Daria Drabik

30 października 2020
Daria Drabik

Pracuję w dziale IoT i zaawansowanych technologii, ale nie jestem inżynierką. Patrzę na świat IoT z perspektywy jego wpływu na życie każdego z nas. Dlatego będę pisać o tym, jak inteligentne rozwiązania pomagają miejscowościom być bardziej eko i ułatwiają życie ich mieszkańcom, jak usprawniają działania instytucji i jak współtworzą innowacyjny biznes.


Beata Giska

30 października 2020
Beata Giska

W Orange odpowiadam za komunikację produktową. Będę prezentować tutaj najciekawsze oferty i promocje, a także będę pisać o tematyce związanej z filmem, który jest moją pasją. Dodatkowo połączymy jedno z drugim - przekonacie się, jakie ciekawe filmy można znaleźć w ofercie Orange TV!

Poza kinem w wolnych chwilach lubię gotować, podróżować, czytać, a także… remontować i urządzać, czyli zagłębiać tajniki wystrojów wnętrz. Zawodowo od lat zajmuję się dziennikarstwem, PR, marketingiem, contentem, blogosferą i mocno wciągnął mnie ten świat. Pracowałam wcześniej w branży e-commerce, kulturalnej oraz reklamowej.


Kinga Gora

30 października 2020
Kinga Gora

Na blogu pisze o sieci i technologii. Z wykształcenia PRowiec i inżynier. Na blogu Orange pisze teksty o sieci i technologiach, które ułatwiają i zmieniają codzienne życie. Zawodowo interesuje się budowaniem strategii komunikacji i psychologią mediów. Prywatnie lubi górskie wędrówki, które pozwalają złapać dystans, sport, teatr i muzykę.

Scroll to Top