Monika Kulik

27 października 2020
Monika Kulik

Moje doświadczanie zawodowe związane jest głównie z działaniami społecznymi. Pracę zaczynałam w instytucjach publicznych, by przez organizacje pozarządowe, dojść do biznesu. Od 2001 roku w Grupie Orange - TP pracuję m.in. przy programach społecznych i wolontariacie pracowniczym. Chyba jestem pracoholiczką;)


Łukasz Olszewski

27 października 2020
Łukasz Olszewski

Content creator. Projektuje, tworzy, buduje, koduje, analizuje i ... drukuje. Na co dzień korzysta z miarki, linijki, nożyczek, pędzla, ale ... w chmurze. Pakiet Adobe, Sharepoint, Wordpress, Unity, Tableau to codzienność. Projektuje grafiki i infografiki. Tworzy, aktualizuje witryny internetowe i newslettery. Przygotowuje filmy, tworzy animacje. Buduje interaktywne aplikacje. Rozwija się w VR i AR. Prywatnie ojciec wspaniałego syna, latem pływa na SUP, zimą korzysta z nart. W międzyczasie projektuje i współtworzy ogród.


Michał Rosiak

26 października 2020
Michał Rosiak

Psycholog z wykształcenia, dziennikarz z doświadczenia, ojciec z wyboru, edukator z powołania. Dumny członek zespołu CERT Orange Polska, współautor m.in. CyberTarczy i Bezpiecznego Startera. Konsekwentnie edukuje internautów w zakresie bezpieczeństwa w internecie – słowem, obrazem i technologiami. Kolejne gadżety, które testuje, dodają mu energii do życia, a wrażeniami dzieli się na łamach bloga. W wolnym czasie czyta na Kindlu, ogląda seriale, spędza czas z synami. Gdy robi się ciepło, wybiega na boisko i sędziuje futbol amerykański.

Scroll to Top