Oferta

Tańsze rozmowy, SMS-y i MMS-y w ofercie na kartę, czyli idzie wiosna ;-)

Piotr Domański Piotr Domański
23 marca 2016
Tańsze rozmowy, SMS-y i MMS-y w ofercie na kartę, czyli idzie wiosna ;-)

W Orange na kartę trwają zmiany. Z jednej strony wygaszamy niektóre nieco prehistoryczne już oferty, z drugiej wprowadzamy nowe rozwiązania. Nie zawsze zastępujące jeden do jednego te „historyczne”, ale na pewno tworzące zupełnie nowe możliwości. Jak choćby „Taniej do wszystkich”. To usługa, która pozwala Wam za 3 zł (na 7 dni) lub za 9 zł (na 31) obniżyć stawki cennikowe do 9 gr/min i 9 gr za SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych.

Niby nic… ale pomyślcie sobie, jakie możliwości to daje. Nie zawsze będzie konieczność kupowania pakietów minut czy SMS-ów, po prostu płacicie 3 złote, wykonujecie kilka telefonów wysyłacie SMS-y, a i tak wychodzicie na swoje. Jak sobie szybko policzyłem zakup wersji za 3 złote zwraca się po 16 minutach rozmowy. Zapłacicie wtedy 4,44 zł, zamiast 4,64. Oczywiście im więcej będziecie rozmawiać , tym bardziej się to opłaca. Jeżeli przekroczycie kwotę 6 złotych można się zainteresować jednym z wprowadzonych niedawno „Multipakietów”. W przypadku SMS-ów i MMS-ów o wyliczenia nieco trudniej, ale sytuacja wygląda podobnie.  Drugą korzyścią, przynajmniej w niektórych ofertach jest fakt, że nie dostajecie pakietu danych – dlatego doskonale uzupełnia się ona z Orange Free na Kartę, gdzie pakiet transferu otrzymujecie za sam fakt wykonywania doładowań.

Usługi takie jak ta bardzo fajnie zapełniają lukę pozostawioną przez droższe oferty z nielimitowanymi rozmowami, telefonami i pakietem danych. Jeżeli chodzi o aktywację, wystarczy wysłać SMS, użyć kodu lub po prostu aplikacji „Mój Orange”. Wszystko znajdziecie na naszej stronie internetowej.


Oferta

Szalone dni na wiosnę

Piotr Domański Piotr Domański
22 marca 2016
Szalone dni na wiosnę

Gdybyście chcieli swoim bliskim kupić jakiś drobiazg na Wielkanoc, polecam nasze „Szalone Dni”. Bo jak nie inaczej, jak słowem „drobiazg” można nazwać 9 zł, które zapłacicie w Smart Plan LTE 89,99 za Samsunga Galaxy A5. Albo HTC Desire 820 za 99 zł zamiast 299 zł w Smart Plan LTE 69,99 zł. Jeżeli szukaliście tańszego abonamentu ciekawym rozwiązaniem może być Moto G za 9 zł w abonamencie za 49,99. To nie wszystko, dlatego warto zajrzeć na stronę promocji. Wśród innych telefonów, które znalazły się w promocji znajdziecie jeszcze choćby Sony Xperia Z5 Compact, LG G3 i Huawei ShotX.

Pamiętajcie, że te cena Smart Planów LTE podana na stronie to jedno, a usługi konwergentne to drugie ;-) Jeżeli zdecydowalibyście się na Orange Finanse i promocję Smart Plan LTE Open, czyli posiadalibyście u nas także internet stacjonarny czy telefon możecie zapłacić za abonament połowę normalnej kwoty. A może jeszcze mniej ;-). Takich możliwości jest więcej – warto poczytać więcej.


Oferta

W nju z rachunkiem żadnych stałych opłat

Piotr Domański Piotr Domański
21 marca 2016
W nju z rachunkiem żadnych stałych opłat

W piątek pisałem o dodatkowych GB dla stałych klientów nju na kartę. Dzisiaj wprowadzamy kolejne zmiany, tym razem w nju z rachunkiem. Od teraz w nju z rachunkiem płacicie tylko za to, z czego faktycznie korzystacie. Jeżeli macie takie miesiące, że w ogóle nie używacie telefonu, to Wasz rachunek wyniesie 0zł. Wystarczy, że jesteś w nju minimum 3 miesiące i masz włączoną usługę „im dłużej, tym lepiej” w nju z rachunkiem, wówczas przestaje Cię obowiązywać minimalna kwota rachunku 9zł.

Pamiętajcie, że warto włączyć usługę „wszystko komórkowe za 29zł”. Macie wtedy pewność, że nie zapłacicie więcej niż 29zł za nielimitowane rozmowy z komórkowymi, SMSy/MMSy i aż 10GB internetu. Jeżeli wykorzystacie za mniej niż 29zł, na przykład za 5zł, bo w danym miesiącu mało korzystaliście z telefonu, wtedy Wasz rachunek wyniesie tylko te 5zł. To jedyna taka oferta z rachunkiem na rynku. Na tej stronie, w sekcji "Im dłużej, tym lepiej - nowość" znajdziecie więcej.

Podobają się Wam zmiany w nju? Idą Waszym zdaniem w dobrym kierunku?

Komentarze czekają ;-)

Scroll to Top