Oferta

Z trzema można za darmo

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
21 marca 2010
Z trzema można za darmo

Niedawno ruszyliśmy z pakietem 1000 minut dla klientów OPOP, a od jutra propozycja dla fanów Nowego Orange Go. W promocji Pogadajcie Sobie wystarczy jedno doładowanie, aby móc rozmawiać za darmo z trzema wybranymi osobami w Orange. Jak to zawsze w NOG, liczba dni na darmowe rozmowy zależy od wartości doładowania. Za 25 zł to 14 dni; 50 zł równa się 30 dni, a 100 zł i więcej 60 dni. Aktywacja usługi jest prosta i bezpłatna. Wystarczy wysłać nowy 14-cyfrowy kod doładowujący oraz numery telefonów wybranych osób w Orange pod numer 910. W 24 godziny będzie zwrotna informacja SMS-em o aktywacji usługi. Istnieje możliwość zmiany wybranych numerów i sprawdzania czasu pozostałego do wykorzystania. Szczegóły od jutra na http://www.orange.pl

daj-sie-poniesc.jpg


Odpowiedzialny biznes

ZIELONA Grupa TP

Bartlomiej Roch Bartlomiej Roch
19 marca 2010
ZIELONA Grupa TP

Odpowiedzialność za środowisko naturalne rozpoczyna się tak naprawdę od tego, co każdy z nas robi na co dzień... Jeśli ta prawda będzie w praktyce stosowana przez społeczności lokalne czy firmy, to uda się nam rzeczywiście wpłynąć na poprawę kondycji środowiska. Odpowiedzialność firm za kreowanie nawyków proekologicznych wśród swoich pracowników była ostatnio tematem prac jednej z grup roboczych Forum Odpowiedzialnego Biznesu, w których jako TP braliśmy udział. Z wymiany doświadczeń powstał ciekawy poradnik.

W GTP ten temat traktujemy bardzo poważnie. W 2009 roku wprowadziliśmy nową Politykę Ochrony Środowiska. Wdrażamy rozmaite projekty, m.in. segregację papieru, zbiórkę zużytych baterii, propagowanie oszczędnego wydruku czy ograniczanie zużywania wody i energii. Myślimy też o klientach GTP. Oferujemy e-fakturę a w naszych salonach można zostawić niepotrzebne i nieużywane telefony komórkowe - dbamy by szczególnie ich baterie i elektroniczne części nie zanieczyściły środowiska i oddajemy je do utylizacji. Włączamy się też w ogólnoświatowe akcje takie jak „Godzina dla Ziemi” czy  „Europejski dzień bez samochodu”.

 

Firma=Środowisko

 

Gorąco zapraszam do lektury broszury Firma = środowisko. Dowiecie się tam, czy Wasze codzienne nawyki są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju i jak ewentualnie można je zmienić.  Starajmy się nie nadużywać tego, co należy do przyszłych pokoleń. To nie jest banał, ale nasza wspólna odpowiedzialność!

 

 

 

 


Rozrywka

Orange… i wszystko jasne

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
19 marca 2010
Orange… i wszystko jasne

Przez cały tydzień widzieliście reklamy, w których nie było ani logo, ani nazwy operatora. Pojawiał się tylko tekst: ”nie zobaczysz nazwy naszej sieci ani naszego logo, a i tak dobrze wiesz, czyja to reklama; to najlepszy dowód na to, że pozycja najpopularniejszego dostawcy mobilnego internetu jest w pełni zasłużona, dziękujemy”. Myślę, że większość z Was od razu domyśliła się o kogo chodzi. Osobiście bardzo lubię niekonwencjonalne pomysły i lekko inną reklamę. Jest po prostu ciekawsza.

Od jutra wracamy do prezentowania Orange Free w pełnej okazałości, czyli bezkonkurencyjnie duże limity przy niskich cenach abonamentów i modemów. A dla wybierających tylko SIM 25 proc. taniej. I nie trzeba czekać na noc, aby swobodnie posurfować :-)

Scroll to Top