waszymi bonusami jest coś nie tak. Ostatnio doładowałem 5zł. i dostałem 2,5GB internetu, ale dziś kończy mi się bonus i 2GB przepada. Coś źle rozliczacie te bonusy, a cały czas korzystam tak samo z internetu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kleopatra 04:21 23-01-2019
  Orange znów ma gest, darmowe 5GB na 14dni, darmowy sms ZIMA pod 80830
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 10:43 23-01-2019
   Skąd masz to info ?
   Odpowiedz
  • komentarz
   sylwekzolkDzialusza 11:41 23-01-2019
   Działa.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 12:33 23-01-2019
  Czy w ofercie no limit za 25 zl usługę mozna wydluzyc np do 12 miesiecy czyli zapłacić z góry dzieki za odpowiedź.
  Odpowiedz
  • komentarz
   sylwekzolkusza 15:22 23-01-2019
   Doładowanie 300 zł załatwi sprawę.
   Odpowiedz
  • komentarz
   sylwekzolkDzialusza 15:27 23-01-2019
   Zapomniałem dodać, wpisanie kodu *115*2*31# usługa sama się odnowi.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Łukasz 08:50 25-01-2019
    Dzieki Sylwek za pomoc chodzilo mi czy moge to zrobic nie automatycznie jak samo sie odnowi tylko recznie do przodu z gory na rok włączyć ta usluge ??
    Odpowiedz
    • komentarz
     sylwekzolkusza 12:42 25-01-2019
     włącz i nic więcej już nic nie musisz robić, dbasz tylko o doładowanie.
     Odpowiedz
  • komentarz
   sylwekzolkusza 15:38 23-01-2019
   Oczywiście trzeba ustawić usługę, konto ważne rok, wysyłamy sms-a o treści START pod numer 8002.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Abonent 2019 11:52 24-01-2019
  Pakiet no limit komórkowe za kilkanaście złotych dla osób starszych które nie piszą smsów i nie korzystają z internetu. Konkurencja taki oferuje... Czy jest szansa że pojawi się w Orange? Uprzedzając odpowiedzi napiszę iż wiem że jest pakiet za 25 zł gdzie są no limit rozmowy i smsy do wszystkich,
  Odpowiedz
  • komentarz
   sylwekzolkusza 19:47 24-01-2019
   Orange NJU 19 zł, oferta na kartę.
   Odpowiedz
 • komentarz
  mateusz s 18:19 26-01-2019
  Fajna odnowiona oferta elastycznego pakietu internetowego w orange na karte ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  sylwekzolkusza 05:45 29-01-2019
  61 dni za 35 PLN = 31 GB Kod *115*5*31# Kod *115*5*30#
  Odpowiedz
 • komentarz
  AAA 23:44 04-02-2019
  Co jest z tymi pakietami? 1GB/1zł nie działają. Dane schodzą tylko z bonusu!
  Odpowiedz
  • komentarz
   optimus prime 16:00 16-02-2019
   Dokładnie, w sprzeczności z własnym regulaminem z dnia 21 stycznia 2019 roku punkt 33. Najpierw pobierane dane są z bonusu, a dopiero z wykupionego elastycznego pakietu. Coś tam komuś w Orange się nieźle pomieszało. Na odpowiedź z reklamacją trzeba czekać około miesiąca. Czy wy tam w Orange uczycie się dopiero czytać?
   Odpowiedz
 • komentarz
  Anna 22:10 15-02-2019
  A jak ten elastyczny odnawialny pakiet wyłączyć? KONIEC pod 360 nie działa...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lol 12:02 21-03-2019
  Nie widzę nigdzie jak aktywować Podstawowy pakiety Internetu na 30 dni np. w wersji 1GB za 5zł!
  Odpowiedz
 • komentarz
  sag 09:39 27-06-2019
  Czy nadal są premiowane pakiety odnawialne (+1GB co miesiąc)?
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej