Oferta

Tańsze zestawy telefonów i zegarków

Beata Giska Beata Giska
19 stycznia 2024
Tańsze zestawy telefonów i zegarków

Wczoraj premierę miał Samsung Galaxy S24 i ruszyliśmy z jego przedsprzedażą. Szykując miejsce w magazynach na nowe produkty przeceniliśmy wcześniejszą serię tego flagowca.

Teraz znajdziecie u nas zestawy w supercenach Samsunga Galaxy S23 FE 5G ze smartwatchami: Samsung Galaxy Watch6 Classic 47 mm eSIM oraz Samsung Galaxy Watch6 40 mm eSIM.

Zestawy HONORA

Nową ofertą są także zestawy z zegarkami HONOR Watch GS3 z: HONOR 70 5G (wersje 128 GB i 256 GB) oraz HONOR Magic5 Lite 5G 256 GB. Urządzenia idealnie ze sobą współdziałają. Uwaga, promocja obowiązuje tylko w salonach.


Oferta

Promocje na urodziny OPPO

Beata Giska Beata Giska
19 stycznia 2024
Promocje na urodziny OPPO

OPPO jest już 5 lat w Polsce. Z tej okazji obniżyliśmy ceny wybranych smartfonów i dołożyliśmy do oferty nowy tablet OPPO Pad Neo.

Polubiliście smartfony OPPO, które od dawna są w naszym portfolio. To sprzęty dobrej jakości i w przystępnej cenie. Teraz wzbogacamy ofertę o tablet, który sprzedajemy w zestawie ze słuchawkami OPPO Enco Buds2. Dostępny jest w abonamencie i bez kontraktu. Przyda się do nauki, pracy, rozrywki, a także sprawdzi się na prezent.

Urodzinowe obniżki dotyczą: OPPO A38 4/128 GB, OPPO A57s 4/128 GB, OPPO Reno10 5G 8/256 GB oraz OPPO Reno10 Pro 5G 12/256 GB. W przypadku ostatniego smartfona dostaniecie go taniej nawet o 648 zł - przy zakupie wybranych planów mobilnych. Zachęcam Was do zapoznania się ze szczegółami na tej stronie.

Komentarze


Oferta

Orange Flex jako pierwszy na rynku umożliwia przekazanie numeru przez aplikację

Kasia Barys Kasia Barys
18 stycznia 2024
Orange Flex jako pierwszy na rynku umożliwia przekazanie numeru przez aplikację

W Orange Flex udostępniliśmy usługę przekazania numeru innej osobie. Cały proces trwa kilka minut i zrobicie go w 100 proc. poprzez aplikację mobilną. Możecie oddać zarówno swój numer główny, jak i numery dodatkowe.

To pierwsza na rynku opcja przekazania numeru innej osobie, którą możecie wykonać w pełni cyfrowo i samodzielnie - bez konieczności korzystania ze wsparcia konsultanta oraz podpisywania dokumentów.

Łatwo, szybko i bezpiecznie

Numer, który chcemy przekazać, musi być aktywny. Proces składa się z dwóch części. Najpierw użytkownik oddający numer wybiera w aplikacji Orange Flex opcję Przekaż numer. Następnie wpisuje kod weryfikacyjny otrzymany SMS-em i potwierdza, że chce rozpocząć proces oddania numeru. Na koniec zostanie otrzyma kod transferu, który należy podać nowemu właścicielowi numeru.

Osoba przejmująca numer wpisuje w swojej aplikacji otrzymany kod transferu lub skanuje kod QR z aplikacji poprzedniego właściciela numeru. Ma na to 10 dni. I już w tym momencie można przejść do standardowych czynności wymaganych do aktywacji numeru tj. potwierdzenie tożsamości i wybór karty SIM lub eSIM oraz metody płatności za subskrypcję.

Koszt usługi przekazania numeru to 50 zł, pokrywa go osoba przejmująca numer.

Taka dwuetapowa konstrukcja procesu z jednej strony jest prosta dla użytkowników, z drugiej - zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo dostęp do aplikacji Orange Flex jest chroniony uwierzytelnieniem dwuskładnikowym.

Komu przyda się usługa

Z możliwości przekazania numeru innemu użytkownikowi chętnie skorzystają rodzice, których dzieci się usamodzielniają i chcą przejąć płacenie swoich rachunków. Usługa przyda się również tym z Was, którzy dotychczas administrowali numerem partnera czy partnerki, a teraz decydują się go oddać.

Numer nowemu właścicielowi możecie tak naprawdę przekazać praktycznie w każdej sytuacji, gdy zarządzacie numerem dodatkowym i z jakiegoś powodu wolelibyście mieć go na oddzielnym koncie Orange Flex.

Scroll to Top