Oferta

Przenoście numery do Orange na kartę. Warto!

Piotr Domański Piotr Domański
25 stycznia 2016
Przenoście numery do Orange na kartę. Warto!

Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci i 8GB neta za 28 zł miesięcznie. Czy naprawdę trzeba pisać więcej? Chyba nie. A wystarczy przenieść numer z innej sieci do jednej z naszych taryf prepaid. Niestety przenosiny z nju się nie liczą, ale tam też znajdziecie masę fajnych ofert. Usługę można włączyć w ciągu pierwszych 12 miesięcy stażu w Orange. No chyba, że zdecydujecie się na opcję cykliczną w której specjalne warunki będą obowiązywać tak długo jak usługa będzie aktywna.

Na ogół ograniczam swój entuzjazm, przygotowując wpisy na bloga, jednak dziś wybaczcie, bo gdy porównywałem nową ofertę Orange na kartę  z innymi dostępnymi na rynku trudno mi było znaleźć lepszą. A to jeszcze nie wszystko. Pewnie pamiętacie, że doładowując konto w Orange Free na Kartę za 30zł otrzymujecie dodatkowo 6GB internetu. Jeżeli więc przeniesiecie swój numer do Orange Free na Kartę, doładujecie konto za 30 złotych i aktywujecie usługę otrzymacie… nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci oraz 14GB internetu do wykorzystania w ciągu miesiąca!  A pozostałe dwa złote zostaną Wam na nieplanowane wydatki ;-)

A co trzeba zrobić by uruchomić usługę Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + 8GB dla przenoszących numer?

  1. Posiadać numer w innej sieci.
  2. Przenieść ten numer do Orange na kartę.
  3. Włączyć usługę (SMS-em/komendą USSD, w aplikacji Mój Orange) za cenę 28zł/mies.

To nie jedyne promocje, dla przenoszących numer do taryf prepaid. Więcej informacji znajdziecie poniżej:

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 8 GB dla przenoszących numer

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich dla przenoszących numer

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2 GB dla przenoszących numer


Odpowiedzialny biznes

Olga Bończyk Gwiazdą Dobroczynności

Monika Kulik Monika Kulik
25 stycznia 2016
Olga Bończyk Gwiazdą Dobroczynności

Olga Bończyk – aktorka, wokalistka, Ambasadorka programu Fundacji Orange „Dźwięki Marzeń” otrzymała zaszczytny tytuł Gwiazdy Dobroczynności. „Za konsekwentne wspieranie w rozwoju dzieci niesłyszących, za wkład w umożliwianie im dostępu do edukacji na równi ze słyszącymi oraz pomoc rodzinom dzieci z wadą słuchu, za działalność edukacyjną - szerzenie wiedzy i uwrażliwianie Polaków na potrzeby osób niesłyszących” – brzmiał werdykt w czasie wręczenia statuetki.

Problem ten zna z własnego życia, bo wychowała się w rodzinie osób niesłyszących. Olga włada językiem migowym, dzięki czemu może sprawnie porozumiewać się z niesłyszącymi rodzicami dzieci w naszym Programie.  Współpracuje z nami od 10 lat – zaangażowana, wrażliwa i otwarta na nowe aktywności. Każdego lata odwiedza dzieci i rodziców - uczestników turnusów rehabilitacyjnych, które organizuje Fundacja, bierze udział w konferencjach, przekonując o konieczności wczesnej diagnozy i terapii słuchu i mowy. Nawet na okładce swojej płyty "Listy z daleka" postanowiła przypomnieć odbiorcom o tym, że istnieją osoby, dla których muzyka pozostaje... dźwiękiem marzeń. Dzięki wsparciu naszej Ambasadorki – te marzenia mogą się spełnić.

Konkurs Gwiazdy Dobroczynności organizowany był już po raz 7. Program promuje społeczne zaangażowanie osób znanych, które wykorzystują swoją popularność, aby pomagać i przekonywać nas do wsparcia ważnych społecznie idei. Organizatorem programu jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

d6be2bda37095b888a82e5ce55641295b3e

fcb4db2ecae39108ac6f3d30f24e4c29667


Rozrywka

Open’er Powered by Orange – kolejni wykonawcy

Kasia Barys Kasia Barys
22 stycznia 2016
Open’er Powered by Orange – kolejni wykonawcy

Przed nami kolejna odsłona line-upu Open’er Powered by Orange. Uwaga, uwaga - jeśli jeszcze nie wiecie, to na festiwalu wystąpią: The 1975 i Bastille. The 1975 – to brytyjska grupa grająca alternatywnego rocka. Ich debiutancki album z 2013 roku, znalazł się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii. W Gdyni zaprezentują swoją nową płytę, która dopiero trafi do sprzedaży - pod koniec lutego. Bastille - pamiętacie pewnie z zeszłorocznego OWF-u. Zespół znany z albumu „Bad Blood” w Gdyni także zaprezentuje swój nowy krążek. Wiemy, że na festiwalu wystąpią 2 lipca.

Mam nadzieję, że z każdą nową prezentacja wykonawców przekonujecie się, że koniec czerwca i początek lipca spędzicie w Gdyni. A jeśli nie – oddajcie się dźwiękom…

Scroll to Top