Odpowiedzialny biznes

Porażka futbolu

Marek Wajda Marek Wajda
05 maja 2011
Porażka futbolu

Wiemy już kto zagra w finale, Jarek nie pomylił się. Dla mnie to były najsmutniejsze finały Ligi Mistrzów. Barcelona, której jestem fanem nie grała w piłkę nożną, tak jak potrafi, ale próbowała naśladować Włochy. Symulowanie fauli, wymuszanie kartek. Nawet sędziowie podejmowali absurdalnie dziwne decyzje a największą jest "faul" faulowanego Ronaldo.

Kolejna porażka, mimo efektownego zwycięstwa 4:1, to decyzja trenera MU, który na drugi mecz półfinałowy wystawił rezerwową drużynę. Wiem, że zwycięzców się nie rozlicza, ale niesmak pozostaje.

Za kim będą kibicował w finale, w którym spotykają się moje ulubione drużyny? Dwa lata temu miałem spory dylemat i tak naprawdę było mi obojętne kto wygra bo i tak się cieszyłem i jednocześnie trochę smuciłem. W tym roku zdecydowanie jestem za MU, bo to co zrobiła Barca to była zwykła farsa. To totalny antyfutbol i jego antyreklama. O ile faule można wytłumaczyć buzującym testosteronem i trzeba je karać, to jak piłkarze na takim poziomie mogą teatralnie udawać, że byli faulowani? Może marzą im się kariery w Holywood? W takim razie niech walczą o Oscara a puchar LM niech trafi do Manchesteru.


Oferta

Nowe telefony i Huawei E372 w niższych planach

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
05 maja 2011
Nowe telefony i Huawei E372 w niższych planach

Dziś wprowadziliśmy dwa, ciekawe telefony: Sony Ericsson Xperia z PlayStation Certified i LG P990 Swift (ten drugi dostępny wyłącznie w sklepie internetowym). Znajdziecie je ofertach: Delfin, Pelikan, Pantera oraz Optymalnej dla Firm. Ponadto w Orange Free 19, Orange Free 39 i Orange Free 59 pojawił się modem Huawei E372, który do tej pory był tylko w wyższych opcjach. Przypomnę, że ten modem obsługuje technologię HSPA+ DC, która umożliwia transmisję danych z prędkością do 42 Mb/s. Na teraz jest ona dostępna dla 12 proc. populacji w 24 miastach, a do końca roku będzie 60 proc.

Nowy, tajemniczy kod Orange z ukrytym bonusem pojawił się gdzieś na stronie www.orange.pl/nakarte

dwa-telefony-dwa.jpg


Rozrywka

Chłopak czy dziewczyna

Marek Wajda Marek Wajda
05 maja 2011
Chłopak czy dziewczyna

My już ochłonęliśmy po zimowej majówce i wracamy na bloga, ale zobaczcie jak Serce i Rozum nieźle zabawili się na długim majowym weekendzie ;)

Co doradzilibyście naszym bohaterom na przyszłość?

A tak w ogóle: jak Wy spędziliście "majówkę" (a może ciągle na niej jesteście)? Udało się Wam pojeździć na nartach/snowboardzie? :)

Scroll to Top