Hania Jaworska-Orthwein

28 października 2020
Hania Jaworska-Orthwein

Cześć.

Pracuję w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu opiekując się projektami, dzięki którym nasza firma dba o środowisko.

Na blogu postaram się przybliżyć tematykę wpływu nowoczesnych technologii na środowisko, pokazując starania Orange minimalizujące ślad węglowy oraz jak nowe technologie mogą pomóc w walce ze zmianami klimatu.

Prywatnie mama trójki dzieci, którym zaszczepiam troskę o naszą planetę, poprzez zwykłe codzienne nawyki.


Monika Kulik

27 października 2020
Monika Kulik

Moje doświadczanie zawodowe związane jest głównie z działaniami społecznymi. Pracę zaczynałam w instytucjach publicznych, by przez organizacje pozarządowe, dojść do biznesu. Od 2001 roku w Grupie Orange - TP pracuję m.in. przy programach społecznych i wolontariacie pracowniczym. Chyba jestem pracoholiczką;)


Łukasz Olszewski

27 października 2020
Łukasz Olszewski

Content creator. Projektuje, tworzy, buduje, koduje, analizuje i ... drukuje. Na co dzień korzysta z miarki, linijki, nożyczek, pędzla, ale ... w chmurze. Pakiet Adobe, Sharepoint, Wordpress, Unity, Tableau to codzienność. Projektuje grafiki i infografiki. Tworzy, aktualizuje witryny internetowe i newslettery. Przygotowuje filmy, tworzy animacje. Buduje interaktywne aplikacje. Rozwija się w VR i AR. Prywatnie ojciec wspaniałego syna, latem pływa na SUP, zimą korzysta z nart. W międzyczasie projektuje i współtworzy ogród.

Scroll to Top