Rozrywka

Smerfy 2 i smerfny konkurs

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
24 lipca 2013
Smerfy 2 i smerfny konkurs

Jeszcze niedawno wizytowały w Warszawie w Parku Skaryszewskim, a już za chwilę będą gościć na ekranach polskich kin. Tak ;-) Mam na myśli niebieskie ludziki w opałach zwane Smerfami. Od 2 sierpnia będą uprzyjemniać lato nie tylko tym najmłodszym. Ja też z chęcią zobaczę losy mojej już koleżanki Smerfetki na dużym ekranie ;-) w Smerfach 2 . Przyznam, że trochę niepokojąco brzmi fabuła  - Gargamel porywa Smerfetkę i zabiera ją aż do Paryża, a tam pojawiają się nowe postacie zwane Wredkami. I wszystko wskazuje na to, że Smerfetka będzie w poważnych tarapatach... Czy Papa Smerf, Ciamajda, Maruda i Laluś dadzą radę ją uratować ? Ja mocno kibicuję tej niebieskiej bandzie ;-). Jeśli i Wy macie ochotę wybrać się do kina na drugą część kinowych przygód przesympatycznych, niebieskich Smerfów, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na pokaz przedpremierowy filmu, który w Multikinie Ursynów już. 30.07. (wtorek) o godz. 18.30

Odpowiedz na pytanie, kto użyczył głosu Smerfetce, a kto Wredzce – zasada – kto pierwszy, ten lepszy ;-). Podwójne zaproszenia powędrują więc do pierwszych 10 osób, które najszybciej udziela odpowiedzi (oczywiście w komentarzach)

Dla tych, którym nie uda wygrać zaproszeń na przedpremierowy pokaz, mam dodatkowy konkurs ze smerfnymi gadżetami do wygrania dla najmłodszych

Odpowiedz na pytanie, kto podkłada głos pod Gargamela i co to za wyjątkowa środa dzisiaj :P.

Do wygrania, kolejno : filmy na DVD (mam do rozdania trzy dla trzech osób ), zestaw szkolny (4 zeszyty, piórnik, 2 notesiki) dla kolejnego zwycięzcy i wreszcie smerfny worek. Zasada ta sama ;-)

6088bddac07213a3676aea3a787bddd6697

3.2.1 Start

Na odpowiedzi czekam do końca tygodnia. Informuję, że będzie lista z nazwiskami przed wejściem na pokaz filmu.


Oferta

Orange Ekspert radzi – polecenie zapłaty

r Grunwald r Grunwald
24 lipca 2013
Orange Ekspert radzi – polecenie zapłaty

Wakacje, urlop - kto by sobie zaprzątał głowę rachunkami? W rozliczeniach może wyręczyć nas przecież Polecenie Zapłaty.

O tym, jak aktywować Poloecenie Zapłaty dla usług PTK Centertel i TP opowiedzą Eksperci.

A Wy? Korzystacie?


Sieć

Pierwsze efekty nowej strategii

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
24 lipca 2013
Pierwsze efekty nowej strategii

Dziś ogłosiliśmy wyniki za drugi kwartał 2013 i widać już pierwsze, pozytywne symptomy nowej strategii. Tradycyjnie nie będę wszystkiego szczegółowo opisywał ani wdawał się w analizy, co zostawiam mądrzejszym ode mnie. Skupię się na tym, co moim zdaniem warto podkreślić i zazwyczaj najbardziej Was interesuje. Dociekliwych zachęcam do przeczytania pełnego raportu finansowego. Zacznę od wyniku rewolucyjnego nju mobile, które mocno Was ciekawiło. W dwa miesiące zdobyliśmy 80 tys. klientów, co jak na krótki czas, od kiedy oferta jest na rynku, uważam za bardzo dobry wynik. Coraz lepiej sprzedaje się konwergentny Orange Open. Na ofertę zdecydowało się już 125 tys. klientów, co oznacza wzrost o ponad 50 tys. kwartał do kwartału. Rośnie też liczba abonentów 3P (Internet, TV i VoIP). Udało się ograniczyć nieunikniony spadek liczby linii stacjonarnych, do mniej niż 100 tys. Szerokopasmowy dostęp do Internetu odrobinę nam spadł, ale jednocześnie przybywa użytkowników VDSL - 36 tys. Mamy już 14,947 mln klientów telefonii mobilnej. To nieduży wzrost, ale oznacza, że umiemy dostosować się do rynkowych oczekiwań i ogromnej konkurencji. Warto też zwrócić uwagę na nieustannie rosnące ARPU z transmisji danych. To z kolei wynik coraz powszechniej używanych smartfonów. Nasi klienci mają ich już 3,526 mln.

8db3949ebaa3401a2ba35b81ebd219f1d0a

Scroll to Top