Sieć

Sprawdźcie czy jesteście gotowi

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
27 marca 2023
Sprawdźcie czy jesteście gotowi

We wrześniu zaczniemy wygaszać sieć 3G. Proces będzie odbywał się etapami do 2025 roku i w możliwie przyjazny dla Was sposób. W komunikacie dla mediów i tekście Kingi na blogu przedstawiliśmy jego cele, harmonogram oraz zwróciliśmy uwagę na to, co warto abyście sami sprawdzili. Chodzi przede wszystkim o właściwą kartę SIM i telefon, który umożliwia korzystanie z VoLTE.

Teraz zachęcam Was do obejrzenia krótkiego filmu, w którym przedstawiam najważniejsze fakty, związane z wygaszaniem sieci 3G.


Oferta

Nowy iPhone 14 taniej o 500 złotych

Beata Giska Beata Giska
26 marca 2023
Nowy iPhone 14 taniej o 500 złotych

Ta niedzielna okazja skierowana jest do miłośników Apple’a lub dla osób, które chcą poznać najnowsze iPhone’y. Szczególnie teraz warto je kupić.

W ramach naszej cyklicznej akcji promocyjnej tylko dziś obniżyliśmy ceny różnych modeli iPhone’a 14. Każdy z nich (występujący w pięknych, wiosennych barwach) można nabyć taniej o 500 złotych!
Szczegóły znajdziecie tutaj.

Modele biorące udział w niedzielnej okazji cenowej:

  • iPhone 14 256GB 5G
  • iPhone 14 512GB 5G
  • iPhone 14 Plus 128GB 5G
  • iPhone 14 Plus 256GB 5G
  • iPhone 14 Plus 512GB 5G

Ilość sztuk w promocji jest ograniczona i warto się pospieszyć. Jeśli zastanawiacie się, czy wyróżnia się nowy iPhone - pisaliśmy niedawno o nim na blogu. Tam, jak i na stronie orange.pl, znajdziecie dokładne parametry każdego z tych smartfonów.


Rozrywka

5 GB na pocieszenie

Kasia Barys Kasia Barys
24 marca 2023
5 GB na pocieszenie

Biało-Czerwoni niestety przegrali z reprezentacją Czech, ale chociaż strzelili jednego gola. Na pocieszenie dajemy Wam 5 GB internetu w naszej akcji "GB za gole".

Możecie skorzystać z bonusu wysyłając SMS-a z zakładki „dla Ciebie” lub „dla Firm” w aplikacji Mój Orange lub standardowo o treści BOHEMIA pod numer 233 (opłata zgodna z cennikiem planu taryfowego). Gigabajty dostaną także użytkownicy Orange Flex. Wystarczy wpisać BOHEMIA w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. 

Na jednym numerze możecie skorzystać tylko z jednego dodatkowego pakietu, na aktywację macie 24 godziny od publikacji tego posta. Promocyjne gigabajty są ważne 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju. Regulamin znajdziecie tutaj.

Scroll to Top