Odpowiedzialny biznes

Zakładajcie pracownie internetowe z Orange

Kasia Barys Kasia Barys
08 lutego 2012
Zakładajcie pracownie internetowe z Orange

Jeśli mieszkacie w małej miejscowości i chcecie ożywić swoje otoczenie pomożemy Wam założyć bezpłatną pracownię internetową. W Pracowniach Orange będzie można realizować swoje pasje, uczyć się czy pomagać innym. Będą to miejsca otwarte i dostępne dla wszystkich.

Pracownie Orange możecie stworzyć sami. Warunek to zebranie co najmniej 5 osobowego zespołu. Ten, wspólnie z lokalną instytucją posiadającą osobowość prawną, zaproponuje lokalizację pracowni, przedstawi uzasadnienie jej utworzenia oraz plan działania. Drugim warunkiem jest przedstawienie pomysłu na ożywienie przestrzeni publicznej wokół pracowni. Do końca czerwca zrealizujemy 50 najciekawszych projektów. Aplikację zgłoszeniową, regulamin oraz szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: www.pracownieorange.pl

Co dajemy? Każda Pracownia Orange będzie wyposażona w komputery z bezpłatnym dostępem do internetu, konsolę do gier oraz telewizor LCD umożliwiający m.in. wyświetlanie prezentacji i materiałów szkoleniowych. Orange zadba też o wsparcie techniczne i zabezpieczenia antywirusowe. Chcecie więcej? Dodatkowo, każda pracownia zostanie wyremontowania i komfortowo umeblowana. Będzie to miejsce, które naprawdę ożywi Waszą okolicę.

To mój pierwszy wpis po długiej, ponad półtorarocznej przerwie. Witam Was BARDZO SERDECZNIE. O tym co działo się u mnie w tym czasie, napiszę w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że są tacy, którzy mnie jeszcze pamiętają! Zapraszam.


Oferta

Trzeci pakiet weekendowy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
07 lutego 2012
Trzeci pakiet weekendowy

Pakiety weekendowe w ofertach One, POP, NOGo i Zetafonie cieszą się waszym sporym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy się dołożyć kolejny z nielimitowanymi minutami i SMS-y do Orange. Od dziś macie do wyboru trzy wersje.

Pakiet Cena Ważność pakietu Treść SMS-a

aktywacyjnego

Numer SMS-a

aktywacyjnego

400 minut 4 zł 2 weekendy pakiet2 708
1000 minut 8 zł 4 weekendy pakiet4
Nielimitowane

minuty i SMS-y

12 zł 6 weekendów pakiet6

Przypomnę, że pakiety można wykorzystywać od soboty godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59. Jeśli włączycie go w sobotę lub niedzielę, to pierwszy weekend będzie liczony ten, w którym nastąpiła aktywacja. W każdej chwili możecie sprawdzić stan pakietu wysyłając SMS o treści ILE pod numer 708 (cena jak za standardowy SMS). Szczegóły tutaj.


Odpowiedzialny biznes

„Tydzień w 20 min” – Tomek Tomczyk (Kominek)

Tomasz Sulewski Tomasz Sulewski
07 lutego 2012
„Tydzień w 20 min” – Tomek Tomczyk (Kominek)

Kolejny przegląd tygodnia - minione wydarzenia komentuje dla Was Kominek, czyli Tomek Tomczyk. Nie obyło się bez rozmowy o ACTA (m.in. o tym, czy protestujący wiedzą, przeciw czemu protestowali i o tym, czy każdy z nas jest twórcą). Ale ponieważ świat się na ACTA nie kończy, poruszyliśmy także temat wyroku dla Google we Francji za publikowanie darmowych map oraz skomentowaliśmy zagrożenia stojące przed Facebookiem (według prospektu emisyjnego firmy). Na koniec zaś porozmawialiśmy o polskich blogach kulinarnych i o tym, czy blogerzy mogą w Polsce stać się mainstreamowymi gwiazdami. Zapraszam :)

fot. Wojciech Gajewski

Jak Wam się podoba pomysł Kominka, żeby Facebook płacił nam za to, że publikujemy na nim swoje treści? To realna perspektywa?

Scroll to Top