Odpowiedzialny biznes

Women in Tech Summit 2020

Monika Kulik Monika Kulik
01 grudnia 2020
Women in Tech Summit 2020

Orange Polska już drugi raz jest partnerem konferencji Perspektywy Women in Tech Summit, największego wydarzenia dla kobiet w technologiach i nauce w Europie. Jest ono organizowane przez Fundację Perspektywy i odbędzie się online w dniach 8-9 grudnia.

Centrum dowodzenia będzie zlokalizowane w Digital Knowledge Village, a całość konferencji odbędzie się online. Daje to dużo możliwości połączenia się około 10 000 osób z różnych stref czasowych i lokalizacji, od San Francisco przez Warszawę, do New Delhi. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 6000 osób z 52 krajów. Wystąpiło około 150 prelegentów i odbyło się 80 warsztatów. W tym roku organizatorzy liczną na więcej.

Tym bardziej, że czeka nas wiele atrakcji i ciekawych tematów. Mówić będziemy o 5G, Clean tech, kodowaniu, cyberbezpieczeństwie, sztucznej inteligencji, przełomach technologicznych, czy też zarządzaniu w nowej rzeczywistości. Wśród prelegentów znajdziemy szefowe i szefów największych firm technologicznych na świecie, a także unijną Komisarz i prezydentów miast czy astronautkę z NASA.

Konferencja Women in Tech Summit ma na celu definiowanie wyzwań w nowych technologiach i roli, jaką do odegrania mają w nich kobiety. Jak pisaliśmy niedawno na blogu, w świecie IT nierównowaga płci jest wciąż duża.

Dzięki konferencji organizatorzy i partnerzy chcą wyróżnić, docenić, a przede wszystkim wypromować kobiety specjalizujące się w różnych obszarach IT – od strony technologicznej, polityki publicznej, edukacyjnej czy społecznej oraz zainspirować i zaprosić młode kobiety do świata technologii.

Nasza tegoroczna reprezentacja jest bardzo różnorodna. Wśród keynote speakers znajdzie się Julien Ducarroz - Prezes Orange Polska, a Bożena Leśniewska – Wiceprezeska Zarządu ds. Rynku Biznesowego wystąpi w debacie dotyczącej zmian w biznesie w pocovidowym świecie. Justyna Adamczewska - Dyrektorka Rozwoju Operacyjnego Techniki wraz z Marcinem Neyem – Dyrektorem Rozwoju Sieci Mobilnej wezmą udział w tech talku o 5G. Natomiast Maria Janczar – Dyrektorka ds. Strategii Korporacyjnej i Badań Rynkowych wraz Jackiem Hutyrą – Climate Officerem oraz Danielem Piechockim, Dyrektorem Zarządzania Zasobami Sieci i IT opowiedzą o tym, jak można być eko w telekomunikacji. Zapraszamy też na warsztat o Maxie - naszej sztucznej inteligencji, który poprowadzą Remigiusz Franek - Dyrektor Centrum Zastosowań Sztucznej Inteligencji i Wojciech Mac - Kierownik Wydziału Efektywności Kanałów Automatycznych i Cyfrowych.

Konferencja jest dla nas okazją do zaprezentowania się nie tylko jako firma technologiczna wspierająca różnorodność, ale również jako nowoczesny i przyjazny pracodawca. W wydarzeniu tym biorą udział studentki i studenci kierunków technicznych, którym będziemy chcieli pokazać, że warto pracować w Orange. Oprócz prezentowania naszych ofert pracy na wirtualnym stoisku, bierzemy również udział w speedmentornigu – nasze mentorki Barbara Dymerska, Agnieszka Obrok-Skrzynecka, Anna Szyniszewska-Łukasik, Żaneta Łucka-Tomczyk oraz Olga Złotnicka będą dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestniczkami i uczestnikami konferencji. Zapraszamy więc studentki i studentów, dla których konferencja jest bezpłatna.

Do zobaczenia na Women in Tech Summit.

baner z logo Orange jako partnera Women in Tech Summit

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 19:40 01-12-2020

Do zobaczenia:)

Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 20:40 01-12-2020

Do zobaczenia:)

Odpowiedz

Oferta

Zamów online świąteczne prezenty od Orange

Beata Giska Beata Giska
01 grudnia 2020
Zamów online świąteczne prezenty od Orange

Święta coraz bliżej, choć w tym roku, ze względu na pandemię, będą one inne niż zawsze. Dlatego warto zadbać o to, by być w kontakcie z bliskimi, nawet na odległość. Podarować im smartfon, zapewnić dobry dostęp do internetu czy rozrywkę na zimowe wieczory. W tym celu Orange przygotował specjalne świąteczno-prezentowe oferty, które można zamówić online, bez wychodzenia w domu.

 

Jak zamówić świąteczne usługi i prezenty od Orange?

Orange przyszykował dla klientów kilka możliwości zakupu usług, tak by procesy te były

w pełni bezpieczne i komfortowe. Zarówno nowi użytkownicy Orange Love, jak i ci, którzy planują przedłużenie umowy, mogą to zrobić online – poprzez stronę internetową. Mechanizm jest szybki i prosty, bez potrzeby kontaktu z konsultantem czy odwiedzenia sklepu stacjonarnego. Wystarczy zaznaczyć odpowiedni pakiet. Kurier lub partner techniczny,

- w zależności od tego, jaki zestaw wybierzemy – dostarczy nam smartfon, modem lub dekoder.

W ten sposób można nie tylko wznowić dotychczasową usługę, ale i zamówić nową. Wszystko to załatwimy sprawnie bez wychodzenia z domu. Informacje, jak to zrobić, a także szczegóły pakietów, które można zamówić na orange.pl, znajdują się również tutaj. Klienci korzystający z aplikacji Mój Orange mogą też poprzez nią zakupić pakiet Love.

Poza opcją zamówienia online czy mobilnie, zakupu można dokonać poprzez infolinię, gdzie konsultanci doradzą w sprawie pakietów - wyjaśnią wszelkie wątpliwości i pomogą sfinalizować umowę. Salony Orange, przystosowane do wszelkich wymogów sanitarnych oraz świątecznie udekorowane, pozostają otwarte i czekają na klientów.

oppo a15 orange

Dlaczego Orange Love sprawdzi się pod choinkę?

Święta to rodzinny czas miłości. Dlatego pakiety w Orange Love sprawdzą się do kontaktów z rodziną czy przyjaciółmi. Pod nazwą tej usługi kryje się szybki internet, telefon (abonament komórkowy i domowy) oraz telewizja. Na Gwiazdkę – dla nowych użytkowników Love

z telewizją na 24 miesiące, a także dla osób przedłużających umowy w Love Extra lub Premium – Orange przygotował prezent w postaci smartfona OPPO A15.

Można też kupić zestaw dwóch telefonów, gdzie drugi aparat otrzymujemy za złotówkę,

i podzielić się nim z bliską osobą. W zakres tej promocji wchodzi wiele popularnych modeli smartfonów, w tym również te obsługujące sieć 5G. Szczegóły świątecznej oferty dostępne są tutaj.

 

Warto pomyśleć o różnych pakietach Orange Love. Może w ten sposób podarujemy na święta dziadkom czy rodzicom smartfon z internetem, pozwalający na wideo rozmowy i połączenia lepszej jakości? Albo dzieci otrzymają telefon, który robi dobre zdjęcia, a my zapewnimy sobie rodzinną telewizyjną rozrywkę na długie wieczory. Opcji jest wiele. A wszystko to, w tym intensywnym przedświątecznym okresie, można szybko załatwić zamawiając online –

w trosce o nasze bezpieczeństwo i szanując czas, byśmy mieli go więcej dla najbliższych.

 

 

Komentarze


Inne

Świętujemy razem 12 urodziny bloga – konkurs! [AKTUALIZACJA – rozstrzygnięcie konkursu]

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 grudnia 2020
Świętujemy razem 12 urodziny bloga – konkurs! [AKTUALIZACJA – rozstrzygnięcie konkursu]

Jak ten czas leci. To już nasze 12 urodziny - 1 grudnia 2008 na blogu Orange Polska pojawił się pierwszy wpis. Cały czas mamy w sobie entuzjazm do pracy, żeby dostarczać Wam jak najwięcej informacji o tym, co dzieje się w naszej firmie. W tym roku kolejny raz zmieniliśmy formułę bloga. Pojawili się nowi autorzy i cykle. Szczególnie polecam „Eko-piątki”, „Odpowiedzialne wtorki”, „Co obejrzeć w weekend” czy znane już wcześniej „Czwartki z bezpieczeństwem” oraz testy smartfonów. Najmłodszym dzieckiem redakcji jest „Subiektywna prasówka tygodnia”. A to nie koniec nowości.

zespół bloga Orange

Od początku istnienia bloga opublikowaliśmy 6 556 wpisów, pod którymi ukazało się 18 152 komentarzy! W tym roku odwiedza nas od 91,5 tys. do 157 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie. Z okazji urodzin chcemy Wam podziękować, że jesteście z nami: czytacie, oglądacie, komentujecie, chwalicie, krytykujecie i radzicie. Bardzo to doceniamy.

W urodziny nie może zabraknąć konkursu z super nagrodą - smartfonem OPPO Reno4 Pro 5G. Telefon wyróżnia się niebanalnym wzornictwem. Ma ultraszybkie ładowanie i obsługuje sieć 5G. Świetnie nadaje się do robienia filmów, dzięki specjalnemu trybowi nocnemu, super stabilizacji i trybowi eksperckiemu, w którym można ustawiać dowolnie niemal każdy parametr obrazu wideo.

Jak zdobyć smartfon? Wystarczy, że w komentarzu pod urodzinowym wpisem napiszecie 12 powodów, dlaczego czytacie blog Orange Polska? Macie czas do 7 grudnia 2020 roku do godz. 12:00. Odpowiedź powinna być tekstem składającym się z maksymalnie 400 znaków ze spacjami. Będziemy oceniać przede wszystkim Waszą kreatywność i formę wypowiedzi. Szczegóły w regulaminie. Powodzenia!

[runcontest edition="12-lat-bloga-opl" start="2020-12-01 12:00:00" end="2020-12-07 12:00:00" regulations=" https://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2020/12/Regulamin-konkursu-12-lat-bloga-OPL.pdf"]

 

AKTUALIZACJA (9 grudnia 2020, godz. 14:32)

Czas na rozstrzygnięcie konkursu. Dziękujemy za wszystkie 60 komentarzy, które przygotowaliście na temat „12 powodów, dlaczego czytacie blog Orange Polska”.

Jury zdecydowało, że fantastyczny OPPO Reno4 Pro 5G trafi do Wiolety, która napisała: „Wiedzy zazdrościć może Wam Einstein. Twarzy macie więcej niż Grey. Młodniejecie szybciej od Ibisza. Czytacie częściej niż Czubówna. Dźwigacie więcej niż Pudzian. Śmigacie szybciej niż Swoboda. Kopernik nie zna tylu gwiazd. U Szopena nie gra tak gitara. Curie nie daje tyle rad-ości. Nawet Stoch nie jest tak górnolotny. Miodek nie pisze tak poprawnie. A Gessler nie ma na koncie tylu rewolucji co Wy!”

Ze zwyciężczynią skontaktujemy się e-mailowo.

"]

Komentarze

Scroll to Top