Oferta

Urządzenia Samsung Galaxy tańsze w niedzielę

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
20 sierpnia 2022
Urządzenia Samsung Galaxy tańsze w niedzielę

Jutro kolejna niedzielna okazja. Tym razem w ofercie bez abonamentu taniej kupicie smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic 42 mm eSIM (obniżka o 450 zł) i słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro (obniżka o 190 zł). Możecie zapłacić za urządzenia jednorazowo lub w 20 ratach 0%.

Na Samsungu Galaxy Watch4 Classic 42 mm eSIM możecie używać komunikatorów. Zegarek pozwala na bieżąco sprawdzać postępy w treningach, automatycznie rozpozna 7 aktywności, a ponad 90 można wybrać ręcznie. Dodatkowo, można ustawić codzienne cele i grupowe wyzwania. Zapłacicie nim zbliżeniowo za pomocą Google Pay. Smartwatch jest przy tym bardzo wytrzymały i wodoodporny.

Bezprzewodowe, stylowe słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro zachwycają krystalicznie czystym dźwiękiem. Mają aktywną redukcję szumów (ANC), która niweluje do 99% hałasu z otoczenia. Wraz z etui ładującym, słuchawki mogą pracować na baterii aż 28 godzin. Można je ładować ładowarką bezprzewodową w standardzie Qi lub smartfonem z funkcją PowerShare.

Pamiętajcie, że warto się śpieszyć, bo liczba urządzeń jest ograniczona. Powodzenia!


Rozrywka

Poznajcie Maxa, nowego bohatera naszych reklam

Stella Widomska Stella Widomska
19 sierpnia 2022
Poznajcie Maxa, nowego bohatera naszych reklam

Wakacje w pełni, a my w Orange jesteśmy już jedną nogą przy powrocie do szkoły i nasz świat kręci się wokół... Maxa. Zapraszam na spotkanie z naszym nowym bohaterem - oficjalnie i od kuchni.

No właśnie - powrót do szkoły. Jak już wiele razy opowiadałam okres po wakacjach w branży marketingowej nazywa się Back2School. Stacje telewizyjne mają jesienną ramówkę z nowymi serialami na długie wieczory, a reklamodawcy ruszają z nowym sezonem komercyjnym. Wczoraj pokazaliśmy jaką ofertę przygotowaliśmy dla Was i pisała o niej Ewa.

Ja dodam od siebie więcej o nowym formacie reklamowym. Główny bohater to robot mieszkający z ludźmi. Brzmi trochę jak Jetsonowie (nie wiem kto z Was rozumie to pytanie, bo zakładam nie każdy swoje dzieciństwo spędzał w czasach, w których królowały kreskówki Hanna-Barbera). Wyobraźcie sobie rodzinę, której członkiem jest sztuczna inteligencja. Ma zaszyte w głowie wszelkie encyklopedie świata, ale nie rozumie np. emocji. Z tego rodzą się tylko śmieszne sytuacje. A przynajmniej taką mam nadzieję. Sami oceńcie, oto on, nasz nowy format:

https://youtu.be/4Iw3FBk9bYc

I jak wrażenia? Chcielibyście żeby Max zamieszkał z Wami? Ciekawe czy zużywa dużo prądu? ;-) Ja lubię takie pokazanie tematu technologii - uczłowieczonej. Bo przecież jest ona dla ludzi. Jak zobaczyliście reklamę, to dodam, że powstała ze współpracy Orange Polska z agencjami Leo Burnett i Publicis. Spoty zrealizował dom produkcyjny Film Produkcja. Za reżyserię odpowiadał Paweł Borowski, a za postprodukcję (w tym stworzenie postaci robota Maxa) – Orka.

Ale koniec poważnych treści. Czas na zabawę. A jak zabawa, to oczywiście wizyta na planie zdjęciowym. Tym razem oprowadzają po nim Ulka Woźniakowska i Michał Dudziński z #EkipyOrange. Maxa nie zobaczycie, ponieważ powstał w postprodukcji, czyli nie istnieje fizycznie, a został „narysowany”. Ale wszystko inne na planie było bardzo rzeczywiste. I mimo ciężkiej pracy w upalny letni dzień, jak zawsze poszło dość zabawne. Zapraszam na plan.

https://www.youtube.com/watch?v=waN5I67Jl8k

Kochani, ponieważ nie będzie mnie tu przez jakiś czas (urlop wzywa), to na koniec życzę Wam wyciśnięcia ostatnich letnich dni na maksa. Odpoczywajcie i ładujcie akumulatory na back2school i back2work, a nawet back2reality ;-) Do zobaczenia!   

Komentarze


Oferta

Nowości w Orange Flex, na które czekaliście

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 sierpnia 2022
Nowości w Orange Flex, na które czekaliście

W aplikacji Orange Flex właśnie dodaliśmy możliwość aktywowania swojego numeru nawet na trzech dodatkowych kartach SIM lub eSIM. Można też dzielić się gigabajtami ustawiając wygodny, comiesięczny transfer danych.

Dotychczas Orange Flex umożliwiał aktywację tego samego numeru na jednej, dodatkowej karcie. Zgłaszaliście nam, że potrzebujecie więcej. Dlatego od dzisiaj, w zależności od posiadanego Planu, możecie korzystać z jednej, dwóch lub trzech dodatkowych kart SIM (lub eSIM) z tym samym numerem. Aktywacja i korzystanie z dodatkowych kart SIM w Orange Flex jest bezpłatne.

Kolejną nowością jest dzielenie się gigabajtami poprzez ustawienie stałego, comiesięcznego transferu danych. Możecie mieć nawet 10 stałych przekazów. Transfer gigabajtów będzie realizowany co miesiąc, w wyznaczonym dniu i godzinie, do czasu, kiedy go odwołacie w aplikacji. Funkcja jest dostępna również dla użytkowników dodatkowych numerów aktywowanych w ramach Strefy kart SIM.

Jak ustawić transfer:

  1. Kliknij na zakładkę „Przekaż GB”.
  2. Wybierz osobę oraz ustaw liczbę GB, które chcesz regularnie przekazywać.
  3. Wybierz datę i godziny, kiedy mają być przekazywane GB.
  4. Zapisz swój wybór i… gotowe.  

Pamiętajcie, że powinniście zaktualizować aplikację by skorzystać z nowych funkcjonalności. Szczegóły dostępne są w regulaminach, które znajdziecie na stronie Orange Flex.

Scroll to Top