Podziwiamy flagowce, ale większość z nas używa smartfonów ze średniej półki. Mamy więc dla Was kolejny konkurs, w którym do wygrania jest bardzo mocny średniak. Wszystko po to, by zapewnić Wam dobrą zabawę w te coraz krótsze, choć nadal słoneczne listopadowe dni. Dzięki uprzejmości Samsung Polska będziecie mogli wygrać w nim Samsung A7, który niedawno wszedł do naszej oferty.
Zwróciłem wtedy uwagę, że to bardzo dobry telefon, z mocnymi podzespołami i aparatem, który znacznie przewyższa półkę cenową. Ma on sporo przydatnych opcji, których może i producent nie nazywa sztuczną inteligencją, lecz zapewniają one wiele dodatkowych możliwości. Wyposażony jest także w aparat szerokokątny. I to właśnie na nim chcemy się skupić w konkursie.
Galaxy A7 ma między innymi świetny szerokokątny aparat, który potrafi objąć nawet bardzo duże obiekty. Jaki jest największy obiekt, który kiedykolwiek udało Wam się ująć na zdjęciu w całości? Wrzućcie odpowiedź razem z linkiem do umieszczonego na Waszym profilu na mediach społecznościowych zdjęcia tego obiektu, który otagujecie #wygramSamsungA7 #konkursOrange.
Dokładnie tak brzmi zadanie konkursowe. Bawimy się do 16 listopada do końca dnia. Odpowiedzi dodawajcie w sekcji z odpowiedziami konkursowymi, tym razem możecie dodać tylko jedną. Idziemy w jakość, przecież to konkurs z Samsungiem!
Często pytacie także, szczególnie w weekendy: „dlaczego moja odpowiedź nie pojawiła się od razu?”. Sprawa dla stałych czytelników bloga jest dość oczywista, ale jeżeli nie zaglądacie tutaj zbyt często, to nie musicie o tym wiedzieć. Otóż blog jest moderowany. Chodzi o utrzymanie kultury wypowiedzi, upewnienie się, że nikt nie będzie spamował lub wrzucał niebezpiecznych treści. Nie używamy do tego botów, które często nie potrafią wyczuć subtelnych rozmów, miedzy chociażby krytyką z użyciem mocnych słów, a obrażaniem. Stosujemy więc „interface białkowy”, czyli człowieka, który chociażby śpi, czy też, właśnie w weekendy ma krótszy czas pracy. Jednak nie zmienia to faktu, że komentarze zapisują się w systemie i nie ma ryzyka, że gdzieś „wyparują”. Tyle tytułem ogłoszeń.
Bawcie się dobrze! Tutaj znajdziecie regulamin konkursu, który odpowie na wszystkie Wasze pytania. A jeżeli nie odpowie - pytajcie w komentarzach lub na maila. Oczywiście możecie także zadawać te pytania gdzieś indziej, choćby na Facebooku Orange Polska, ale gwarantuje Wam - one i tak wpadną na koniec do nas, a zajmie to tylko nieco więcej czasu ;-)
Regulamin
Aktualizacja 17:15 22.11.2018
Konkurencja była duża, a poziom prac bardzo wyrównany. Choć nie było przełożenia jeden do jednego, między wielkością obiektu na zdjęciu a zwycięstwem to wygrała praca na której znajduje się jeden z największych obiektów, który można w całości sfotografować z naszej planety. Promień 1 737 km km, 7,347 673×1022 kg, odległość od ziemi 384 400 km czyli Księżyc. Jednak nie wielkość była brana pod uwagę, lecz kreatywność – w końcu niewielu wpadło na pomysł, by ująć na zdjęciu ciało niebieskie, a nie obiekt architektoniczny, czy cud natury Było to także bezapelacyjnie najpiękniejsze zdjęcie, które obejmowało fotografowany obiekt w całości, a jednocześnie w taki sposób, że był wyraźny, na co zwracaliśmy dużą uwagę. Gratulacje Jarosława, który opublikował swoją pracę w nocy ( w końcu Księżyc ;-)) o 22:21 7 listopada.
Aktualizacja 2 (12:20, 29.11.2018)
Otrzymaliśmy od autora pracy plik źródłowy, który wykorzystał w pracy. Faktycznie jego delikatnie obrobiona wersja jest pracą, która wygrała w tym etapie konkursu. Została wykonana aparatem DMC-FZ1000, czas ekspozycji 400s, ISO-125, 6 stycznia 2015 roku o nieco przed dwudziestą, dokładnie dzień po pełni Księżyca. Więc wszystko się zgadza. Zdjęcia, pomimo usilnych poszukiwań nie znaleźliśmy w tego samego zdjęcia w zasobach sieci, choć faktycznie podobnych zdjęć w internecie jest sporo.
[runcontest edition="samsung-a7-do-wygrania" start="2018-11-07 12:00:00" end="2018-11-16 23:59:59" regulations="https://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2018/11/Regulamin-Konkursu-Samsung-A7-do-wygrania.pdf"]
Komentarze
Bardzo fajna akcja, szkoda tylko że znów bardzo ograniczona terytorialnie – szkoda.
OdpowiedzBardzo fajna akcja, szkoda tylko że znów bardzo ograniczona terytorialnie – szkoda.
OdpowiedzW Japonii to się nie dziwię, ale u nas?
OdpowiedzW Japonii to się nie dziwię, ale u nas?
Odpowiedz