;

Oferta

Urządzenia Samsung Galaxy tańsze w niedzielę (1)

Ewa Przybylińska

20 sierpnia 2022

Urządzenia Samsung Galaxy tańsze w niedzielę
1

Jutro kolejna niedzielna okazja. Tym razem w ofercie bez abonamentu taniej kupicie smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic 42 mm eSIM (obniżka o 450 zł) i słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro (obniżka o 190 zł). Możecie zapłacić za urządzenia jednorazowo lub w 20 ratach 0%.

Na Samsungu Galaxy Watch4 Classic 42 mm eSIM możecie używać komunikatorów. Zegarek pozwala na bieżąco sprawdzać postępy w treningach, automatycznie rozpozna 7 aktywności, a ponad 90 można wybrać ręcznie. Dodatkowo, można ustawić codzienne cele i grupowe wyzwania. Zapłacicie nim zbliżeniowo za pomocą Google Pay. Smartwatch jest przy tym bardzo wytrzymały i wodoodporny.

Bezprzewodowe, stylowe słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro zachwycają krystalicznie czystym dźwiękiem. Mają aktywną redukcję szumów (ANC), która niweluje do 99% hałasu z otoczenia. Wraz z etui ładującym, słuchawki mogą pracować na baterii aż 28 godzin. Można je ładować ładowarką bezprzewodową w standardzie Qi lub smartfonem z funkcją PowerShare.

Pamiętajcie, że warto się śpieszyć, bo liczba urządzeń jest ograniczona. Powodzenia!

Udostępnij: Urządzenia Samsung Galaxy tańsze w niedzielę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Key. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze


;

Reklama

Poznajcie Maxa, nowego bohatera naszych reklam (8)

Stella Widomska

19 sierpnia 2022

Poznajcie Maxa, nowego bohatera naszych reklam
8

Wakacje w pełni, a my w Orange jesteśmy już jedną nogą przy powrocie do szkoły i nasz świat kręci się wokół… Maxa. Zapraszam na spotkanie z naszym nowym bohaterem – oficjalnie i od kuchni.

No właśnie – powrót do szkoły. Jak już wiele razy opowiadałam okres po wakacjach w branży marketingowej nazywa się Back2School. Stacje telewizyjne mają jesienną ramówkę z nowymi serialami na długie wieczory, a reklamodawcy ruszają z nowym sezonem komercyjnym. Wczoraj pokazaliśmy jaką ofertę przygotowaliśmy dla Was i pisała o niej Ewa.

Ja dodam od siebie więcej o nowym formacie reklamowym. Główny bohater to robot mieszkający z ludźmi. Brzmi trochę jak Jetsonowie (nie wiem kto z Was rozumie to pytanie, bo zakładam nie każdy swoje dzieciństwo spędzał w czasach, w których królowały kreskówki Hanna-Barbera). Wyobraźcie sobie rodzinę, której członkiem jest sztuczna inteligencja. Ma zaszyte w głowie wszelkie encyklopedie świata, ale nie rozumie np. emocji. Z tego rodzą się tylko śmieszne sytuacje. A przynajmniej taką mam nadzieję. Sami oceńcie, oto on, nasz nowy format:

I jak wrażenia? Chcielibyście żeby Max zamieszkał z Wami? Ciekawe czy zużywa dużo prądu? 😉 Ja lubię takie pokazanie tematu technologii – uczłowieczonej. Bo przecież jest ona dla ludzi. Jak zobaczyliście reklamę, to dodam, że powstała ze współpracy Orange Polska z agencjami Leo Burnett i Publicis. Spoty zrealizował dom produkcyjny Film Produkcja. Za reżyserię odpowiadał Paweł Borowski, a za postprodukcję (w tym stworzenie postaci robota Maxa) – Orka.

Ale koniec poważnych treści. Czas na zabawę. A jak zabawa, to oczywiście wizyta na planie zdjęciowym. Tym razem oprowadzają po nim Ulka Woźniakowska i Michał Dudziński z #EkipyOrange. Maxa nie zobaczycie, ponieważ powstał w postprodukcji, czyli nie istnieje fizycznie, a został „narysowany”. Ale wszystko inne na planie było bardzo rzeczywiste. I mimo ciężkiej pracy w upalny letni dzień, jak zawsze poszło dość zabawne. Zapraszam na plan.

Kochani, ponieważ nie będzie mnie tu przez jakiś czas (urlop wzywa), to na koniec życzę Wam wyciśnięcia ostatnich letnich dni na maksa. Odpoczywajcie i ładujcie akumulatory na back2school i back2work, a nawet back2reality 😉 Do zobaczenia!   

Udostępnij: Poznajcie Maxa, nowego bohatera naszych reklam
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Key. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  FTM 16:40 21-08-2022
  Mnie koncepcja tego robota jakoś nie przekonuje, ale za to baardzo szanuję użycie jako soundtracku dźwięku firmowego Sudden Dreams w nowej wersji Folk ;) Jeszcze jakbyście jako outro użyli dżingla też pochodzącego od tej wersji folkowej — tak jak używa już spółka-matka we FR — zamiast klasycznego granego na pianinie byłoby mega :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   FTM 16:48 21-08-2022
   PS Jeszcze zapomniałem wspomnieć, że macie też super wersję audiobrandingu Sport, nie wiem na co czeka, bo jest świetna, aż prosi się ją gdzieś wykorzystać — no chyba że dopiero podczas olimpiady w Paryżu ;)
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 23:17 21-08-2022
  Mega fajny projekt reklamowy. Mi osobiście bardzo się podoba.
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 12:25 23-08-2022
  Max to oznaka nowoczesności? Pytam bo Centek dostarczył mi właśnie nostalgiczną wycieczkę do przeszłości. Do czasów sprzed lat kiedy na wyświetlaczu był napis EDGE, takie mam właśnie prędkości 0,38 down i 0,51 up. Ale teraz na wyświetlaczu mam napis LTE. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 18:00 23-08-2022
  "Przyszłość jest dzisiaj"? Co Wy macie dziś z netem? Toż to skansen jakiś, teraz miałem ping ponad 200, ściaganie ok 1.5 Mb i wysyłanie ok 2 Mb. I lagi jak powódź lasu szyszkowego. To już prawie 8 godzin trwa. A patrząc po speedteście, nie jestem jedyny oj nie. Mnóstwo tam takich wyników.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Hanka 10:37 25-08-2022
  a ten Max robocik i ten na infolinii to ten sam?
  Odpowiedz
 • komentarz
  anon 21:20 02-03-2023
  Nie mogę się doczekać fanartów Maxa :3c
  Odpowiedz
 • komentarz
  Noname 12:37 19-09-2023
  Ten robot to kompletna katastrofa, na dodatek brak możliwości przełączenia do konsultanta. Porażka Orange na całej lini.
  Odpowiedz

;

Oferta

Nowości w Orange Flex, na które czekaliście (17)

Wojtek Jabczyński

18 sierpnia 2022

Nowości w Orange Flex, na które czekaliście
17

W aplikacji Orange Flex właśnie dodaliśmy możliwość aktywowania swojego numeru nawet na trzech dodatkowych kartach SIM lub eSIM. Można też dzielić się gigabajtami ustawiając wygodny, comiesięczny transfer danych.

Dotychczas Orange Flex umożliwiał aktywację tego samego numeru na jednej, dodatkowej karcie. Zgłaszaliście nam, że potrzebujecie więcej. Dlatego od dzisiaj, w zależności od posiadanego Planu, możecie korzystać z jednej, dwóch lub trzech dodatkowych kart SIM (lub eSIM) z tym samym numerem. Aktywacja i korzystanie z dodatkowych kart SIM w Orange Flex jest bezpłatne.

Kolejną nowością jest dzielenie się gigabajtami poprzez ustawienie stałego, comiesięcznego transferu danych. Możecie mieć nawet 10 stałych przekazów. Transfer gigabajtów będzie realizowany co miesiąc, w wyznaczonym dniu i godzinie, do czasu, kiedy go odwołacie w aplikacji. Funkcja jest dostępna również dla użytkowników dodatkowych numerów aktywowanych w ramach Strefy kart SIM.

Jak ustawić transfer:

 1. Kliknij na zakładkę „Przekaż GB”.
 2. Wybierz osobę oraz ustaw liczbę GB, które chcesz regularnie przekazywać.
 3. Wybierz datę i godziny, kiedy mają być przekazywane GB.
 4. Zapisz swój wybór i… gotowe.  

Pamiętajcie, że powinniście zaktualizować aplikację by skorzystać z nowych funkcjonalności. Szczegóły dostępne są w regulaminach, które znajdziecie na stronie Orange Flex.

Udostępnij: Nowości w Orange Flex, na które czekaliście
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Flag. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Marek 11:46 18-08-2022
  A gdzie ten regulamin? Bo żadnego aktualnego od 18.08.2022 nie ma...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 14:09 18-08-2022
   Proszę: https://flex.orange.pl/regulaminy_cenniki/
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ciekawy 15:11 27-08-2022
    Kiedy Video Pass zostanie rozszerzony o dodatkowe serwisy jak Apple TV+, Viaplay, Amazon Prime Video...itp.?
    Odpowiedz
 • komentarz
  Daniel 16:02 18-08-2022
  A kiedy możliwość zmiana daty płatności za plan? Myślę, że wielu czeka na takie rozwiązanie i bez kombinowania bez przenoszenia do konkurencji. Także możliwość migracji między ofertami orange bo obecnie da się w tylko jedną stronę. Jeszcze tego brakuje tylko w ofercie FLEX . Poprosimy o odpowiedź kogoś z orange głównie chodzi o możliwość zmiany dnia płatności za plan. 😉
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 15:26 19-08-2022
   Nie planujemy wdrożenia zmiany daty płatności za plan. Orange Flex działa w formie subskrypcji, w której z góry płacisz za możliwość korzystania z usług (za okres rozliczeniowy). Co do migracji, planujemy wdrożyć tę funkcjonalność jeszcze w tym roku. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Tomek 16:50 18-08-2022
  A ja czekam na SMS prze przez WiFi. jest jakaś szansa?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 15:29 19-08-2022
   Mamy to w planach, ale nie mogę zadeklarować konkretnej daty wprowadzenia. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Marcin 17:31 18-08-2022
  Kiedy aktualizacja aplikacji na Androida?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 15:30 19-08-2022
   Już czeka w sklepach z aplikacjami (Google Play). Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  bart 19:56 18-08-2022
  super - ale ciągle brak sms po wifi -
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 15:34 19-08-2022
   Odpowiedź jak wyżej. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Tejeo 03:27 19-08-2022
  A kiedy będzie zrobiona migracja z Flexa do Orange Free Na Kartę, i kiedy będą cesje w Orange Flex?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ron 11:25 19-08-2022
   I z tych wszystkich pytań, te są najważniejsze... Podpisuję się 🙂
   Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 15:33 19-08-2022
   Migracja jeszcze w tym roku. Co do cesji na razie nie planujemy. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Pomidorex 16:06 19-08-2022
  Przy usłudze "Flex dla Firm" wprowadźcie proszę opcję jednej miesięcznej zbiorczej faktury
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 23:13 21-08-2022
  Kusicie tym Flexem, oj kupicie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jarek 08:28 22-08-2022
  Dobre rozwiązanie z kilkoma kartami SIM w cenie pakietu. Potraficie zrobić fajną ofertę, a co ważniejsze stale ją rozwijać ORANGE. Wasz Flexowicz
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej