Urządzenia

Wi-Fi Extender Plus – poszerz swoje domowe Wi-Fi (18)

Piotr Domański

9 października 2017

Wi-Fi Extender Plus – poszerz swoje domowe Wi-Fi
18

Fizyka jest nieubłagana – każda ściana, mebel, urządzenie elektroniczne, nawet zwykłe radio stojące na drodze sygnału WiFi osłabia go. Nie zauważymy tego w przeciętnej kawalerce, lecz już w dużym mieszkaniu może stanowić pewne wyzwanie, a w piętrowych domkach jednorodzinnych przeradza się to w realny problem. Od jakiegoś czasu szukaliśmy dla Was rozwiązania. Okazał się nim WiFi Extender Plus.

Sięgnąć, gdzie WiFi nie sięga

„Jakie to ma znaczenie?” zapytacie. Otóż spore – skończyły się czasy, gdy w domu był jeden komputer podłączony kabelkiem do modemu i rodzina rozpisywała sobie grafik na kolejne dni. Teraz każdy ma smartfon, do tego dochodzą tablety, jakaś konsola, jeden, a czasem dwa laptopy lub nawet zabłąkana „stacjonarka”. Lub wręcz przeciwnie – całkiem nowy komputer do gier. Domownicy chcą siedzieć w swoim kącie mieszkania, najlepiej za zamkniętymi drzwiami i jednocześnie mieć błyskawiczny transfer. Nie wierzycie? Zapytajcie rodziców nastolatków. 600 Mb/s ze światłowodu poradzi sobie nawet z kilkunastoma urządzeniami, ale nie wszystko można połączyć kablem, by zapewnić odpowiednie łącze. Więc jak można się domyśleć – WiFi to podstawa. Tyle tylko że, jak już napisałem na początku – jest zakłócane przez przeszkody i urządzenia elektryczne.

Jeżeli chcecie poczytać o naszych modemach, dekoderach i Wi-Fi Extender Plus zajrzyjcie na specjalną podstronę na orange.pl

W jednym z moich pierwszych wpisów na blogu zrobiłem nawet eksperyment domowy. Przeszedłem się z aplikacją do mierzenia siły Wi-Fi po całym mieszkaniu, a uzyskane rezultaty trafiły na plan. Im bliżej modemu, tym strata sygnału mniejsza, a więc liczba wyższa – zwróćcie uwagę, na to że wszystkie są wartościami ujemnymi. By było łatwiej oznaczyłem to także kolorami – im cieplejszy tym siła sygnału lepsza. Modem znajdował się na dolnej półce w szafce pod telewizorem, tam gdzie jest liczba -27.

Osłabienie zasiegu sygnału WiFi w mieszaniu

I tu wkracza nasz Wi-Fi Extender Plus. Urządzenie małe, kompaktowe, wielkości zasilacza komputerowego, kubka czy telefonu stacjonarnego. Czarna obudowa, dwa przyciski, dwie lampki, dwa porty Ethernet Gigabit, pozwalająca na przesyłanie danych z prędkością do 1 Gb/s (kto by pomyślał). Do tego oczywiście zasilacz. Obudowa jest solidnie wykonana, a dzięki gumowym nóżkom trzyma się podłoża. Całość nie rzuca się w oczy, co moim zdaniem jest olbrzymią zaletą – takie urządzenia mają być po prostu praktyczne i nie przykuwać uwagi. W pudełku obok samego Extendera znajdziecie zasilacz, przewód Giga Ethernet i przewodnik użytkownika.

Wi-Fi Extender Plus od Orange Polska

Jak działa Wi-Fi Extender Plus

Urządzenie to  ma jedno zadanie – rozsiać zasięg domowego Wi-Fi w miejscach, gdzie do tej pory jego zasięg nie sięgał. Robi to bardzo sprawnie, zapewniając prędkości transferu rzędu nawet kilkuset Mb/s.

Urządzenie można stosować na dwa sposoby. W pierwszym nasz Extender łapie zasięg Wi-Fi z innego urządzenia, choćby FunBox 3.0, czy FunBox 2.0 (oczywiście to nie jest zamknięta lista) i udostępnia go. Instalacja jest prosta – wystarczy, że podłączycie Wi-Fi Extender Plus do prądu, wciśniecie na modemie i Extenderze przycisk WPS, poczekacie chwilę i wszystko będzie działać. Instrukcja (z obrazkami) znajduje się także w pudełku – nie musicie więc kopiować tego fragmentu ;-). Tutaj moja uwaga – urządzenie trzeba ustawić w dobrym miejscu. Zasięg WiFi musi być w tym miejscu na tyle dobry, by było co „rozsiewać” dalej.

Jeżeli zdecydujecie się na tą opcję możecie całą sieć skonfigurować przy pomocy aplikacji Mój Funbox, o której niedawno pisaliśmy na blogu, przy okazji jej wejścia do AppStore. Słowo „skonfigurować” nie oznacza jednak w tym przypadku jedynie zmiany hasła, ale także szybkie podłączenie urządzeń, a także ustalenie kto i kiedy może z niego skorzystać.

Wi-Fi Extender Plus w Orange Polska

Druga z możliwości zakłada użycie kabla Ethernet Gigabit. To już większy kaliber działań, do zastosowania w większych domach. Wymaga jednak kabla wychodzącego z domowego modemu doprowadzonego do Extendera. Zachowuje się ono wtedy jak osoby modem z własną siecią WiFi. Jest ona w pełni konfigurowalna.

Wi-Fi Extender Plus w Orange PolskaW obu przypadkach Wasza sieć domowa będzie tak samo bezpieczna. Musicie pamiętać, by zmienić hasło z fabrycznie przypisanego na nowe, własne. O zasadach, które powinniście wziąć pod uwagę przeczytacie w jednym z licznych tekstów Michała Rosiaka, choćby: Jak mocne jest Twoje hasło?

Wi-Fi Extender Plus od Orange Polska

Cena gra rolę i to dużą

Cena przy takich urządzeniach ma znaczenie. Nie ukrywajmy – w wielu przypadkach poradzimy sobie bez niego. Przecież rodzina może zebrać się w około modemu niczym przy ognisku w jaskini, dziecko nie musi zamykać drzwi do pokoju, albo po prostu wszyscy zaakceptują, że w niektórych miejscach w domu zasięgu nie ma.

Można? Można.

Czy to wygodne? Nie.

Czy trzeba się męczyć? Można.

Tylko po co?

Szczególnie, że 230 zł to za taki Wi-Fi Extender Plus niewiele. Za tę kwotę dostajemy urządzenie zapewniające szybki transfer, dobrze wykonane i łatwe w użytkowaniu. Porównaliśmy to z podobnymi na rynku – wniosek jest jeden – w tej cenie o lepsze trudno. Bez problemu znajdziecie za to gorsze i droższe.

Moim zdaniem warto, szczególnie gdy musimy obsłużyć dwupoziomowe mieszkanie lub domek jednorodzinny. Zdaję sobie sprawę, że w Polsce mamy jedne z najmniejszych lokali mieszkalnych w Unii Europejskiej, ale ten stan się zmienia i coraz częściej między jednym, a drugim końcem mieszkania jest sporo przestrzeni. Jednak nawet przy mniejszym metrażu złe rozplanowanie czy zbrojona ściana nośna mogą znacznie utrudnić korzystanie z Wi-Fi. Wystarczy, że gniazdko sieciowe lub wyjście peszli jest dobrze „ukryte”. To dodatkowo pogarsza sytuację. Dlatego bardzo często wstawienie takiej niewielkiej skrzyneczki ma sens.

Zainteresowani? Wi-Fi Extender Plus znajdziecie na tej stronie.

Udostępnij: Wi-Fi Extender Plus – poszerz swoje domowe Wi-Fi
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  mm 16:08 09-10-2017
  A ten sprzęt w połączeniu z Funbox pozwala na płynne przechodzenie między tymi nadajnikami wifi? Zwykle jest tak, że mając zasięg jednego routera nadal jesteśmy do niego zalogowani, mimo że już stoimy przy drugim routerze.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 17:41 09-10-2017
   Muszę sprawdzić, a gdy już to zrobię dam znać.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 10:51 10-10-2017
   O i już wiem! Gdy Wi-Fi Extender Plus jest skonfigurowany jako wzmacniacz sygnału Wi-Fi to urządzenia klienckie łączą się z siecią o lepszym sygnale.
   Odpowiedz
   • komentarz
    mm 14:17 10-10-2017
    Ale płynnie zmieniają źródło zasięgu?
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 15:25 10-10-2017
     tak
     Odpowiedz
     • komentarz
      mm 15:31 10-10-2017
      Super, dzięki :)
      Odpowiedz
   • komentarz
    Remi 10:39 15-10-2017
    Jako wifi extender poprzez lan też działa?
    Odpowiedz
 • komentarz
  Piotrekk85 16:31 09-10-2017
  Cena 230 zł to niewiele? W dzisiejszych czasach w Polsce klienci wg mnie średnio lubią takie wydatki. Lepiej wolą płacić po 10 zł miesięcznie. Albo inaczej oczekują, że operator sam dostarczy sprzęt. Czy konfiguracja tego "cuda" jest za free przy zakupie samej usługi w ramach pierwszej bezpłatnej asysty instalacyjnej?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 17:37 09-10-2017
   Oczywiście każda cena jest względna - dla jednych 230 zł to bardzo dużo, dla innych niewiele. Ja po prostu porównałem urządzenia dostępne na rynku, ich parametry, możliwości i cenę. I tak jak napisałem na blogu - cena za taki zestaw nie jest wygórowana. Szczególnie, że mówimy tu o Extenderze, który dokładany, jest m.in. do światłowodu, a tam ma już znaczenie czy udostępniane WiFi ma prędkość 30 Mb/s czy 300 Mb/s. Konfiguracja samego urządzenia jest banalnie prosta, ale pewnie, jeżeli poprosisz technika o pomoc nie odmówi.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Buka 19:41 09-10-2017
    Panie Piotrze, czy można prosić o maila do Pana bo miałbym kilka pytań? Chyba, że to jakaś tajemnica?:)
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotrekk85 20:25 09-10-2017
     Do którego Piotra to pytanie? Bo jest tu dwóch :)
     Odpowiedz
     • komentarz
      Piotr Domański 10:55 10-10-2017
      @Piotrekk85, może to jednak do Ciebie? A tak na poważnie: piotr.domanski2(at)orange.com. Tylko proszę tu zgromadzonych o niespamowanie.
      Odpowiedz
      • komentarz
       Buka 11:00 10-10-2017
       Dziękuję Panie Piotrze Domański:) z mojej strony nie będzie spamu, tylko pytania na temat potencjalnych inwestycji. Pozdrawiam
       Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 15:47 10-10-2017
  Mam nadzieję że się nie zalapuje na status spamera.:) Staram sie pisać tylko w sprawach techniczno-konkursowo-logistyczno-blogowych. :) Kurczę to jednak szeroka kategoria. :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 16:47 10-10-2017
   Dobre :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 08:12 11-10-2017
  Pablo a Piotr nie zaprzecza. Wpadam w depresję. ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Michał 11:50 12-10-2017
  Jak dobrze zrozumiałem to to urządzenie musi być połączone z pierwszym routerem po wifi, a nie po kablu żeby móc płynnie przechodzić między nimi? Czy to urządzenie w parze z routerem innej firmy (np. Huawei) będzie w stanie płynnie przenieść transmisję czy zadziała to tylko z Funboxem? Mam router LTE od Huaweia i potrzebuję rozszerzyć zasięg WiFi pod WiFi Calling. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 10:54 15-10-2017
  Tylko dalej nie wiem spo co mi to ... wi-fi jest wszędzie xD ;)
  Odpowiedz

Urządzenia

Idealny dla biznesmena – testujemy Blackberry KeyOne (5)

Michał Rosiak

9 października 2017

Idealny dla biznesmena – testujemy Blackberry KeyOne
5

Jak sądzicie, która z obecnych wciąż na rynku czołowych marek smartfonów sięga najdalej swoją historią? W sumie to widzieliście tytuł, więc pewnie 😉 się domyślacie – Blackberry to jedyna z czołowych marek, której start datuje się jeszcze na XX wiek! Gdy Nokia wprowadzała na rynek na maksa lanserską 7110biznesmeni mogli korzystać z pre-smartfona, Blackberry 850. O iPhone’ach, czy Galaxy S jeszcze nikt nie myślał.

Pełnoletnia Jeżyna

I choć pełnoletnie już Blackberry przez te wszystkie lata zaliczyło dość spektakularny zjazd, jeszcze trwa. Tegoroczny model, Blackberry KeyOne, to kolejne urządzenie „Jeżyny” pod kontrolą systemu Android. Przez bodaj miesiąc testów bardzo przyjemnie mi się z niego korzystało. Trochę smutek bierze, że udział rynkowy BB waha się na poziomie błędu statystycznego. Bez problemu widzę oczyma duszy biznesmena z KeyOne. Tym bardziej, że to jak to urządzenie jest „podtuningowane” pod tego typu użytkownika, no i fizyczna klawiatura (!) naprawdę ułatwiają życie! Przyznam się Wam, że zdarzyło mi się kilkakrotnie pisać na Blackberry KeyOne całkiem spore teksty (w autobusie słabo z otwarciem komputera) i nie czułem jakiegoś wielkiego dyskomfortu. Jeśli sami chcecie spróbować – tutaj znajdziecie KeyOne w naszej ofercie biznesowej (dostępny tylko w Orange!), a poniżej, cóż za niespodzianka :), film.

Udostępnij: Idealny dla biznesmena – testujemy Blackberry KeyOne
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 15:17 09-10-2017
  Jak zawsze wychodzi Ci to Michale super. :) Słuchawka też mega :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  manyaky 21:39 09-10-2017
  Michale coś dla Ciebie ;P https://niebezpiecznik.pl/post/rozlaczylo-mnie-a-potem-telefon-jeszcze-raz-odtworzyl-mi-cala-rozmowe/
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 18:25 10-10-2017
  Nie jestem biznesmenem i jest mi z tym dobrze ;P
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mateusz 12:42 11-10-2017
  Ciekawy telefon, świetne rozwiązanie dla osób, które często piszą długie maile, sms, itp.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Frank 19:27 19-10-2017
  Chłopie - Od zabezpieczenia telefonu to jest NORTON MOBILE SECURITY a nie jakiś tam systemowy interfejs czy nakładka czy co to tam jest......
  Odpowiedz

Oferta

Mamy awans, a kibice duuużo GB! (27)

Piotr Domański

8 października 2017

Mamy awans, a kibice duuużo GB!
27

Rekord frekwencji na narodowym – ponad 57 tys. kibiców, 4 bramki i piękna piłka nożna. Tak w skrócie można podsumować zwycięski mecz z Czarnogórą. Mecz, dzięki któremu polska reprezentacja weszła z pierwszego miejsca w grupie do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Pierwsza połowa nasza, potem Czarnogóra wyrównała, a na koniec przyszedł Lewandowski i pozamiatał. „Uff, dobrze, że mamy w drużynie gościa, który zarabia 20 mln euro rocznie.” cytując kolegę ;-).

Ale czy godzi się, by takie zwycięstwo, takie nerwy i taki awans uczcić jedynie pakietem 4 GB za 4 bramki? Na pewno nie!

Dlatego tym razem w ramach „Pakietu Kibica” mamy dla Was 28 GB ważne przez 10 dni. Dokładnie tyle, ile bramek strzeliła nasza reprezentacja w ciągu całych eliminacji. To dużo, dlatego zdecydowaliśmy się wydłużyć okres ważności pakietu do 10 dni. Pakiet będzie można aktywować do 11.10 wysyłając hasło MAMYAWANS na numer 277. Oczywiście nie trzeba być kibicem piłki nożnej, by aktywować pakiet 😉

Tutaj znajdziecie regulamin „Pakietu Kibica”.

Korzystajcie! 28 GB piechotą nie chodzi, szczególnie przez 10 dni.

Udostępnij: Mamy awans, a kibice duuużo GB!
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  gosc 20:17 08-10-2017
  szalejecie! :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paweł 20:22 08-10-2017
  I to jest operator, nie to co pozostali co nic nie potrafią dać za darmo czy tam bardzo znikomą opłatę jak w tym przypadku. Dlatego przeszedłem od konkurencji do Was. Piona!
  Odpowiedz
  • komentarz
   BigOne 22:10 08-10-2017
   Taaa jak dla stałych klientów przy abonamencie za 7dych 2 GB netu! No super sprawa! I ot tak u konkurencji za 35zl w abonamencie mam No limit! Stuknij się koleś!
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotrek Domański 07:27 09-10-2017
    W takim razie zapraszam do salonu i przedłużenia umowy :-) W aktualnie obowiązującym Planie Wzbogaconym, który kosztuje dokładnie 70 zł bez jednego grosza będziesz miał 25 GB miesięcznie.
    Odpowiedz
 • komentarz
  katani1 20:24 08-10-2017
  Normalnie czad :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  WG 21:40 08-10-2017
  Suuuper! Ale Drogi Orange! Wroccie do roku waznosci bonusowych MB!!! PLEASE!!! 28 GB na kilka dni?!!! Cieszymy sie!!! Gdybyście Państwo jednak np. za doładowanie 100 zl dali Klientom rok waznosci bonusu, rozwalacie wtedy Konkurencje, jak Polacy, naszą Grupę!!! Pisałem juz o tym wczesniej, na innym blogu. Pozdrawiam Orange Polska i raz jeszcze dzieki za takie fajne bonusy. :) Tylko wszystko lub wybrane Pakiety na dłużej, PLEASE! ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  ktośtam 22:26 08-10-2017
  WOW!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 08:53 09-10-2017
  Będzie można jeszcze raz mecz obejrzeć na smartfonie :-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 11:18 09-10-2017
  Mam rozumieć, że bonus 6GB zsumuje się z tym obecnym 28GB? A jak z terminem ważności? Poprzedni mam na 18 dni - nie wiem czemu ;) Obecny jest na 10 dni; nie skróci mi jego aktywacja, ważności tego pierwszego? :/
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 14:03 09-10-2017
   Nie skróci się - zawsze w takich sytuacjach bierzemy pod uwagę się najdłuższy z okresów.
   Odpowiedz
   • komentarz
    WG 14:26 09-10-2017
    Panie Piotrze, Proszę napisać, oczywiście jeśli to jest możliwe, czy rozważacie Państwo - czy istnieje cień szansy, by Orange powrócił do rozwiązania przed 19.07.2017 r. lub wydłużył okres ważności niektórych bonusowych pakietów danych w mb, w zamian za np. wyższe doładowania w taryfie Orange Free na Kartę?! Wcześniej było to Mistrzostwo Świata, ze strony Orange! Teraz jest ... pustka i konieczność regularnego zasilania Konta co kilka dni, tygodni, ew. miesięcy! Nie można przedłużyć ważności bonusu doładowaniem, własnie raz na rok?! Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie!
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 14:46 09-10-2017
     Nie wiem nic o takich planach. Pozdrawiam
     Odpowiedz
     • komentarz
      WG 15:31 09-10-2017
      Rozumiem. A, czy można grzecznościowo poprosić Pana, by przekazał Pan taka sugestię do Orange Polska, (od Klienta posiadającego 3 numery prepaid w Orange free na kartę) o rozważenie takiej, myslę nie tylko mojej Propozycji, by zasilenia konta za 100 zł oraz za 200zł, wydłuzały waznosc bonusow o wspomniane 365 dni? Pozdrawiam i mam nadzieję, że cos uda sie w tej materii uczynić. To pewnej Grupie Użytkowników numerów prepaid bardzo ułatwiło by korzystanie z Państwa Usług! Powodzenia!
      Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 15:15 09-10-2017
  Mega bonus, SMS wysłany :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  taa 18:57 09-10-2017
  Ja niedługo koncze z orange 10lat . moja sila sygnału to -107dBm a w orange uslyszalem ze u nich wszystko wporzadku blabla... cięzko maszt postawic nigdy wiecej tej sieci.
  Odpowiedz
  • komentarz
   manyaky 21:40 09-10-2017
   WiFi Calling działa(ł) u mnie całkiem dobrze, polecam.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 14:58 12-10-2017
   Odpowiadając na Twoje pytanie, które choć w założeniu miało być retoryczne, wcale takim nie jest: tak, zdarzają się sytuacje, w których maszt postawić jest bardzo ciężko. Sam proces inwestycyjny może trwać kilkanaście miesięcy. Popieram także sugestię @manyaky - aplikacja do WiFi Calling może zdziałać cuda.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Assurbanipal siodmy 22:35 09-10-2017
  Witam czy gdy aktywuję dwa pakiety i doładuję konto , kupię pakiet to przepadną pakiety kibica w ciagu 10 dni?czy zsumują się?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 09:48 10-10-2017
   Nieco zagmatwane pytanie ;-) Ale postaram się odpowiedzieć - ważność bonusowych darmowych pakietów jest niezależna od ważności konta.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 12:07 10-10-2017
  Supeeer 28 GB przyda się przy tak kiepskiej ofercie, którą mam na abonament z wszystkimi usługami z orange .... tv internet stacjo ...itd :/ :(
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 18:30 10-10-2017
   Skoro masz taką kiepską ofertę, to po co ją brałeś? ;P
   Odpowiedz
   • komentarz
    AStis 09:17 12-10-2017
    Dla telefonu .... tak dużo płacę a ma AŻ1GB ;))))))((((
    Odpowiedz
 • komentarz
  mi12chal 20:46 10-10-2017
  witam. aktywowałem pakiet 28 GB. tylko niestety korzystając z transferu danych pobierało mi GB z mojego pakietu przyznanego z abonamentu który szybko się z kończył, co za tym idzie orange podarowało mi kolejny 1 GB za 10 zł. a pakiet 28 GB został nienaruszony. chyba coś poszło nie tak!!!!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Driv 12:50 11-10-2017
   U mnie jest tak samo. Paliet przyznany, a ciągle czerpie mi z mojego abonamentu.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 13:59 11-10-2017
    Panowie, koniecznie w takich sytuacjach składajcie reklamacje. Takie sytuacje czasem się zdarzają, a nam pozostaje za to wyłącznie przeprosić.
    Odpowiedz
    • komentarz
     mi12chal 19:35 11-10-2017
     więcej zachodu niż to warte.
     Odpowiedz
     • komentarz
      emitelek 21:00 11-10-2017
      NA PEWNO mniej zachodu, niż pisanie o problemie tutaj! :P
      Odpowiedz

Oferta

Z nju mobile na kartę – na stacjonarny bez dodatkowych opłat (20)

Zbyszek Drohobycki

6 października 2017

Z nju mobile na kartę – na stacjonarny bez dodatkowych opłat
20

Pamiętacie kiedy w nju mobile z rachunkiem dodaliśmy połączenia z numerami stacjonarnymi w cenie abonamentu? Każdy, kto chciał mógł mieć połączenia na komórki i stacjonarne w kraju oraz w roamingu UE bez limitu, a do tego pakiet na internet, w kraju i w roamingu – a wszystko to za zaledwie 19 zł albo więcej netu i nielimitowane SMS-y i MMS-y za 29 zł. Oferta Wam się podobała i nic dziwnego. Nie dość, że rozmowy w kraju to i roaming jak w domu, o którym na rynku nadal się dyskutuje – twierdząc, że będzie go trzeba wycofać z części ofert.

No i cóż… Czas nie stoi w miejscu – pora więc na zmiany. Nie, nie! Spokojnie – wiemy, że to dobra oferta i nie wycofujemy się z niej. Wręcz odwrotnie – od dzisiaj udostępniamy ją także w nju na kartę.

Co się zmieni?

Znikają dwie usługi – „Miesio 19” oraz „Wszystko komórkowe w nju na kartę”. W ich miejsce mamy dwie nowe usługi „Wszystko za nie więcej niż 29 zł” oraz „Rozmowy za nie więcej niż 19 zł”. W czym one są lepsze od poprzednich – chyba już wiadomo, ale poniżej krótko podsumuję, żeby było jasne:

 • W usłudze  „Rozmowy za nie więcej niż 19 zł” mamy: nielimitowane rozmowy do wszystkich na numery komórkowe i stacjonarne, w kraju i w roamingu UE.
 • Dokładając dyszkę – w usłudze „Wszystko za nie więcej niż 29 zł” dostajemy ponadto, SMS-y i MMSy (bez limitu w kraju i w UE) 10 GB internetu w kraju, a w tym 1,46 GB do wykorzystania w roamingu UE).

Dodatkowo

Włączenie obu usług jest bezpłatne i łączą się one z usługą „im dłużej tym lepiej”. Przypomnę, że dzięki niej, po pół roku stażu zwiększamy liczbę dostępnych GB o 2 razy, po roku o 2,5 raza, a po dwóch latach 3 razy.

Przejście na nowe usługi jest jak zawsze proste – wszystkie szczegóły znajdziecie na ten temat znajdziecie na www.njumobile.pl

Karciarze – to jest Wasz dzień!  😉

 

Udostępnij: Z nju mobile na kartę – na stacjonarny bez dodatkowych opłat
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  emitelek 18:20 06-10-2017
  No to czekamy teraz na dołożenie numerów stacjonarnych we wszystkich pakietach w ofertach orange na kartę! :D
  Odpowiedz
  • komentarz
   Gonzo 19:59 06-10-2017
   Właśnie! Dlaczego ziemniaczana oferta jest korzystniejsza niż sztandarowa Orange na kartę. Chcemy też takich pakietów z zaszytymi MMS i stacjonarnymi!
   Odpowiedz
   • komentarz
    Qaz 20:20 06-10-2017
    Może dlatego, że tam nie ma części bonusów? Na przykład pakietu kibica, albo Grunwaldu?
    Odpowiedz
    • komentarz
     emitelek 20:32 06-10-2017
     A co ma piernik do wiatraka??? Z Grunwaldem to akurat przegięcie IN-MINUS, a pakiety kibica są na chwilę, więc nie przesadzaj, że te biedne 5 dni coś znaczą! :P
     Odpowiedz
     • komentarz
      Qaz 21:04 06-10-2017
      Całkiem sporo - chciałbyś zjeść ciastko i mieć ciastko. A tak się nie da. A co do Grunwaldu, to co było w nim na minus? 1410 GB na kilka miesięcy za dwie stówy? Jak dla mnie to był bardzo dobry deal. A że zmienili zasady w trakcie gry - ich prawo. Jakbym chciał mieć stałe warunki umowy to bym miał abonament.
      Odpowiedz
    • komentarz
     Gonzo 21:59 06-10-2017
     To niech w Orange na kartę stworzą podobny pakiet, który może wykluczać bonusy i jak ktoś takowy chce to go włącza, ale pozbywa się bonusów innych.
     Odpowiedz
   • komentarz
    MAURYCY 22:27 06-10-2017
    A w czym masz problem aby zmienić ofertę na nju by skończyć marudzić? Nie masz abo więc nie widzę kompletnie żadnych przeciwności.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Gonzo 14:01 09-10-2017
     W tym mam problem, że mam wysoki stan konta głównego i gdyby stan konta przechodził to bym zmigrował! poza tym domagam się w Orange na kartę tego standardu, bo na to zasługujemy.
     Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 20:21 06-10-2017
  Nju w dalszym ciągu zamiata :-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 21:57 06-10-2017
  Ładnie to wygląda, nawet bardzo :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 03:46 07-10-2017
  No to teraz Nju na abonament jest bezsens... Może cenowo coś zmieni się w abonamencie? Na to czekam ! Brawo Nju, brawo Orange ...
  Odpowiedz
  • komentarz
   MAURYCY 22:03 07-10-2017
   Też tak pomyślałem na początku. Ale po sekundzie doszedłem do wniosku że jednak abo jest wygodniejszy bo sam się płaci przez polecenie zapłaty i nie trzeba o niczym pamiętać :-)
   Odpowiedz
  • komentarz
   Pan Pikuś 08:19 08-10-2017
   Dodatkowy nr za 9 zł. Tego nie masz w karcie.
   Odpowiedz
  • komentarz
   grzesk 12:33 09-10-2017
   W rachunku masz dodatkowo: - drugi numer za 9 zł, - VoWiFi działające za granicą. Poza tym, w czerwcu modyfikowali ofertę z rachunkiem, teraz oferta na kartę została zmieniona to można się spodziewać, że i oferta z rachunkiem zostanie uatrakcyjniona za jakiś czas aby je bardziej rozróżnić.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Astis 12:04 10-10-2017
    No tak ... 9 zeta dodatkowy numer, szkoda że nie jest to tak zwany "ekstra numer" ... Dalej potrzebny mi ekstra numer, ale numer wybrany przeze mnie .... :((((
    Odpowiedz
 • komentarz
  janusz 13:45 07-10-2017
  dlaczego na grafice jest 20GB, to sugeruje że w ofercie jest 20GB a na start jest tylko 10GB
  Odpowiedz
  • komentarz
   duet 00:36 08-10-2017
   Szkoda ze w nju mobile na karte nn limit i 40gb i internet 80gb za 19zl brakuje takiej oferty.
   Odpowiedz
 • komentarz
  jedrek 00:49 09-10-2017
  Mam Nju na starych zasadach i nie zamienię tego. Jetem w nju od samego początku i jakoś nie zauważyłem istnienia ,, im dłużej tym lepiej"
  Odpowiedz
  • komentarz
   Pan Pikuś 08:40 09-10-2017
   Bo tę opcję trzeba aktywować.
   Odpowiedz
  • komentarz
   PAWEŁ 11:21 09-10-2017
   Jak włączyć usługę wysyłając SMSa o treści START na bezpłatny numer 80510 . Regulamin http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/imdluzejtymlepiejwnjunakarte.pdf
   Odpowiedz

Oferta

Awans blisko – 6 GB za 6 goli (13)

Piotr Domański

5 października 2017

Awans blisko – 6 GB za 6 goli
13

Nie można powiedzieć, że się udało. Po prostu Polacy zagrali tak jak na to zasługują polscy kibice – wyśmienicie. Jesteśmy o krok od awansu do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Nadal musimy obserwować, jak potoczną się losy meczu Dani z Czarnogórą, jednak odskoczyliśmy rywalom.

Poza ogromną radością oznacza to dla Was także 6 bonusowych GB, po jednym za każdą strzeloną bramkę. Oczywiście gdy wyślecie SMS o treści  AWANSBLISKO pod numer 277. Tradycyjnie z promocji mogą skorzystać zarówno klienci abonamentu jak i oferty na kartę. Bonusowy pakiet ważny jest przez 5 dni, możecie go aktywować do północy w niedzielę.

Wszystkie informacje znajdziecie w regulaminie.

Obok zwycięstwa cieszę się, że Polacy zagrali w Erywaniu. Mecz naszej reprezentacji stał się bowiem świetną okazją do pokazania tego pięknego, choć nieco pomijanego w naszym kraju państwa. A Armenia ma się czym pochwalić. Więc jeżeli zainteresowaliście się nim przy okazji meczu, warto kontynuować tę fascynację. Szczególnie, że łatwo tam dolecieć i bezpiecznie podróżować. Więc apeluję: nie kończy naszej znajomości z Armenią na meczu w Erywaniu.

Pamiętajcie też, że 8 października czeka nas kolejny mecz. Więc znowu Wasze konto mogą zasilić kolejne GB. Obserwujcie naszego Facebooka i bloga.

Udostępnij: Awans blisko – 6 GB za 6 goli
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  mike278 20:54 05-10-2017
  Piotrze czy Ty kiedykolwiek odpoczywasz? Wpisy rano, w porze obiadowej, kolacji i wieczorem późnym także. ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 21:33 05-10-2017
   @mike278 Piotr nie jest "człowiekiem" ;p Jego serce to "pomarańcza" bez której nie może żyć ;p
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 13:35 06-10-2017
    Wiecie, moglibyśmy dać tylko na FB, ale zależy nam, by regulamin był od razu dostępny, więc wrzucamy wszystko także na bloga.
    Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:13 05-10-2017
  O proszę, trzeba skorzystać, 6 GB piechotą nie chodzi ;p
  Odpowiedz
 • komentarz
  Boguś 21:29 05-10-2017
  Jest mi źle bo w te wakacje nie stworzyliście pakietu 6GB na wakacje, który w poprzednich latach był. Dlaczego? Po drodze korzystać póki można. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 22:01 05-10-2017
  Suuuuuper ;) szkoda, że tylko 5 dni ni ale za free :p
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 07:26 06-10-2017
  Rozstrzelali się chłopaki wczoraj. Szkoda że z Danią nie było choć w połowie tak dobrze.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Pan Pikuś 12:20 06-10-2017
   Najważniejsze jest to, że przed ostatnim naszym meczem nie słyszę o matematycznych szansach :-D
   Odpowiedz
 • komentarz
  Anonim 11:50 06-10-2017
  Czy pakiet działa zagraniaca ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Boguś 13:10 06-10-2017
   Pakiet działa tylko w kraju. Gdyby było w tym x.xx GB w roamingu to byłby
   Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 13:07 06-10-2017
  I po to Piotr wstawia regulaminy. ;) Punkt 2:pakiet działa tylko na terenie Polski.
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 18:14 06-10-2017
  Dzięki za TAAAKI wydłużony bonus! Dziwne, bo po włączeniu w SMART na kartę widzę pozycję: Promocyjny pakiet danych Data wygaśnięcia za 18 dni, 24.10.2017 Pozostało 6GB Podobno wg pkt-u 16 sprawdzenie pakietu w taryfach na kartę jest tylko SMS-em albo dzwoniąc na *500 - cóż w takim wypadku (wydłużona ważność pakietu i można sprawdzić po zalogowaniu) nie będę reklamował usługi ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  jack 21:08 06-10-2017
  mam na koncie 3 numery w abonamentach czy to 6 GB dostane na wszystkie trzy czy tylko na jeden czyli czy 6GB przysluguje na konto czy na numer telefonu
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej