Oferta

Zacznij być Flex

Kasia Barys Kasia Barys
18 sierpnia 2020
Zacznij być Flex

Od dziś klienci Orange Flex mogą rozpocząć przygodę z 5G.  Na powitanie #hello5G Orange przygotował specjalną odsłonę akcji Flex Nocą, dzisiaj od godziny 18.00, a w niej – smartfon jiaomi Mi 10 Lite 5G w promocyjnej cenie. Dołącz do Klubu Flex, żeby skorzystać z akcji Flex Nocą. A jeśli jeszcze nie jesteś Flex podpowiadam, jak to zrobić.

5 kroków, by być Flex

Orange Flex to oferta planu komórkowego w aplikacji. Zupełnie samodzielnie można aktywować usługę, pobierając aplikację mobilną i aktywując konto. Jak to zrobić? Wystarczy 5 kroków. Weryfikacja użytkownika jest bezpieczna. Wystarczy zdjęcie dokumentu tożsamości i selfie.

1) Pobierz aplikację w sklepie Google Play lub App Store na swoim telefonie. Wybierz Plan komórkowy, który cię interesuje i załóż konto Orange Flex

2) Możesz przenieść numer lub wybrać nowy

3) Odbiór karty możliwy jest na trzy sposoby. Można zamówić kartę SIM kurierem za 0zł. Jako pierwsi na rynku, 1.5 roku temu umożliwiliśmy wybór karty eSIM. Trzecia opcja to osobisty odbiór karty we:

 wszystkich salonach Orange (za darmo)

 2000 punktach partnerskich Ruchu, Relay, Inmedio, Komputronik, 1minute (za 3 zł)

we Flexie można też domówić drugą kartę SIM za 0zł

4) Zrób zdjęcie wybranego dokumentu oraz selfie, żeby potwierdzić swoją tożsamość online. Orange nie przechowuje zdjęć

5) Dodaj kartę płatniczą. Jeśli nie chcesz podawać danych bankowych, opcjonalnie można także zapłacić BLIKIEM, który ma bardzo dużo zwolenników.

Najtańszy Plan komórkowy kosztuje 25 zł miesięcznie, a płatność pobierana jest w formie znanej i lubianej przez użytkowników subskrypcji.

Dodatkowo w ramach każdego Planu, klienci Orange Flex mają zagwarantowany nielimitowany transfer danych na popularne media społecznościowe i komunikatory – tzw. Social Pass.

Więcej odpowiedzi na pytania do Orange Flex znajdziecie pod  linkiem https://biuroprasowe.orange.pl/blog/odpowiadamy-na-wasze-pytania-o-orange-flex/

 

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 13:56 18-08-2020

Orange Flex z 5G, fajnie, ale……5-tego aktywnego numeru nie włączę ;p A może jakieś testy. Chętnie zobaczyłbym jak śmiga 5G u mnie na dzielni ;p

Odpowiedz
    Piotrekk85
    Piotrekk85 15:39 18-08-2020

    Szkoda, że nie jesteś Herosem na Nasz Orange – więcej nie mogę pisać ?

    Odpowiedz
emitelek
emitelek 19:03 18-08-2020

Do kiedy będzie „prawdziwa” karta czyli OFnK i nie zostaną zabrane dotychczasowe promocje/usługi – nie skorzystam z tej oferty… 😛

Odpowiedz

Oferta

Oferta tygodnia: Samsung S10 Lite i Samsung Galaxy Watch Active

Kasia Barys Kasia Barys
13 sierpnia 2020
Oferta tygodnia: Samsung S10 Lite i Samsung Galaxy Watch Active

Dzisiaj czwartek, więc jak co tydzień prezentujemy ofertę tygodnia. Jeśli planowaliście zakup telefonu z rodziny Samsung a dokładnie serię S10 to dobrze trafiliście. Zgodnie z przysłowiem „Za długie czekanie, dobre śniadanie” proponujemy Samsung S10 Lite w cenie niższej o 456 zł w Planie Mobilnym 55 i Planie Mobilnym 75. Taka zniżka dotyczy także Orange Love Standard, Love Extra i Love Premium.

Klienci Orange Love Standard, Love Extra i Love Premium mogą także zakupić Samsung Galaxy Watch Active 2 Stal Nierdzewna 40mm eSIM taniej o 240 zł. Zegarek jest super. Obsługuje transmisję LTE (eSIM) pozwalającą wykonywać połączenia i odbierać wiadomości bez sparowania zegarka ze smartfonem. Co więcej, smartwatch jest też świetnym asystentem treningu, który za sprawą wbudowanych czujników sprawdza i raportuje postępy. Wszystko to zamknięto w odpornej na wodę i pył, stalowej kopercie, przykrytej chroniącym ekran AMOLED, szkłem 3D.

Przygotowaliśmy także gratkę dla zwolenników telefonów z serii Galaxy Note. W wybranych planach obniżyliśmy cenę Samsung Galaxy Note10 Lite o 240 zł.

Komentarze


Oferta

Zakupy w Serwisach Apple na fakturze od Orange

Kasia Barys Kasia Barys
12 sierpnia 2020
Zakupy w Serwisach Apple na fakturze od Orange

Klienci, którzy korzystają z telefonu komórkowego z abonamentem mogą opłaty za aplikacje, gry, filmy, muzykę i książki w Serwisach Apple doliczyć do rachunku telefonicznego Orange. To pilotaż dla wszystkich planów abonamentowych, także Orange Love oraz planów firmowych. W ten sposób  można realizować opłaty jednorazowe jak i cykliczne. Skorzystanie z tej metody płatności nie wiążę się z dodatkowymi opłatami i jest alternatywą dla płatności kartą kredytową.

Bezpieczne zakupy przez telefon

Aby zapłacić za zakupy, nie trzeba podawać swoich danych, numeru konta bankowego lub karty płatniczej. Należy jedynie na swoim urządzeniu Apple ustawić Operatora Orange, jako domyślną metodę płatności. Należy wejść w „Informacje o płatności”, wybrać „Telefon komórkowy” a następnie kliknąć "Gotowe". Po kliku sekundach ustawienia zostaną zapisane.  Dodatkowo w opcji dodania płatności do rachunku obowiązują miesięczne limity płatności. Dobrze mieć wydatki pod kontrolą!

Więcej informacji w poradniku.

Komentarze

Scroll to Top