;

Film

Nowości filmowe w czerwcu w Orange VOD (1)

Kasia Barys

29 maja 2020

Nowości filmowe w czerwcu w Orange VOD
1

Przezabawne komedie, wyruszające kino familijne i potężna dawka grozy czekają w czerwcu w Orange VOD, usłudze na dekoderach Orange TV i w aplikacji Orange TV Go. Nadchodzą takie hity, jak: „Sonic. Szybki jak błyskawica”, „Wyspa fantazji”, „Jak romantycznie!” czy „Kłamstewko”.


Relaks przed ekranem mile widziany

Od 1 czerwca polecam wzruszającą i pełną ciepła opowieść pt.: „Sokół z masłem orzechowym”, w której zagrali Shia LaBeouf, Dakota Johnson i Zack Gottsagen. To historia chłopaka z zespołem Downa, który chce zostać gwiazdą wrestlingu. W realizacji tego marzenia pomoże mu… drobny przestępca. To będzie początek wielkiej przyjaźni.
Także od 1 czerwca filmowa wersja kultowego musicalu Andrew Lloyda Webbera  – „Koty”, w reżyserii zdobywcy Oscara® Toma Hoopera. W produkcji wystąpiły takie gwiazdy, jak Judi Dench, Idris Elba, Jennifer Hudson, Ian McKellen oraz Taylor Swift.
Tego samego dnia przezabawna komedia pt.: „Jak romantycznie!” z Rebel Wilson i Liamem Hemsworthem w rolach głównych. To historia o kobiecie sukcesu, która nie znosi wszystkiego, co ckliwe. Pewnego dnia budzi się jednak w przerażająco idealnym świecie komedii romantycznych. Czy odnajdzie się w nowej rzeczywistości?
Od 11 czerwca polecam „Kłamstewko”, czyli wzruszającą, przebojową i przezabawną produkcję, w której wystąpiła Awkwafina. Za swoją genialną rolę została nagrodzona Złotym Globem 2020. Kiedy seniorka chińskiego rodu zaczyna chorować, jej najbliżsi opracowują „plan doskonały”, aby babcia nie dowiedziała się o swojej śmiertelnej chorobie.

Dla dzieci dużo przygód

Od 3 czerwca serca podbije przebojowy, trochę bezczelny i megaszybki niebieski jeż. „Sonic. Szybki jak błyskawica” to doskonała komedia przygodowa, oparta na popularnej grze wideo. Zobacz, jak pozaziemski jeż łączy siły z człowiekiem – policjantem Tomem, by powstrzymać Doktora Robotnika, który planuje przyjąć kontrolę nad światem. W produkcji wystąpili James Marsden oraz Jim Carrey.
Od 24 czerwca polecam ekranizację słynnej powieści Jacka Londona pt.: „Zew krwi”. W filmie zagrali Harrison Ford oraz Omar Sy. To porywająca, pełna przygód i pomerdanego humoru opowieść o sympatycznym czworonogu Bucku, który ze słonecznej Kalifornii trafia do psiego zaprzęgu na śnieżnej Alasce. Musi nauczyć się żyć w nowym, nieprzyjaznym otoczeniu i zawalczyć o pozycję. Czy mu się to uda?

Pamiętajcie także, że dla dzieciaków mamy prawie 200 odcinków ulubionych bajek za darmo. Od 25 maja do 7 czerwca, w Orange VOD, usłudze na dekoderach Orange TV, można obejrzeć za darmo takie tytuły, jak: „Masza i Niedźwiedź”, „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, „LEGO® Friends”, „LEGO® Ninjago” czy „Bing”.

Mocne kino na wieczór

Od 3 czerwca dostępny będzie przerażający horror pt.: „Głębia strachu” z Kristen Stewart w roli głównej. Grupa naukowców musi wydostać się ze zniszczonej przez trzęsienie ziemi podwodnej stacji badawczej. Wkrótce okazuje się, że na ich życie czyha także przedziwne stworzenie.
Od 5 czerwca thriller pt.: „Arkansas”, w którym wystąpili Liam Hemsworth, Vince Vaughn oraz John Malkovich. To pełna akcji opowieść o trzech dekadach handlu narkotykami na dalekim południu USA. Gdy pracujesz dla mafii, musisz wiedzieć, że nawet najmniejszy błąd może mieć katastrofalne skutki.
Od 12 czerwca popłyń na „Wyspę fantazji”. Obejrzyj przewrotny, pełen tajemnic horror o grupie ludzi, którzy przybywają na idylliczną wyspę, aby tam spełnić swoje najskrytsze marzenia. Jednak wkrótce przekonają się, że nie trafili do raju – muszą walczyć o przetrwanie.
Od 15 czerwca w Orange VOD  dramat pt.: „Droga powrotna” z Benem Affleckiem w roli głównej. To historia zmagającego się z depresją i problemem alkoholowym byłego gwiazdora licealnej koszykówki, który po latach obejmuje posadę trenera szkolnej drużyny. Czy mężczyzna jest w stanie się otrząsnąć i poprowadzić młodzież do zwycięstwa?

 

Udostępnij: Nowości filmowe w czerwcu w Orange VOD
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 19:07 29-05-2020
  Fajne tytułu. Pewnie znajdzie się szerokie grono widzów.
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

0 800 440 440 – Społeczna Linia Wsparcia (7)

Monika Kulik

29 maja 2020

0 800 440 440 – Społeczna Linia Wsparcia
7

Okres pandemii, i co za tym idzie społecznej izolacji, to trudny czas dla organizacji pozarządowych. Wiele z nich musiało zmienić model swojego działania. Dla większości oznacza to znacznie więcej pracy, bo więcej ludzi potrzebuje wsparcia. Tak stało się w przypadku Fundacji Sławek.

Fundacja od 1998 roku pracuje z osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej, zmagającymi się z wykluczeniem społecznym. Pomocy szukają tu osoby  z niepełnosprawnościami, uzależnione od alkoholu czy narkotyków, współuzależnieni, doświadczający przemocy w rodzinie, długotrwale bezrobotni, osoby w kryzysie bezdomności, mamy samotnie wychowujące dzieci, trudna młodzież czy też osoby opuszczające więzienia oraz ich rodziny.

Obecnie Fundacja zaczęła odbierać mnóstwo telefonów od osób potrzebujących pomocy. Dlatego zaczęła udzielać porad przez internet, a następnie zdecydowała się na stworzenie dedykowanej infolinii – Społecznej Linii Wsparcia 0 800 440 440, która działa od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 20.00. Jako Orange pomogliśmy im w tym zadaniu.

Osoby potrzebujące znajdą tu życzliwego słuchacza i pomoc. W Społecznej Linii Wsparcia pracują specjaliści z różnych dziedzin, którzy są psychologami, psycho-traumatologami, terapeutami, mediatorami, pedagogami lub mają inne bogate doświadczenie w pracy z osobami w sytuacjach kryzysu.

Na infolinię dzwonią ludzie przytłoczeni tym, co dzieje się w ich życiu jako następstwo pandemii, zarówno w obszarach zawodowych jak i rodzinnych. Są telefony od osób, które utraciły pracę, środki do życia. Dzwonią przytłoczone codziennością matki, niedające sobie rady z połączeniem wszystkich zadań, które na nie spadły wraz z zamknięciem szkół i przedszkoli. Wiele telefonów dotyka zagadnienia przemocy, pobicia, gróźb. Dzwoniący potrzebują wsparcia, zrozumienia, nadziei, informacji, pokierowania, czasami uwiarygodnienia swoich przeżyć, podzielenia się tym, z czym się mierzą. Zdarzają się również telefony od nastolatków, którzy chcą sprawdzić czy to, czego doświadczają to depresja. Są i takie, gdzie młody człowiek doświadcza przemocy fizycznej i psychicznej ze strony rodziców. Coraz częściej zdarzają się rodzice zgłaszający bezradność wobec wzrostu agresji nastoletnich czy dorosłych dzieci.

Aby sprawnie móc udzielać wszelkiej pomocy, na potrzeby Społecznej Linia Wsparcia została stworzona „Mapa Wsparcia SLW” – informacje o miejscach w których można uzyskać pogłębioną pomoc. Fundacja dysponuje bazami danych zawierającymi m.in. listę Ośrodków Pomocy Społecznej, Domów Samotnej Matki, ośrodków dla osób bezdomnych, punktów wsparcia psychologicznego, socjalnego czy ośrodków terapii uzależnień.

Społeczna Linia Wsparcia- plakat

Danuta Łagodzińska – kierownik poradni rodzinnej Fundacji Sławek, mediatorka i specjalistka ds. poradnictwa rodzinnego i uzależnień.

• Ze Społeczną Linią Wsparcia kontaktuj się, gdy masz poczucie zagrożenia, nie czujesz się bezpiecznie, gdy nie rozumiesz czego doświadczasz, nie wiesz czy to przemoc, czy tylko ci się wydaje. Gdy nie wiesz, jak ochronić siebie czy dzieci. Gdy czujesz, że jest coraz gorzej i gdy tracisz nadzieję na to, by Twoja sytuacja się poprawiła. Ważne również by zadzwonić, gdy czujesz, że tak mocno narasta w Tobie złość, frustracja, że boisz się że już się nie zatrzymasz i możesz wyrządzić krzywdę. Każda osoba, zarówno ta uderzona jak i ta, która uderzyła, może zadzwonić, by uzyskać pomoc.

Pamiętajmy, że sytuacja izolacji sprzyja temu, by nie wychodzić z trudnościami na zewnątrz, by zamykać się z tą informacją w sobie, wraz z zamknięciem żalu, lęku, wstydu, złości. A pierwsza pomoc w kryzysie to podzielenie się tym, co przeżywam z inną życzliwą mi osobą, która wysłucha bez rad i krytyki.

Reagujmy, gdy widzimy zmianę w zachowaniu, która się utrzymuje przez pewien czas lub pogłębia, ktoś kto był wesoły, aktywny a teraz stał się apatyczny i wycofany, to sygnał zasługujący na zauważenie. Bądźmy wówczas uważni i subtelni. Są sytuacje wymagające naszej zdecydowanej reakcji i wezwania wsparcia.

Udostępnij: 0 800 440 440 – Społeczna Linia Wsparcia
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  1 13:50 29-05-2020
  Porozmawiajmy, czy po wyłączeniu Skarbonki planujecie również wyłączyć darmowy RWK ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 16:17 29-05-2020
   Awaria podobno nie jest spowodowana krytyka tylko czemu brak notek tych gdzie weszly nowe informacje odnośnie cen RWK.hm...
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 19:04 29-05-2020
  Fajna inicjatywa. Fajnie że pomagacie i wspieracie takie akcje.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 09:54 30-05-2020
  inicjatywa OK a pytanie z innej beczki gdzie podzialiście Piotra w waszym zespole go nie widzę czy Piotr Domański pracuje w Orange?
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 17:45 31-05-2020
   Może wypełnił już swoją misję... To takie modne w korporacjach... niestety :(
   Odpowiedz
  • komentarz
   Monika Kulik 08:37 05-06-2020
   Piotr zmienił pracę. Też nam go brakuje ;(
   Odpowiedz
   • komentarz
    Łukasz 13:05 07-06-2020
    Oj brakuje Piotra :-(
    Odpowiedz

;

Oferta

Więcej czasu na wszystko dla wszystkich (6)

Marta Krajewska

28 maja 2020

Więcej czasu na wszystko dla wszystkich
6

Od dzisiaj z usługi „Więcej czasu na wszystko” mogą skorzystać wszyscy klienci taryf Orange POP, Orange YES, Orange ONE i Orange Free na kartę.

„Więcej czasu na wszystko” daje możliwość odpłatnego przedłużenia ważności środków na koncie głównym. Do tej pory mogli z niej skorzystać tylko użytkownicy usługi „Za darmo w Orange”. Wydłużając ważność konta głównego mogli nadal za darmo wykonywać połączenia w ramach Orange.

Od dzisiaj wszyscy użytkownicy Orange na kartę mogą przedłużyć ważność swojego konta i zgromadzonych na nim środków, bez konieczności doładowania. Wystarczy wysłać SMS.  Cena usługi zależy od tego, czy użytkownika ma włączoną usługę „Za darmo w Orange”:

 • nie mając „Za darmo w Orange” przedłużeniu ulega ważność konta głównego
 • z włączoną usługą „ Za darmo w Orange” przedłużeniu ulega i ważność konta głównego i ważność usługi

Przedłużenie ważności Konta Głównego o:

Cena (brutto) dla użytkowników z aktywną usługą Za darmo w Orange Cena (brutto) dla użytkowników bez usługi Za darmo w Orange Komenda aktywacyjna SMS pod 131  (koszt jak za SMS do Orange) Krótki kod (użycie bezpłatne)
+ 7 dni 5 zł 3 zł AKT7 *105*7#
+ 31 dni 15 zł 7 zł AKT31 *105*31#
+ 365 dni 99 zł 29 zł AKT365 *105*365#

Regulamin usługi „Więcej czasu na wszystko”

Udostępnij: Więcej czasu na wszystko dla wszystkich
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Tree. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Użytkownik Orange 10:26 31-05-2020
  Za dużo mieszacie ostatnio. Np. po przelaniu środków ze Skarbonki na konto główne dostałem SMS, że mam mało środków w Skarbonce i mam doładować konto. Na serio? Przecież nie informując nikogo zlikwidowaliście Skarbonkę. Teraz piszecie coś o przedłużeniu środków za złotówki, a przecież jak mam Rok Ważności Konta to mam automatycznie przedłużoną ważność środków o 365 dni za darmo! Po co mam za 99zł. przedłużać coś co mam za darmo?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 11:42 31-05-2020
   Póki co jest za darmo ale nie zdradzają swoich planów marketingowych wiec może tak być że usuną darmowe RWK kwesta czasu...
   Odpowiedz
   • komentarz
    tolek 14:35 01-06-2020
    Niech usuną wszystkie bonusy i pakiety. Ja już przeniosłem 2 numery do innej sieci po 18 latach. Lada chwila przeniosę następne 2 numery. Ta sieć z dnia na dzień traci moje zaufanie i myślę, że u wielu innych użytkowników także.
    Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 17:42 31-05-2020
  Pani Marto! Prosimy o komentarz! Co to za "promocja" skoro jest jeszcze (???) usługa RWK, gdzie za darmo można przedłużać ważność konta głównego! Czy w takim wpisie nie powinno to zostać zakomunikowane??? Jeśli zamierzacie zlikwidować darmowe RWK prosimy o wcześniejszą informację, a nie jak w przypadku Skarbonki z dnia na dzień! Bardzo to źle wygląda, co teraz wyrabiacie!... :/
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Krajewska 14:18 01-06-2020
   Usługa Konto Ważne Rok nadal normalnie działa
   Odpowiedz
 • komentarz
  JarKen 20:52 31-05-2020
  Nie działa na przedłużenie internetu w OFnK. Dni RWK są policzone :)
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej