Odpowiedzialny biznes

Skorzystaj z wiedzy ekspertów – Orange Fab

Marta Krajewska Marta Krajewska
18 marca 2014
Skorzystaj z wiedzy ekspertów – Orange Fab

Jeszcze tylko do poniedziałku (24 marca br.) możecie zgłosić swoją firmę do programu Orange Fab. Jeśli zastanawiacie się, czy udział w programie faktycznie może Wam coś dać, posłuchajcie, co o zaletach współpracy z Orange mówi Małgosia, która po kilku latach pracy w korporacji zdecydowała się rozwinąć własny biznes. Jak z perspektywy czasu (i własnej firmy) ocenia możliwości, jakie oferuje korporacja pracownikom i przedsiębiorcom?

Jeśli masz innowacyjny produkt, ale czujesz, że potrzebujesz biznesowego wsparcia, zgłoś się do programu. Poleca go portal Antyweb, start-up, który dobrze wykorzystał swoją szansę.

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, zajrzyjcie na blog w piątek :-)


Odpowiedzialny biznes

Piszemy Raport CSR cz. 4

Monika Kulik Monika Kulik
18 marca 2014
Piszemy Raport CSR cz. 4

W ubiegłym tygodniu zastanawialiśmy się, co znaczy „integracja cyfrowa” i jakie tematy są dla Was istotne w tym obszarze. Dla nas to ważny temat, bo chcemy, aby każdy mógł korzystać z możliwości cyfrowego świata, niezależnie od umiejętności, miejsca zamieszkania, wieku czy sprawności. W tym rozdziale zamierzamy poruszyć kwestie takie, jak dostępność usług dla osób z niepełnosprawnościami, edukacja seniorów w zakresie nowych technologii, czy program wsparcia dla bibliotek, Telefon do Mamy i oczywiście wspomniane przez Was – Pracownie Orange.

Zwróciliście też uwagę, że warto pomówić nie tylko o pomocy w zdobywaniu podstawowych kompetencji cyfrowych, ale także o rozwijaniu kreatywnego podejścia do nowych technologii – opisać projekt „Włącz się z głową”, Program Akademia Orange czy badania na temat kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży. To również dobre miejsce na ważny temat inwestycji w rozbudowę i modernizację sieci.

Dziś kolejny rozdział i kolejny obszar do pokazania - "bezpieczna sieć", co oznacza dla nas, że korzystanie z najnowszych technologii jest proste i wolne od zagrożeń. Już wskazaliście działania w zakresie bezpieczeństwa dzieci realizowane z Fundacją Dzieci Niczyje – sieciaki, helpline czy Dzień Bezpiecznego Internetu. Innym zagadnieniem, na które myślę zwrócić uwagę w Raporcie jest bezpieczeństwo danych.

A Was jakie tematy interesują najbardziej w tym obszarze?

d22f1abaf5ebea22b19b9d1f2d00a1a8651


Sieć

Ponad 9 milionów i 70 miejscowości

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 marca 2014
Ponad 9 milionów i 70 miejscowości

Regularnie staram się Wam podawać nasz zasięg LTE zwłaszcza, kiedy szybko rośnie. Obecnie już ponad 9 mln osób w 70 miejscowościach może korzystać z najszybszego dostępu do internetu Orange Polska bez limitu prędkości. Od początku tego roku przybyły: Bydgoszcz, Kraków, Włocławek, Wrocław, Łódź, Zielona Góra, Zielonka, Zgierz, Inowrocław, Starogard Gdański, Tczew, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój, Łaziska Górne, Mikołów, Ornontowice, Orzesze, Rybnik, Świerklany, Żory i Pruszcz Gdański. Z LTE możecie korzystać w naszych ofertach internetu mobilnego Orange Free i Free Set, a także w wybranych ofertach dla smartfonów w abonamencie i na kartę.

5dad97c00a5572fbe9f36363ddf3e32ac0c

Scroll to Top