Informacje prasowe

Prezent dla studentów od Orange Flex – dodatkowe 100 GB na nowy rok akademicki

25 sierpnia 2020
Prezent dla studentów od Orange Flex – dodatkowe 100 GB na nowy rok akademicki

Nowy rok akademicki, nowe wyzwania. Aby im sprostać niezbędny jest szybki internet i spora paczka GB w telefonie. Dlatego już od dzisiaj, każdy obecny i nowy użytkownik Orange Flex, który posiada status studenta może aktywować bezpłatnie dodatkowy pakiet 100 GB, ważny przez 180 dni. GB można wykorzystać dowolnie, na naukę oraz rozrywkę, czyli jak zawsze #chceszmasz.

 W pierwszej połowie roku, w czasie pandemii COVID-19, Orange Flex umożliwiło uczniom i ich rodzicom, studentom oraz nauczycielom korzystanie z Flexa przez dwa miesiące za złotówkę miesięcznie. Oferta dla studentów jest kontynuacją wsparcia polskiej edukacji. Orange Flex, w prezencie na rozpoczęcie nowego roku akademickiego, udostępnia studentom dodatkowy pakiet 100 GB, ważny przez 180 dni.

 Z najnowszej oferty może skorzystać każdy student dowolnej uczelni wyższej, który dołączy do Flexa lub ma już aktywny Plan we Flexie. Aby móc aktywować pakiet należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz zostać członkiem Klubu Flex. To proste,  wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji. Oferta dla studentów dostępna jest w najnowszej wersji aplikacji, dlatego ważne aby pamiętać o jej zaktualizowaniu.

Jak włączyć dodatkowy pakiet GB?

  1. W aplikacji Orange Flex należy otworzyć zakładkę „Odkryj” i kliknąć w banner informujący o ofercie dla studentów
  2. Następnie wystarczy wypełnić i wysłać krótki formularz potwierdzający status studenta
  3. W odpowiedzi użytkownik otrzyma powiadomienie dające dostęp do bezpłatnego pakietu 100 GB, do aktywacji w Klubie Flex.

Kolejna odsłona Flex Nocą z superzniżkami

Ale to nie wszystko. Już dzisiaj członkowie Klubu Flex mogą skorzystać ze specjalnych zniżek w ramach kolejnej odsłony akcji  „Flex Nocą”. Tym razem do zgarnięcia są urządzenia, które sprawdzą się idealnie w nowym roku akademickim. Zniżki dotyczą smartphone’a Huawei P Smart 2019, którego można kupić aż 200 zł taniej, zegarka Huawei Watch GT Sport z rabatem 300 zł oraz laptopa HP 255 G7 ze zniżką 100 zł.

 Orange Flex to oferta dla wszystkich, którzy cenią wolność i nowoczesność. Studenci docenią elastyczność, jaką daje Flex. Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji aby zmienić swój plan na wyższy albo dokupić jednorazowo pakiet GB. Można także dzielić się swoimi niewykorzystanymi GB ze znajomymi, lub poprosić ich o dodatkowy transfer. Wszyscy, którzy nie wyobrażają sobie życia bez muzyki, ulubionych filmów i seriali oraz korzystania z social mediów docenią Social, Music oraz Video Pass w Orange Flex. Użytkownicy Orange Flex mogą już rozpocząć przygodę z 5G, które jest już dostępne.


Informacje prasowe

Atrakcyjne urządzenia z 3 ratami za 0 zł na powrót do szkoły i dla firmy, więcej mobilnej rozrywki od Orange

24 sierpnia 2020
Atrakcyjne urządzenia z 3 ratami za 0 zł na powrót do szkoły i dla firmy, więcej mobilnej rozrywki od Orange

W sierpniu startuje kolejna odsłona popularnej promocji urządzeń z 3 pierwszymi ratami za 0 złotych od Orange Polska. Wśród dostępnych modeli są m.in. Samsung Galaxy S20+5G i Xiaomi Mi 10 Lite 5G, obsługujące sieć #hello5G.  W nowej ofercie na koniec lata dajemy też jeszcze więcej możliwości korzystania z 5G dzięki nowej usłudze Video Pass. To ciekawa propozycja dla miłośników filmów i seriali, którzy  będą mogli oglądać ulubione treści online w sześciu najpopularniejszych serwisach video bez limitu danych nawet przez 24 miesiące za 0 zł w wybranych ofertach.

Powrót do szkoły: smartfony i laptop z 3 ratami za 0 zł

 Klienci indywidualni od 24.08 mogą skorzystać z limitowanej oferty 3 raty za 0 zł na wybrane smartfony, w jesiennej odsłonie obejmującej również  laptop HP 255 G7 – w sam raz na powrót do szkoły. Oferta dotyczy Planów Mobilnych 45, 55, 75 oraz Orange Love Mini, Standard, Ekstra i Premium. Skorzystają z niej klienci, którzy podpiszą nową lub przedłużą obecną umowę abonamentową na 24 lub 36 m-cy.  Mogą oni wybierać spośród ośmiu modeli smartfonów z różnych półek cenowych, w tym smartfonów obsługujących sieć #hello5G. Do wyboru są:

  • Samsung Galaxy S20+5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy A51, Samsung Galaxy A71,
  • Xiaomi Mi 10 Lite 5G, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Redmi Note 9,
  • Oppo A31,
  • oraz laptop HP 255 G7 z szybkim procesorem AMD Ryzen 5 2500U, zasobem 8 GB pamięci RAM i matrycą o przekątnej długości 15,6 cala, obsługującą rozdzielczość HD i Full HD. To urządzenie idealnie sprawdzi się w pracy, do nauki, ale też do korzystania z cyfrowej rozrywki.

