;

Oferta

Podwójny bonus za doładowanie w Mój Orange (4)

Kasia Barys

1 września 2021

Podwójny bonus za doładowanie w Mój Orange
4

Do końca roku każde doładowanie w aplikacji Mój Orange będzie premiowane bonusem dodatkowych 10 GB. Warto wygodnie i w intuicyjny sposób doładowywać swoje konto. Bonus jest przyznawany automatycznie do każdego doładowania i ważny 14 dni. W przypadku niższych doładowań ten czas jest krótszy. Przy nominale 5 zł bonus jest ważny 2 dni a 10 zł przez 5 dni.

Małe przypomnienie czym jest Mój Orange

Aplikacja mobilna Mój Orange umożliwia dostęp do swojego konta ze smartfona. Za jej pomocą można sprawdzić m.in. stan konta usług komórkowych i stacjonarnych, okres rozliczeniowy, opłacić fakturę (np. BLIK-iem), włączać i wyłączać usługi dodatkowe a także doładować numer na kartę. Co środę w aplikacji Mój Orange można też odebrać prezent. Sprawdźcie jaka dzisiaj czeka niespodzianka. 

Mój Orange na kartę

Mój Orange w abonamencie

Warunki promocji „Podwójny bonus za doładowanie w Mój Orange” znajdziesz w regulaminie.

Udostępnij: Podwójny bonus za doładowanie w Mój Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

  • komentarz
    Mateusz 10:33 01-09-2021
    Podwójny bonus za doładowanie nie tyczy się doładowania kartą zdrapką, jak dobrze rozumiem?
    Odpowiedz
    • komentarz
      pablo_ck 20:02 01-09-2021
      Mateusz dodatkowym bonusem są premiowane doładowania przez aplikację Mój Orange, pozdrawiam. Fajna promocja :)
      Odpowiedz
  • komentarz
    emitelek 17:24 11-09-2021
    Szkoda tylko, że po zmianie regulaminów: z https://doladowania.orange.pl/regulations/Regulamin_Podwojny_bonus_za_doladowanie_w_aplikacji_Moj_Orange_i_na_www.doladowania.orange.pdf na https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/84705/5dccf45f-4915-418b-8aae-d36b53b38d2f?_ga=2.211432092.881577078.1631124912-188812191.1629291229 Pani Kasia o tym nie wspomniała, że nie jest to ta sama promocja, jaka była do końca sierpnia..., a szkoda, bo wiele osób ma z tym problemy - wystarczy poczytać na profilach telco... :/
    Odpowiedz
  • komentarz
    ... 12:18 18-09-2021
    I padlo znowu doladowanie przez moj orange i aplikacje, pokazuje blad
    Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Programy Fundacji Orange w nowym roku szkolnym (1)

Tosia Bojanowska

1 września 2021

Programy Fundacji Orange w nowym roku szkolnym
1

Co zrobić, żeby powrót do szkoły był przyjemny? Zadbać o ciekawe lekcje, o czas na współpracę uczniów i na odbudowanie relacji po okresie nauki zdalnej. I rozwijać kompetencje nauczycieli i uczniów – nie tylko te cyfrowe. Programy Fundacji Orange startują w nowy rok szkolny.

Dziś start nowego roku szkolnego. Nauczycielom, uczniom i rodzicom życzymy dobrego, spokojnego roku. Wiele szkół witamy też na „pokładzie” Fundacji Orange. Dołączyły do naszych inicjatyw, żeby lekcje w ich placówkach były ciekawsze, żeby realizować niezbędną już dziś edukację cyfrową i tworzyć dla nauczycieli możliwości rozwoju. Jesteśmy dumni, że są z nami w tej misji zmiany w edukacji na lepsze.

Miękkie lądowanie w szkole… i w necie

Lada dzień startują zajęcia MegaMisji dla klas 1-3 o tym, jak dbać o zdrowe nawyki cyfrowe. Do nowej edycji programu Fundacji dołącza kolejnych 150 szkół oraz nauczycielki i nauczyciele, którzy mimo trudów minionego roku szkolnego zdecydowali się na to wyzwanie. Którzy widzą, że to, że dziecko potrafi obsłużyć smartfon, nie znaczy, że będzie umiało chronić swoją prywatność, reagować na zagrożenia w sieci, nie nabierać się na fake newsy i zachować umiar w korzystaniu z ekranów.

Ale MegaMisja to coś więcej. To lekcje, na których dzieci przejmują stery: dyskutują, szukają rozwiązań, tworzą mini-kampanie społeczne, rozmawiają o emocjach, o tym, jak wyrażać swoje opinie. Każde zajęcia zaczynają się kilkuminutową bajką o przygodach Psotnika, który rozrabia w cyfrowym laboratorium. Ta bajka to jeden z niewielu momentów, kiedy mają kontakt z ekranami na tych zajęciach, reszta odbywa się w większości analogowo. Bo MegaMisja to nie nauka technicznych umiejętności, ale zdrowych nawyków, podejmowania refleksji, które przydadzą się każdemu młodemu internaucie.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Dodatkowo, w tym roku do MegaMisji dołączy 10 świetlic środowiskowych prowadzonych przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z TPD, uczyć się i rozwijać naszą inicjatywę dzięki temu partnerstwu. A z nauką o odpowiedzialnym korzystaniu z technologii trafiać do nowych, bardzo ważnych dla nas grup odbiorców.

Zaprogramowani na kreatywność

Dla nauczycieli i nauczycielek, którzy chcą wspólnie z nami urozmaicać lekcje nauką programowania, przygoda z Fundacją zaczęła się jeszcze w wakacje. Na szkoleniach przygotowywaliśmy ich do prowadzenia lekcji w oparciu o scenariusze #SuperKoderów. Nauczyciele historii, przyrody, polskiego, matematyki, fizyki, muzyki, czy języków obcych (ze 140 nowych szkół w tej edycji) będą wspólnie z dziećmi tworzyć animacje, podcasty, interaktywne osie czasu, konstruować roboty, a nawet strony www. W tym roku mamy też nową ścieżkę, w ramach której dzieci będą uczyć się o figurach geometrycznych, wykorzystując modelowanie i druk 3d. Popularnością cieszy się też opcja dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

W tej edycji MegaMisji i #SuperKoderów bierze udział aż 78% placówek z mniejszych miejscowości (do 40 tysięcy mieszkańców). Nasze programy trafiły do 100 gmin, w których do tej pory nie były realizowane. Wypływamy więc na nowe tereny.

Szkolenia dla nauczycieli

Nauka zdalna pokazała, jak ważne jest inwestowanie w cyfrowe kompetencje nauczycieli. Szkoła bez tego ani nie przetrwałaby w czasie pandemii, ani też nie będzie gotowa na edukowanie zgodnie z potrzebami dzieci, które wychowują się przecież w świecie pełnym technologii. Projekt Lekcja:Enter, który realizujemy ze środków unijnych, to bezpłatne szkolenia w całej Polsce. Nastawione na to, aby wspierać nauczycieli w realizowaniu zajęć z wykorzystaniem cyfrowych zasobów i narzędzi. Do tej pory do projektu dołączyło już prawie 26 tysięcy osób. Skala przedsięwzięcia jest ogromna. Więcej o zapisach można przeczytać na stronie projektu.

Nauczyciel Jutr@

62% nauczycieli jest zdania, że pandemia negatywnie wpłynęła na postrzeganie ich statusu zawodowego – wynika z Raportu z badań Fundacji Orange pt. „Między pasją a zawodem”. Jednak dla wielu z nich nauka zdalna była bodźcem, żeby uczyć inaczej. Żeby przekuć to trudne doświadczenie w rozwój swoich kompetencji. Takiego nauczyciela lub nauczycielkę wspólnie z Głosem Nauczycielskim chcemy docenić i wyróżnić tytułem Nauczyciel Jutr@. To nie musi być technologiczny geek, ale ktoś, kto po prostu odważnie zmienił swoje podejście do prowadzenia lekcji. Na zgłoszenia do nagrody czekamy do 10 września.

Wyróżnienie wręczymy na Gali „Nauczyciel Roku” organizowanej przez Głos Nauczycielski. Nagrodą dla laureata lub laureatki będzie wyjazd studyjny do szkoły w Finlandii – kraju, który słynie z jednego z najlepszych systemów edukacji na świecie.

Tak oto zapowiada się nowy rok szkolny z Fundacją Orange. Nasze inicjatywy nie działałyby, gdyby nie nauczyciele i nauczycielki. To oni odważnie wchodzą w nowe tematy, są gotowi uczyć się i rozwijać, aby być bliżej uczniów. Dziękujemy, że jesteście z nami.

 

Udostępnij: Programy Fundacji Orange w nowym roku szkolnym
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Tree. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

  • komentarz
    pablo_ck 20:06 01-09-2021
    Fajnie zapowiada się nowy rok szkolny z Fundacją Orange. Szkoda że nie można cofnąć się w czasie. Ja jak byłem "mały" to.....telefon stacjonarny był marzeniem, a komórka ;p
    Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Wróciliśmy do biur (7)

Monika Kulik

31 sierpnia 2021

Wróciliśmy do biur
7

Od 1 września dzieci wracają do szkoły a my do naszych biur. W pandemii w Orange pracowaliśmy najpierw zdalnie, potem przez jakiś czas w modelu hybrydowym, by podczas kolejnej fali zachorowań wrócić do pracy z domu. Cały czas mieliśmy jednak możliwość przychodzenia do biura, a wszystko w pełnym reżimie sanitarnym. Do dyspozycji klientów były służby techniczne, a po okresie lockdownu czynne były też nasze stacjonarne punkty obsługi klienta.

W miarę łagodzenia sytuacji epidemiologicznej i zwiększania się liczny zaszczepionych osób, myśleliśmy o powrocie do biur. Zastanawialiśmy się jaka będzie nasza praca, jakie są oczekiwania – pracowników i pracodawcy. Czy możliwy jest powrót do czasów sprzed pandemii?

Okazuje się, że nie.

Praca zdalna – zalety i wady

W badaniu z wiosny 2020 roku, czyli z początku pandemii, 68 % pracodawców uważało, że efektywność podczas pracy zdalnej jest taka sama, jak w przypadku pracy stacjonarnej, a 24 %pracowników odpowiedziało, że nawet większa niż w biurze.  W naszej wewnętrznej ankiecie pracowniczej w marcu 2020 roku – 92% badanych oceniło model pracy zdalnej jako dobry lub bardzo dobry, a 95% przyznało, że funkcjonowanie zespołu w pracy zdalnej jest dobre lub bardzo dobre. Co więcej, 68% pracowników zdecydowanie chciałoby kontynuacji pracy zdalnej w przyszłości. Podobne wyniki pokazują badania ogólne – 64% % zatrudnionych pozytywnie ocenia zdalną pracę i chciałoby ją utrzymać w przyszłości. 

Ale praca w domu ma też swoje minusy. Tęskniliśmy za byciem razem, za kontaktami społecznymi i spotkaniami nie tylko on-line.

Praca zdalna była dla wielu osób trudnym doświadczeniem. Zmieniła sposób funkcjonowania zespołów i ich współpracę z innymi funkcjami, która uległa rozluźnieniu. Analizy narzędzi Microsoftu pokazują, że praca zdalna może powodować osobną komunikację w zespołach oraz ogranicza komunikację pomiędzy zespołami.​ Jak się okazuje networking, spontaniczne spotkania na korytarzu czy żarty w kuchni nie dają się odwzorować w świecie cyfrowym. Wiele pomysłów zaś powstaje z przypadkowych inspiracji od innych osób, a projekt może posunąć się dalej dzięki spotkaniu kogoś w windzie. W pracy potrzebujemy bezpośrednich kontaktów z innymi.

Dlatego wybraliśmy model hybrydowy

Praca hybrydowa

Swoboda i elastyczność, które cechują taką formę pracy, muszą iść w parze z dobrą organizacją i planowaniem. Model hybrydowy oznacza reorganizację przestrzeni biurowej na przykład poprzez tworzenie tzw. hot desków. To także zmiana organizacji pracy i nowe narzędzia cyfrowe.

Dlatego w Orange nasze biura bardzo się zmieniły – mamy więcej przestrzenni do pracy i salek do spotkań, a nasi managerowi wyszli z gabinetów. Uruchamiamy też specjalną aplikację, dzięki której będziemy mogli rezerwować miejsca do pracy przy biurku a także sprawdzić, gdzie siedzą inne osoby z naszego lub innego zespołu. Nadal jednak pracować będziemy tylko na wyznaczonych stanowiskach, aby utrzymać odpowiedni dystans między osobami.

Jak wracamy

Od 1 września 2021 pracujemy w Orange w 4 modelach pracy w zależności od charakteru naszych zadań i stanowisk  – w trybie stacjonarnym, w terenie, hybrydowym oraz w formie telepracy. Podstawowy model pracy hybrydowej to minimum 2 dni w tygodniu w biurze.

2 dni w biurze, 3 dni pracy z domu – taki podział był najczęstszą opcją wskazywaną przez pracowników i preferowaną przez managerów.

W naszych zespołach, nie widzieliśmy się w pełnym składzie od ponad roku, dlatego potrzebujemy też bycia razem, wspólnych spotkań. Przyjęliśmy zasadę, że 1 dzień w biurze będziemy całym zespołem. Pozostałe dni – do ustalenia wewnętrznie, w miarę potrzeb i preferencji.

Podczas pandemii wypracowaliśmy też standardy efektywnych spotkań i sposobów komunikacji. W naszym planie dnia mamy godzinę bez spotkań, a pomiędzy wydarzeniami w naszym kalendarzu muszą być zachowane odpowiednie przerwy. Nadal też będziemy korzystać z różnych narzędzi cyfrowych, do których przyzwyczailiśmy się w pandemii – szybkiej komunikacji przez Skype i inne komunikatory, pracy zespołowej na One Drive i Plazzie, a w pracy projektowej – z Tablic Kanban na ShP lub Jira.

Wracamy w reżimie sanitarnym, a każda z naszych lokalizacji jest odpowiednio przygotowana i bezpieczna. Będą obowiązywały nas maseczki w przestrzeniach wspólnych, limity osób w salach spotkań czy windzie, a z korytarzy nie znikną pojemniki z płynem dezynfekującym.

Praca nie jest już taka sama, ale z nami są Ci sami ludzie.

uśmiechająca się kobieta za biurkiem

Udostępnij: Wróciliśmy do biur
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

  • komentarz
    Nick 18:41 31-08-2021
    Przyjęliśmy zasadę, że 1 dzień w biurze będziemy całym zespołem Taka zasada na początku czwartek fali to bezmyślność.
    Odpowiedz
    • komentarz
      Monika 19:12 31-08-2021
      Dla wyjaśnienia - całym zespołem a nie cała załogą. Czyli na przykład dany dział - kilka osób. Taka zasada jest możliwa przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.
      Odpowiedz
  • komentarz
    pablo_ck 00:15 01-09-2021
    Osobiście uważam że w/w restrykcje nie powinny dotyczyćosób zaszczepionych. Szczepienie powinno być paszportem do swobodnej pracy. Co prawda osoby zaszczepione mogą też przechorować COVID, ale najprawdopodobniej przebieg infekcji będzie łagodny.
    Odpowiedz
    • komentarz
      Monika Kulik 09:25 01-09-2021
      Zachcemy naszych pracowników do szczepień. Niedługo na przykład mamy kolejny webinar na ten temat z ekspertem. Ale ponieważ szczepienia są dobrowolne, nie możemy żądać od pracownika zaszczepienia się ani nie mażemy sprawdzić czy się zaszczepił.
      Odpowiedz
    • komentarz
      emitelek 17:10 11-09-2021
      pablo.ck - nie jestem anty szczepionkowcem, ale nie tędy droga, aby osoby szczepione/nieszczepione miały jakiekolwiek przywileje/zakazy!!! Czemu do tej pory szczepienia na zwykłą grypę nie robiły takich "problemów"? Wiem, że jesteś bardzo zaangażowany, jako ratownik i znasz temat "od środka"... To Ci się chwali i kłaniam się, jak potrafię i dziękuję takim osobom, jak Ty!!! Jednak NIGDY nie przyłożę ręki do tego, aby osoby nie szczepione przeciw czemukolwiek, cierpiały z tego powodu w jakikolwiek sposób!!!
      Odpowiedz
  • komentarz
    Maciej 00:19 04-12-2021
    Ale aktualnie wstęp do biur jest tylko dla zaszczepionych? Czy to prawda?
    Odpowiedz
    • komentarz
      Trrr 23:03 08-01-2022
      Tak, ale nie ma aktualnie możliwości weryfikacji.
      Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej