Oferta

Poręczny, jak Swift ME

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
11 lutego 2011
Poręczny, jak Swift ME

Do bogatej oferty smartphone`ów dziś dorzucamy kolejny LG P350 Swift ME. Urządzenie może zainteresować zwłaszcza osoby ceniące sobie nieduże rozmiary w połączeniu z możliwościami, jakie mają większe okazy smartphone`ów. Pod niewielką obudową działa Android 2.2, jest aparat fotograficzny o rozdzielczości 3.0 MPix, pojemnościowy ekran dotykowy, odbiornik A-GPS i Wi-Fi. Ponadto standardowe już aplikacje ułatwiające dostęp do portali społecznościowymi i wiele innych widgetów rozrywkowych i informacyjnych.

LG P350 Swift ME


Odpowiedzialny biznes

Rozmowa o odpowiedzialnym biznesie

Monika Kulik Monika Kulik
11 lutego 2011
Rozmowa o odpowiedzialnym biznesie

Zapraszam Was na pierwszy w moim życiu wywiad radiowy. Muszę powiedzieć, że było to dla mnie nie lada wyzwanie i ciekawe doświadczenie. Na szczęście miałam dobrego rozmówcę ;)

Z Mirellą Panek - Owsiańską z Forum Odpowiedzialnego Biznesu rozmawialiśmy o kierowanej przez nią organizacji, która właśnie skończyła 10 lat, wyzwaniach na przyszłość, naszej współpracy, ale też o społecznej odpowiedzialności rządu czy mediów.

Zapraszam.


Rozrywka

„Szybkiego powrotu do zdrowia Robert”

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
10 lutego 2011
„Szybkiego powrotu do zdrowia Robert”

Niedzielne, przedpołudniowe komunikaty o wypadku Roberta Kubicy w rajdzie Ronde di Andora były przerażające. Narastała niepewność, lecz wszystko na szczęście podąża w dobrym kierunku. I właśnie po tej fali niepewności, zaczęły pojawiać się pytania. W tym to jedno, chyba fundamentalne. Czy Robert powinien startować w rajdzie o tak niskiej randze, tuż przed rozpoczęciem sezonu Formuły 1?

Pilot Jakub Gerber w udzielonym wywiadzie dla TVP Info, powiedział, że "nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie za Roberta". Odpowiadając za siebie, stwierdził - "chęć rywalizacji". Ponoć jak raz się tego zasmakuje, to już nie odpuszcza. Daniel Elena pilot wielokrotnego mistrza WRC Sebastiana Loeba, jakichś czas temu przyznał pewną rzecz. Mianowicie, jeżdżąc z Sebastienem po zwykłych użytkowych trasach, to Daniel stara się, aby prowadzić auto, ponieważ... Loeb jest w stanie ścigać się z każdym kierowcą na drodze...

Podczas trwających testów na andaluzyjskim torze Jerez, piękny gest wykonały takie zespoły F1 jak: Lotus, McLaren, Ferrari, Virgin Racing i Sauber, umieszczając na bolidzie napis: "Szybkiego powrotu do zdrowia Robert". To w pewien spsób obrazuje, że hermetyczne środowisko Formuły 1 w trudnych chwilach zachowuje się jak rodzina, której Robert jest pełnoprawnym członkiem.

I coraz częściej pojawia się kolejne pytanie. Kiedy Robert powróci do ścigania? Pół roku? Rok? Dwa lata? Nie spekulujmy i odłóżmy tę odpowiedź na bok. Z sukcesów Roberta jeszcze będziemy się cieszyć.

Scroll to Top