Orange zobowiązuje się do pokrycia 3 pierwszych rat za smartfon. To oznacza, że klienci zapłacą jedynie 21 rat za wybrany smartfon zakupiony z ofertą, opłatę na start (jeśli dotyczy danego modelu) oraz comiesięczną opłatę abonamentową. Promocja łączy się z ofertą dla klientów przenoszących numer do Orange – dzięki czemu teraz zyskują oni podwójnie - otrzymają pierwsze 3 miesiące bez opłat za abonament, a dodatkowo również 3 pierwsze raty za 0 zł.

Szczegóły promocji i informacje o dostępnych urządzeniach można sprawdzić na stronie.

#WspieramyFirmy: Orange bierze na siebie 3 raty za dowolny smartfon w Planach Firmowych

 Z wyjątkowej promocji na urządzenia mogą skorzystać również przedsiębiorcy. Orange weźmie na siebie pierwsze trzy raty za dowolny smartfon w wybranym Planie Firmowym – S, M, L lub XL.W bogatej ofercie urządzeń warto zwrócić uwagę m.in. na smartfony Samsung:

  • Galaxy A51 dostępny już za 38 zł + VAT  miesięcznie w Planie Firmowym M
  • Galaxy A71 za 48 zł + VAT miesięcznie w Planie Firmowym L
  • oraz Galaxy S20+ 5G, obsługujący sieć #hello5G, za 136 zł + VAT miesięcznie w Planie Firmowym XL

oraz Oppo A31 za 22 zł + VAT w Planie Firmowym S. 

Podane raty za telefon obowiązują na 21 miesięcy - uwzględniają promocję i nie zawierają opłaty za usługi. Promocja obowiązuje od 24.08 przy podpisaniu nowej lub przedłużeniu obecnej umowy, a także w ofercie na 36 miesięcy.

Więcej informacji o promocji na smartfony dla firm można znaleźć na www.orange.pl

Video Pass  w Planach Mobilnych i Orange Love

 Na koniec lata Orange przygotował też specjalną ofertę dla kinomanów i miłośników seriali telewizyjnych. Dzięki nowej usłudze Video Pass klienci będą mogli, bez pomniejszania swojego pakietu danych, oglądać w kraju ulubione treści online dostępne  w popularnych serwisach streamingowych: Netflix, HBO GO, YouTube, Orange TV Go, vod.pl czy WP pilot (wymagane członkostwo w serwisach video).

Klienci, którzy zdecydują się na Plan Mobilny 75 lub pakiet Orange Love Premium z umową na 24 miesiące otrzymają Video Pass w cenie pakietu przez cały okres trwania umowy. W Planie Mobilnym 75 każdego miesiąca klienci mogą cieszyć się aż 70 GB internetu miesięcznie, a dodatkowo sieć 5G, ze względu na lepszą przepustowość, poprawi doświadczenia kinomanów.

W pozostałych Planach Mobilnych (z wyjątkiem Planu Mobilnego 35, w którym usługa jest niedostępna) oraz pakietach Orange Love usługa Video Pass kosztuje 20 złotych miesięcznie, a użytkownicy Planu Mobilnego 55 oraz Orange Love Extra pierwszy miesiąc użytkowania usługi dostaną w prezencie. Aby usługa działała prawidłowo, klient musi mieć w swoim pakiecie niewykorzystane dane na korzystanie z internetu w smartfonie z pełną prędkością. Do korzystania z Video Pass polecamy najnowsze telefony 5G, np. Samsung Galaxy S20+5G czy Xiaomi Mi 10 lite 5G objęte aktualną promocją 3 raty za 0 zł.

Szczegółowe informacje o Video Pass dostępne są na stronie usługi.

Tańsze HBO w Orange Love Standard i Extra oraz Internet Standard

Video Pass to nie wszystko, co Orange przygotował na zbliżającą się jesień dla wielbicieli filmów i seriali. Teraz za pakiet trzech kanałów HBO i HBO GO zapłacą oni o 5 zł mniej. Klienci indywidualni, podpisując umowę na 24 miesiące na Pakiet HBO w Orange Love w pakiecie Standard i Extra, za pakiet HBO zapłacą 20 złotych miesięcznie . Oferta dostępna dla klientów kupujących lub posiadających Usługę TV w Love Standard, Ekstra lub w Pakiecie Internet z Usługą TV.

 Szczegółowe informacje na temat promocyjnego dostępu do pakietu HBO można znaleźć tutaj.

 

 

 

Mediateka


Informacje prasowe

Internet do domu: nowości w Orange. Szybciej, bezpieczniej i bardziej elastycznie

24 sierpnia 2020
Internet do domu: nowości w Orange. Szybciej, bezpieczniej i bardziej elastycznie

Szybki, stabilny i bezpieczny internet stał się ostatnio bardziej niezbędny niż kiedykolwiek – do pracy, nauki i prowadzenia biznesu. W domu sprawdzi się Orange Światłowód o prędkości 1 Gb/s  – teraz ze słuchawkami do zdalnej pracy czy nauki w prezencie. Klienci, którzy zdecydują się na niższe prędkości, mogą testować możliwości Światłowodu w najszybszym wariancie przez dwa miesiące bez dopłat. O bezpieczeństwo w sieci zadba usługa CyberTarcza stacjonarna.

Ultraszybki Orange Światłowód do pracy, nauki lub zabawy: z prezentem lub na próbę

 Internet światłowodowy o prędkości 1 Gb/s z silnym zasięgiem Wi-Fi w całym domu to idealne rozwiązanie dla całej rodziny - do pracy, nauki i zabawy.

Klienci, którzy zdecydują się na Orange Światłowód lub pakiet usług ze światłowodem w opcji 1Gb/s od 24 sierpnia, otrzymają w prezencie słuchawki Poly Plantronics Blackwire 3220 USB-A o wartości około 200 zł. W sam raz do zdalnej pracy czy lekcji online. A ci, którzy chcieliby sprawdzić czy potrzebna jest im tak duża prędkość, mogą zdecydować się na opcję 300Mb/s lub 600 Mb/s i przez dwa miesiące testować gigabitowy internet bez dodatkowych opłat. Po tym czasie będą mogli wybrać, czy chcą przejść na opcję 1 Gb/s już na stałe, czy pozostać przy dotychczasowej, niższej prędkości. Szczegóły oferty znajdują się na stronie. Z promocyjnej oferty Orange Światłowód z prezentem lub zwiększeniem prędkości do 1 Gb/s mogą skorzystać również przedsiębiorcy wybierający nowy Internet Firmowy. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem promocji można znaleźć tutaj.

CyberTarcza stacjonarna do domu i firmy. Więcej możliwości ochrony

 Tylko od stycznia do czerwca tego roku działająca w sieci Orange Polska CyberTarcza zablokowała ponad 10,5 mln prób phishingu. W całym ubiegłym roku udaremnionych dzięki CyberTarczy prób wyłudzenia danych było 11,5 mln. Jak widać, zagrożeń w sieci nie ubywa. Nowa usługa CyberTarcza stacjonarna pozwala kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo domowych i firmowych komputerów oraz ich użytkowników. Oprócz podstawowej ochrony przed wyłudzaniem danych przy użyciu  phishingu, złośliwym oprogramowaniem czy botnetami, która działa na poziomie sieci i obejmuje wszystkich użytkowników internetu Orange, nowa usługa pozwala użytkownikom dostosowywać ochronę do własnych, indywidualnych potrzeb.  Można dzięki niej zarządzać dostępem do różnych kategorii stron internetowych. To oznacza, że rodzic może chronić dzieci przed dostępem do nieodpowiednich dla nich treści, a pracodawca decydować, do jakich serwisów i w jakich godzinach mogą mieć dostęp pracownicy na służbowych komputerach. Za pomocą  specjalnie przygotowanego portalu można na bieżąco sprawdzać poziom bezpieczeństwa domowej lub firmowej sieci.

CyberTarcza stacjonarna pozwala objąć ochroną wszystkie urządzenia korzystające z internetu od Orange (w tym również po WiFi). Oprócz tego CyberTarcza stacjonarna do użytku domowego pozwala na ustawienie profili bezpieczeństwa dla 5 urządzeń.  Dla każdego z nich można wprowadzić indywidualne ustawienia, dopasowując stopień ochrony do aktualnych potrzeb każdego z domowników. Firmy również mogą ustawić profile bezpieczeństwa na 5 swoich urządzeniach podłączonych do internetu Orange. Usługa jest bardzo prosta w obsłudze - nie wymaga żadnych cyklicznych aktualizacji, licencji, instalowania czy skomplikowanych konfiguracji. Działa natychmiast, od razu po aktywacji.

Klienci indywidualni mogą przez pierwszy miesiąc wypróbować stacjonarną CyberTarczę za darmo, później kosztuje ona 9,99 zł z VAT miesięcznie. Można ją włączyć przy podpisaniu nowej umowy oraz przy przedłużaniu aktualnej umowy na internet domowy od Orange lub pakiet Love z internetem, a później w dowolnym momencie z niej zrezygnować. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Klienci biznesowi mogą wybrać CyberTarczę wraz z usługą dostępu do internetu lub przy przedłużeniu umowy na dostęp do internetu. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi otrzymają za darmo, a od drugiego miesiąca opłata to jedyne 8,12 zł + VAT miesięcznie. Klienci biznesowi mogą również skorzystać z dodatkowej usługi ochrony np. Cyberwatch, StopPhishing. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

 

Mediateka

Scroll to Top