Oferta

Tajemnicze kody zaczynamy od meczu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 października 2012
Tajemnicze kody zaczynamy od meczu

Zgodnie z weekendową zapowiedzią ruszamy z kolejnymi tajemniczymi kodami Orange dla klientów ofert na kartę i mixa. Pierwszy z nich pojawi się już jutro podczas meczu Polska-Anglia na bandach wokół boiska. Kibicujcie, ale też obserwujcie dokładnie. Zarazem przepraszam za pomyłkę w sobotniej notce, gdzie zapowiedziałem start już dzisiaj. Mam nadzieję, że nikt nie obrazi się za ten jeden dzień zwłoki. Zabawa potrwa do 7 listopada br. Zaplanowaliśmy, że pojawi się 10 kodów, prócz „piłkarskiego” pozostałe ujawnimy podczas przerw reklamowych przy wybranych programach telewizyjnych. Dla ułatwienia każdą emisję kodu poprzedzimy krótkim spotem, informującym kiedy zostanie wyemitowany. Jak pewnie pamiętacie pod kodami kryją się dodatkowe minuty i SMS-y w Orange lub do wszystkich sieci. Aby je zdobyć wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a pod numer 80101 i podać w nim prawidłowy kod. Przyznany bonus będzie ważny 7 dni. Powodzenia i miłego polowania :-)

PlayWyłącz głos

 


Odpowiedzialny biznes

Polska – Anglia czy Hiszpania – Francja?

Marek Wajda Marek Wajda
15 października 2012
Polska – Anglia czy Hiszpania – Francja?

Już jutro mecz, który elektryzuje wszystkich polskich kibiców. Nasza drużyna zmierzy się z Anglikami.

Choć mecz nie będzie transmitowany w Orange sport to dla kibiców stacja ma wiele niespodzianek. Już od 16 co godzinę w Sport raportach będą obszerne informacje o wydarzeniach w kadrze. O 16.20 Orange Sport TOK i wywiad z trenerem naszej reprezentacji Waldemarem Fornalikiem, a dwie godziny później z Romanem Koseckim.

Po godzinie 19:15 specjalne wydanie "Siłowni" - w całości poświęcone meczowi Polska – Anglia z udziałem Tomasza Kłosa, Piotra Świerczewskiego i trenera Andrzeja Strejlau.

O 20:00 rozpocznie się specjalne studio a w nim plejada gości: Adam Musiał, Radosław Michalski, Maciej Żurawski czy Grzegorz Rasiak. Przypomniane zostaną również dotychczasowe pojedynki zespołów.

Po meczu o godz. 23:00 w "Sport raport 24" dziennikarze stacji podsumują spotkanie Polaków, nie zabraknie wywiadów z piłkarzami i trenerem.

Jak myślicie czy Robert Lewandowski tym razem pokona bramkarza Anglii, czy Polska drużyna poradzi sobie bez kapitana Kuba Błaszczykowskiego? Z drugiej strony Anglia wystąpi bez Lamparda i Terry’ego. Jeśli mamy więc z nimi znowu wygrać, to kiedy jak nie teraz? ;) Jaki wynik typujecie?

A dla tych, którzy chcą zostać z Orange sport dłużej stacja przygotował super niespodziankę: transmisję meczu Hiszpania – Francja (o godz. 20:50). Oczywiście Orange sport możecie oglądać również w Telewizji Tu i Tam.


Rozrywka

Serce kręci reklamę z Kotem

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
15 października 2012
Serce kręci reklamę z Kotem

Doszła do nas informacja, że Serce i Rozum zgłosili się do konkursu Netii. Jak myślicie, uda im się wygrać?

Serce stara się wyreżyserować spot z kotem, jednak do takich spraw, należy podchodzić z Rozumem. Pamietajcie, żeby zawsze kierować się Sercem i Rozumem.

 

Scroll to Top