Bezpieczeństwo

(nie)Bezpieczna Sieć, cz. 6

Michał Rosiak Michał Rosiak
23 lipca 2015
(nie)Bezpieczna Sieć, cz. 6

Macie czasami wrażenie, że ktoś za Wami idzie? Najczęściej w ciemnej ulicy, ale czasami może się też zdarzyć w godzinach szczytu w zatłoczonym centrum miasta. W internecie jest z tym - jak zwykle - nieco inaczej. Bo tutaj moga nas śledzić, podglądać, praktycznie patrzeć nam na ręce, a my w ogóle nie zdajemy sobie z tego sprawy!

I o tym właśnie jest dzisiejsza (nie)Bezpieczna Sieć. Miłego oglądania!


Oferta

Wszystko komórkowe ogarnięte za 29 zł

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 lipca 2015
Wszystko komórkowe ogarnięte za 29 zł

Dzisiaj także w nju mobile fajne nowości. Właśnie ruszyliśmy z usługą w nju z rachunkiem „wszystko komórkowe za 29 zł”. Dzięki niej nie zapłacicie więcej niż 29 zł miesięcznie za: nielimitowane połączenia numery komórkowe w Polsce, nielimitowane SMS-y i MMS-y na numery komórkowe w Polsce oraz transfer danych do 2 GB na pełnej prędkości w Polsce. Ponadto nie zapłacisz więcej niż 10 zł za nielimitowane połączenia na krajowe numery stacjonarne. Od razu ważne zastrzeżenie „wszystko komórkowe za 29 zł” nie łączy się z usługami: „Jeden na wszystko”, "Więcej Internetu" i "Do komórkowych za 19 zł". Nie dotyczy też połączeń, SMS-ów i MMS-ów na numery specjalne i skrócone. Można natomiast korzystać z usługi kiedy macie lub zamierzacie dokupić numer dodatkowy (to ten tylko za 9 zł). Wtedy obydwa numery będą korzystać z limitów wydatków 29 zł i 10 zł dostępnych w ramach usługi. Moim zdaniem to świetna oferta. Zwłaszcza, że nie ma płacenia z góry, ani stałego abonamentu i jeszcze ten drugi numer za 9 zł... Szczegóły znajdziecie tutaj klikając na baner usługi obniżające koszty.

465cec1cd131cde786f32d980877a6bc2c8


Oferta

Mniejsze abonamenty – teraz więcej oszczędzacie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 lipca 2015
Mniejsze abonamenty – teraz więcej oszczędzacie

Dotychczas, aby otrzymać rabat Orange Open łączący wielu naszych usług trzeba było mieć abonamenty miesięczne za co najmniej 39 zł. Od dziś ten próg obniżamy do 29 zł. To oznacza, że Ci z Was, którzy płacą niższe abonamenty będą mogli teraz również zaoszczędzić sporo pieniędzy. Przypomnę, że rabaty Orange Open są naliczane za korzystanie z połączonych usług domowych i mobilnych. Wynoszą odpowiednio: za 2 usługi - 10 zł, 3 usługi - 20 zł, 4 usługi - 25 zł, a każda kolejna zwiększa rabat o 10 zł, aż do maksymalnie 65 zł. Oto lista „progów wejścia“: telefon komórkowy z abonamentem od 29 zł miesięcznie, internet mobilny z abonamentem od 29 zł miesięcznie, dodatkowo Orange FreeNet bez urządzenia 24,91 zł miesięcznie (z e-fakturą 19,90 zł), Neostrada i pakiety z Neostradą niezależnie od wysokości abonamentu oraz telefon stacjonarny niezależnie od wysokości abonamentu. Aby zaoszczędzić z Orange Open powinniście przedłużyć umowę na jedną z usług, kupić 2 usługi lub dokupić kolejną do już posiadanej lub zwiększyć abonament na jednej z usług. Dla przykładu jeśli np. dokupicie internet mobilny Orange FreeNet  bez urządzenia z abonamentem 24,91 zł do telefonu domowego, zapłacicie za takie, dwie usługi tylko 9,90 zł więcej, bo skorzystacie z dychy rabatu. Z innymi usługami też sporo zaoszczędzicie. Pozostałe zasady Orange Open pozostały bez zmian. Regulamin przyznawania rabatu znajdziecie tutaj.

75e4731f03e9af7afa49da8771aeab3c04d

Scroll to Top