Rozrywka

Orange Warsaw Festival już za 3 dni – info praktyczne

Kasia Barys Kasia Barys
30 maja 2018
Orange Warsaw Festival już za 3 dni – info praktyczne

Orange Warsaw Festival już za chwilę. Zobaczcie jak bawiliśmy się rok temu. A poniżej znajdziecie garść praktycznych informacji dotyczącej tej edycji. Do zobaczenia 1 i 2 czerwca w Warszawie na Służewcu.

 

Jak się dostać na festiwal

Festiwal otwieramy o 15:00. Teren otwarty będzie do godziny 2:30 nad ranem. A punkt wymiany biletów na opaski będzie działał już 2 dni przed festiwalem! Jeśli chcesz szybciej i najwygodniej dostać się na teren festiwalu lub korzystać na podstawie opaski z komunikacji miejskiej w dniach festiwalu, wymień bilet na opaskę jak najwcześniej. Punkt zlokalizowany na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej czynny będzie 30 i 31 maja w godzinach 13:00-20:00. W dni festiwalowe wymiana będzie się odbywała 1 czerwca w godz. 13:00-1:30 oraz 2 czerwca w godz. 14:00-1:30. Na Służewiec możesz też dojechać taksówką. Dzięki aplikacji mytaxi dotrzesz na teren imprezy! Wystarczy, że po rejestracji wpiszesz kod OWF18, a otrzymasz 50 PLN na Pierwszy Przejazd. Korzystając z mytaxi w dniach 1-2 czerwca do przejazdu na teren lub wracając z Orange Warsaw Festival dla kursów z opcją „Płać przez Aplikację” otrzymasz 50% zniżki, która automatycznie naliczy się w obszarze festiwalu.

Płatności na festiwalu

Na terenie Orange Warsaw Festival będzie obowiązywał bezgotówkowy system płatności. Można będzie płacić własną kartą płatniczą*, telefonem lub specjalnie przygotowaną opaską w technologii zbliżeniowej Mastercard.

Wejdź na opaska.alterart.pl by zamówić opaskę przed festiwalem, sprawdzić jej stan konta lub ją doładować. Na terenie festiwalu będą znajdowały się punkty wymiany gotówki na opaski płatnicze. Opaska płatnicza w formie silikonowej bransoletki z kartą, pełni funkcję karty płatniczej, która po zasileniu da możliwości płacenia zbliżeniowo na terenie festiwalu. Na terenie festiwalu będą dostępne 2 bankomaty umożliwiające wypłatę środków. Urządzenia będą dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Jedzenie

Na fanów muzyki będą czekały wyselekcjonowane stoiska warszawskich gastronomów, którzy na co dzień prowadzą stacjonarne lokale, ale w trakcie Orange Warsaw Festival wystawią się ze swoimi stoiskami na jego terenie. Wegetarianie i weganie będą wniebowzięci!

Strefa dzieci na festiwalu

Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do specjalnej strefy czynnej od 15:00 do 24:00. Nad aktywnościami czuwać będą doświadczeni animatorzy. Mniejsze dzieci będą miały do dyspozycji basen z kulkami, klocki, różne zabawki dostosowane do wieku. Na starszych czekać będą kolorowanki, zabawki XXL, trampolina. Każdego dnia odbywać się będą pokazy ogromnych baniek.. Jeśli zapomnicie – możecie je kupić w sklepie OWF.

Dbamy o ekologię na Orange Warsaw Festival!

Zapraszamy do EKOPUNKTU, gdzie dowiesz się, po co odzyskiwać odpady wtórne i jak z nich tworzyć przedmioty codzinnego użytku. Możesz też zobaczyć jak belownica zgniata plastikowe odpady. Festiwal "zazieleniany" jest przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Na terenie festiwalu działa grupa przeszkolonych eko-patroli – wolontariuszy.

Komentarze

MAURYCY
MAURYCY 15:15 30-05-2018

Będzie się działo ?

Odpowiedz
    mike278
    mike278 15:24 30-05-2018

    Pozazdrościć tym którzy pojadą. 🙂

    Odpowiedz
emitelek
emitelek 16:24 30-05-2018

To zapytam tutaj, bo Piotr Domański mi nie odpowiedział pod tym wpisem:
https://biuroprasowe.orange.pl/blog/rodo-zagoscilo-blogu/

Pkt. 6.b) regulaminu – chyba jest błąd; na pewno do 8 lipca? :/ – jeszcze jest czas na poprawki 😉

Odpowiedz
    emitelek
    emitelek 18:53 02-06-2018

    Widać, że wszyscy „zapracowani” – może po weekendzie poprawicie regulamin… Chyba, że tak ma zostać – to jestem ZA 😀

    Odpowiedz
Pan Pikuś
Pan Pikuś 17:14 30-05-2018

A ja nazbierałem tysiąc starych telefonów, żeby w tym roku wygrać nowego Galaxy. Buuuuu ?

Odpowiedz
    pablo_ck
    pablo_ck 11:49 02-06-2018

    To daj znać czy wygrałeś 🙂 A dla ekipy Orange – udanej zabawy 🙂

    Odpowiedz

Bezpieczeństwo

5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o cyberbezpieczeństwie i CERT

Piotr Domański Piotr Domański
29 maja 2018
5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o cyberbezpieczeństwie i CERT

Byście sami nie musieli tego robić na międzynarodowym spotkaniu CERT dopadliśmy trzech ekspertów i zadaliśmy im kilka pytań. Ekspertów nie byle jakich. Był to Krzysztof Silicki, Dyrektor ds. Cyberbezpieczeństwa i Innowacji w NASK, Przemysław Jaroszewski, Kierownik CERT Polska oraz Tomasza Matułę, Dyrektora Infrastruktury ICT i Cyberbezpieczeństwa, Orange Polska. Michał Rosiak w tym samym czasie uważnie słuchał prelegentów na konferencji, więc mi przypadło zadawanie pytań.

Miłego oglądania.

A jeżeli chcecie relację z samej konferencji nie pozostaje Wam nic innego, jak męczyć Michała!

Komentarze


Oferta

E-umowa dla klientów biznesowych. Jak to działa?

Piotr Domański Piotr Domański
28 maja 2018
E-umowa dla klientów biznesowych. Jak to działa?

Pewnie czytaliście, że od dzisiaj część firm, które korzystają z usług Orange będzie mogło dokupić nowe usługi - Biznes Pakiet Fiber, Biznes Pakiet i Dostęp do Internetu DSL zdalnie, bez wychodzenia z firmy. E-umowa to spore ułatwienie. Do tej pory, nasz sprzedawca, czy kurier musiał osobiście pojechać do klienta by załatwić te formalności. Czasem robił to nasz monter w czasie instalacji. Lecz zdarzały się literówki, czasem niedogadany szczegół. Czasu na dokładną analizę nie zawsze było wystarczająco dużo. Przedsiębiorcy to zabiegani ludzie, z masą rzeczy do załatwienia, więc czasem sprzedawca trafiał w niewłaściwy moment.

A teraz – kawka, herbatka, w biurze, lub już w domu w trakcie wieczornej lektury maila. Klient wchodzi na stronę, potwierdza tokenem SMS, że jest właściwą osobą, przegląda umowę, ma czas na każdy załącznik. Jeżeli coś chciałby zmienić – robi to zdalnie. Jeżeli nie – akceptuje. I w tym  momencie zupełnie zdalnie – trafia do niego mailem e-umowa w pliku PDF. W sukurs przyszła nam więc „transformacja cyfrowa” i „automatyzacja” – dwa „słowa-wytrychy”, które tym razem przyjmują kształt fajnej usługi.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zaraz, zaraz zapytacie! A skąd Orange będzie wiedział, że właściwa osoba podpisała w ten sposób umowę? I czy każdy przedstawiciel firmy będzie mógł z tego skorzystać? Już odpowiadam i pokażę Wam nieco „kuchni” całego przedsięwzięcia. Otóż wszystko zaczyna się nieco wcześniej – w momencie, gdy nasz sprzedawca zaproponuje przejście na taką formę podpisywania, a właściwie zawierania, umowy. Warunki są dwa – po pierwsze klient powinien być z nami dłużej niż 6 miesięcy. Po drugie, nie powinien nam zalegać z rachunkami. Kolejnym krokiem jest wypełnienie dokumentu, w którym obok prostej informacji „tak, chcę e-umowę” znajdują się adresy mailowe i numery telefonów (MSISDN) osób (bądź osoby), które zdaniem właściciela firmy powinny mieć prawo zawierać z nami umowy. I z jego perspektywy to tyle. Reszta dzieje się w tle. Nasz handlowiec podaje dane w systemie i oznacza, że klient akceptuje taką formę działania.

Przedsiębiorca wychodzi z biura - grafika ilustracyjna do wpisu o e-umowach

Gdy nasz klient będzie chciał skorzystać z takiej możliwości wchodzi na stronę, gdzie czekać już będzie na niego umowa, wcześniej dogadana na przykład telefonicznie, czy mailowo z handlowcem. W specjalnie przygotowanym systemie tworzony będzie PDF, zawierający e-Umowę oraz wszystkie niezbędne załącznik oraz regulaminy. Oczywiście będzie można je pobrać i później pobrać na dysku. Jednak by wejść do tego systemu klient musi przejść proces autoryzacji na stronie. Aplikacja wysyła (z pewną pomocą innego systemu) do klienta token SMS, następnie weryfikuje, czy został on poprawnie wprowadzony i dopiero wtedy zobaczy on stronę akceptacji.

I ta e-umowa to nie jest nasze ostatnie słowo!

Resztę znacie już z pierwszych akapitów tekstu. Wszystko bezpiecznie, szybko i sprawnie. A my przy okazji zaoszczędzimy nieco czasu, benzyny i papieru. W pierwszym roku dokładnie tyle:

Od razu odpowiem na dwa pytania, które mogą paść – po pierwsze, tak planujemy e-umowę rozszerzać na kolejne usługi. Po drugie planujemy podobne, choć oczywiście nie identyczne rozwiązanie dla klientów indywidualnych – nawet je testujemy w jednym z Warszawskich salonów, o czym w grudniu pisał Wojtek w tekście „Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange”.

Komentarze

Scroll to Top